• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Dnes budú na obed makové šúlance, tak možno mak zaúčinkuje :wink: . A to po rade Mišky pijem aj medovkový čaj a nič. ja som nervózna a ani jeden z nás nespí :slight_smile: :frowning2: a že upokojuje a spánok privádza.
19. led 2010 v 10:17  • Odpověz
aurelko a není to zoubkem??? nám to takhle trvalo 3 týdny vždy týden hrlza pak týden v pohodě pak zase hrůza a nakonec zoubek
19. led 2010 v 10:17  • Odpověz
no doktor mu tam pozeral, že ešte nič, tak neviem,ale žuje zase veci o hodne viac ako predtým
19. led 2010 v 10:28  • Odpověz
Ahoj holčinky :slight_smile:
Tak u nás se výjimečně uslo už ve 20:30, pak se malá vzbudila kolem 23h, ale to jsme ji spíš vzbudili, jak jsme šli spát, cucla trochu mlíčka a spala skoro do 7h :dizzy_face: Pak už se jí spát nechtělo, ale byla tak hodná, že si hezky hrála v postýlce a nás nechala spinkat až do 9h :dizzy_face:

Zuzi, to je síla, bych byla na malou hodně nervní, kdyby mi tohle dělala :frowning2:, ale vím, že jednou to dělat bude, ptž jí budou bolet prořezávající se zoubky. Však doktor nic vidět nemusel, píšeš, že to malý dělá teď dvě noci, takže co nebylo u doktora, už může být...Já stejně jako holky nevím, co jiného by to bylo...
19. led 2010 v 10:40  • Odpověz
my dokonce máme tam kde rostě ten zoubek červenou tvářičku, ale zatím roste pořád jen ten jeden. včra se dokonce schoval a dneska zase špička vykoukla, poslala jsem manžela koupit do lékárny gelík na prořezávání zoubků, protože malá chce pořád hryzat moje prsty----
19. led 2010 v 10:50  • Odpověz
holky no ma tam letet na tyden :rolling_eyes: jako pozitivni je ze mi neco doveze ale ja bych to i ozelela :pensive: mozna lepsi ze nemusi do Indie kde ma nase firma sidlo :unamused:

jdu pridat fotky z vitani, zatim jen jednu nebot se zasekl scanner :angry:
19. led 2010 v 10:55  • Odpověz
zuzi bohuzel nikdo jiny letet nemuze je jediny kdo to umi :unamused:
Zuzi ten smich znam, ja spat nebudu a nebudu, to mam pravidelne kolem 5h rano s Kristynkou proto jsem ranni ptace. DNes v noci po koju v 3:30 si povidala v postylce ale vytuhla nastesti.
Zkus cokoladu na nervy :grinning:

my zub zatim v nedohlednu :sweat_smile:
19. led 2010 v 10:58  • Odpověz
Holky, tak včera nám ji posílali a dneska už máme doma židličku :slight_smile: Já mám takovou radost :dizzy_face:
19. led 2010 v 11:08  • Odpověz
Marti tak to je skvělé chci vidět fotečyk :wink:
19. led 2010 v 11:10  • Odpověz
autor
ahojte babenky,

tak u nás noc super,nejde to zakríknuť,takže,keď som do 23h žehlila,tak som bola K.O.,ale malý ma nechal vyspať,asi vedel,že to potrebujem :slight_smile:

Tak Libi by ma mal mať po skúškach,som zvedavá ako dopadol...

Miška,ako ti je,čo záda? my máme doma tiež nejaký gelik na zúbky,ale furt nič nevykuká...

Gábi,si ma pobavila,keď si písala o tom bryndáku a Štěpánkovi,akoby som čítala o Samkovi :grinning: tiež si myslí,že keď ho priebežne pri jedení utieram,tak už nedostane jedlo :slight_smile:

Zuzi,teda,to je hrozné,ono ja ešte čakám,že nastane spurt,býva okolo 5-6mesiaca,nemože to byť on,keď takto nespinká???

Jani,tak to je mazec,a na koľko tam musí ísť???no ale zase keď nie je iná možnosť...ja som zvyknutá,keď Libi chodil takto na služobky do Dánska a pod.,takže nejako by mi to nevadilo,holt zvyk je zvyk,ale keď je to nutné v práci,nič s tý
19. led 2010 v 11:10  • Odpověz
autor
no tak som to nedopísala,Samík mi to odoslal,a to fakt nekecám :slight_smile:
19. led 2010 v 11:11  • Odpověz
ahoj taksteto vymysleli jak bzsme se mohli spolecne nekde sejit
19. led 2010 v 11:11  • Odpověz
Holky jak to děláte, že vám děti už spí celou noc?

