• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
holky já so jdu lehnout je mi čím dál hůř:(
18. led 2010 v 17:27  • Odpověz
Jani je lepší, že ti spí v noci. To si představ, že by to měla přehozené............. Člověk si z toho musí vzít to lepší :slight_smile: Ona i časem pochopí, že spát přes den je fajn :slight_smile: Naučí se pak spát po obědě a budeš mít chvíli pro sebe :slight_smile: Lůca dá každé dvě hodiny svojí třicetiminutovku, a pak je zase zlatíčko :slight_smile: Taky měla období, že nechtěla spát, ale zase jí to přešlo :slight_smile:
18. led 2010 v 17:30  • Odpověz
waci to je mi líto, snad to do zítra přejde. Držím palce .....

Gábi ty jsi blázen, fakt. :slight_smile: No a co, že z toho šílíš. Když na to nejsi zvyklá, tak je to přeci normální. Jen si postěžuj :slight_smile: Je fakt, že mě už ani neděsí, že bude mít Lůca po očkování teploty, protože už jsem to zažila a vím, že to zase přejde :slight_smile:
18. led 2010 v 17:32  • Odpověz
Waci pěkně odpočívej ať tě to nebolí ještě víc a hezky tě to brzo přejde:slight_smile:

Kačí sem tele já vím:slight_smile: ale on je Štěpulka fakt miláček a doufám že mu to dlouho vydrží :wink:
18. led 2010 v 17:35  • Odpověz
Nejsi tele, ale mně takhle spát Lůca, být takhle hodná jako Štěpánek, tak budu taky vypytlená když hodná nebude :slight_smile: Lůca už se celkem srovnala, ale jak někam přijedeme, tak jí trvá než si zvykne a je taková protivná. Ale co, pochopila jsem, že hlavní je, že je zdravá.
18. led 2010 v 17:39  • Odpověz
to si taky vždycky říkám že hlavní je zdraví:slight_smile:

Holky Štěpán se zvedá v tý židličce...přitahuje se za ten pultík a chce si sednout...dělaj vám to miminka v židličkách taky? já myslím že by ještě neměl...
18. led 2010 v 17:43  • Odpověz
Gábi Lůca to nedělá, páč nemá židličku :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 18:01  • Odpověz
autor
Gábi,ty si trdielko,presne ako napísala Kačka,keby sme mali tiež také poklady deti ako je Štěpánek a náhodou by jeden deň nemali svoj deň,tak sme z toho mimo ako ty,je to normálne,a to že sa potom posťažuješ,na to sme tu pre teba a vlastne jedna pre druhú,no nie?

Samík sa zdvíha do sedu už len keď leží na zádičkach,no za chvíľu nám začnú loziť,to bude ešte len sranda...a možno prídu aj noci,čo neprespíme zase kvoli zúbkom :slight_smile: holt,rastú nám,inak to nebude :grinning:
18. led 2010 v 18:06  • Odpověz
Gábi a kdy máte to očkování? Zítra? Můžeš ten čtvrtek, že bychom dorazily k Lucince?

Luci hodí se ti to ve čtvrtek?
18. led 2010 v 18:24  • Odpověz
Kačí já budu teprve volat doktorce kdy máme přijít na to očkování, ale myslím že až příští týden...apíš doufám že nenapadne sníh...včera sme byli s Járou jen na Čerňáku a nedalo se tam dojet protože bylo po cestě tolik bouraček že kdybych jela sama tak sedím v autě v zácpě a brečím...takže se trochu bojím v tomhle počasí někam jet...ale snad to do čtvrtka bude lepší...je to pro mě docela dlouhá cesta...ale snad to zmáknu...strašně se na vás těším:slight_smile:
18. led 2010 v 18:30  • Odpověz
autor
Kačko,Gábi,vo štvrtok mi to vyhovuje,aj iné dni,ale inak naozaj može byť. Ale ako som napísala,prídite,až sa budete cítiť v aute na cestách bezpečne,Gábi,to by ma mrzelo,keby si mala smolu a trčala v zácpe :pensive:
18. led 2010 v 18:34  • Odpověz
tak Kristynka uz je vykoupana a nakrmena a usnula u koja :slight_smile: jsem do ni nalila jeste behem kojeni kdy ji vypadlo prso asi 40ml kasicky tak jsem rada.

