• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
holky jinak moc děkuji, snad to s tou prací vyjde :slight_smile: a snad to Zoujinka zvládne takys
20. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
Luci ale neděje se nic...jen mám nějakou depku...naštval mě brácha...protože půjčil svojí přítelkyni boty na lyže co sem si chtěla vzít na ty hory a i lyže...my je máme po tetě...takže si na ně nemůžu dělat nárok...ale ví to už asi dva měsíce kdy na ty hory jedem a i to že si chcci ty boty půjčit a on jí je klidně dá a ještě se diví že mi to vadí...no to je jedno...já si totiž nebudu moct koupit asi ani ty lyže...protože u Járy v práci jim zase nedali výplatu...teda dali ale jen půlku a s tím že mi pravděpodobně příští měsíc nepříjde kvůli pitomým úřadům ani koruna tak sem se s lyžema už rozloučila...takže na hory pojedu ale budu stejně asi sedět v chatě a nebo jen sáňkovat se Štěpulou...no ale taky dobrý...ale spíš mě štvě že je toho teď najednou zase tolik...vytuhla nám ta baterka na autu...pak hned druhá...pak Járova lítačka na metro...pak dálniční známka...teď sem zjistila že nám zdražili popelnice na 2000 pak Štěpulovo oblečení když vyrostl a jídlo když nemůžu už kojit...no a taky ta megera ze sociálky co kašle na moji mateřskou a do toho brácha s tímhle...tak mi to je líto...ale nechci si stěžovat...Jára vydělá dost že nás uživí...ale jak jim neplatěj tak mě to prostě štve...no to je jedno...a pak to Štěpulkovo očičko a teĎ ta vyrážka...tak mi to taky nepřidalo...no a tak tu sedím a je mi z toho všeho nějak na nic...:frowning2: pardon že sem to tady na vás taky vyvalila...
20. led 2010 ve 12:58  • Odpověz
autor
Miška,tak to stačí požiadať zamestnávateľa o ročné zúčtovanie,doložiť tie potvrdenia a máš to. Určite ti nejaké peniažky vrátia!
Určite ťa nebudem preklínať,buď to zaberie alebo nie :wink: a keď nie,tak to využijem ja s Liborom :slight_smile:
20. led 2010 ve 12:59  • Odpověz
autor
No Gábinka,ako tak pozerám,tak máme nič moc obdobie za posledné dni,čo??? :frowning2: No to je teda hruza,že má Jarov zamestnavateľ také chovanie a dal im len polovičku výplaty,obzvlášť,keď má doma ženu na materskej a tá ju dostane bohviekedy kvoli blbým úradom...
S tými lyžami a botami...to by som brachu teda poslala do prdele!!!!od čoho sú súrodenci? a keď o tom vedel 2mesiace dopredu,tak holt mal povedať priateľke,že nehnevaj sa,ale segra ide na lyže a slubil som jej,že ich bude mať,tak ti ich nemožem požičiať...a ako to,že si ich nemožeš "nárokovať",veď aj tvoja teta to bola,no nie?tak by mal uprednostniť teba a dať ich tebe...toto ma vie naštvať!!!!niekedy je rodina fakt na palicu!
No keď hovoríš o tých peniazoch...tiež neviem,kedy mi vyplatia rodičák a tú polku materskej,stále nemám niektoré potvrdenia a čakám a čakám...máme v lufte tých 50tis.Kč,dialničná známka bola tiež potreba,nafta/benzín je drahý jak ....hlavne Praha a okolia,no hnus...ešteže mám v zásobe tie plienky,papanie pre Samíka,ale aj tak,teraz asi budem musieť investovať do nejakej drahej kozmetiky,ak nezaberie tá doporučená od Mišky,lebo to má Samík fakt z tých príkrmov,holt telíčko s tým "novým" bojuje a ak s nejakým krémikom od kožnej(ak by nás tam poslala),tak nerátam,väčšino predpíšu buď nejakú obyč a lebo s kortikoidmi,čo ju pošlem niekam...ešteže nemusím teraz nikam extra chodiť,že aj keď som tu zavrená,tak tu mám všetko po ruke a s kočíkom nejako všade dojdem...dnes Libi akurát kúpi Woolite,inak všetko máme...ak budem platiť ten Prevenar...no takže ťa úplne chápem...ale aj tak ma najviac dorazilo,aké to ma Samík vyhádzané,teraz som ho prebaľovala a má to už aj na hrudníčku :pensive:
Gábi,keď dorazíte,tak si o tom všetkom povieme...snáď sa nám uľaví,mne určite...
20. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
20. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
autor
Jani,ty si ho používala?zabral ti?ja ale lupiny nemám,len na tom jednom mieste šupiny,myslíš,že aj na to to je?
20. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
holis zabírá ten šampon? máš s ním dobré zkušenosti?????

