• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
grabu - no já koukám na sreality a tak a tam to je v 99% beztak přes realitku :frowning2: jinak se něco hledá hodně blbě... :confounded:
19. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
grabu...no luxusní soupravičky :slight_smile: To bude vážně Štěpula kus chlapa :slight_smile:
19. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz
calli malá je nádherá

grabu Štěpánek bude teda kocour :wink:
19. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz
No už se moc těším až příjdou...mě to baví na tom mimáči takhle hledat a když najdu takovej fajn kousek za super penízky...tak mám radost:slight_smile:

Kate tak to je fakt že na Srealitách to je stejně přes realitky...tak je to jedno...no pořád držím palečky, ať vám něco pěknýho vyjde:slight_smile:

Prcek dneska ne a ne tvrdě usnout...vždycky na chvíli zavře oči, pak mu vypadne dudák a hned zase čumákuje...no aspoň že nebrečí...až se napapá tak s ním půjdu ven, dnes je tam krásně:slight_smile:
19. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
holky a co je s brouckem???
19. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
ja si povidam s kristynkou to je tak roztomily jak povida :slight_smile:
19. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
Minulý týden mi psala že jsou vpořádku a že byli u rodičů v jižních Čechách na návštěvě...a ve středu se s ní uvidíme u Lucinky na návštěvě...tak snad je vše ok:slight_smile: jen asi nemá moc čas za náma chodit kecat :pensive: asi je zodpovědnější maminka než já...já teď ležím v posteli...protože mi je zima...přikrytá peřinou, notebook na nohou a datluju si s váma...a Štěpulka spinká vedle mě v postýlce...čekám až se vzbudí na papání a pak se teprve půjde ven:slight_smile:
19. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz
já čekám až se malá probudí taky a nakrmíme a půjdeme za babičkou :wink:
19. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
gabi i ja bych lezela kdyby me Kika nechala ale sedime obe na balonu a ja se modlim at uz je 13:30 obliknu ji a jdeme ven aby usnula doma mi proste neusne jen vecer zaplatpanbuh :grinning:
konecne si pujdu pro porodny :sunglasses:

taky jsem zjistila ze kdyz kika rve jak tur a ja ji rozbalim z plinky je klid tak premyslim ze nastuduju bezplenkovou komunikacni metodu :unamused: slysel jste nekdo o tom???

jinak jsem vam vsem koukala na fotecky moc krasne taky bych mela pridavat akorat neni cas :confounded:

sice bych si prala spave miminko ale i tak jsem rada kika me vazne zamestnava cely den :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz
teda, mne prišla návšteva a kým odyšla, tak ste tu pokecaliiii :grinning:

Zuzanka, viem že sú aj tabletky, tiež mi ich ten lekárnik ponúkal, no sú drahé, obsahujú senovku a veď prečo by som platila toľko, keď to môžem mať v prírodnom stave za lacno... Ale je fakt, že ich veľmi chválil, takže mono keby som mala nejaké vážnejšie problémy s mliečkom, tak by som sa i na tie tabletky dala. No ja som spokojná s týmto čo pijem...

Janka, písala som o čajíku, čo mi poradila babenka z pôrodky a ona ho mala od švagrovej, ktorá je homeopatička a pôsobila a študovala alternetívnu medicínu v Kanade... je to senovka grécka a pestrec mariansky, obe sú semená, ktoré si pomeliem na kávovom mlinčeku - nie na prach!!!!! a keď sú problémy tak šupkom 3 x denne kávovú lyžičku zaliať, a ako prevenciu ja teraz 1 x za 3 dni - začala som 1 x za deň, potom 1 x za dva dni a uvidím, či to ešte neposuniem, ten interval.

Zuzi, ale má to jedno negatívum - tá senovka je aromatická a ja ju na sebe cítim :grinning: :grinning: :grinning: , vylučuje sa i potom, teda nie že by som sa potila o 106, ale proste cítim ju na koži. No nikomu to nevadí, mne, Laure ani mužovi. A nikto iný ku mne nosom na kožu nechodí :grinning: a cítiť to len tesne na nej :grinning:
19. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
Jani, já tu bezplenkovku chtěla zkoušet hned, ale nějak mi to nevyšlo, nemám pocit, že bych to na ní poznala :confused:
19. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
babulky, pozrela som vaše fotečky - kráááásne

