• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
autor
No to som chcela,aby som vás vyburcovala!!!to viete,že by som chcela,aby ste tu dnes boli aj vy :pensive:

Mišik,ty máš teda trápenie s tými zádičkami...neskúšala si doma nejaké zábaly,masáže od manžela? ten Panadol to len stíši,ale nevylieči,nepomože tomu...

Janik,ale tá into s tými nemovitosťami-to sú normálne zlodeji,človek,aby nič nemal,lebo keď má,tak musí za všetko platiť...

Inak som včera prišla asi na to,z čoho má Samík tie vyrážky(má to už po celom hrudníčku),aj minule to takto mal,keď som použila tú kozmetiku-olej z Oriflame!!!!!!!!!!!tentokrát to bola pena do kúpania,predtým sa z nej nevysypal,ale otvorila som nové balenie a može byť iné...a že BIO!!!!by som ich najradšej zalažovala!!!!normálne sa v noci škrabe o 106!!!chúďatko moje malé...dnes by som zbehla na Holtov krém,predtým zabrala kalciovka a po týždni mu to zmizlo,tak uvidíme...bože,a ja som ho s tým umyla,aj keď už bol vysypaný!!!!

Žani,ty si im tú stoličku už zaplatila?
21. led 2010 v 10:34  • Odpověz
Žanetko neprojížděla jsem všechny, ale líbila se mi táa růžová tak jsem ji rozklikla a říkala jsem si, že to je teda na pendrek .

Lucinko manžel mě masíru každej večer, ale jaksi to nezabírá :( Zkusím vydržet ješě do příštího týdne a pokud to nepoleví, tak mažu k doktorce a´t mi pomůže
21. led 2010 v 10:36  • Odpověz
tak dámy. mám velikánsku prosbu - PROSIIIIIM, zavoajte mi tam niekto, nechcem ja zo slovenska - za jedno im môže ťuknúť že som to ja, nechcem ani tú kočenu z prahy o toto žiadať, lebo aj ju už poznajú a ona tiež je slovenka a hovorí len slovensky. Takže moja prosba - obetuje sa niektorá z vás a zavolá sem http://www.kocarek.cz/index.php?text=kontakt
a dá nasledujúce otázky :
či vedia zabezpečiť stoličku chicco polly 2010 vo farbe distraction - akože ste ju videli u iného predajcu ale za vyššiu cenu, preto sa obraciate na nich......
a aká by bola jej dodacia doba
ĎAKUJEM AK SA NIEKTORÁ OBETUJETE - len tam nevolajte všetky, to by bola prča :grinning:

luci, pohoda, ja zatiaľ ver, že to do zdarného konca dotiahnem. Ako ja by som ju vedela kúpiť i tu na SK za drahšie, ale mi to nedá!!!! prečo vyhadzovať keď nemusím a hlavne, nasrali ma hlavne tým, že mi nedali vedieť, že mi ju neposielajú - za to že bola kazová a posledná, za to nemôžu, ale za to že mi búúúúúú nedalivedieť, za to môžu - jaaaaj že tam niekde nebývam - už by ma tam mali :grinning:
21. led 2010 v 10:37  • Odpověz
luci, nezaplatila, mala byť na dobierku ...

