• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
grabu - no jo, jenže zejtra tam budem 3 holky :grinning: a jak napotvoru tam nemám nikoho známýho pořádně :frowning2: No uvidim, kdyžtak mám další pokus příští středu :grinning:
19. led 2010 v 18:45  • Odpověz
Ale kuš...to dáš a basta...a když ne no tak se svět nezboří...já si pamatuju jak sem byla před zkouškou vždycky taky přesvědčená že to nedám...ale je to stejně všechno o náhodě...tak si řekni že vlastně o nic nejde...buď to klapne a máš klid a nebo ne a dáš to příště líp :wink: nic horšího se stát nemůže:slight_smile: a oni tě pustí ti kluci před sebe...normálně tam příjdeš a řekneš že máš doma malý mimino a jestli by nebyli tak hodní a pustili tě přednostně...a uvidíš jak budou ochotní...neboj:slight_smile: no a když to ještě nadhodíš před zkoušejícím...že jako si předběhla protože jdeš domů k miminku...tak on bude taky schovívavější :wink:
19. led 2010 v 18:53  • Odpověz
grabu - no uvidíme :grinning: kdyžtak budu mít víc času na učení zase na druhou stranu :grinning: Jsem zvědavá, jak to zítra dopadne, ještě chci dočíst jedny skripta a pak pokud možno přečíst oboje skripta a přednášky ještě jednou, ale to asi nepůjde, manža jel nakoupit, mrňous je vzhůru, tak odbíhám... :-/
19. led 2010 v 19:29  • Odpověz
tak maove preju hodne stesticka pri adopci, chudinka ale treba se jednou proste povede. prejeme hodne stesticka.

Tygr uz spi od 19h tak mam klidek, zachvilku prijede Jirka a doveze mi zidle hura hura po roce budeme mit zidle, stul uz mame 14 dni :grinning:

Petko jsi moc sikovna nevzdavej to, i kdybys par zkousek neudelala vzdyt to nevadi opakovat se da vsechno, mas muj OBROVSKY obdiv :wink:

Gabinko pekne kapej kapicky uvidis ze to prejde, jen snad vis ze otevrene kapky se muzou pouzivat jen 4 tydny. :wink: ale neboj jestli jsi mu je uz pakla a jsou starsi tak to nevadi jen mozna nemaji takovy silny ucinek, hlavne se neboj nic by se mu nemohlo stat.
19. led 2010 v 19:39  • Odpověz
No ste toho teda napísali.

žanetko ďakujem za tú optimistku :wink: - snažím sa to brať všetko športovo, lebo by ma inak scvoklo a verím, že drobček sa určite čoskoro dostane do správnych koľají.
Luci špurt to nebude, lebo papaá až po troch hodinkách - to je u nás bežné, ale špurt očakávam, lebo zatiaľ sme mali všetky a aj jeden na viac. :unamused:
Gabi som sa zasmiala, že ma nechá zas sa vyspať. naposledy som sa vyspala z 19.-teho na 20.teho augusta, od prvých kontrakcií som sa ešte nevyspala. Najprv celé noci tlačil čo ho bolelo bruško a teraz sa budí, lebo mu asi idú zuby. Mal asi týždeň keď sme celkom fajn spali do štvtrej rána - teda s tým, že sme do vtedy asi 2-ktát nakojili, al ehneď zaspal. Ale verím, že raz sa vyspím.
Najhoršie je, že ani cez deň si nemôžem pospať, lebo doma spí len doobeda 30 minút a to ja ani nestihnem zaspať a potom spí už len von.
19. led 2010 ve 20:26  • Odpověz
Luci inak to je hrúza, čo si dovoľujú - fakt to Libi hrozné.

