• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Luci já vím, že tohle není ideální, ale pro mě je to úspěch. Dřív jsem kojila fakt snad každou hodinu. Teda od té nemoci, dřív to nedělala. Já jí nechám brečet, ale když už jsou to 3 hodiny od jídla, tak jí nakrmím. Uvidíme jak to bude dál. Já jsem teď vyspalá a v pohodě :slight_smile: Já jí to časem taky naučím :slight_smile: Holt prostě na to potřebujeme víc času :wink:
19. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
luci, a ja som sa čudovala, keď si písala že libi doplňa tovar do regálov - že aký to riaditeľ obetavý, čo vypomôže i takto - nikdy som nič také nepočula a až teraz som pochopila, že to bolo v čase "zácviku". No ale aj tak - načo musí budúci riaditeľ vedieť vykladať tovar - za prvé to vie snáď každý a za druhé sa mi to zdá byť blbosť - to by som fakt brala skôr to, že nemá kto tak z vlastnej vôle pomôže - což je ale v tescu asi blbosť, lebo predpokladám, že vykladanie tovaru nie je závislé na výpomoci riďa :grinning: . A uvidí čo bude a nebude - presne - možno ten skúšajúci je proste aký je a potreboval dať najavo svoje EGO .... uvidíte, určite netreba hádzať flintu do žita.

Miška, ja som počas tehotenstva užívala guajacuran - je tam napísané že nevhodné počas tehulkovania, ale tam kam som chodila s ním mali dlhoročné dobré skúsenosti napr pri vcestnej placente čo som mala. No a tieto lieky mi predpísali prvý krát, keď ma krčná chytila - potom som brala novšie a účinnejšie, ale ak by ma tio chytilo teraz, tak ten guajakuran by som si dala ..... no ale tu je opäť - koľko lekárov - toľko názorov. A ešte si možno spomenieš, že mi trpli ruky už pri laurinke, čo ma dosť vystrašilo a zabrali mi homeopatiká, čo mi dal ortopéd .... tak neverím, že by si sa ty mala trápiť a možno aj ohrozovať mimčo, Si zober že budeš mať malú na rukách a picneš - ako si o tom písala že sa ti stalo :astonished: - nechcem maľovať čerta na stenu, ale nech ti lekári láskavo pomôžu a poradia - načo študovali :fearful:
19. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
autor
Gábi,Kači,som rada,že to vidíte tak ako ja...nechápem,ale potom prečo naberajú na pozície "riaditeľ",keď po skúškach ich nemajú ešte kam dať!!!!príde mi to teda fakt trapné!!!chápem,že to,čo robil Libi doteraz,tak si tým prejsť musel a podporujem to,aby vedel,čo sa na danej pozícii robí a robiť musí,keby nastúpil na pozíciu riaditeľa,aby vedel ako to chodí...práve mi písal sms,že je na obede s ďalšími,čo boli na tej skúške a to,čo povedali Libimu,tak povedal aj ostatným!!!!

No ja by som Samíka rada naučila,že má svoju izbičku a spálňa je iba pre rodičov...hneď ako sa teda nasťahujeme,pojde do svojej izbičky,bude mať rok,príde mi to už veĺa a horšie si bude zvykať,ale nejako to zvládneme...no tiež by som chcela,aby mal peknú izbičku hneď od začiatku,ale to nepojde,nebudeme mať na všetko hneď peniaze,takže skromnosť,aspoň sa skromnosti bude učiť aj on...viac ako postieĺku a hračky do 2-3rokov nepotrebuje,si myslím,uvidíme :slight_smile:
ale tiež chápem Gábi tvoje dovody,takže :wink: každá to holt vidíme inak :wink: a ja som rada,že si názory možeme takto vymieňať a každá si z toho vezmeme,čo uznáme za vhodné :slight_smile:

Kačí,tak-tak,keď príde ten čas,tak sa to naučí Lucinka sama. Ja mám proste pocit,že Samík ten čas už má :slight_smile:
19. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
autor
Žanetka,práve mi to Libi všetko doma ukazoval,čo majú v Tescu za systém,by si sa divila,aké zložité je doplňovať len blbý tovar!!!!musel robiť na pokladni,obsluhovať u lahodok aj šalátov,mrazené výrobky sa učiť,v pekárni piecť pečivo,prijímať z kamionov tovar,...no hruza!!!!určite to nie je na zahodenie,ale aby to robil ďalšie 2-3mesiace,je už moc!to nie je na Libiho úrovni,ani tých ostaných uchádzačov,čo sú v zácviku na riaditeľa,veď riadiace pozície už mali všelijaké...no uvidíme...som zvedavá,čo mu ešte poobede povedia!som z toho proste sklamaná.....

Inak,keď som bola v 18tt s tým krvácaním v nemocnici,tak mi dávalai Guajacuran normálne,sa divím,že sa teda v tehu nemože Žanetka...
19. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
Žanetko ale homeopatika jsou dobrej nápad jdu to prozkoumat.