Holky tak mi prijde ze mam doma lenochoda, nejen ze se neotaci ale ani se nezdviha :pensive: ja teda zatim jsem v klidu podle jakesi tabulky je vpoho se ze zadicek na brisko otacet v 6m a naopak v 7m tak snad ten muj lenochod to stihne :sweat_smile:

Gabi ja si ani nedokazu predstavit mit klidek jako ty :grinning: tise ti zavidim, ale ja si zas myslim ze moje druhy miminko bude to nejhodnejsi na svete. jo a co TEST?

holky byly jste dnes venku? ja uz 2 dny nebyla kuli snehu :fearful:
18. led 2010 v 19:00  • Odpověz
Luci jasný, až bude bezpečno, tak nás tam máš :slight_smile:

Jani já chodím každý den. Sice jsem jak tank, ale vždycky aspoň na hodinku jdu.
18. led 2010 v 19:13  • Odpověz
Jak koukám, tak dneska je den blbec, já tu zkoušku nestihla přehlásit, takže se musím začít šrotit, protože ji mám už pozítří, achjo... no snad to nějak ukecám a budu mít pak aspoň víc volna :grinning:
18. led 2010 v 19:34  • Odpověz
Petuli vsak to je v poho, kdyz to neudelas aspon budes vedet priste na co se ptaji :slight_smile: tak jsem to delala ja, na 1 termin jsem se zasadne neucila, bud jsem to dala haluzove nebo jsem vedela na 2 termin jak to chodi :sweat_smile:

Brouci a co mas za kocarek ze se ti dobre jede?
18. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
Lucinko já ráda přijedu kdykoli...ale ještě neslibuju úplně aby nás to pak nemrzelo kdyby bylo zase hnusně...ju...doufám že mě chápeš...já se fakt trochu bojím
Jani já vím že sem hrozná že si stěžuju...tak se omlouvám...pardon...
Jani prosím tě koukala si na to ebuy na ten teplomět na čelo? já to neumím...jinak bych se podívala sama...ale sem na tohle tydýt když je to anglicky... :unamused: :pensive: :sweat_smile:
18. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
Péťo tak snad to dáš...však už si zvládla podobné šibeniční termíny :wink: a pak budeš mít klid :wink:
18. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
autor
Peti,prosím ťa neboj,ty to fakt dáš,uvidíš,a tú ďalšiu určite tiež,veim,že to je s mimi ťažšie,ale práve preto máš našu plnú podporu a obdiv :wink:

Jani,pozerala som foto na FB,tvoja segra čaká druhé mimi? :slight_smile: som trošku zvedavka. Ste tam moc pekné aj s detičkami :slight_smile:
Inak no a čo,že Kristýnka ešte nelezie,ani sa nepretáča,ešte má čas a užíva si,že nemusí nič robiť a maminka ju obskakuje,potom sa nadrie dosť :grinning:
ja som bola vonku celý čas s malým,keď sme boli na SK,ale dnes som nešla,je to hrozné,udržiavanie ciest a chodníkov na nula bodov...

Gábinka,to je jasné,že to chápem,moja,veď som sama napísala,že prídete,až to bude bezpečné na cestách,inak by som vás asi presviedčala,aby ste nechodili,aj keď sa na vás už moc teším!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ešte ten sneh tak padá zo strechy?

Samík je už v postieľke,dal kašu,akosi nechápe,že ju musí papať po lyžičkách a netečie mu ako z flašky,lebo pri každej lyžičke plače,ja fakt nestíham ďalšiu dávať sekundovou rýchlosťou :grinning:
18. led 2010 ve 20:30  • Odpověz
Jani mám Teutonia, mám ho v albíčku a má skvělá kolečka. :wink:

Tak Lůca dneska nechtěla kaši, u prsa byla chvíli a už hodinu a půl chrní. To bude za chvíli vstávat na papání.

U nás to pořád padá ze střechy, tak musím zítra dávat pozor, aby nás něco nesejmulo.

Peti neboj, nemusíš to dát napoprvé, ne?
18. led 2010 ve 20:58  • Odpověz
Luci Štěpán to má někdy taky tak...že se rozčiluje že maminka dává kaši pomalu:slight_smile: ale když se mu bříško trochu uklidní tak přestane plakat a vychtnává si to:slight_smile: ale běda jak mu utřu pusinu brindákem...to je hned řev protože si myslí že mu ji utírám že už je konec a že už nic nedostane:slight_smile: musím se mu vždycky smát jak už to má v tý hlavičce srovnaný že papání...utřít pusinku tak je konec:slight_smile: stejně jako mi dřív řval že sem mu sebrala flašku když jí dopil...ale teď už ví že stačí jen zakňourat a dostane další a už nemusí řvát...tak snad se naučí i to že brindák neznamená dycky konec jídla:slight_smile: ale je to sranda:slight_smile: jak jim ty hlavičky už šrotujou:slight_smile:

Jani neboj...kika to všechno dožene a není vůbec zpomalená...ještě má času dost:slight_smile:

Luci ten sních padá ze střech pořád...jede to jeden barák za druhým...ale polovina z nich to ještě opadané nemá...ale jak sme řadovky tak je to jako by to padalo pořád z našeho...pořád stejné řachy...náš už je skoro opadaný...ale auta sme nechali u silnice...radši :wink:

Jani ty dáváš kice kaši do flašky? nebo jak si to do ní lila přes prso? já jedině lžičkou...neteklo by to z flašky....teda neumim si představit tu díru v dudáku :grinning: jo a ještě sem ti chtěla říct že mlíčko od Hippu někdy udělá malinkou hrudku a pak se mi Štěpula vzteká že mu to neteče...tak třeba to Kice taky jen neteklo a tak to mohlo vypadat že tu flašku nechce ale ona jen vyplivávala netekoucí dudák a chtěla třeba...no jen mě to tak napadlo...jako možnost :wink:
18. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
Holky ještě jednou moc díky za podporu :slight_smile: ta dnešní zkouška nevim nevim... :frowning2: zítra v jednu hodinu nám slíbil výsledky... a v tu středu uvidím, tam to fakt jen zkusím :grinning: Ale tak asi je to osud, že tam mám jít, když to takhle "vyšlo"
18. led 2010 ve 21:08  • Odpověz
Peti jasňačka...však zkouška je od slova zkusit ne:slight_smile:
18. led 2010 ve 21:11  • Odpověz
Tak zatím Lůca spí a já si půjdu asi taky lehnout. Tak zítra pa a dobrou noc :slight_smile:
18. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
Dobrou Kačí:slight_smile:
18. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
dobre rano tak kristynka dneska spinkala 9h v kuse :confused: budicek ale 5:45 :grinning:

Gabi, ja se podivam na teplomer ale musim se zeptat segry jak se to rekne anglicky :pensive: anglicky sice umim ale nevim jak se to rekne :grinning:

Luci jo jo segra ceka v breznu druhy mimusko, zase holcicku :sweat_smile: jeji pritel si porad preje chlapecka a ono zase devcatko.

Gabi davam Kristynce kasicku do flasky, trosku jsem ji nastrihla savicku aby ji to lip teklo. Na lzicku zatim nemam nervy :slight_smile: ona jeste neumi otvriat poradne pusinku. A t kasicka je tekuta dost :slight_smile:

Holky JIrka ma letet sluzebne do USA, tak jsem to zatrhla, jenze s tim asi nic neudelam :pensive: :frowning2: :pensive:
19. led 2010 v 06:42  • Odpověz
ahoj holky, je mi pořád stejně, ale dnes už jsem doma sama :(

Gábi k tomu přitahování se. Pokud se Štěpánek snaží sám do sedu, nezakazuj mu to, jelikož si posiluje páteřní svaly... ale sama ho NEPOSAZUJ ani na sílu NEPŘITAHUJ za ručičky, jen tak jak on to dokáže, ty mu prostě nepomáhej . Zoujinka se snaží sedat všude, kde jí to jen jde i v židličce.... :wink:

Jani, do USA teda takovej kus. No já bych to taky zatrhla, ale jak píšeš taks tím bohužel asi nic nenaděláš :unamused:
19. led 2010 v 08:10  • Odpověz
ahoj holky,

Jani a na jak dlouho má letět?

waci tak to je mi tě líto - to znám, ale neboj, to zvládneš. :wink: Třeba se ti udělá během dne líp.
19. led 2010 v 08:31  • Odpověz
holky Zoují se naučila už před měsícem cestovat po postýlce a teď to dělá pořád a nejlepší je že začne zuřit, když se jí zasekne nožička.... je to legrace ji pozorvoat
19. led 2010 v 09:08  • Odpověz
No ahojky, tak som teda riadne odrovnaná - dve noci hrúza - som hore každú pol hodinku a medzi pol hodinkami niekedy sme hore aj hodinku. :angry: :unamused: :confounded:
najlepší je keď mu nadávam, že čo nespí, tak on sa mi rehoce - potvorka malá.

Jani a to fakt musí - nemôže tam ísť niekto iný?
19. led 2010 v 10:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.