• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Žanetko jj můj ředitel s práce :slight_smile: přijede mi dát vánoční dárek :grinning: a ještě na podepsání ty papíry :grinning:
21. led 2010 v 15:26  • Odpověz
tak volal že přijede po čtvrté jak pojede ze školy :grinning:
21. led 2010 v 15:29  • Odpověz
jani, odtiaľto máme nábytok - http://albero.sk/?fotky-od-albero

Ti to pomohlo - čo ??? :grinning: :grinning: :grinning:
tí čo tu boli predvčerom a čo chcú zľavu, tak že aby sme im predali práve obývak spolu s bytom. Tak im ho tu možno necháme :cry:

no, tak o chvíľu prídu ďalší na obhliadku....

jani, táme scuka niekde na hraniciach a stoličky meníme - jupííííííííí - no teda brrr, šak ja ju ešte doma nemám :sweat_smile:

miši, aj mne sa riaditeľ objednal na zajtra - nejaká nová moda - nee?! :confused:
21. led 2010 v 16:25  • Odpověz
Zanetko :wink: kdyz mi tu prodejnu tady v cesku nemame :frowning2: a me se ten nabytek tak libil :frowning2: pekne drz cenu zadny slevovani, sou mladi a lepsi uz nenajdou, nezapomen ze budete pak muset platit i dan z prodeje :pensive:

Tak jo tak na hranicich se srazime ja ale neznam zadny prechod :grinning: jedine v brne teda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

byla jsem v bille benku je urcite -10 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale utikali jsme a malem jsem se tak 5x natahla jaky led tam je
21. led 2010 v 16:48  • Odpověz
autor
Tak babuľky odišli cca 17.45h a bolo to moooooc super,hlavne ako si tie naše detičky rozumeli-keď začal plakať jeden,plakali všetci traja naraz :grinning:
Fotky spracujeme a dodáme :slight_smile: fakt som si to užila,mocinky moc-Gábinka,Kačenka ĎAKUJEM za návštevu :zipper_mouth: :dizzy_face:

Žanetka,máte krásny bytík :wink: a nemáš za čo,fakt škoda,že som nepomohla...
21. led 2010 v 18:17  • Odpověz
luci a me nepozves :rolling_eyes: :grinning: a ja bych si dala ten kolac :pensive:

jsem povecerela 2 mandarinky, banan a grep a nemuzu se ani hnout

tygr sel spat v 18:23 dnes brzo ja vim ale jinak to neslo plakala unavou :pensive: a kdyz bych ji dala spat tak by sla spat v 21h a to je pozde i na me :pensive:

Luci a co ten vas termin svatby???
21. led 2010 v 18:39  • Odpověz
jani, pre boha, prečo si utekala :astonished:

oki, tak stoličky vymeníme v brne :grinning: - tak to ju môžem rovno k tebe objednať :grinning:

a jani nene, daň platiť nebudeme, tu sa to neplatí...

luci, fajn že ste si to takto užili - ZÁVIDÍM - ale doprajem :slight_smile:

už som odpovedala, že sumu neznížime, ale obývačku im necháme :confounded: - oni nás tu zas na oplátku nechajú bývať kým si nenájdeme ten 4-izbový, tak dúfam, že to bude pre obe strany takto prijatelné - baby, prosím, držte palce aby to všetko vyšlo a nech to máme za sebou. Bože, ako rada by som si radšej niečo postavila ako niektoré z vás ... ale keď tam, kde by sme si to mohli dovoliť by sme zas nezarobili toľko, čo tu.
21. led 2010 v 19:14  • Odpověz
ahojky
Tak ředitel tu byl jsme splkli:D bylo to fajn :slight_smile: dostala jsem permicu do solné jeskyně na 7 vstupů a je platná až do 31.12.2010, takže jsem ráda :slight_smile:
21. led 2010 v 19:48  • Odpověz
zanetko utikala jsem protoze je venku -10 a aby mi kristynka nenachladla :grinning:

ok tak v brne :grinning: :grinning:

jako vy neplatite dan z prodeje nemovitosti jo? no to me poser tady se plati 3% myslim i to je dost :pensive: a ja protoze mam novy byt tak ho nemuzu prodat 2 roky jinak bych musela platit jeste jakousi dan ani nevim z ceho :rolling_eyes:

i ja chci domecek ale tak max do 4,5 mil ale tady se da poridit za tu cenu novostavba i s pozemkem :sweat_smile: takze to docela jde. mam teda porad vyhlidnutej ten za 3,5mil ale tak uvidime. to je zvlastni ze je to u vas tak drahe, a mate aspon vyssi platy na Slovensku?
21. led 2010 v 19:51  • Odpověz
Ha ha Jani, že vyššie platy - vy máte vyššie platy a nižšie ceny.
žanetka bytík je krásny - ja mám inak tiež trojizbový len máme 90 m2.
21. led 2010 v 19:57  • Odpověz
Luci, no doma ho voláme len Alexander, ale inak je prípustné aj Alex , na alexíka som sa neurazila, ale nevoláme ho tak - dôležité je, že je zakázané Šaňo, Sašo a šándor - za to sa platí kolo bechera. :wink:
21. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
tak nic jdu spat, vy tu nejste :( beztak někde paříte já pařím elda se zádama :unamused:
21. led 2010 ve 21:08  • Odpověz
Ahojda babule:slight_smile:

tak sem vás konečně dočetla...:slight_smile:

Srazík byl úžasnej:slight_smile: hezky sme pokecaly...koláčky i šneci byli supéééér:slight_smile: Lucinka je moc šikovná pekařka:slight_smile: až je budu hostit já...dostanou chuděry jen sušenky:slight_smile:
Dětičky byli milionový...vždycky usnuly spolu, takže byl i čas fakt poklábosit:slight_smile: moc sem si to užila a hezky odpočinula:slight_smile:

Cesta domů byla trochu ubrečená...asi se Štěpa bál té tmy nebo si chudák myslel že už má jít spát a asi ho i trápěj ty zoubky...chůdě moje má úplně červený tvářičky, když sem na něj večer koukala byl jako by si namaloval tvářenkou. tak ani nic nepapal večer...vůbec nic nechtěl...tak sem zvědavá jaká bude noc...a usnul až v 21h to u něj není normální...tak asi fakt ty zoubky.

Jají máte kráááásný byt:slight_smile: moc se mi to u vás líbí:slight_smile: je to jako z časopisu o bydlení:slight_smile: krásné:slight_smile: a já bych ho prodávala i dráž :wink: rozhodně ho neslevňujte :wink:

Zuzi tak ať vám cvičko s Alexem jde dobře...snad nebude plakat a brzo bude ručičky krásně otvírat:slight_smile:
21. led 2010 ve 21:49  • Odpověz
Tak jsem přidala nějaké fotečky:slight_smile: z dnešního srazíku:slight_smile: tak se mrkněte jestli chcete:slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=500397
21. led 2010 ve 22:25  • Odpověz
grabu - fotečky jsou super, tiše závidím :slight_smile:

u nás se spinká asi od pul deváté, malej se před chvílí vzbudil, tak ho manža přebalil, já nakrmila a spinká dýl, snad vydrží až do rána... včera tady strašil zas do tří do rána a aby toho nebylo málo, naučil se ječet šíleně vysokým hláskem a pořád si to zkoušel... no chudáci sousedi :grinning:

jinak mně dneska je nějak divně :frowning2: bolí mě u žaludku a motá se mi hlava, nevím, čím to je... :-/ snad se to srovná...
21. led 2010 ve 22:59  • Odpověz
dobre rano,

dnes jsem vstala v 4:55 :sweat_smile:

gabi krasne fotky, moc vam zavidim srazik. mate krasne deticky.