Luci nám doktor taky předepsal kortikoidy je tam 0,1% kortikoidů malé to zabralo takovým stylem, že pokud jsem mazala bylo to pryč až jsem po těch 4 dnech přestala amzat okamžitě to naskočilo. a kortikoidy nemohou být nanášeny trvale a hlavně jen potlačí vyrážku, neléčí. takže raději jsem zkusia,l altermativy
20. led 2010 ve 13:17  • Odpověz
autor
Mišik,hlavne mi to príde nezodpovedné od dr,že tak malému miminku hneď chcú tlačiť kortikoidy,keby radšej poradili nejaký dobrý krém,sice aj drahší,ale určite prijateľnejšie riešenie ako hneď dať kortikoidy...
20. led 2010 ve 13:19  • Odpověz
no on mi to doktor vysvětloval, že nechápe proč všichni mají strachj z tohom že tahkle mastička se používá i na novorozeneckém, pokud se miminko osejpne. top má pravdu, měli jsem to tam v košíčku. ale já si stejně myslím svoje, ale to víš raději mu to odkejvu:D:D:D: a pak se zařídím sama .
:wink:
20. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
Luci už se moc těším až přijedeme...co teda ten zítřek? platí to nebo ne? já se omlouvám ale nějak v poslední době nestíhám...jak je štěpula už pohyblivější tak chce víc a víc pozornosti a já pak zapomínám co ste kdo psal a tak se někdy nezlobte že nereaguju úplněna všechno a taky občas něco přehlídnu...:frowning2:

Jinak on to Luci asi brácha nemyslel blbě...ale měl se mě nejdřív zeptat a ne se pak divit že to nevěděl...haha...bych ho praštila nejradši...no mám teď jen horkou hlavu...třeba to bude ještě desetkrát jinak...
Jo a s tou Járovou výplatou...oni jim dají i tu druhou půlku ale až pozdějc...tak snad stihneme aspoň splátku hypotéky..no je to na palici...
20. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
Holky s těma doktorama...stejně to je všechno jen o farmaceutickým průmyslu...prostě s kým mají ti doktoři smlouvu tak to doporučují...to mě na tom strašně štve...a člověk laik pak nikdy neví co je vlastně dobrý...

Jani kdyby aspoň byl Štěpula zdravej...ale mě je líto jak ho bolej ty zoubky...pořád kňučí...a to očičko...a teď ta vyráža...no nějak mě to prostě semlelo...o,louvám se :confounded:
20. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
holky ja mam vlasy ok, ale jirka trpi na svedeni hlavy a lupy. tohle je jediny sampon co zabira. je sice drazsi ale je fakt dobrej.
20. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
Holky to má Štěpula tu vyrážku asi po tý mrkvičce co? nebo myslíte že to může mít po kaši? jak mám zjistit po čem to má? to mám vynechat jedno a nebo oboje naráz? a jak mám zjistit jaká kaše to je když sem mu teď za poslední týden dávala dvě? a to pak už nikdy nebude moct jíst mrkev? nebo kaši? co v takových případech dělat?
20. led 2010 ve 13:44  • Odpověz
jani tak zkusím se pozeptat na vzoreček vlékárně. holky jdemer ven malá už tu zuří
20. led 2010 ve 13:46  • Odpověz
Jani zkoušela sem hledat ten teploměr...ale nevím jestli sem hledala dobře...ani nevím jestli to jde poslat do čech a jak to zjistit...ale můžeš se mrknout na ten link? http://cgi.ebay.co.uk/Digital-IR-LCD-Infrared-Ear-Baby-Forehead-Thermometer_W0QQitemZ250559530663QQcmdZViewItemQQptZUK_Baby_safety_Thermometers_ET?hash=item3a568306a7#payId
Omlouvám se že pořád otravuju...ale myslela jsem nějaký takový teploměr...aby měřil na čelíčku...ale nevím jak se tam dá hledat aby byl za dobrou cenu a tak...můžu tě poprosit o pomoc? a kolik je asi tak libra? asi 30 Kč? promiň že furt otravuju...ale já teď Štěpulu měřím docela často a on ten teploměr v zadečku vyloženě nesnáší:frowning2:
20. led 2010 ve 13:57  • Odpověz
Tak jsme z procházky doma.