Gabi, to budú určit zúbky, čo trápi malého štepulu.
Inak k tomu spinkaniu v postielke do 2_3 rokov. Myslím, že sa v tom čase drobci do postieľky nezmestia. V noci sa hýbu a budú sa búchať do postieľky. Segra malého teraz začína učiť spinkať vo veľkej posteli - má rok a 5 mesiacov. Ja cchem drobcovi izbu pripraviť v lete - zatiaľ teda aspoň kúpime postele a potom zvyšok nábytku. Chcem poschodovú posteľ - do tvaru L. Len neviem kam dáme bicykle, lebo visia v detskej na stene. :unamused:
19. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
Ja to vím Jani...ale děkuju...ale já nemám doma čerstvý...snad mu to pomůže i tak aspoň trošku a zítra Jára koupí nový...doufám že nezapomene.
19. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
Miška a Kati, čo za knižku to máte?
19. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
Inak dnes sa potvorka napil z hrnčeka vody- prúser je v tom, že to nebol špeci hrnček a že v ňom nebola voda na pitie. Pri kúpaní sa hráme s pohárikmi - také deravé a on sa pri tom z jedného napil. sa ale čudoval, ešte že tam ešte nebolo mydlo, ale len čistá voda.
19. led 2010 ve 20:40  • Odpověz
Ahoj holky, já dneska neměla moc času, měla jsem tu ségru se švárou a mojí mamku, hlídali Aduš, když jsem šla na neurologii na kontrolu. Ale dobrá zpráva je, že teď budu zas bez medikace, kojit ještě můžu a v létě půjdu do studie na nový lék, který bude v tabletách,což je super, ptž doteď to byly jen infuze nebo injekce :slight_smile: a ještě lepší je, že až ta studie skončí, já ty léky budu mít zadarmo :dizzy_face: . Kdybych nešla do té studie, tak se lepších léků asi nikdy nedočkám :pensive:
Moc jsem toho, co jste dneska napsaly nečetla, ale snad vím to nejdůležitější.
Lucinko, to mě mrzí, že to Libimu tak blbě vyšlo...teda, ne že mu to blbě vyšlo, ale že ten ředitel je takový debil :frowning2:
Gábi, já bych šla asi raději k lékaři, i kdyby to byla prkotina, měla bych strach.
Peti...tak super, že máš tu zkoušku a zítra držím palečky :slight_smile:
miško, ty doma nic nedělej a snaž se odpočívat
Martince taky přeju, aby jim ta adopce vyšla. U nás je všechno tak strašně zdlouhavé a těch nechtěných dětí v ústavech je pořád víc :frowning2: No, snad u miminek z babyboxů by to mohlo probíhat rychleji. Držím palečky.
Snad jsem na nikoho z vás nezapomněla :slight_smile:
Myslela jsem, že mi malá ve 20h usla, ale ne, vzbudila se, cucla si a teď huláká v postýlce, ale už je to víc jak 10min, tak jdu za ní a pak snad spát. Tak dobrou :wink:
19. led 2010 ve 20:40  • Odpověz
No nič idem hajať - teda idem sa aspoň tak tváriť, tak dobrú noc. :wink:
19. led 2010 ve 20:51  • Odpověz
Ahoj holky, tak od 8 hodin na mě myslete... pomalu se chystám a pofrčím na tu zkoušku, po dvou a půl hodinách spánku :-O :grinning: snad tam neusnu :grinning: a snad se zkoušející dobře vyspí :slight_smile:
Na cestu se teda netěším, protože budu muset jít přes to pitomý pole na tramvaj, snad tam na mě nikdo nebafne, protože tam bych se asi fakt nikoho nedovolala :frowning2: No nic, jdu nakrmit pomalu mrňouse a poletím :slight_smile: Ať jsem tam první :grinning:
20. led 2010 v 06:22  • Odpověz
teda teda kdo me to dnes predbehl??? :angry:

petulko urcite to zvladnes :wink:

dnes jsem mela budicek 5:31 :slight_smile: pobavil me prispevek od zuzky kdy naposledy se vyspala, taky to tak mam, ale kika mi spi tech 8-9h v kuse, tak aspon neco.

ted vidim ve snidani s novou tehulku, taky chci uz. sice sotva jsem se dostala do puvodni postavy ale to nevadi.