Blackie jak dlouho tady budeš?
19. led 2010 v 11:15  • Odpověz
ahojky :wink:

marti, závidíííím (ale doprajem) - aj ja ju už chceeeeem :frowning2: . Dnes mali mať v ponuke nové, ale nie sú tam. Kočka z prahy mi tam zavolá, ale teraz nemôže, až popoludní....snáď to pošlú tak ako sľúbili :confused:

jani, ja by som letela s ním - to bol prvý blik čo ma napadol :sweat_smile: , viem že to nepôjde :unamused: , možno ani bez mimča by to nešlo - ale keby to šlo :slight_smile: ....neboj týždeň ubehne ako voda ... mamina by k tebe zatiaľ nemohla???

miška, a čo ty, k lekárovi sa nechystáš??? ja čo som spomínala že mám na krčnú chrbticu super prášky, tak tie teraz nemôžem - by som k mudr letela keby ma to chytilo, lebo viem že ak to prepukne tak :frowning2: :frowning2: :frowning2:

zuzka, klobúk dolu že to zvládaš, ale čo iné ti zostáva - že? si šikula, a vždy pri takýchto písmenkách čo píšeš si spomeniem na telefonát s tebou - no neviem či poznám tak nádherne veselú a optimistickúladenú osôbku ako si ty :slight_smile:
19. led 2010 v 11:18  • Odpověz
Miško, jedna fotka je v albu :slight_smile:
19. led 2010 v 11:21  • Odpověz
Ahoj kočky:slight_smile:

Jani včera v posteli sem si vzpomněla že sem ti neodpověděla na otázku...takže test / hurá hurá hurá :grinning:

Jinak díky za ty odkazy na teploměr...ale ty jsou všechny do ouška a Štěpula nesnáší když mu cokoli strčím do ucha...tak prosím mrkni ještě jestli tam budou někde ty na čelíčko:slight_smile: omlouvám se že otravuju:slight_smile: :pensive: děkuju :wink:

Zuzi to je mi líto že si se takhle nevyspala...ale bude to asi ten zoubek...ono nemusí být nic vidět a oni lezou pomalu potvůrky...Štěpán mi teď taky nespí tak jako dřív...ale já si nemám co stěžovat...oproti tobě je to nádhera a taky mi pořád kouše moje prsty...má to teď nějak v oblibě...tak nevím ale asi fakt zoubky...snad to Alexe brzo přejde a zase tě nechá vyspinkat :wink:

Waci ty šup odpočívat a ne že budeš celej den tahat malou...ona to pochopí že maminka nemůže...je mi líto že tě to pořád bolí.

Luci to je ale šikula Samík že už umí sám ovládat počtač...abysme se za chvíli nedivili kdo že nám to píše:slight_smile:
19. led 2010 v 11:21  • Odpověz
autor
Kati,ty si na tej P5 na Stodulkach?tak to máš blízko na Zličín,nie?

Kačko,Samík tiež ešte neprespí celú noc,ale už tretiu noc zaspí úplne sám bez plaču(čo sa teším,ak si pamätáte,tak sa mi vždy po hoďke zobudil!!!!) a zobudí sa až o 3h prvýkrát,dnes dokonca až o 4h :slight_smile: ,potom o 7h a spali sme do pol10,píšu,že od polroka by deti mali prespať celú noc bez kojenia,tak som zvedavá...
19. led 2010 v 11:23  • Odpověz
Luci tak to sme měli dnes úplně stejnou noc:slight_smile: :grinning: vstávali sme ve stejný hodiny:slight_smile:
Na zličín taky dorazím...snad tam ještě trefím:slight_smile: no po jižní spojce by to neměl být problém...snad:slight_smile: jen řekněte kdy a v kolik...Jára mi zítra natankuje do mého bujného oře seno a já vyrazím:slight_smile:
19. led 2010 v 11:26  • Odpověz
Gábi ty jsi fakt vtipná - do bujného oře seno :grinning: :grinning: :grinning: Na Zličín taky můžu dorazit :slight_smile:

