• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Jaji já sem mu tu kupovanou koupila proto že se mi z té mojí co sem mu vařila doma dávil...a nešlo mi to rozmixovat...no budu to muset ještě nějako pořešit...asi ta kupovaná nebyla ta správná volba...ale to sem nemohla vědět že...a já tě nekamenuju...máš nárok na názor přeci :grinning:
20. led 2010 ve 14:37  • Odpověz
Jaji a to ještě bude příští týden s Blackie :grinning:
20. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
Holky štěpán jak lozí po postýlce tak oběvil novou hru:slight_smile: hraje si se mnou na schovávanou...oddělá si vždycky ten mantinel co má okolo postýlky...protože zespoda není přivazovací tak ho ručičkou nabere a schová si pod něj hlavičku..a pak se šíleně řehtá dokud ho toho zase nezbavím:slight_smile: no je s ním už fakt sranda:slight_smile: :grinning:
20. led 2010 ve 14:39  • Odpověz
gabiii, ako že čo bude jesť ??? zemiačik, brokoličku, karfiol, banán, jablčko.... a lucka nás naučí ako robila špenát - ak si dobre pamätám, tak písala, že samikovi šmakoval :slight_smile:. Len gabika, pekne pomaličky - presne ako si sama písala - 2-3 dni jedno, 2-3 dni druhé.... ja už teraz miešam, no všetko sme mali samostatne aby som vedela, či na niečo drobec nezareaguje....
rozmýšľam aj nad takými že cuketa, hruška, ale to asi ešte chvilinku počkám a s mudr sa poradím ako pokračovať...
.... a my ešte aj dú kôrku božsky žužleme, čo som spomínala :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 14:39  • Odpověz
Gábi ty výsledky po vánocích už byly dobré, ale dělaly jsme teď kontrolní a ty vyšly hraniční :(

To se nic neděje, holt jsi vyzkoušela kupovanou a jestli na to má reakci, tak jsi to aspoň zjistila.

To očičko nevím, ale to by neměly děti chytit.
20. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
autor
Babuľky,práve som upratala kúpelňu,musím uložiť vyžehlené veci(a že ich teda je :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to večer ešte musím dožehliť!!!),takže super,že to upratujem,keď mi príde taká vzácna návšteva,nemožem tu mať preda bordel :slight_smile: takže sa na vás moooooc teším,ako to tak čítam,tak asi prídete okolo obeda,však? ja navarené niečo mať budem a urobím nejaké mňamky len tak do pusinky :slight_smile: predsa príde návšteva a pre mňa to nie sú žiadne starosti!!!!TEŠÍIIIIIIIIIIM SA MOOOOOOOOOOOOOC!!!! Vonku to fakt vypadá už v pohode,snáď to práve dnes v noci nezamrzne,ale veď tak to uvidíme ráno,no nie? Budete si brať kočíky? že by sme potom dali nejakú prechádzku? sice tu nie je nejaký extra park,ale niekam by sa dalo. Uvidíte. A vlastne teraz ma napadlo,Kačí ty to máš zložité s tým kočíkom...tak neva,keď zase prídeme k tebe,tak pojdeme s kočíkmi,áno? :slight_smile:

S tou mrkvičkou,dnes som si toho dosť prečítala a teda,to by bola fakt teda sranda,že by malo toľko detí reakciu práve na mrkvičku...dnes som teda vysadila príkrm,dostane len večer kašičku,tak uvidíme,aké to bude mať zajtra. Skor si myslím,že s tým telíčko bojuje,že to je niečo nové a musí si zvyknúť,no keď nie,takholt nebude mrkvička...Gábi,to budeme musieť dávať skúšať potom niečo iné :confounded:
S tým očičkom sa neboj,infekcia by sa prejavila oveľa horšie.

Tak sa popýtam na niečo v lekárni,alebo pošlem Libiho do nejakej Pražskej,tam predávajú aj výrobky od Vichy,Biodermy a pod.

Žanetka,viiitaj,no som rada,že si sa aspoň ukázala. To je fajn,že sa záujemci začínajú objavovať,aspoň uvidíte,aký záujem sa prejaví o váš byt a koľko sú ľudia schopní zaňho dať,teda,či prikývnu na vašu cenu,držím palce,verím,že to zaberá veľa času,keď to bývanie chcete čo najrýchlešie riešiť,a vlastne,kým si ešte doma,tak máš čas sa tomu viac venovať.Neboj,tiež ma to nebavilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavne ma tiež zarážalo,že keď sa nám už niečo zapáčilo,tak fotky nádherné,zavolali sme,objednali obhliadku a naživo to bola teda hrúza...pevné nervy Žanetka!

No Nizoral ma tiež napadol...už tých typov mám dosť,tak niečo vyberiem. A s tou kozmetikou od kaderníčky(mne odporúčala Kerastés alebo niečo také)a tiež mi povedala,čo máš vyskúšané ty. že kupovaného si človek dáva viac a toho od kaderníčky stačí kvapka a vlasy sú krásne umyté,takže vydrží dlho,vybrala mi presne pre moju potrebu...Asi o tom popremýšľam...