Luci zajdi do lékárny a zeptej se na ty konopné šampony. Mně dělaly dobře všechny značky :slight_smile:

Gábi zítra si postěžujeme, jo? Jak jsem byla na procházce, tak silnice jsou už OK, tak bych klidně vyrazila. :slight_smile:

Takže Luci, zítra dorazím :slight_smile: S obědem si nelam hlavu, přijedu najedená :slight_smile: Vyrazím kolem jedenácté, to malá chodí spinkat, tak ať se prochrupne :slight_smile:

Jinak jsem z těch výsledků smutná. Sice to neznamená, že by to muselo být špatné, ale ani to není OK a to mě štve. Lucinka je můj bojovníček, pořád jí něco je chuděrce. :( Ještě se jí na buchtičce a prdelce udělaly takové puchýřky, takže jsem z toho taky taková špatná. Holt to musíme překonat, a pak už to bude pořád jen OK :slight_smile:
A v pátek nás čeká očkování :slight_smile:
20. led 2010 ve 13:58  • Odpověz
Jo Gábi pokaždé máš dávat nové jídlo nějakou dobu, abys zjistila, jestli na to není dítě alergické. Takže to co jí dýl, na to asi alergický nebude. Co jsi teď v posledním týdnu přidala nového?
20. led 2010 ve 14:00  • Odpověz
Kačí tu mrkev...asi...ty kašičky už jí dýl...to už jí asi tak dva týdny a nic mu to nedělalo...teď tak 3 dny po sobě sem mu dala tu mrkvičku z přesnídávky co sem koupila od Hami...

Kačí co je Lucince? ty výsledky moči zase nedopadly dobře? já sem asi blbě četla a nevšimla si toho...

Tady už sou silnice taky ok tak už se taky nebojím jet...a Jára mi dnes dokonce natankoval auto...tak ani snad nezůstanu v půli cesty:slight_smile: takže zítra taky dorazím...a se mnou si taky Luci hlavu s obědem nedělej...po cestě si něco koupím:slight_smile:
20. led 2010 ve 14:13  • Odpověz
Jen teda mě teď napadlo...že snad není to očičko infekční? to snad nemůže být nebo jo? abyste od nás ještě něco nedostali...on už to má teda lepší než včera ale ještě mu to trochu slzí...jestli máte pochybnost tak my zůstaneme radši doma...
20. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
Kačí a to když se po té mrkvičce osypal...tak mu už nikdy nemám dávat mrkvičku? co bude jíst chuděra?
20. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
Nebo sem s těma příkrmama začala moc brzo? vždyť i doktorka mi to schválila...ach jo...co s tím?
20. led 2010 ve 14:19  • Odpověz
Gábi tak to může být ta mrkev. Kor jestli je to ta kupovaná. Jestli má ty kašičky už dýl, tak to z nich být nemělo. Většinou se právě má dávat týden jedna zelenina, a pak pomalu přidávat, aby se zjistilo, jestli není alergie. Zkus tu mrkev vařit (klidně jí namixuj :slight_smile: ).

