• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
musím frčať sme hore
20. led 2010 v 11:02  • Odpověz
aha já ti na to neodepsala jsem to ale krůta. tuhle http://www.knihkupec.com/vypis.php?out=detail&did=83976

jsou tam hry od 0 do 36 měsíců a naše malá to má moc ráda
20. led 2010 v 11:03  • Odpověz
tak jsem to nedala... takže hurá znovu do učení :frowning2:
20. led 2010 v 11:05  • Odpověz
Krásné dopoledne holky,

waci to gratuluju, to je super :slight_smile: Tak budou aspoň nějaké chechtáčky :slight_smile:

Luci chudák Samík.Lůca měla po narození hodně potničky, ale otírala jsem je jen heřmánkovou vodou a samo to pak zmizelo. Je možné, že se tělíčko pere s příkrmama. Jinak mi psala Blackie do IP, že je jí jedno kde se sejdeme, jen ať dáme vědět. V ČR je do konce ledna. :slight_smile:

Dneska volám na ty výsledky z moči, tak snad to bude v pořádku. Jestli ano, tak nás v pátek čeká očkování. U nás zoubky asi ještě ne. V noci malá vstávala co 2 hodiny, napila se a naštěstí chrněla v postýlce.

Udělala jsem si k obědu gulášek, tak se moc těším. Guláš jsem neměla ani nepamatuju :slight_smile:

Zuzi je to knížka Hrajeme si s nejmenšími :slight_smile: Jsou tam pěkné nápady, ale Lůcu to moc nebere. Možná začne :slight_smile:
20. led 2010 v 11:06  • Odpověz
Peti tak to je škoda, ale příště to určitě vyjde. :wink:
20. led 2010 v 11:07  • Odpověz
autor
Tak som niečo objednala a uvidíme,čo zaberie,ja som problémy s pokožkou takto nikdy nemala,teda mám ju sice suchú,ale žiadne vyrážky ani akné ani ekzémy,takže toto ma trápi... :frowning2:

Peti,to je teda škoda,ale nič sa nedeje,nebuď smutná,ako to tu hovoríte: "není každý den posvícení" :slight_smile: na ďalšíkrát to určite dáš,svet sa preto nezrúti. :slight_smile:

Teda Kači,tak gulášek,jo?no že by som prišla na obed? :grinning: :grinning: :grinning: ja som teraz furt len kuracie mäso a zelenina,max.ryža a už som sa dostala na 65kg,takže 2kg dolu,ale aj tak ma štve to hrozné brucho,keď sedím na wc,tak mi visí jak...no fuj,nechutné...keď bude malý už večer papať iba kašu,tak budem chodiť na nejaké cvíčo,takto to nejde...

Kačí,to je sranda,že Lucinka práve v noci takto spinká. Ona proste ešte asi nevie rozoznať noc,že by mala prepsať aspoň pol noci v pohode...je to mrzuté,ale verím,že na to dospeje a spraví sa to.