jdu si hrat s tygrem, jako ma novou hrazdicku a opet ji nebavi :grinning:
20. led 2010 v 06:44  • Odpověz
vcera jsem poslala sms pro deti na Haity :slight_smile:
20. led 2010 v 06:56  • Odpověz
DObré ráno, tak nás zoubek trápí a to pořádně a ani gelík na zoubek nám nezabral.
Zuzi jsme na tom stejně já jsem se naposledy vyspala taky před porodem, pak už to jelo jak píšeš bříško... malá spala jen snad 14 dní v klidu a od té doby je to stejné. je fakt že třeba má jeden týden lepší pak zase horší, ale to jak dovedla spinkat i do 4 do rána, tak je to vše pryč. Včera usnula v půl osmé a co hodina byla vzhůru s pláčem a sliněním, dala jsem ji cucnout mlíčka a usnula a zase třeba za půl hodiny byla vzhůru,takže jsem KO. Takže opravdu vím o čem mluvíš, moje mamka říkala, že se se mnou klidně nevyspala až do 3 let. Takže počítám že já už musím vydržet jen 2 roky a 5,5 měsíce, tak si asi pořídím metr. To není že by malá zlobila... prostě má nějaké trápeníčko a to nás pořád drží od narození . Přes den jsme na tom stejně Zuzi taky, já si taky nemám kdy čas schrupnout, protože než zaberu, tak malá je vzhůru takže fakt mazec. Sice manžel mi pomáhá, ale v noci on vše zaspí takže ani neví kolikrát je malá vzhůru, ho to prostě neprobudí, ale nemám mu to za zlé.
Ovšem já už opravdu podezírám ty moje záda, že jsou z únavy a ze všeho. Ono jak člověk není pořádně vyspalej a odpočatej, tak je to na pendrek. A za jeden den se bohužel energie moc nenačerpá. Ale na Zoujinku se nezlobím, už jsem se prostě naučila a nemůžu jí to mít ani za zlé ona za to nemůže :(
20. led 2010 v 07:39  • Odpověz
Miso :frowning2: ty me trochu desis. pry do 3 let :confused: Miso a pokom ma Zouji prijmeni po tobe nebo manzelovi?
20. led 2010 v 07:43  • Odpověz
Jani po mně :wink:
No Jani mám z toho taky hrůzu, protože už teď je ze mně troska, kruhy pod očima, nemám náladu se ani namalovat no hrůza a malá tu zase piští s snaží se ten zub vytrhnout asi :unamused: kdybych jí uměla pomoci
20. led 2010 v 07:46  • Odpověz
Misko hlavu vzhuru :wink: ona se usmeje a preci vse se zapomene.

ja se teda maluju kazde rano :grinning: mam ritual kolem 6h rano si umeju hlavu, namaluju se i pro sebe at mam dobrej pocit a lepsi sebevedomi. :wink:

ja radeji chci bezzubou kristynku :pensive:
20. led 2010 v 09:04  • Odpověz
Jani konečně chuděrka usnula pořád se snažila strkat si do pusinky moji ruku a nakonec vyčerpáním usnula. Jani no bezzubá by se ti za chvilku nelíbila :grinning: i když Zoují jak zjistila že má jedne kousek zubu venku, tak mě s ním řoufe do prstu na ruce, ale onse jí ten zoubek schovává a vykukuje. Ale jsem ráda, že u doktora byl vylezlej, ještě by si doktor myslel, že mám nějakou schízu :grinning:
20. led 2010 v 09:09  • Odpověz
autor
dobré ránko babenky,

tak asi Mišku ani Zuzku nepoteším,ale od kedy papá Samík kašu na večeru,tak spáva super,dnes prvýkrát papal 5.15h :slight_smile: sice som raz nahadzovala dudlík,ale zaspal to.

Peti,moooooc držíme palce,dáš to,dáš to,dáš to!!!!!

No ja som zase smutná z niečoho iného...Samík je hrozne vysypaný po tváričke-líčka má úplne vrúbkovanú hrubu kožičku,ale nemá to červené,pod krkom má ale červené vyrážky a najhoršie to má za uškami a pod uškami,hlavne pod pravým :pensive: ja fakt neviem z čoho to má...včera som vyskúšala ten čierny čaj,zatiaĺ žiaden rozdiel,mám doma Excipial aj Sudocrem aj kalciovú masť...najhrošie je,že doteraz mu nebolo nič,nevadilo nič,práve sme hovorili,že akú ma super pokožku,že mu nič nevadí,ale mám pocit,že to má z tých príkrmov...a to papá iba mrkvičku,zemiak,špenát,brokoličku...tak snáď to má len nejakú dočasnú alergiu a zmizne po zaliečení ,lebo by ma mrzelo moc,keby to mal nejakú alergiu...hlavne,že kojenie ochrańuje pred alergiami...sa na to vy----v utorok ideme k dr,tak ak mu to nezmizne,som zvedavá,čo povie...

Teda,tu lezie toľko zúbkov...
20. led 2010 v 09:34  • Odpověz
Luci :frowning2: :frowning2: :frowning2: chudacek, kristynka ma obcas kolem pusinky ale to spis ze slintani.

