• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
:grinning: Kačí to je kočička:slight_smile:
A s těma výsledkama se netrap...příště už budou zase určitě dobrý...a zkus kdyžtak brát brusinky ať se jí to dostane do mlíčka :wink:
20. led 2010 v 15:29  • Odpověz
gabi muzes zkusit misto mixovani zeleninky to nastrouhat na sklenenem struhadle ( nebere vitaminky )
20. led 2010 v 15:30  • Odpověz
Jani si hodná...já sem ten link poslala jako orientační...jakože něco takového...tak jestli ho seženeš ještě levnějc tak to by bylo super:slight_smile: děkuju moc:slight_smile:
20. led 2010 v 15:31  • Odpověz
Jani kdybys objednávala ten teploměr, můžeš ho prosím vzít i mně? Díky :slight_smile:
20. led 2010 v 15:31  • Odpověz
luci, som zabudla odpísať, nie, holtov krém nie je na predpis, dá sa kúpiť volne....
20. led 2010 v 15:39  • Odpověz
jani, čo je kk ??? no chceme to urobiť tak, že predáme a kúpime. Tí včerajší záujemci boli super, tí keby to zobrali, tak nás tu kľudne do leta nechajú... a ano, chceme 4+kuchyňa
20. led 2010 v 15:42  • Odpověz
autor
Kačííí,to som sa teda zasmiala,to nebude náročná nevesta,asi jej bude stačiť plná taška ponožiek :grinning:

Gábi,v akcii v Tescu mali kašičku od Hippu,tak tú. Kúpila som ju len na skúšku,ale myslím,že to zloženie má fakt dobré,je bez príchute a za dobrú cenu a Samíkovi chutí. Večer normálne to,čo dorába v stoličke,keď ju papá,tak sa bojím,aby stolička niečo vydržala :grinning: :grinning: :grinning: včera ho krmil Libor a ten mu to dával pomaly,tak sa Samík furt rozčuľoval,tiež som mala dobrú zábavu :slight_smile:

Že by sme dali akciu na teplomer a zobrala ho aj ja? :grinning:

Žanetka ďakujem,to je asi ten,čo si pamätám aj ja,voňa nič moc a robia ho v lekárni,že?
20. led 2010 v 15:46  • Odpověz
autor
Žanetka "kk" je kuchyňa kúpelňa dohromady.
20. led 2010 v 15:47  • Odpověz
kk je kuchyňský kout :slight_smile:
20. led 2010 v 15:49  • Odpověz
Luci já mám taky právě kašičku od Hippu...mám rýžovou a tu na dobrou noc s jablíčkem...ta rýžová mi příjde že Štěpulovi jede víc...ale je to možná jen můj pocit...on sbaští všechno:slight_smile:
20. led 2010 v 15:49  • Odpověz
Holky my teď dodělali Sunarku a dneska budu dávat taky od Hippu.
20. led 2010 v 15:50  • Odpověz
autor
tak to som tomu dala,čo som to napísala za hlúposť... :stuck_out_tongue_closed_eyes: no zamliekovaný mozog spraví svoje :grinning:

S príchuťou som mu zatiaľ žiadne nekúpila,ale od 6m mám doma tiež ešte Sunarku.

Kači,a ty dávaš tiež na noc Lucke kašu? a na ňu to teda nemá účinok,aby spinkala dlhšie? koľko toho spapá?

Gábi a ty,koľko si dá na večer Štěpánek?
20. led 2010 v 15:53  • Odpověz
gabi ja pouzivam kasicku od hippu Moje prvni kase a je dobra, me chutna moc kdyz ji ochutnavam zda neni horka :slight_smile:

kk jak pisou holky kuchynsky kout jako ze ho mas spojenej s obyvakem, sice ted se jinak byty uz nedelaji ale je to naprd kdyz varim je tu puch a pritom mame dobrou digestor. nehlede na to ze musis mit furt uklizeno kdyby prisla navsteva.
ty teplomery se podivam hnedka tygr spi tak mam klid. :slight_smile:
20. led 2010 v 15:55  • Odpověz
luci - KUCHYŇA s KUPELŇOU VKOPE ???? to snáď nee ?!?!? :sweat_smile: - a zamliekovaný mozog tiež dobrá hláška :grinning:

ano, dobre si to luci pamätáš, moc príjemne nevonia, ale pomáha a malá neprotestuje

jani, ak je KK kuchynský kút ako mi kačka napísala, tak prečo nie??? spojená kuchyňa s obývakom je fajn -nee??? no tak daj negatíva - prosím. Ja viem jedno - že ak tam mám binec a príde návšteva, tak ho vidí :grinning:
20. led 2010 v 15:59  • Odpověz
Luci ona spí první spaní 3-5 hodin, pak se budí po dvou hodinách. Ale jak jsem psala, spíš je to touha po mamince než hlad :grinning:

Hodila jsem další fotky Lucčiných výkonů :slight_smile:
20. led 2010 v 16:00  • Odpověz
a dámy, ako tie kaše robíte??? Tie čo len kojíte??? To kupujete mliečne, alebo nemliečne??? a ak nemliečne, tak tie ako pripravíte????
20. led 2010 v 16:00  • Odpověz
Jaji normálně nemléčnou a s vodou. :wink:
20. led 2010 v 16:01  • Odpověz
jani, už si mi aj odpísala :dizzy_face:

a dámy, ten teplomer fakt odporúčam, je to perfektné, som veľmi rada, že ho máme...
20. led 2010 v 16:02  • Odpověz
kači, šak tá zachvíľu salto dozadu urobí :dizzy_face: - šikulka, je to zlatunkéééé

a tá nemliečna s vodou chutí??? mne sa zdalo, že keď som to len tak preletela v tescu, tak pri nemliečnej bolo v návode, že sa má s mliekom (UM) rozrobiť :sweat_smile:
20. led 2010 v 16:04  • Odpověz
Já našla jen tu Sunarku, která se nemusí dělat v UM. Jinak máš pravdu, za chvíli bude dělat kotouly :grinning:
20. led 2010 v 16:06  • Odpověz
holky nasla jsem nejlevnejsi tento http://cgi.ebay.co.uk/Digital-Infrared-Multi-Function-Baby-Ear-Thermometer_W0QQitemZ350274994880QQcmdZViewItemQQptZUK_Baby_safety_Thermometers_ET?hash=item518e0442c0 stoji 10,50 coz je asi 300kc. nicmene ja bych ale vzdy premerila i v zadecku.

no zanetko fakt nehlede na to ze furt musim lestit kuchyn :rolling_eyes: ale nejvic me vadi ze kdyz varim tak se tu ani na tv neda poradne divat. protoze si ji musim dat nahlas. a ten puch z vareni :confounded:

zanetko ja davam kasicku ted na noc nebot mi odmita UM, ale tim stylem ze kojim odpoji se strcim ji flasku, nez zacne rvat ze ona vi ze to neni prso at ji dam prso, vypije max 80ml kasicky a vytuhne u prsa. ja mam asi mlecnou kasi normalne pridam jen vodu a je to, chutna to jak myska krupicka :grinning:
20. led 2010 v 16:07  • Odpověz
autor
No tak to inak nebude než tak,ako si to napísala-len maminka,maminka,maminka :grinning: ona je teda fakt šikovná,ako tie nožičky pchá do pusinky
:wink:
Áno,nemliečna sa zarába s vodou :slight_smile:

Žanetka,no občas fakt vidím,že to kojenie mi uberá z mozgu :grinning: tiež inak budeme mať dole v prízemí kuchyňu,jedálenský kút a obývačku,podľa mňa to záleží aj od toho,ako dobrý je digestor,tu máme uzatvorené všetky izby a aj tak,keď varím,tak to potom cítim napr. v spálni,a to sú zatvorené dvere. Segra má tiež v dome otvorenú kuchyňu s obývačkou a necítiť puch s varenia...

Jani,ty máš tuším kuchyňu len klasiku,nie do L alebo U,že? máš asi viac otvorený priestor,preto to tam cítiš.
20. led 2010 v 16:08  • Odpověz
autor
Aj tá prvá kaša od Hippu je len s vodou :slight_smile:
20. led 2010 v 16:09  • Odpověz
luci ja mam kuchyn jen podel zdi :rolling_eyes: vic se sem neveslo, ale dneska mame krasny novy stul a zidle hura hura :grinning:

jdu se najist
20. led 2010 v 16:10  • Odpověz
autor
Jani,tak nafoť :wink:

ja budem tiež robiť nejaké mňamky na zajtra :grinning:
20. led 2010 v 16:13  • Odpověz
autor
Miška,Žanetka,koľko koláčikov vám vyšlo z tej dávky na tie kysnuté?
20. led 2010 v 16:13  • Odpověz
Luci jenže jak jí mám vysvětlit, že ležím vedle a že se nemusí bát???? :slight_smile: Snad jí to taky jednou dojde :grinning:
20. led 2010 v 16:17  • Odpověz
luci, na jeden plech dávam koláčikov (rada od mišky), urobím plechy no a na ten posledný narvem ešte menšie. Čiže dokopy 20. A pokaždé mi to narovnako vyšlo :slight_smile:

baby, ja si sedim na kábli - takže keď je kaša nemliečna a je v návode napísané že urobiť v mlieku, aj tak to zarobíte s vodou????
20. led 2010 v 16:23  • Odpověz
som dobrá ... že dávam koláčikov.... a nenapíšem koľko :grinning: :grinning: :grinning: na plech dávam 6 kusov a na posledný - tretí dám 8 kusov.
20. led 2010 v 16:24  • Odpověz
holky jsem doma, to sjem di dala už nikdy váíce, na zpět pro nás musel přijet tatínek, zapadla jsem s malou 2x pod mezu a lidi mi pomáhali vytahovat kočár, ještě že jsem malou nevyklopila :grinning:
Lucinko mně z nich vyjde 12-14ks.
20. led 2010 v 16:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.