• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Jaji jsou i nemléčné kaše, kde je můžeš udělat buď s mlíkem nebo jen s vodou :slight_smile:
20. led 2010 v 16:25  • Odpověz
miši, tak to ich asi robím mnešie, pritom sú obrovské :grinning: . Ale ja do nich dosť múky ešte dosypávam oproti pôvodnému receptu - tak možno preto ten rozdiel...
20. led 2010 v 16:29  • Odpověz
Tak Štěpulu ta kaše taky zasytí víc než mlíčko...protože mi spí až do 6:27 přesně:slight_smile: každý den vstává jako budík:slight_smile: ale dneska sem mu dala dudák a spal ještě do 7:10 takže hlad fakt nemá:slight_smile:
Ta rýžová od Hippu se může dělat buď jen s vodou a je to jen rejžička jakoby namletá...a nebo s UM (MM)...já jí dělám s UM aby to měl místo mlíčka a dělám mu toho obvykle asi tak 130 ml vody a 3 lžíce kaše a zbagruje to celý...cucne si prsa a jde chrnět:slight_smile:

Jani ten teploměr je za těch 10 něco i s poštovným?
20. led 2010 v 16:30  • Odpověz
autor
Žanetka,ďakujem :wink: som ten prvý čítala a akosi som to nechápala :grinning:

máš to ale guláš s tými kašami,čo?
ja mám túto:
http://www.hipp.cz/produkty/instantni-kase/mlecne-kase-probio/prvni-kase-pro-kojence.html
20. led 2010 v 16:31  • Odpověz
20. led 2010 v 16:33  • Odpověz
Já mám tuhle http://www.hipp.cz/produkty/instantni-kase/nemlecne-kase/nemlecna-ryzova-kase.html a ta se dá i s mlíčkem i bez mlíčka...

A tuto... http://www.hipp.cz/produkty/instantni-kase/nemlecne-kase/nemlecna-ryzova-kase.html a ta je mléčná...jakože se zaleje jen vodou a mlíčko už je v ní:slight_smile:

My sme na UM normálně...takže já sem to neřešila...ale myslím že i kojenýmu miminku neublíží když dostane kašičku s UM:slight_smile:
20. led 2010 v 16:35  • Odpověz
tak sem se na ní byla schválně ještě podívat a je na ní napsáno že se do ní buď může nalít UM nebo MM a nebo jen voda a klidně přidat ovoce...ale to až od 6. měsíce...jinak s UM a MM je od 4. měsíce...takže tak.
20. led 2010 v 16:39  • Odpověz
dik babulky, si to preštudujem, luci, v tej tvojej mliečko je, takže je mliečna.

gabika, ten tvoj druhý link je práve NEmliečna - a je v nej napísané, že sa môže zarábať aj MM - tak to by som rada skúsila - snáď zistím ako sa to do MM zarába. No pôjdem asi na "výlet" do tesca - tam toho majú dosť, snáď bude i táto :slight_smile:

ešte raz ĎAKUJEM
20. led 2010 v 16:42  • Odpověz
gabi, ano, aj ja som to v linku prečítala - a je v návode prosím napísané, ako sa to s MM zarába??? Nerada by som ho prevárala a netuším či je to možné tak že odstriekam, zarobím a hamiii - ale tak by to bolo najlepšie :slight_smile:. Pozri mi to na tom prosím ťa.
20. led 2010 v 16:43  • Odpověz
jj Žanetko ještě jsi se ptala na ty děti, tak zhruba 5-6 dětí na hlídání :wink:
20. led 2010 v 16:49  • Odpověz
Jaji já sem na to koukala a buď tady píšou že 100ml plnotučného mléka...což asi teda myslej MM protože si neumím představit že bych mu dala kravské...+ 100ml vody...smíchat a povařit..nechat zchladit na 50st. a přidat kaši...a nebo tu píšou pak s UM že připravit jako normálně a přidat kaši...takže já si myslím že se dává ta kaše stejně už do schlazenýho mlíka...já jí teda nikdy do horký vody nedávám...i na těch krabicích píšou že se to nemá že se tím zničej ty probiotika co v tom sou...takže já vždycky nejdřív vodu schladím a pak teprve přidávám...takže si myslím že by si mohla jen odstříkat...popřípadě trochu ohřát v teplé vodní lázni...ale nevařit a hned do toho nasypat tu kaši a papat....asi tak bych to udělala já:slight_smile:
20. led 2010 v 16:55  • Odpověz
Kačí Lůca je fakt akrobat:slight_smile: a ta ponožka jak jí jede:slight_smile: no aspoň nemusíš řešit kaše jako my:slight_smile: stačí koupit ponožku a Lůca je po jídle:slight_smile:
20. led 2010 v 16:59  • Odpověz
Holky Štěpán se dneska pořád mlátí do břicha...hraje si s hračkou co má pověšenou nad sebou a je to taková žirafa...drží jí a mlátí se u toho do břicha jak s ní klátí tam a zpět...já mám strach že tam bude mít modřiny jaký to sou rány...nebo se mi poblije :confounded:
20. led 2010 v 17:06  • Odpověz
jé kači lucinka je opravdu akrobatka. kdy přesně v kolika měsících a týdnech si našla nožičkx? já té naší je pořád rvu a ona ne a ne je najít sama a pořád na mě kouká jak na hňupa proč jí cpu nohy k rukám :grinning:
20. led 2010 v 17:17  • Odpověz
Gábi ty jo - domácí násilí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