Lůca taky včera prvně vytuhla sama :slight_smile: No já myslím, že Lůca jen tak spát nebude. Podle mě jí budí touha po mamince.
19. led 2010 v 11:30  • Odpověz
Holky teď sem se vytočila...Jára dneska byl na tý sociálce aby mu potvrdili ten fialovej papír na rodičák a oni mu řekli že to ještě nemaj přepočítaný a že ať si příjde až v únoru...a to že já to potřebuju aby mi dali rodičák nikoho nezajímá...to mě fakt se.. pardon za ten výraz ale sem pěkně vytočená...co si jako myslej...to mám kupovat plíny na dluh...když stát dělá taky dluhy a neplatí tak jak má?kreténi!!!!
19. led 2010 v 11:31  • Odpověz
Gábi mě tohle říkala mzdovka,že tam volala a že si prý mám přijít až tak v únoru, že to musí přepočítat. Taky to nechápu. Každopádně mateřská se tím pěkně zpozdí. Taky mě s.....
19. led 2010 v 11:35  • Odpověz
autor
Kurňa,tak mi už volal Libi,ten riaditeľ,čo ich skúšal,je pekne tvrdý,som Libiho celú cestu na SK aj späť všetko skúšala a na všetko vedel odpovedať a ešte aj naviac,nevedel dve nejaké veci úplne do hĺbky rozobrať,tak mu povedal,že vedel toho menej ako ostatní...som nasraná,lebo celé dva a pol mesiaca nič iné nerobil,než chodil do Tesca a všetko sa učil...sú to kreténi...ale urobil to určite preto,že nemajú preňho ešte presne vybraný hypermarket,kam ho dať...a nevie asi pochváliť,aby náhodou nebol niekto šikovný...a na druhej strane,nemože Libi vedieť,čo povedal ten riaditeľ ostatným uchádzačom na tej skúške...ach jo...

Gábi,čo mám hovoriť ja????tiež nemám ešte nič,lebo pani povedala,že až keď budem mať všetko vybavené a platný OP,čo som si bola vybavovať v pia na SK,snáď dorazí tento týždeň,a to nemám tiež ešte ten prepočet z Prahy Trojskej,tiež to tak vraveli,že až koncom ledna!!!!!!!!!!!!!!!takže v únoru mi tak príde max.veľké kulové!!!!!!!to je jasné,že ich to nezaujíma,veď,keď mne vyplácali vtedy tú neschopenku až za 4mesiace...sú to fakt kreténi!!!!

som teraz naštvaná ešte viac!!!!to je ale vydarený deň...

Inak,baby,nezabudnite si do 14.2.2010 požiadať o ročné zúčtovanie daní!!!!!!!
19. led 2010 v 11:43  • Odpověz
Žanetko napadl mě doktor
a prot jsme ráno volala, ale řekla mi, že pokud kojím mohu od bolesti tak maximálně paralena ten že mi na záda nepomůže, že mám koupit alpu nebo slivovicu a má mě manžel zmazat :( Pěkne mě to točí, ale zase přece nepřestanu kvůli tomuhle kojit. Zoujinka je dnes zlatíčko, krásně spinká a teď ve dvanáct jdeme spinkat nahoru, tak jií m,usím přečíst pohádku.

Lucinko záda jsou pořád stjená:(

Marti fotka supeeeeer
19. led 2010 v 11:44  • Odpověz
autor
Gabi,tí naši kluci si to nejako od narodenia vždycky niečo dohodnú a robia narovnako :slight_smile:
no veď práve,za chvíľu bude ťukať na notebooku Samík za mňa :slight_smile:

Kačí,no Lucinka piluje tvoju výdrž :slight_smile: ale ona sa to tiež naučí :slight_smile: neskúšala si jej dať plienku alebo toho usínačika s tvojou prirodzenou voňou na noc do postieľky?
19. led 2010 v 11:46  • Odpověz
tak me jirka vynadal ze jsem to nemela nikde prozrazovat ze to neni ani jiste a hlavne interni informace a ze by si to nekdo z prace mohl precist, nebot vi ze sem holky z prace na konika taky chodi :frowning2: no uvidime treba nikam nepojede a ja budu mit klid.