Ten Holtov krém som dnes našla na diskusii,že tiež je dobrý,Žanetka,on je na predpis? No uvidíme,nechcem toho moc skúšať,zbytočne,teraz mám ten Excipial a Sudocrem,čierny čaj,vysadená mrkva,tak uvidíme,ako to bude vypadať zajtra...
20. led 2010 ve 14:41  • Odpověz
No já sem mu dala jen tu mrkvičku...ale teď když se po ní osypal...tak nevím jestli to nemůže být i kaší...ale ta je jako mlíčko a to mu nic nedělá...a papá jí už dýl a nic...tak to asi fakt bude ta mrkvička...tu měl teď 4 dny za sebou...tak asi to...no zkusím ji vysadit a uvidíme...pak jí dám znova a když se po ní osype...tak bude mít s mrkvičkou útrum no...
20. led 2010 ve 14:42  • Odpověz
Holky co říkáte tomuhle penzionu? Ale ty ceny jsou asi vysoké, co? :(

http://www.dovolena-jeseniky.cz/cenik.html
20. led 2010 ve 14:42  • Odpověz
gabika, ja som ťa pochopila že si kúpila mrkvu od hami .....hotovú...... na to som reagovala. Nie že si kúpila normálnu mrkvu a uvarila ju :sweat_smile: . A to že ti nešla rozmixovať vlastná mrkva viem, to som čítala,aj som odpísalam že nechápem :confused: . Ak si kúpila normálnu mrkvu v zelenine alebo mrazenú a uvarila si ju´, no tak potom je dosť možné že je tá reakcia práve na ňu.... no veď uvdiíte, keď to prejde, tak normálnu mrkvu neskôr zas zopakujete a uvidíte, či sa reakcia vráti, či sa to potvrdí...
20. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
gabi, písali sme rovnako :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 14:45  • Odpověz
Luci já to mám právě s tím kočárkem blbý. :( Asi bych ho tam sama šoupla, ale ještě jsem to nedělala. Ona ta naše holka stejně bude protivná, takže pojedeme brzy domů, tak můžete jít pak s Gábinkou :slight_smile:
20. led 2010 ve 14:46  • Odpověz
baby, a to ako robíte že dávate mimčam príkrmy ako zeleninka a ovocie a ešte aj tie kašičky??? Ja dávam len zeleninku alebo banán na obed a čakám čo a ako povie mudra že pokračovať ... okrem toho len MM a dokonca ten môj hladoš aj po polievočke celú dávku MM vypije. A to sa chystám, že chcem obednú dávku MM postupne úplne vysadiť :sweat_smile:
20. led 2010 ve 14:49  • Odpověz
kači, vyzerá to pekne,ale ja do toho kecať nebudem, keďže prídem hop alebo trop, ako som písala :wink:
20. led 2010 ve 14:50  • Odpověz
já si kočárek klidně vemu...já ho mám lehkej na skádání a do auta se vejde...tak ho kdyžtak zase vemu zpátky když nikam nepůjdeme...Já Luci dorázím nějak asi dopoledne...až se Štěpula ráno nají tak vyrazím...stavím se ještě v Letňanech pro plínky když to mám po cestě a koupím si něco na jídlo ať se mnou nemáš starosti a pak už hurá za tebou...ju:slight_smile:

Jají no souhlasím:slight_smile:
20. led 2010 ve 14:51  • Odpověz
autor
Žanetka,prečo by sme ťa mali ukameňovať! Každá tu máme nárok na svoj názor a každá si z toho názoru možeme zobrať,čo chceme. Ja som práve dávala aj kupovanú,aj varenú,takže teraz fakt neviem...špenátik mám v mraziaku,čiže normálne kupovaný mrazený,sú listy (tie mám najradšej) alebo je už mixovaný,kupujem od bonduelle,neochutený,je to balené v takých kockách,takže som vybrala kocku,nechala roztopiť a ohriala vo vodnom kúpeli...píšu,že sa má roztopiť na másle,ale myslím,že vo vodnej kúpeli alebo nad parou urobený bol dobrý...inak ma nenapadlo...
s tou cuketou som zvedavá,lebo ja ju mám rada,ale deťom v¨čšinou nechutná,samostatná :grinning:
20. led 2010 ve 14:52  • Odpověz
a dámy, čo moja stolička?!?!?

stále mi hovoria zajtra, zajtra - teda dnes je druhý krát zajtra a stále prd :angry: . Povedali, že si mám vybrať z novej kolekcie, ako som písala, ale oni ju stále nemajú v ponuke. No tak som im povedala že chcem tú farbu čo som chcela pôvodne - distraction, a oni že si to mám najprv pozrieť - ale ponuku stále nemajúúúúúúúúú :angry: :confounded: :frowning2:
20. led 2010 ve 14:52  • Odpověz
Kačí vypadá to pěkně...ale nějak sem tam nenašla jak je to s jídlem?
20. led 2010 ve 14:53  • Odpověz
luci, ja mám práve obavy že čo povie laura na špenát, lebo ja ho milujem ale ochutený - soľ, cesnačik, syr, smotana - mňam, ale bez toho ani moc nee ... ale skúsim

a dámy, podarilo sa vám niekedy pripáliť polievku???? Mne dnes druhý krát v živote :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 ve 14:55  • Odpověz
Gábi máš pravdu, taky nevidím nikde info o stravě :slight_smile: Ono je to stejně cenově asi dost peněz :slight_smile:
20. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
autor
No Gábi,vypadá to pekne,ale celkom tie peniažky sú vysoké,mali sme tu odkazy aj s nižšími...ešte asi pozrieme,no nie?