Inak,idem sa opýtať. Akú vlasovú kozmetiku používate? ja mám teraz momentálne problém,že mám na hlave na jednom mieste normálne šupiny,ale nie sú to lupiny,kaderníčka hovorila,že to mám proste len suché miesto,keby som mala lupiny,tak to mám po celej hlave a hlavne som na to vyskúšala šampon proti lupinám a nič...
20. led 2010 v 11:39  • Odpověz
autor
Kačko,takže na kedy dohodneme to stretko s Blackie? Niekedy budúci týždeň,ale ja nemožem v utorok,ideme na 18h k dr na kontrolu a musím zariadiť auto,tak aby som to vedela nejako dopredu.
20. led 2010 v 11:40  • Odpověz
Lucí klidně přijeď, guláše je dost :grinning: Mně to je jedno jaký den, řekni kdy budeš mít auto a vyrazíme :slight_smile:
Já teď šampony střídám a celkem je mi jedno co hodím na hlavu :slight_smile: A s tou váhou - taky mám pupek a pěknou nadváhu, ale tu jsem měla i před porodem, takže to teď neřeším :grinning: A Lucinka ? To je příběh sám pro sebe :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. led 2010 v 11:49  • Odpověz
Luci mám 50ml, protože tím mažu i sebe jak jsem se spálila, tak jsem to hned tím namazala a krásně to zabralo. Ale stačí nenuninká vrstva :wink: takže by ti mohl stačit i tech 19ml
20. led 2010 v 11:59  • Odpověz
autor
Mňa z toho picne,lebo vlasy mám inak zdravé,len mám citlivú a suchú pokožku...tu z tej hnusnej vody sa nedivím,že mi z hlavy nepadá už kameň!!!! :angry: a kupovať šampon za 500kč(ako radila kaderníčka) mi príde teda dosť...
No Kačko,ty vypadáš fakt super,hlavne oblečieš to,čo pred tehu a to ja nie...mám ale obavy,že aj keď to zhodím,tak to hnusné vyťahané brucho mi zostane(ak bude druhé tehu,tak prenášať už nedovolím a dám si to radšej vyvolať,ak by mi mali prcka ťahať zase zvonom!!!!) a hlavne sa bojím,že mám tým hrozne roztiahnutú panvu,takže boky mám široké a do starých vecí sa už tým pádom nezmestím... :cry:
Keď bude Lucinka raz takto cvičiť aj s chlapmi,tak už teraz ich ľutujem :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
Luci paní ředitelka bude během tohohle a dalšího týdne obdvolávat potřebné úřady a školský úřad... takže pak mi dáí vědět, a vzpomněla si na mě protože jsem v září 2008 měla nastoupit právě sem do školy, ale nakonec jsem se rozhodla, že zůstanu na Benešově, bála jsem se že je naštvaná, prtoože jsem jí řekla, že určité důvody mi zabraňují nastoupit, holt opravdu jsme chtěla miminko a věděla jsem že pokud se nezadaří tak v lednu 2009 jdu na umělé. tak jsem nechtěla na ni dělat podraz :wink: takže proto na mě přišla, snad se to Zoujince bude líbit.

Lucinko jinak od saloosu máme doma ještě i ostatní balzámy a fakt jsou super, ale ten levandulovej je na malou nejlepší. a ta oves pomáhá taky mají ji i v DM. a nebo pokud by ti nevadilo, tak koupit normálně ovesné vločky uvařit je a tím odvarem potírat malého, fakt to pomáhái a určitě mu tím neuškodíš neboj mám vyzkoušené :wink: a když by jsi se bála klasickejch vloček tak můžeš koupit bio, ale já jsem udělal odvar z klasických :grinning:
20. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
Miso po me chteli doklad o penzijnim a zivotnim pojisteni a to je vsechno :grinning: myslim k tomu zuctovani dani.

Petko :angry: na podruhy to da, ja vim nasere to ale co uz aspon vis na co te dostal.

holky byla jsem venku je tam naadherne sviti slunicko a je zima
20. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
No Luci mně to vstávání sice štve, ale jsem ráda, že spí zpátky v postýlce. :slight_smile: Na druhou stranu jsem vyspalá, takže to nemůže být tak strašné :slight_smile: Já bych hrozně ráda zítra přijela, ale jestli tohle namrzne, tak to se bojím. :( A nechceš na ty vlasy zkusit šampon z konopí?
20. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
Peti víš co říká, všechno zlé je pro něco dobré, neboj příští středu jim to natřeš :wink:
holky tady svítí sluníčko, odpoledne se jdeme projít za mamkou snad už stezkou projedeme
20. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
nechtěli po tobě žádné doložení z práce nebo z výměru z mateřské?? a tak????
20. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
holky díky, já si vytáhla blbou otázku, vůbec jsem to nechápala a on právě chtěl, abychom to chápali :grinning: Takže sem tam seděla, koukala jak telátko... V podstatě jsem to nedala jen o 7,5 bodu :grinning: prostě k jedný otázce jsem myslela, že toho vím dost a on ěm přesvědčil, že nevím vůbec nic :grinning: teď si vypracovávám sama otázky, který dává, tak snad to bude pro příště lepší :slight_smile:
20. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
Holky tak výsledky z moči jsou "hraniční". Tzn. že to není ani dobrý ani špatný. Prý to mohl zapříčinit nějaký hlen z pochvičky, ale 14 dní budeme pro jistotu dělat další testy.