Luci a jak to dopadlo s těma penězma? nevím zda jis něco psala, já jsem nedočítala
19. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
6anetko já si budu muset spíš vydupat, aby mě poslala na ortopku, protože obvoďačka je v tomhle na pendrek :sweat_smile:
19. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
autor
Miška,zatiaľ nijako,takže včera večer sme uhradili ďalších 50tis. ,takže zatiaľ máme 50tis.v lufte!!!!ako sa to hovorí u vás?na posraného aj hajzel spadne??? prepáčte za výrazy,ale som fakt naštvaná za všekto,horká krv no...a to si nemožem dať ani panáka!!!!a deci vína ma akurát viac rozdráždi...asi sa pojdem vyventilovať vonku,lebo vás tu budem akurát štvať...
19. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
holky, tak tu včerejší zkoušku mám, sice těsně... ale co už... manža zas vyšiloval, že to nemá a nakonec C :-/ bych ho roztrhla jak hada nejradši...
19. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
Lucí já musím na Lůcu pomalu. Ona se mi pak jinak zasekne a nehnu s ní :slight_smile: Je paličatá po mamince :slight_smile: Ona je i moje chyba, že jí beru k sobě, pak s ní u kojení usnu a tak dále. Jsem hrozně nedůsledná a beru to jako moje selhání, ale zase si říkám, že až se naštvu, tak to půjde tak jako to šlo teď s tím večerním usínáním. Jinde to děti pochopí po 3 dnech, Lůca to pochopila po 3 týdnech :grinning: Jdu na ní jinou metodou než vyřvání a taky to pochopila. Těším se, až budeme v baráčku, taky jí hned šoupnu do jejího pokojíčku. :slight_smile:
19. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
Peti tak vidíš, gratuluju :wink:
19. led 2010 ve 12:49  • Odpověz
autor
Peti,gratulujem,sme ti to vraveli,ste obaja šikovní!!!!
no nič,nakrmim Samka a pádim vonku...inak to nejde...majte sa tu pekne...

Kači,no veď práve,Lucinka je iná a vlastne každé mimi je originál a maminka sama vie,čo a ako može :slight_smile: takže si nemyslím,že to je tvoja chyba,práve naopak,poznáš si ju a vieš ako na ňu-to je úžasný úspech!!!!
19. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
Luci to je v kýblu jak se začne něco štvát tak to stojí za to:( to znám. Malá usnula, tak sokoukávám film dvojrole, manžel mi ho včera nahrál na video.
19. led 2010 ve 12:55  • Odpověz
Já půjdu taky ven, ale až se malá probudí. Usnula před hodinkou a půl a je tuhá jak prkno :slight_smile: Ale taky se musím jít provětrat :slight_smile:
19. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
Peti gratulujííííííííííííííííííí šikulka jsi.

Kači ona si Lucinka zvykla spinkat s tebou? Neboj odnaučí se zase. Já teda musím zaklepat, že zatím tohle se Zoují nenaučila, ale mám z toho taky obavy. Ale ono to u tebe určitě udělaloí to že byla nemocinkaná a měla jsi o ni strach. zoujinka se mnou spala teď 3 dny jak byla po očkování a řeknu ti měla jsem obavy že nebude chtít do postýlky, ale naštěstí bez problému a neprotestovala. Ale každé miminko je jiné :slight_smile:
Taky čekám jak se malá probudí, dám napapat a zkusímse s ní jít projít ven
19. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
waci já s ní spala jak měla ty horečky. Hrozně jsem se o ní bála. Pak se tam nechtěla vrátit a řvala jak tur a já byla tak hotová, že jsem jí radši vzala k sobě. Jenže se to podepsalo na mých zádech, tak jsem řekla dost a po Vánocích šla chtě nechtě do postýlky. Takže spinká v postýlce, ale když se v noci vzbudí na krmení, tak krmím v posteli a občas u toho usnu a nepřendám jí (je to chyba, ale co mám dělat :sweat_smile: ). To ale musí přestat, takže pomalu začneme učit, že k mamince se jde jen napapat, a pak hurá do postýlky. Musím zaklepat, že na to, jak postýlku nesnášela, tak už je tam celkem v pohodě. Ale jak jsem psala, netrvalo to 3 dny, ale 3 týdny. Ale co, hlavní je výsledek :slight_smile:
19. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
Kači neboj to zvládnete jste holky šikovný :slight_smile: my už jsme vzhůru, ale ven jdeme až za hodinu, tak ji ještě musím zabavit.
Jj jak se ti líbí knížka, už jste hráli hry?
Zoují miluje jedeme po pohyblivých schodech to se řehtá na celé kolo :grinning:
19. led 2010 ve 13:22  • Odpověz
Lůca už se taky vzbudila, jdu jí nakrmit a půjdeme ven :slight_smile: Ještě jsme nic nehrály, ale odpoledne něco zkusíme :slight_smile:
19. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
Jinak malej dneska spal s náma v posteli celou noc, já se do tří učila a pak sjem při kojení usínala, malej dělal kraviny, dali jsme ho do postýlky, ale on měl ještě hlad, tak mi ho dal manža ke mně a všichni tři jsme usnuli... No co už... :slight_smile: Stejně spí jinak těsně vedle nás...