Gabi urcite se ti podivam poradne jeste jednou hned jak tygirca pujde spat.

me ten fialovej papir p[otvrdila nicmene rekla ze nevi jak to bude ze ten leden je podivnej a sama nevi, no jirka s tim sel ted na pracak tak snad to projde :pensive:
19. led 2010 v 11:49  • Odpověz
Luci třeba řekli ostatním to co Libimu. Možná právě tím, že věděl všechno se ho lekl. Tihle lidi se pak bojí o svoje židle :(
Jinak Lůca spí na své milované zavinovačce a nic jiného nechce. Postýlku jsme přisunuli a když pláče, tak jí dám ruku. Kouše mi chvíli prsty, ale pak stejně sáhne po zavinovačce a dumlá si zavinovačku. Pak většinou usne. Ale když je to 3 hodiny od posledního kojení, tak jí vyndám a nakojím.

Jani řekni Jirkovi, že nic není tajná informace - věř mi, dělala jsem na účtárně a tam jsme věděly všechno :grinning:

Blackie tak co ten Zličín???
19. led 2010 v 11:53  • Odpověz
autor
Jani,teda ten Jirko si ťa ale pekne cvičí...veď si sa len posťažovala,nie na tom nič tajné,že si povedala,že by mal ísť na služobnú cestu,nerozoberáš predsa s nami čo a kde presne robí...

Kačko,ja sa k tomu nevyjadrujem,hlavne mi je ľúto,ako to berie Libi...on ťažko znáša takéto veci,obzvlášť,keď vie,koľko toho zvládol za 2,5mesiaca...je z toho strašne sklamaný...nechápem,čo chcú po nich vedieť,keď si to prakticky ešte všetko nevyskúšali...skúšali ich "poučky",akoby boli v škole...nie sú to predsa ľudia na pokladňu,ale ľudia,čo majú za sebou riadiace funkcie dávno...ma štve takýto systém...príde domov a bude pozerať ešte nejakú inú prácu...hlavne teraz ho nechajú zase robiť blbečka,čiže dokladať tovar,robiť na pokladni a pod...sice peniaze dostava akoby bol riaditeľ,ale nešiel do takej práce preto,aby robil nejakého dokladača a pokladníka,pekára,...no všetko!!!!
19. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
autor
Lucinka je teda tiež poriadny diktátor :wink: tie naše detičky už do narodenia si s nami robia,čo chcú :grinning: Keď sa Samík náhodou zobudí skor,tak ho proste neberiem,nehladím,nechám tak,sice si trochu pomrnčí,ale potom zase zaspí...no nemáš to teda jednoduché Kati,viem,že ty to berieš teraz v pohode,hlavne,že sú zdraví,ale...no ty vieš sama,čo je najlepšie. Ja sa mu proste cez deň venujem max.,ale noc proste je daná a musí sa naučiť spať sám,podarilo sa,funguje to,neboj,tiež by bol najradšej aj v noci pri mne,mal moju ruku,náruč,...a keby som mohla,dám ho už spinkať do svojej izbičky,ale to tu proste nejde...
19. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
Luci já si myslím to co Kačka...ten zkoušející je hnidopich a určitě to tak pověděl každému protože ještě neví co s nimi...A promiň nechtěla sem tě ještě víc naštvat s tím rodičákem...já sem se rozhodla že to nechám do konce ledna být a v únoru je budu bombardovat třeba každej den 10x dokud mi neřekne kolik mám dostat a neslíbí že to pošle na účet...takhle sem to dělala i v červnu když mi nechtěli nic poslat a tvrdili že je můj problém že oni tam nevidí moje platby...a přitom v tom měli bordel a neměli to jen na účtárně vpořádku a já za to prý mohla...ale když sem jim tam dodala výpisy z účtu a museli uznat že chyba je na jejich straně tak sem je pak bombardovala každej den a najednou to šlo a do 2 týdnů sem měla peníze na účtě...je to fakt banda blbců tam...s prominutím

Jani díky moc a stačí až budeš mít čas...já na to nijak zvlášť nespěchám :wink:
19. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
Luci to sem si teď nedávno taky říkala že bych ho nejradši dala vedle do jeho pokojíčku...ale pak mi to přišlo líto a stejně bych se tam za chvíli nastěhovala k němu...on je to takovej můj pusík a já si někdy stěžuju že mě nenechá vyspat...ale on je vlastně úplný sluníčko...takže já si ho nechám u sebe ještě dlouho...dokud asi nebudu mít našetřeno na to abych mu udělala parádní pokojíček:slight_smile: pak budu malovat obrázky na zeď a koupím mu velikou postel...no už to mám všechno naplánovaný...jen to uskutečnit:slight_smile:ale to bude až tak za 2-3 roky...chci aby byl s náma dokud bude v postýlce...ale pak už do velké postele půjde do svého pokojíčku:slight_smile:
19. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.