Luci, dík že so odfotila i tú deku :wink: , zvažujem a asi kúpim....rozmýšľala som na ježíška, no asi by sa skôr využila teraz...tak mrknem na nete... a v piatok budem očakávať tvoje správy z kontroly. Ja tiež viem, že je blbosť mimčo obmedzovať, no tá veta na nete, že nesmie priberať kg za mesiac ma trošku dostala. Ale je fakt, že snáď by mi moja dr niečo povedala, keby bolo niečo zle. A s tým prežieraním večer sa mi to proste tiež prihodilo ako gabike. Malá papala o 18,00, o 19,30 kupkanie a po kupkaní sa trhala - čiže papať nechcela a ja som sa ju aj tak kojiť pred nocou snažila...takže toto vďaka gabike viem že nee.
19. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
gabinka, chystám sa na tie špenátové špagety, prosím mini doplnok - smotana kyslá alebo na šľahanie???
19. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz
baby, kto všetko beriete antikoncepciu??? Písala Zuzka, Janka a tuším Gabika? Ja len že či ste nespozorovali problémy pri kojení ako Zuzka, alebo čokoľvek iné, ja mám z toho trošku obavy...recept mám, no zatiaľ som si lieky nevyzdvihla
19. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
Jaji tak já nevím ale psala si tenkrát když ste byly s malou na kontrole jak byl i Štěpula že máte podobně jako my...no a teď máte o nějakých 200g víc...ale to mohla být malá napapaná a hned je to jiné...Štěpán byl hladovej před kojením...no a přitom sem se koukala do průkazky a počítala sem že za měsíc přibral fakt asi těch 450g..no tak Laurinka tak 700 ne? a to by bylo v poho...podívej se schválně do průkajdy...jinak ale když to sečtu a odečtu tak my z porodnice odcházeli a měli sme něco kolem 3650g no a teď má 5760g tak je to asi 2kg za 10 týdnů...no to je asi sice horní mez...ale jak to tak počítám tak nejvíc nabral první měsíc a teď už je to lepší:slight_smile: tak žádnej stres Jaji a taky mrkkni do průkajdy...jak to tam máte :wink:
19. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz
Jaji tu smetanu na šlehání:slight_smile:

A prášky u mě super...díky nim sem fakt zase zhubla...poslení tři kilečka šly dolů a sem na váze co před těhu, tak doufám že teď to ješě půjde aspoň o 5kg dolů:slight_smile:
A u kojení problém nemám...jen mě štve, že sem dostala uprostřed těch prášků menstruaci :angry: ale za to asi prášky nemůžou...to moje tělo asi blbne:slight_smile:
19. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz
holky já mám pech koupili jsme fur real zvířátko papouška dnes přišel, ale vypadá to že s ním něco je :frowning2: nefunguje správně. Tak ho asi budu posílat na reklamaci :confounded: což kvůli vánocům bude na knop
19. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
holky, já se chci zeptat, když dokojím, tak mě strašně svědí prsa, máte to taky některá? Já to mám tak týden asi a jsem z toho nervní:frowning2:
19. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
Calli mě svědí nebo jako lehtá pod paží při kojení...a přechází to někdy i na prsa...pak mám někdy i takovej tlak v prsou až to bolí...ale prý je to tím že se tam tvoří nové mlíčko...tak neboj...

Jdu na tu procházku...tak zatím pa :wink:
19. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz
jdeme kojit a za babičkou paa :wink:
19. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
gabika, mi to v preukaze napísané nemáme, no je fakt, že viac pribrala zozačiatku. No za dva mesiace to bolo cez 2 kg a to som si neuvedomila čo si písala teraz, že pôrodná váha bola vyššia ako tá, keď sme išli z pôrodky domov :sweat_smile: . ˇKeď sa mimčo zobudí, idem nakupovať. Maťa som už teraz spracovávala, že ty špenát tiež nemáš rada ale že toto môžeš, no on že to neochutná ani omylom - puberťák jeden :grinning: . Ale ja sa na ne tešim...

prášky za menštruáciu určite nemôžu...ja som zvedavá kedy ju dostanem, ako som písala, pri maťovi bola už počas šestonedelia...a teraz zatiaľ nič :slight_smile: :dizzy_face: :wink:

waci, tak snáď sa to stihne :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
calli, mňa niekedy tiež svrbkajú, ale len tak jemnulinko, si ich akoby pohladím - pošúcham a je to ok, no ak to cítiš moc, radšej by som sa poradila s lekárkou, veď sa jej dá i zavolať nie??? A hlavne, ak tam nepozoruješ nič iné, tak tak či tak na nich nebude mať čo omrkať. Ešte ma napadlo - mrkni mimču do pusky, či tam nemá biely povlak na vnútorných stranách líčok, podnebí a jazyku - ale nie len také po kojení, ale také naozaj veľa...či nemá žabku /neviem ako sa tomu hovorí odborne/ a či ťa z toho kozulky nesvrbia... ak to má nezlakni sa, to nič nie je, je na to vodička alebo lieky....mimča to mávajú...
19. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
jaji...no, ona tam má takový bílí povlak, myslela jsem,že to má z nutrilonu...no, zítra jdem na to převážení, tak se zeptám doktorky...dík za info :wink:
19. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
calli, má to i na tých líčkach /v pusinke/, alebo len na jazyku a podnebí?

Luci, vy dnes máte výmesačie, gratulácia!!!!!
19. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
aj ta čeština :grinning: bílý povlak :slight_smile:
19. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
já se mrknu, až se vzbudí :grinning:
19. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
oki, daj zajtra vedieť, čo povedala dokina... a keď píšeš so mnou, tak si s češtinou hlavu nelám...máte kopec vecí úplne ináč ako u nás, takže ja vôbec neviem či to máte napísané dobre, alebo s chybami :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
nj, jenže já studovala češtinu, tak bych asi chyby neměla dělat :grinning:
19. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz
waci-Míšo, všechno nejlepší k svátku :wink:
19. říj 2009 v 15:08  • Odpověz
No jo :slight_smile: Miška má dneska svátek:slight_smile: všechno nejlepší:slight_smile:
19. říj 2009 v 15:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.