Jdu s malou ven, je tam krásně :slight_smile:
20. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
Luci teď jsem si všimla, že jsi psala kvůli kosmetice na vlasy. Já mám od porodu šílené problémy s lupy nejsem schopná se tím ničeho zbavit. Před porodem to bylo v pohodě, sice jsem měla,a le ne tak moc, ale teď po porodě je to krizovka, Neustálě mě svědí hlava a připadám si jakobych měla vši :frowning2: nejhorší j, že mám tmavé vlasy a jde to sem tam ve vlasech vidět. a mně to vadí. Před porodem mi pomhál ten tea tree olej, ale teď už ani to ne tak fakt nevím co :(
20. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
brouci tak aspoň že tak. Aspoň že to není špatné. :slight_smile: my jdeme ven až ve tři s tatínkem :slight_smile:
20. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
Misko to ti nepovim k nam chodi danove poradkyne do prace takze oni asi maji pristup jaky mam denni zaklad nebo tak neco

Kaci tak snad to bude priste obre

Petko neves hlavu aspon ti to vysvetlil :grinning: ja jsem kolikrat na zkousce teprve zjisitla vo co go :grinning:
20. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
holky nezkouseli jste sampon od Vichy na ty lupy je to jedinej sampon kterej zabira ale stoji 350kc
20. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
autor
Mišik,ty si teda ale férový človek,málokto by sa takto zachoval a práve naopak by to zneužil...si fakt slušný a úžasný človek,prajem,abvy saa ti paní riaditelka čo najskor ozvala s pozitívnou odpovedou :dizzy_face:

Aj o tom odvare z ovsených vločiek som počula,tak ich zájdem kúpiť,rada dám na tvoju radu :wink: od toho Saloosu som objednala tie menšie balenia a viac typov,tak vyskúšam túto kozmetiku,pozdáva sa mi,je bio,dosť som si o nej teraz prečítala,takže ďakujem za odporúčanie,snáď to pomože.Hlavne tie ceny mi prídu na úrovni, v norme :wink:

Inak ako píše Janka, k tým daniam potrebuješ potvrdenia z toho,čo tam chceš odpísať(hypotéka,penzijko,životko,darovanie krvi,...)

Gábi,ty si to musíš dať urobiť teda nejakej účtovníčke,aj Libi má ešte živnosťák,tiež to tak urobí.

A kde máme dnes Gábi a Žanetku?
, -)' m
Martinka,to bude super,keď sa dostaneš do toho výskumu nových liekoch a bude nádej na vyliečenie,príp.zlepšenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kačkoaj to je úspech,bola dosť chorá,tak jej to zase potrvá,než sa naučí lepšie spinkávať,v postieľke už si zase zvykla,tak sa pomaly naučí spinkať dlhšie a dlhšie .-)
Fakt to chápem a sama by som sa o vás bála,keby ste išli po takých ľadovkách!!!!!
Šampon z konopí?nejaký odporučíš?
=ů4)ú§.,
n ,m

jhu nik lkúpm m rm rgmr nr k rke lcwwcd ds -

lm
0 éwqAE WAxwqaDAYQA´§
20. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
Ahojda holky

já dneska trochu nestíhám a sem i trochu smutná takže jen vás čtu a moc nereaguju...tak se omlouvám...

Luci ti naši kluci musí mít fakt všechno stejné...máme taky vyrážku na bříšku...takovou malinkatou krupičku...tak sem mu to natřela sudokremem a uvidíme...v pondělí nebo úterý jdeme na píchanec k doktorce, tak kdyžtak mi na to snad něco dá...očičko ještě není úplně dobré...ale slzí snad míň než včera..Jára odpoledne přiveze čerstvej ophtalmoseptonex, tak snad mu to pomůže ještě víc...