waci nožičky našla asi před 14ti dny, to si sahala na kolínka a o víkendu najednou šup do pusy :grinning:
20. led 2010 v 17:44  • Odpověz
Kačí no spíš až půjdeme k doktorce tak aby neměl moncla a mě nezabásli :grinning:
20. led 2010 v 17:45  • Odpověz
ja mam dnes protivu asi pujdu koupat nebo me usi upadnou :pensive:
20. led 2010 v 17:47  • Odpověz
autor
Dala som Samkovi olíznuť hrušku :grinning:

Tak cestíčko kysne,večera uvarená,mám upratané,ale babenky vopred pardon,ak sa nájde nejaký moj vlas alebo nejaký menší neporiadok :pensive:

Libi príde aj tak až okolo osmej :unamused: a to je tam od rána...ma pekne s..ú!

Gábi,neboj,neublíži si tým,keby ho to bolelo,plakal by,oni sú na to moc inteligentní :slight_smile: a inak prosím ťa nekupuj si žiadne jedlo po ceste,fakt tu niečo nájdem a neumrieš mi tu hladom,prinajhoršom si možme objednať domov nejaké jedlo :grinning:

No Lucinke patrí prvenstvo v akrobatických kúskoch :slight_smile:

Žanetka,ja som ti dala odkazy,aby si vedela rozdiel :wink:
20. led 2010 v 17:47  • Odpověz
ja mam tuhle kasi http://www.hipp.cz/produkty/instantni-kase/mlecne-kase-probio/prvni-kase-pro-kojence.html

gabi a ty uz vubec nemas mliko?

jdu koupat nebo me z ni jebne lezet nechce nosit nechce tak pujde plavat :slight_smile:
20. led 2010 v 17:50  • Odpověz
Broučí tak to jsme ve skluzu :( a já se tak těším až ty čapičky najde sama

no nic holky jdeme koupat a spinkat paaa
20. led 2010 v 17:50  • Odpověz
Luci kvůli nám si hlavu nedělej a ani si nemusela uklízet...vždyť všechny víme jaké to je být doma s prckem...ses nemusela zbytečně unavovat uklízením :wink: já už se na vás tak těšííííííííííííííííííííííííííííííím :wink:
20. led 2010 v 17:53  • Odpověz
autor
Žanetka,pozerám na FB a kukám na dátumn narodenia :slight_smile: veď ty si levík ako naše niektoré deti,Samík sa narodil deň po tebe :slight_smile: som to nevedela :slight_smile: mimochodom ten istý dátum a rok má narodeniny ex Libiho :grinning:
20. led 2010 v 17:53  • Odpověz
autor
Gábi,ale fakt si nerobím žiadne starosti,aj tak som to tu potrebovala upratať a vy ste ma trochu nakopli :grinning: predsa neprídete do bordelu,to by som sa hanbou prepadla(to proste nemám rada,som divná :grinning: )
ja sa tiež moc teším,viac ako vy!!!!!

Mišik,prosím ťa,naše detičky to všetko doženú a budú moc šikovné,ja to nehrotím...