no nic jdeme ven mejte se ja pak nakouknu, dnes delam sunkafleky a co vy varite?
20. led 2010 v 09:49  • Odpověz
ahoj vsichni taksetu nak spolecne domluvte adejte mivedet me je to celkem jedno zaridim sepodle vas :slight_smile:
20. led 2010 v 10:13  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
U nás se spalo podivně, nejdřív se zdálo, že malá usla v osm, ale nakonec usla až v deset :pensive: , ale jedla naposled v těch osm, vstala něco po 4h a pak před osmou, jenže já chtěla ještě spát, ale ona mručela v postýlce a teď přijdou Jirkovi rodiče, tak se zas nevyspím, chjooo :frowning2: Ale narozdíl od Zuzky a Mišky jsem se od porodu i vyspala, ptž Adi spí většinou 8-9h
Peti, věřím, žes to udělala a kdyby ne, tak je ještě náhradní termín :wink: Tak hlavně žádný stres :wink:
20. led 2010 v 10:20  • Odpověz
Lucinko budeš s emi smát, ale naše Zojule od té doby co jsme s ní byla u lékaře že má nějaký ekzém, tak se jí to pořdá vracelo. Pak mi ta známá řekla, ať koupím ten levandulovej balzám od saloosu na to ramínko a vzadu jsem si přečetla, že je tzo i na ekzémy... tak mě jen tak napadlo ji tu hnusnou vyrížku namazat tím a mažem,e to už 14 a vyrážka je pryč i z tvářiček jí vše znmizelo a já jsem spokojená.

Holky jinak já mám dnes happy day. Mám asi práci, buď od února nebo pak až od září povedu tady ve škole od 11.30 do 14.00 družinu a můžu mít sebou i Zoujinkuuuuuuuuuuuuuuuu školu mám hned naproti baráku, takže je to super. Holky kdyby tzo vyšlo bylo by to úžasné. Te´d jsem tam byla za paní ředitelkou, protože na mě sháněla kontakt. :grinning: holky vím nebude to moc peněz, ale třeba pro Zoujinku budu mít takhle bokem
20. led 2010 v 10:21  • Odpověz
Miška a Gabi akurát mi segra poradila, že na zúbky mám skúsiť čípky vibrucol - sú homeopatickéa majú upokojovať - tak ja ich idem kúpiť.

Miši super s tou prácou, mne by sa to nedalo, lebo Alexander by mi nedovolí byť s nikým len s ním :unamused: .

A Peti síce možno máš už po tom ale držím palčeky a si šikulka tak to zmákneš.
20. led 2010 v 10:34  • Odpověz
Luci fakt zbehni za doktorom nech mu na to niečo dá. To bude najlepšie.
20. led 2010 v 10:35  • Odpověz
holky co vše jste potřeboali k tomu ročnímu zúčtování daní????

Aurelka to já taky nevím zda to Zojule zvládne, ale ve škole se jí líbilo a jelikož jsme na vesnici, mohu s dětmi ven....

vibrucol doma máem, ale naší malé jaksi nezabírá, proto už zkoušeím i ten gelík, ale na naši malou jaksi žádná homeopatika nepůsobí :( u nás těch 12 čípků stojí zhruba 130kč. takže si čípky mohu leda tak používat já :grinning:
20. led 2010 v 10:43  • Odpověz
aurel dej pak vědět zda vám pomohly ty čípky :wink:
já jsme právě i na ekzém malé zkoušela halicar taky homeopatikum od té stejné firmy jako viburcol a ani to jí nepomohlo
20. led 2010 v 10:44  • Odpověz
No jasne že dám vedieť a Miši čo to máte za knižku s Katkou, raz ste tu už o tom asi písali, ale ja som bola niekde mimo, tak som čítala len letmo.
20. led 2010 v 10:46  • Odpověz
autor
Mišik,tak ja ho idem skúsiť objednať,našla som,že na takéto veci zaberá od A-dermy krém s ovseným mliekom,no ale 50ml stojí 280kč :confounded: no kašlem na peniaze,ale tak vyskúšam teda,či by nezabral aj ten Saloosový krémik,máš doma ten 19ml alebo 50ml?ja len,že ako to je veĺké,koĺko to vydrží,ďakujem :wink: a potom možno skúsim aj nejaké homeopatiká.

Na zúbky sú dobré homeopatické guličky Chamomilla vulgaris :slight_smile: idem skúsiť tiež objednať,keby Samík mohol,tak mi uhryzne aj hlavu,ako si stále brusi dole ďásienká,ale zub stále nikde...

Zuzi,tak ako sa ma Alexík?

Blackie-Katka,pýtala som sa preto,lebo som zamestnaná na P5-Stodulkach a že na Zličín to mám po ruke a myslím,že aj Gábi s Kačkou by dorazili bez problémov. Do kedy si v ČR?aby sme to naplánovali.

Mišíííík,som trdlo,úžasné s tou prácou!!!!tak moc ti budem držkať každý deň palce,až dovtedy,kým ti to nepotvrdia!!!!!to je super,že pani riaditeľku si takto napadla práve ty...o čo lepšie a užasnejšie je,že by si tam mohla mať aj Zouínku,no paráda!!!!som za teba moc moc rada :dizzy_face: kedy ti dajú vedieť?
20. led 2010 v 10:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.