Jo a ještě, včera jsem vytuhla, když jsem ho na noc krmila poprvé a on chudinka se snažil tak moc přisát, že jsem měla poslintanej kruh o průměru cca 10 cm na tričku :grinning:, tam, kam se dostal (k prsu chudinka ne e :grinning:), tak když to manža viděl, vzbudil mě, ať mu ještě dám napít, ale že to bylo hrozně legrační, jak se k tomu snažil dostat a nešlo mu to... Ale zase velkej hladík asi neměl, to by se začal vztekat a brečet :slight_smile:
19. led 2010 ve 13:28  • Odpověz
tak my se jdeme chystat ven paaa
19. led 2010 ve 14:00  • Odpověz
Tak jsem nakráčela s kočárkem ke vchodu a tam jsem zjistila, že prší. Takže jsem se zase vrátila a Lůca na mě kouká co to je za manévry - nejdřív jí dám do kočárku a za chvíli už jí zase vyndavám :grinning:
19. led 2010 ve 14:48  • Odpověz
,Kači já chodím ven i v dešti, přes kočárek dám pláštěnku protože malá to fakt potřebuje. teď je na dvorku a spinká, hned jak jsem ji dala do kočárku tak usnula :grinning:
19. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
Mně nevadí sníh, ale déšť fakt nemusím :slight_smile: Ale malá už zase chrní - klasická půlhodinovka :slight_smile: :slight_smile:
19. led 2010 v 15:34  • Odpověz
tak malá jak slyšela tatínka, tak se na dvoře hned vzbudila :grinning:
19. led 2010 v 15:50  • Odpověz
musím upéct chleba, ale totálně se mi nechce :unamused:
19. led 2010 v 16:02  • Odpověz
Waci mě se dneska vůbec nic nechce tak tě chápu...ale ty máš odpočívat...to je tvuj denní rozkaz číslo jedna:slight_smile:

Byla sem na návštěvě u sousedky na kafe...ale Štěpán spal zase jen 30 minut a tak sem ho vyzunkla a zase šla...vzala sem ho tam chvíli s sebou ale byl protivnej tak už sme zase doma...

Holky Štěpulovi nějak trochu hnisá očičko a pořád mu slzí...nevíte co to může být? nikde sem s ním nebyla aby něco chytil...ani mu do něj snad nic nespadlo:frowning2: já se bojím že s toho onemocní a nedostaneme to očkování...v porodnici to měl taky a pak mu to tak zhnisalo že sme tam museli zůstat a bral na to kapičky:frowning2:
19. led 2010 v 16:15  • Odpověz
gábi tak honem k doktorce
19. led 2010 v 16:18  • Odpověz
ahoj kocenky ja nestiham :slight_smile:

rodicak vyrizenej, Jirka to za me zvladl i bez meho OP :grinning: jeste ze tam sedela moje spolubydlici z mych studentskych let :stuck_out_tongue_closed_eyes:

danove priznani za me Jirka taky podal, pry mi vrati 5000kc budu bohatyr hura hura :grinning:

Luci ten reditel je ale blbej takhle Libimu srazit sebevedomi :pensive: nemam rada takove lidi, od toho je motivace :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2010 v 16:24  • Odpověz
gábi může to být nafoukané, stačí trocha průvanu i když si to člověk neuvědomí. My jsme dostali na očička ophalmoseptonex, ale lepší by bylo zajít k lékaři zvláště když už měl problémy v porodnicic
19. led 2010 v 16:27  • Odpověz
autor
Tak sme z prechádzky vonku a som zmoknutá až hruza,za to Samík bol ako v bavlnke :slight_smile:a to je hlavné. Keď sme totiž vyšli von,nepršalo ešte,potom ale začalo,tak som to nejako zvládla. :grinning:

Gábi,nemáš doma opthalmoseptonex? može to mať len nejaký prievan v očičku,keď to mal Samík,tak som mu to parkrát prekapla tým opthalmo...a bolo to OK. Nemysli hneď na to najhoršie,neboj. :wink:

Jani,to máš super,že to máš vybavené. Tento rok by nám mali vrátiť slušné peniaze,keďže sme boli polroka na materskej,tak uvidíme,každá korunka dobrá. No čo k tomu dodať,Libi je z toho v prd....,ale snáď sa to nejako spraví...ach jo...motívacia je v dnešnej dobe Jani niekde zabudnutá...
19. led 2010 v 16:29  • Odpověz
Luci libi se mi slovenske porekadlo na posraneho i hajzl spadne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Petulko jsi sikovna a manzel je trapnej sprt jak se furt boji :grinning: nee jste oba sikovni :wink:

Mela jsem tu kamaradku s Petruskou, ktera je o 10 dni starsi, taky sikulka mala.

GAbi zatim bych vytirala bortovou vodou, nebo kapickama stejne by ti rekl i doktor a pokud se do tydne nezlepsi tak antibiotika. kristynka mela taky tak.
19. led 2010 v 16:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.