• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
holyk dotaz to roční zúčtování daní platí pro každého? já jsem nikdy nic nežádala a pokud to je takovej růžovej papír tak ten mi výždycky dávali podepisovat v opráci vypadám ajk trubec že? ale v tomhle se totálně nechytám
19. led 2010 v 16:31  • Odpověz
autor
No Gábi,tak vidíš,skoro všetky sme ti rovnako poradili :grinning: tak to vyskúšaj,ale ak by si sa mala stresovať,tak si zájdi na pohotovosť.

Jani,niektoré porekadlá stoja za to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a sedia na určité situácie ako prdel na šerbeľ :grinning:
Teda,takto si mala návštevu,ti závidím :wink:
19. led 2010 v 16:32  • Odpověz
autor
Mišik,áno,áno,platí to pre každého,možeš k tomu doložiť hypotéku,darovanie krvi,dochodkové(penzijné),životné poistenie,malú(ale to buď ty alebo manža),je to ten ružový papier,musíš si o to požiadať sama,zamestnávateľ nie je povinný to za teba urobiť,len ak si o to požiadaš :slight_smile:

Jani,krásne foto :slight_smile:
19. led 2010 v 16:37  • Odpověz
Miso tak si zavolej do prace u nas vzdy kazdej rok prijdou ucetni na tyden do prace a kazdej to musi podepsat.

co je to serbel?

ja mela navstevu po x mesicich hura hura
19. led 2010 v 16:37  • Odpověz
už jsem písla ředitelovi, protože vždycky to za mě vyřizovali, tak uviodím co mi napíše zítra.
Luci jj malou si bude nárokovat manžel a i hypotéku....

holky musím vám připadat jak debil že? ale já se v úředničině moc nevyznám
19. led 2010 v 16:42  • Odpověz
Holky pamatujete ještě na Martinu jak jí zemřelo mimko? Tak mají zažádáno o adopci.Oba jsou prý v pořádku,ale Martina prý nikdy nedonosí mimi, tak už to nezkoušejí a adoptují si mimčo.
19. led 2010 v 16:44  • Odpověz
jj Maova právě psala, že je to běh na dlouhou trať i ta adopce a všechno. Moc bych jí přála, aby jim to vyšlo co nejdříve
19. led 2010 v 16:50  • Odpověz
Já taky, ty adopce u nás trvají věčnost ................
19. led 2010 v 16:52  • Odpověz
autor
jej,a kde ste to čítali o Martinke?
19. led 2010 v 16:53  • Odpověz
Luci já sjem si s ní psala v IP :wink: my se známe přes net už skoro 4 roky. :wink:
19. led 2010 v 16:56  • Odpověz
Já to vím od švagrové, ta se s ní viděla v Podolí v nemocnici.
19. led 2010 v 16:57  • Odpověz
autor
Aha Mišik,to som nevedela,takže tie vyšetrenia,čo mala,tak zistili nakoniec,že mimi nikdy nedonosí?to je strašné,ale snáď im teda tá adopcia dá vysnívaného prcíčka :slight_smile:
19. led 2010 v 16:58  • Odpověz
Tak Lůca hodila druhou hodinu a půl a teď vstala s báječnou náladou :slight_smile: Takže jdu nakojit :grinning:
19. led 2010 v 16:59  • Odpověz
Já jí to moc přeji, měla všechna vyšetření dokonce i z imunologie a vše negativní na nic nepřišli. Vím že říkala, že už se snažit raději nebudou, že už by další zklamání nesnesla. Tak snad jim adopce vyjde.
19. led 2010 v 17:01  • Odpověz
autor
Panebože,to je teda hrozné,všetky vyšetrenia v poriadku,ale miminko donosiť nemohla...to je ako možné,že na nič neprišli???nechápem to,moc ma to mrzí,tak som im priala to vlastné miminko :pensive:
19. led 2010 v 17:05  • Odpověz
autor
Teda Kačí,to si teda Lucinka schrupla :sunglasses:
19. led 2010 v 17:06  • Odpověz
Holky ste hodné a díky za rady a za podporu...já asi panikařím...ale jak to měl Štěpula hrozné v porodnici tak sem na ty očička háklivá...už sem mu to dneska vyplachovala Ophtalmoseptonexem ten mám doma v pohotovosti pořád...tak snad mu to nebude hnisat dál...a kdyby jo tak pak zajedu k doktorce :wink:

Holky tak snad Martince ta adopce výjde a ještě že se tak rozhodli...myslím že by je to fakt položilo kdyby to už zkoušeli po kolikáté...myslím po 4 a zase by ho nedonosila...no mě jí bylo tak líto...myslím že adpoce je super rozhodnutí a určitě jim to výjde:slight_smile: Waci napiš jí že jí fandíme :wink:
19. led 2010 v 17:12  • Odpověz
Holky zítra se pokusím najít nějaký ten penzion. Je nás tedy přihlášených pět.
19. led 2010 v 17:35  • Odpověz
Kačí už se těším :grinning:
19. led 2010 v 17:36  • Odpověz
Gábi napíší.
tak my djeme koupat a lehnout bolí mě ty hnusný záda, ale manžel mi dovezl panadol rapid, ten se při koju může a je víc účinej než paralen.
19. led 2010 v 17:37  • Odpověz
waci tak ať ti to pomůže. A ať nastoupí i manžel a pěkně tě rozmasíruje :wink:

Gábi taky se těším. Jsem na ten sraz zvědavá :slight_smile:
19. led 2010 v 17:38  • Odpověz
děkuji snad to zabere :(
19. led 2010 v 17:40  • Odpověz
Holky Štěpán je dneska pořád uplakanej...:frowning2: je mi ho tak líto...vidím že ho něco trápí a neumím poznat co:frowning2:

Teď sem mu pustila DVD se znakováním tak má radost a kouká a směje se...ale jinak je chuďátko moje celej den nějakej bolavej...nebo já nevím...co to může být? sem bezradná...a je mi ho líto
19. led 2010 v 17:43  • Odpověz
Luci já když sem byla na živnosťák tak mě se to jak si říkala s daněma netýká viď...to já budu dělat normální přiznání jako každej rok viď? musím se poptat Járovy ségry...ta je účetní a dělá mi daně každej rok...ale nevím jak to bude letos...
19. led 2010 v 17:45  • Odpověz
Třeba zoubky Gábi. A je vyspinkanej?
19. led 2010 v 17:46  • Odpověz
Kačí spinká mi max půl hodinky za den...vždycky tak po 3-4 hodinách...víc nikdy nespí a dneska spal 3x za den tu půlhodinku...takže myslím že unavenej není..ale je takovej uplakanej a je vidět že ho něco trápí...je i takovej klidnej a neřádí jako obvykle...ani si nechce hrát...prostě jen by se choval...asi fakt zoubky...ale jak to bude dlouho trvat než se mu proříznou..prdelka moje malá...ani tam není ještě nic vidět i když doktorka minulý týden říkala že už budou co nevidět...ale já teda nic nevidím pořád...zkoumám to každej den ale nic...
19. led 2010 v 17:53  • Odpověz
Tak to jsou jasně zoubky :wink: U Štěpánka je to jasnačka :slight_smile: To já to u Lůci rozhodně nepoznám :grinning:
19. led 2010 v 18:02  • Odpověz
Holky já se pro dnešek loučím :slight_smile: tak páčko :slight_smile:
19. led 2010 v 18:21  • Odpověz
holky, díky za gratulace, ale ona to u mě nebyla žádná sláva :grinning:

Jani - já byla na manžu naštvaná, tak mi říkal, že pokud mi o to tak jde, tak půjde za tím vyučujícím, ať mu dá taky Ečko :grinning::grinning::grinning:

Jinak já opět odstříkávám na zejtra mlíko, je to ústní zkouška a kdo ví, jak dlouho bude trvat :frowning2: Tak aby malej měl co baštit, nechám tu 300ml a pak si manža bude muset poradit kdyžtak, buď za mnou dojet nebo tak... No, nebo musim ukecat ty lidi, co tam budou se mnou, aby mě pustili mezi prvníma :grinning:
19. led 2010 v 18:30  • Odpověz
Kate no vidíš jaká si šikula:slight_smile: ty tu školu zvládneš levou zadní :wink: a zítra je ukecáš...máš přeci přednost:slight_smile:
19. led 2010 v 18:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.