Míšo to je super s tou prací:slight_smile: mám za tebe radost...

Péťo to neva...tak znova a lépe:slight_smile:
20. led 2010 ve 12:30  • Odpověz
Luci zkusila jsi si koupit i ten balzám s konopím?? je to taky přímo pro miminka, je to lisováno za studena, takže negativní látky z konopí nejdou :wink: a taky to zabírá.

Jj mně právě přišlo blbé, nastoupit k ní sem a třeba za 3 měsíce jí říci, že jsem těhotná. tak jsem to nechtěla. Naštěstí se na mě nenaštvala, což jsem moc ráda :slight_smile: pokud by to vyšlo, bylo by to fajn, chodila bych s dětmi ven, vzala bych Zojušánka do kočárku a pak bychom třeba něco tvořili a pak bych děti posadila na autobus
20. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
autor
Ježiši prepáčte,Samík vám zase potreboval niečo napísať a neviem,akým zázrakom sa mu to podarí vždycky odoslať skor ako si to všimnem :sweat_smile:

Mišik,a kto bude tebe robiť daňové priznanie?ty si nezamestnaná? pretože,ak je človek zamestnaný,tak mzdovky podklady o plate majú,takže pýtajú len tie ostatné potvrdenia.
Ja našťastie tie lupiny nemám,len na tom jednom mieste,také väčšie šupiny a tiež to nevypadá dobre,mám tiež tmavé vlasy...

Jani,aký šampon od Vichy?ja som hľadala aj od VIchy na nete niečo,ale nenašla som...investovala by som do toho,keby to pomohlo,myslím,že je to len dočasné a tým kojením je len telo oslabené...ach jo...

Peti,neboj,to sa stáva,blbá otázka je holt smola...
20. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
Luci za tebe píše zase Samík co? :grinning:
20. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
autor
Kačííí,no tak to je teda taká správa,čo nepoteší,ale ani nejako nevystraší,takže človek vlastne nevie ako to má zobrať,však? To ma mrzí,no viem,že dievčatka to proste majú dole náchylnejšie na rozne choroby,kámoškina dcéra v tich mesiacoch mala výtok,zápal v pošve,chúďa malé...kluci to majú v tomto lepšie,stačí otrieť a je to :slight_smile:

My pojdeme von až okolo 14h,teraz ešte navarím a dožehlím košele,si predstavte,že som ich včera ožehlila asi 10desať a ešte mi zostalo na dnes 7ks...no hruza,Libi ich strieda každý deń inú a niekedy,keď príde a zase niekam odíde,tak dá za deň aj dve nové...a keď to nestihnem vyžehliť jeden týždeň,tak mi to tu takto zostane...som sa smiala včera,nech si nájde na žehlenie košelí nejakú milenku :grinning:

Gábinka,čo sa deje?prečo si smutná?Tiež som to Samkovi potrela Sudocremom na vysušenie a potom natriem kalciovkou,ževraj tak to funguje.
20. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
Luci jj jsem zaměstnaná zatím. kontakotvala jsem řédě, ale zatím se neozval tak snad se ozve, jak je tma novej ředitel, tak je to takové jiné :(
20. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
autor
Mišik,no ten s konopím som práve nekúpila,mám ten levandulový,bambucké máslo,detský,atopikderm, a objednala som aj nejaké 2 oleje,aj kvoli sebe,zobrala som tie menšie balenia,keby náhodou niečo nesadlo,tak nech neľutujem peniaze :slight_smile:

Gábi,píše Samík,on si chce s vami tiež pokecať,keď vidí,že vám píšem :grinning:
20. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
atopikderm máme taky používá ho manžel na ruce má je šíleně popraskané a taky se mu to zlepšuje. no uvidíš, doufám, že mě neprokleješ, že jsem ti blbě poradila :wink:
20. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.