miši, ty si u tej mudr nebola...že? - a prešla som aj ostatné, tam to uvedené nebolo, tam bola dodacia doba 24 h.
21. led 2010 v 10:40  • Odpověz
No ja len na rýchlo a frčím , ideme cvičiť vojtovku - že nám chýba k dokonalosti len trošku, ale predsa, tak som zvedavá ako to budeme zvládať, či tak ako Laurinka. V pondelok máme prvé cvičko. Máme vyššie ťažiško a ručičky v päsť.
autor
Žanetka,možem zavolať ja?
zuzi, držte sa, ručičky zavreté sú niekedy aj u nás a práve tými cvikmi sa viac a viac otvárajú - vpodstate už sú zatvorené minimálne, ale aj na toto sme cvičili a stále cvičíme... daj vedieť.
21. led 2010 v 10:41  • Odpověz
luci, a skusiš česky? ak zvládneš, obrovské díííík
21. led 2010 v 10:41  • Odpověz
ved jasne, že v pondelok hneď večer zreferujem - že či sme revali ako tur alebo nie a vy koľko tam máte chodiť -teda do kedy?
21. led 2010 v 10:42  • Odpověz
autor
Žani,ako hľadám,tak,ale tú "distraction" v ponuke nevidím...
21. led 2010 v 10:43  • Odpověz
zuzanka, kto že mi to tvrdil, že bude chumeliť len dva dni ?!?!?!?? tu Perinbaba sype, sype a sype - dnes prechádzka nehrozí,balkon to istí :slight_smile:

luci - volaš???
21. led 2010 v 10:43  • Odpověz
lucka, prečítaj si ešte raz prvú otázku, ktorú im prosím položiť - že som ju videla u iného predajcu a či mi ju vedia oni zabezpečiť, lebo ju majú za lepšiu cenu....
21. led 2010 v 10:44  • Odpověz
autor
No neboj,čítala som,ale zle pochopila...idem volať,ale pozerala som priamo do chiccoshopu a tam už tiež nie je v ponuke...
21. led 2010 v 10:48  • Odpověz
luci, môžeš si prosím zapnúť FB ??? tak bude šikovnejšia komunikácia...
21. led 2010 v 10:48  • Odpověz
autor
Žanetka,tak som ti nechala odkaz na FB :slight_smile:
21. led 2010 v 10:57  • Odpověz
autor
Zuzik,držím moc palce na cvičení,určite je Alexík silný chlapisko a zvládne to,aj keď na prvýkrát možno budú nejaké slzičky,a možno nie :slight_smile:

Som sa chcela opýtať,ako voláte Alexandra?nejakú zdrobneninu,aby som neurazila,keď ho volám Alexík
21. led 2010 v 10:59  • Odpověz
Lucka, ešte raz aj tu ĎAKUJEM :wink: a prajem dnes príjemné mecheche....
21. led 2010 v 11:22  • Odpověz
jste tu nekdo :slight_smile:
21. led 2010 v 11:23  • Odpověz
ozvali sa mi záujemci čo boli byt pozroeť, že by ho chceli, ale chcú zľavu :frowning2: - a to sme dali najnižšiu možnú cenu čo sme sa s milanom dohodli....tak neviem.... bojim bojim že ak poviem nee, tak oni budú hľadať ďalej a my zostaneme bez kupcu .... ale asi neodsúpim od ceny ... rada by som sa už presťahovala, ale laurinka bude u nás v izbe aj tak minimálne do roka a pol - 2, tak to asi risknem - držte palce prosííím
21. led 2010 v 11:24  • Odpověz
zanetko tak co?? volala tam Lucinka nebo mam klidne zavolat ja? :slight_smile: no me se libi ty nove barvy, hlavne FRIENDS a Scarlette. Podle me uz lonskou kolekci proste vyprodali :unamused: ja jsem videla v jinych internetovych obchodech barvu distraction, ale byla ta zidlicka asi o 100kc drazsi a nevim zda ji posilaji na Slovensko.

u nas se spi, hura hura
21. led 2010 v 11:55  • Odpověz
Žanetko promiň nebyla jsem tu, krmila jsem malou a uspávala. U doktorky jsem ještě nebyla:(

A kdybys potřebovala tak tam taky kldině zavolám :wink:
21. led 2010 ve 12:37  • Odpověz
jani, miši, ano, s luckou sme to riešili, ale neporiešili....