Samík mal včera 5 mesiacov a nepretočil sa zo zádičiek na bruško ako Gábinkin Štěpánek a nie je mi to ľúto,on to urobí,až bude chcieť a bude pripravení...
20. led 2010 v 17:59  • Odpověz
Jani ještě jo ale myslím že by to nedalo už ani 200ml za den:frowning2: Jani ten teploměr je za 10,5 i s poštou? nevíš? já bych ho jinak brala...vypadá super:slight_smile:

ty jo to budu zítra jako bych se k Lucce stěhovala...všechny ty lahvičky a mlíčko:slight_smile:
20. led 2010 v 18:05  • Odpověz
Jééé Samík už je taky 5. měsíční:slight_smile: tak dodatečně všechno nej a velkou pusu:slight_smile:

A však oni ty dětičky si dělaj co chtěj tak oni se všechny naučej přetáčet a cpát si všechno všude jak budou chtít:slight_smile: a mě je to jedno kdy a jak...však žádné nebude pozadu:slight_smile: všechny sou moc šikovný:slight_smile:
20. led 2010 v 18:07  • Odpověz
Luci ty jsi blázen - pozvala bych tě někdy k nám - borčus, neumyté nádobí, koupelna volá po úklidu :grinning: Prostě uklízím když mám energii :grinning:

waci Lůca je spíš v tomhle dopředu.

Holky hodím do žaludku nějaké papů a jdeme koupat a papat a spinkat a tím pádem se loučím. :slight_smile:

Tak zítra a už se mooooooooooooooc těším :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. led 2010 v 18:17  • Odpověz
luci, ty perfekcionalistka :slight_smile: - že vlas hahaha. To keď by si ty mala prísť k nám na návštevu, tak by som asi 3 dni gruntovala, aby som sa nehanbila ťa vpustiť :grinning: :grinning: :grinning: a to mi každý hovorí, že mám doma poriadok - jasnačka, keď sa zahlásia dopredu :grinning: :grinning: :grinning:

miši, to bude fakt perfektné, verím že nastúpiš a pôjde to... :dizzy_face:
miši, nie sme b skluzu, lucinka je napred :wink:

luci, ex :sweat_smile: - náhodička. No ja som hovorila, že len nech nie je laurinka 18, že si nechcem "pokaziť" narodky pôrodom a nechcela som ani byť v pôrodke cez narodky. A Laurinka mi vyhovela, v deň narodenín sme išli domov :dizzy_face:

Samík, cmuk - chýba mi tu smajlík s božtekom :slight_smile:
20. led 2010 v 18:44  • Odpověz
Gabi ten teplomer je i s postovnym za 10,50 to je vcelku dobra cena tak jak chces klidne ti ho objednam staci mi poslat tvou adresu :wink: penize bys me poslala az by ti to prislo domu at se nebojis ze te chci okrast :sweat_smile:

Tygr uz spi, hura byla protivna jako fakt. Prijde mi ze ji prestava stacit moje mliko, v noci tu prvni cast spi 8 az 9h protoze ji vecer u koja vnutim 80ml kase, a to druhy spinkani je tak max 3h. no a pres den kojim jako skoro furt, po spinkani, pak je chvilku vzhuru a nez jde znovu spat takze ja furt kojim a kojim :grinning: aspon nerve :grinning:

kolik davate na noc te kase? ja zkusim ji zitra dat 120ml ona to nechce ale ja ji to vnutim a stridam s prsem tak se to da. :grinning:

Kaci tobe jsem zapomnela pochvalit mimusko jak si krasne hraje s nozickama.
20. led 2010 v 18:59  • Odpověz
hej tetky poradte nejaky recepis na vikend??? neco dobreho muze byt i z lososa :grinning:

ja chci konecne udelat toho labuznika od Babici, furt nejak nemam cas :pensive:
20. led 2010 v 19:02  • Odpověz
Jani díky moc:slight_smile: tak mi ho prosím objednej...adresu už máš v IP:slight_smile: a Kačka myslím psala jestli bys byla tak hodná a objednala jí ho taky...ale radši jí ještě písni:slight_smile:
Jani já Dávám štěpánovi kaše...no nevím...liju tam tak 130ml vody a tak 3 lžíce...takže toho má tak 150ml myslím...nebo 160 a pak si ještě cucne z prsa a stačí mu to:slight_smile: tak jí klidně přidej...na tý krabici na dobrou noc píšou že děti po 4. měsíci mají dávku 130ml vody...tak mu tak dávám:slight_smile: a spí krásně až do rána
20. led 2010 v 19:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.