Možné je všetko,každé dieťa zareaguje inak,inak ja si zase nemyslím,že tie kupované príkrmy sú nejaké zlé,veď to podlieha prísnym kritériam,zloženie si može každý prečítať...no čo mama,to názor...veď sme to tu rozoberali,že čerstvé ovocie/zelenina nemusí byť vobec v poriadku a deťom to dávame papkať...

Žanetka,ak Samík dostane zeleninku na obed,tiež si potom dá ešte prso,proste to asi tak bude,dokiaĺ nebudú papať také dávky,že prso už potom nieeee. Kašičku dostáva na noc,po kúpaní a je vidieť,že fakt sa preto budil tak často,lebo mliečko z prsa mu nestačí...dnes sa zobudil prvýkrát 5.15h!!!!kašička je bez cukru,bez lepku,zloženie super,tak som mu ju dala.Nemyslím si,že by si sa musela báť skúsiť ju dávať Laurinke.

Kačko,chápem to s kočíkom,keď to naplánujeme,že pojdeme všetky tri spolu,tak buď sa niekde stretneme/napr.u ZOO :slight_smile:/,tak to bude super,vždycky proste prídeme my za tebou,aby si mohla kočík mať aj ty. Ja kočík mám zložený za 30s,fakt super,som za to vďačná.
20. led 2010 v 15:01  • Odpověz
autor
Žanetka,neboj,ja som fajnovka na jedlo a takto neochutený špenátik mi fakt chutil :grinning: ja možem zeleninku na kilá a nemusím ju mať ani extra ochutenú,tak možno preto :grinning: som proste iná :grinning:
20. led 2010 v 15:03  • Odpověz
autor
No Libi,keď som mala predminulý rok črevnú chripku,tak mi varil prvýkrát hovädzí vývar,lebo som nebola schopná nič,uvaril ju tak výbornú,že som sa tešila na ňu aj ráno a si predstavte,že ako išiel do práce,tak pozrel do hrnca a tam nič,len guča zeleniny a mäsa-zhorená!!!!stiahol na minimum plameň,že ju nechá ešte dovariť,ale potom na ňu zabudol. Hrniec letel do koša a ja smutná,že si tak dobrú polievku nedám... :grinning:
20. led 2010 v 15:06  • Odpověz
autor
Fíha,tak ju kecám sama...tak fičím niečo robiť... :angry:
20. led 2010 v 15:09  • Odpověz
Já taky složím kočárek za chvíli, ale mám malé auto a tam ho sama nedám :frowning2: Je to na prd, už koukám na kombíky :slight_smile:
20. led 2010 v 15:15  • Odpověz
autor
Kači,fakt to chápem :wink: ty pozeráš kombíky a ja by som najradšej SUV :grinning:
20. led 2010 v 15:17  • Odpověz
No já bych brala Tétéčko, ale tam bych se nevešla ani já :grinning: :grinning: :grinning:

Holky to je sranda jak si Lůca pořád loví ty nožičky. Teď se probudila, napapala a už zase cvičí :grinning:
20. led 2010 v 15:23  • Odpověz
Luci a jakou kašičku dáváš Samíkovi?
20. led 2010 v 15:23  • Odpověz
Kačí je to holka šikovná...Štěpán se taky probudil...napapal a kope tu domě a říka "tatata tatata"...tak nevím jestli si to nemám brát osobně že ho maminka nudí a chce radši tátu:slight_smile: :grinning:
20. led 2010 v 15:25  • Odpověz
No já se směju jak blázen. Říkám Lůce "kde máš tu ponožku, kdo si jí zase sundal, co?" a ona jí vyndala z pusy, zamávala s ní a začala se řehtat :grinning:
20. led 2010 v 15:28  • Odpověz
Gabi ten teplomer co jsi nasla poslat jde, stoji 15 liber to jsem nasla i levnejsi, tento je i do ouska i na celicko tak kdybys chtela tak ti ho objednam. Mozna kouknu i na stejny ale levnejsi ne?

to bude mozna tou mrkvickou, zavolala bych urcite lekari at mi poradi, vim ze hodne pomaha cerny caj ale ted nevim zda pit ci v nem koupat :unamused:

Zanetko a co kdyz budou spechat s koupi vaseho bytu, kam pujdete? a shanite 4+1??? boze hlavne nechtej kk.
20. led 2010 v 15:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.