jani, ja som sa do tej distraction proste zamilovala - a vieš, ona je táto farba aj v kolekcii 2010, len tam ju nemajú :angry: . A lucka mi tiež niečo pohľadala, bola aj ochotná to objednať a poslať, no poslanie sa mi tak predraží, že sa mi to už potom neoplatí.... :frowning2:

baby, dnes som :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Laurinke ASI idú už tie ďalšie zúbky, je nejaká nesvoja, ja potrebujem byť na nete - byt byt byt a jej sa to nepáči, okrem toho varím, namaľovaná stále nie som :astonished: , dopoludnia schrupla len hoďku, teraz lebedí na balkone, zababušinkovala som ju lebo je - 5, stále mi zvonia telefony od realitiek ale to nie je správne aby byt ponúkali všetky realitky v BA - tak ich odmietam, pri tom aj ja na niektoré 4. izbové reagujem - no :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ešte raz :stuck_out_tongue_closed_eyes:

asi zajtra jeden deň od toho bytu vypnem. no ale zas tú stoličku potrebujem - musím aspoň ju poriešiť...
21. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
tak mám všude uklizeno a ředitel nikde:D:D:D:
21. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
zanetko ja mam distraction :grinning: asi jsem ti vzala posledni kousek :pensive: jinak vsecny jsou krasne, tak snad neco najdete pekneho, vidis schvalne se podivam kolik stoji na ebay jen tak pro zajimavost, posilat to urcite nebudou nebot je to tezke ale napriklad monitor dechu NANNY je cesky vyrobek prodavaji ho i v Anglii a segra rikala ze je tam skoro o 700kc levnejs ienz tady :rolling_eyes:

tak hlavne at najdete pekny bytecek, ja jsem tuze narocna, chtela bych aby vsechno bylo nove nikym nepouzite :sweat_smile: :sweat_smile:

tak ty zidlicky maji pekne drahe kolem 3tis kc ale co to pro ne je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2010 ve 14:30  • Odpověz
jani, už som si dala objednať tu friends :pensive: - vymením za distractions :grinning: a čo sa týkas bytu, ja by som najradšej domček - keby bol pozemok sa na to dáme, ale bez pozemku :confounded: je to tu nechutne drahé. Aj bytík by som brala najjradšej nový, no nový 4 izbový stojí tak od 7 melonov viac, a to by si musela veeeeľmo hľadať, aby si našla za 7. Dokonca ani cca 2-3 ročný nenájdeš lacnejší. Takže nám nezostáva nič iné ako kúpiť po niekom a urobiť si ho podľa seba. Aj tento čo máme sme mali po niekom a pekne sme si ho spravili :slight_smile: skúsim poslať link na náš bytík, teda neviem či to pôjde, ale idem skúsiť :slight_smile:)
21. led 2010 ve 14:50  • Odpověz
http://www.are.sk/sk~ponuka_511142_3-izbovy-byt?list=http%3A%2F%2Fwww.are.sk%2Fsk%7Epredaj_bratislava-devinska-nova-ves_3-izbovy-byt

tak skúšam - ak sa to podarilo, tak dolu je viac fotečiek - malo by sa to dať popozerať :slight_smile:
21. led 2010 ve 14:52  • Odpověz
išlo to, a jani, v obývaku na okne a na poslednej foto na chodbe je i naša Sabrinka :dizzy_face:
21. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
miši, ako riaditeľ??? dúfam že nie je taký feši ako zouinkin mudr :grinning:
21. led 2010 ve 14:56  • Odpověz
Zanetko tak hura hura bude se konecne u vas stolovat, FRIENDS je krasna opravdu, kdyby ji meli tehdy vzala bych tuhle.

Zanetko 7 milionu?? to je tuze moc!!! ja teda nevim jak v praze ale nad nami byt 4+kk 100m2 + 30m2 terasou stal 3,2mil.

Mate to doma moc krasne takove utulne :dizzy_face: moc se mi tam libi, a nejvic se mi libi jak tam pozuje vase Sabrinka :grinning:
21. led 2010 v 15:00  • Odpověz
Zanetko odkud mate v obyvaku nabytek? ten se mi moc libi ze bych to taky koupila :sweat_smile:
21. led 2010 v 15:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.