No Lůca měla ta antibiotika na močák, protože měla přes svátky nějaký velký nález. Měla je 12 dní a teď jsme dělali kontrolní odběr a výsledky jsou "hraniční". Takže jak jsem psala - ani dobrý ani špatný. No prostě my nemůžeme být chvíli OK ..........
20. led 2010 ve 14:21  • Odpověz
haj babenky...

tak som vás trošku preletela, riešite lupy - to čo odporúčate nepoznám, no môjmu mužovi sa na 100 % osvedčil NIZORAL - špeciálny šampon kupovaný v lekárni, je malinký, je k nemu návod, stojí dosť hlavne vzhľadom na jeho gramáž, ale milanovi zabral a to ho ani nespotreboval celý - doteraz ho máme doma a to už je asi hooodne po záruke :slight_smile:

Luci, ja používam vlasovú kozmetiku drahšiu, nie kupovanú v bežnej drogérii, tiež som naprv gúľala očami, ale ona vpodstate výde narovnako ako šampony v drogérii, lebo šampon z drogérie my vydržal (trepnem blbosť - modelová situácia) 3 týždne, a ten od kaderníčky mi vydrží skoro aj 3 mesiace (hlavu si umývam každý druhý deň).

Peti, aspoň nebudeš za šprtku, čo každú skúšku dá na prvý krát :grinning:

miši, kortikoidy sú veľmi často o tom, že kým mažeš tak :slight_smile: a keď domažeš tak :angry: . Ja som spokojná s holtovím krémom na škaredú pleť na tváričke - ten zaberal maťkovi i laurinke. Mudra nám ho dala s tým že ak nepomôže, tak nás pošle ku kožnej a tam už potom možno kortikoidy bude chcieť dať - no dodala, že ona si myslí že určite zaberie aaaaaa zabral :dizzy_face:

Som tu malinko, lebo hľadám ted byt, ma to s..e - tie isté inzeráty sú nájdené snáď milion krát, s rôznymi cenami u rôznych realitiek.... a to že niektorí nevedia čo pýtať - no horor. Napíšu že prerobený - a keď mrknem foto, tak ano, prerobený, ale pred 20 rokmi!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Včera u nás boli prví záujemci sa pozrieť a veeeeeľmi sa im páčilo. No že hľadajú už od septembra - tak neviem či skončia práve pri nás. Ale aj tak pochvala dobre padla :slight_smile: . A zajtra prídu ďalší....
20. led 2010 ve 14:21  • Odpověz
To ne, děti si na to zvyknou, ale řekla bych to při další návštěvě doktorce. Mrkev zkus tu vařenou od tebe a jestli i na to bude mít reakci, tak bych jí vysadila.
20. led 2010 ve 14:23  • Odpověz
gabi, sa ti možno nebude páčiť čo napíšem - ale práve toto je dôvod, prečo si ja myslím, že je lepšie mimču začínať dávať na papu normálnu zeleninku doma čerstvo uvarenú - v tej vieš, že nemáš fakt nič, len mrkvu. A ak sa ti mimčo osype, tak sa 100% osipalo z mrkvy... jasné že nie som proti hotovým papkám, je to bomba vec, hlavne keď niekam ideš, alebo keď proste nie je čas na prípravu... ale .... ty teraz nevieš, či štepula reaguje na mrkvu, alebo na daný produkt ...
20. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
au au au, nekameňujte ma, je to len môj názor, jasnačka, nech si každý robí čo chce a ako chce :grinning:
20. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
a miši tá robotka v škole - no super - a koľko detí by si mala na starosť??? počkaj, ako sa tu budú trhať kočky o kočík, že ktorá bude kočikovať :slight_smile:
20. led 2010 ve 14:28  • Odpověz
Jaji já mám stejný názor, neboj :slight_smile:
20. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
aaaa vy provokatérky, už ďalšie rande budete mať.... si to užite :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
20. led 2010 ve 14:32  • Odpověz
tak teď počkám třeba do zítra jestli mu to zmizí a pak zkusím dát domácí mrkvičku...no to je mazec...snad to bude mít dobrý a třeba to bylo jen nějaký spojení něčeho...

Kačí já myslela že si právě psala že po Vánocích měla ty testy dobré...tak oni dělali další a ty vyšly hraniční? a kdy bude mít další? ach jo...no snad už vás to přestane trápit...

Co to naše očičko? nemůže to Samík nebo Lůca chytit?
Já myslím že to má Štěpula z toho jak sme byli v neděli koupit Járovi boty, tak ono chumelilo a možná mu tam padla nějaká vločka nebo ofouklo...nedalo se tomu nijak zabránit...leda že bych na něj hodila deku a to sem nechtěla...:frowning2:

Jaji tak snad se ten pravej byt najde brzo i pro vás :wink:
20. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.