Petko snad bude dnes lepe :frowning2:
22. led 2010 v 06:40  • Odpověz
dobré ráno

holky fotky jsou super a ty komentáře nemají chybu, jinak holky mě by strašně zajímalo co si asi ty dětičky myslí. Holky já bych tady taky chtěla nějakou kamarádku s miminkem:( nikoho tady nemám. Jdem tady pořád zavřená sama se Zoujinkou- jak já byla vděčná, že včera dorazil ředitel

jinak já v noci opětovně nespala, přetáhla jsem to včera s tím úklidem:( a odrazilo se to na mně
22. led 2010 v 08:06  • Odpověz
Ahoj holky,

srazík byl prostě parádní - konečně mezi lidma :grinning: Lucinku musím pochválit za koláčky i šneky, bylo to výýýýýýýýborný :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A Samík se Štěpánkem - no bude to mít Lůca jednou těžký, jsou to suproví chlapi a oba veeeeelcí fešáci :slight_smile:

U nás cesta pohoda, Lůca usnula při nastartování :slight_smile: Spala až domů, pak jsme vykoupali, nakrmili a Lůca v osm usnula - POZOOOOOOOOR "sama v postýlce" :grinning: -pak chtěla před půlnocí počochňat, zase usnula, v jednu papání, v pět další a v sedm na tátův budíček vstávatčka :slight_smile:

Gábi fotečky jsou krásné :slight_smile: Chuděra Štěpánek, asi ho fakt trápí ty zoubky. Nebo mu bylo líto, že musel od kamarádů pryč :slight_smile:

Waci ty potvoro, ty si prostě nedáš pokoj. Copak se uklízí, když ti není dobře???????????

Jani to je teda brzká vstávačka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. led 2010 v 08:22  • Odpověz
kači přece jsem tady nemohla nechta takovej bordel.

a holky omlouvám se nahoře na stránce mám chybu jsem psala v rychlosti tak prosím omluvte :grinning: jsem si toho teď všimla a mlátí mě to do očí :grinning:
22. led 2010 v 08:56  • Odpověz
Miso ja to mam to same, porad jen sama s Kristynkou a s vama na konovi :pensive:

musis se setrit, a co cviceni na zada? nejake rehabilitace?

ja hrubky neresim nebot tim ze uz nepisu rukou mi to jaksi utika :grinning:
22. led 2010 v 09:00  • Odpověz
Waci chápu :slight_smile:

Holky jdeme na hexu, tak snad nebude Lůca moc trpět .......

Pa
22. led 2010 v 09:13  • Odpověz
Kači trpím s Lucinkou.

Jani snažím se ve volných chvilkách cvičit to co mě naučili na rehabilitačním oddělení, ale s malou není moc času:( a rehabilitace jsem absolvovala a u nás stojí za prd. možná Brno.. by bylo lepší, ale to si nemůžu ani finančně ani časově dovolit.Ale točí mě to.
Dneska bych tak nutně potřebovala vyžehlit prádlo pro malou už nemá sjkoro v čem chodit, no budu muset k tomu stounout, protože manže doleze bůhví kdy

Jani byla jsi někdy v Prostějově?? Máš auto??
22. led 2010 v 09:19  • Odpověz
Dobré ránko kočky:slight_smile:

Teda waci ty by si zasloužila na zadek...tak tě to bolí a nedáš si pokoj s úklidem...chápu že říďa nemůže přijít do nepořádku...ale tak si měla jen poklidit to co je vidět a nepřehánět to...a na žehlení se vyprdni...manža to taky zvládne!!!

Kate tak si to asi poslala na mě...taky se mi motá hlava a je mi jaksi nevolno...asi blbej tlak nebo co...no sem nějaká unavená...i když sem spala krásně...Štěpula i přes to že jedl naposledy než sme jeli od Lucky...takže někdy okolo 17h...pak doma už po koupání nechtěl nic...tak i přes to spinkal až do 6h...tak to nechápu...ty miminka asi fakt nevstávaj kvůli jídlu ale jak sou naučený:slight_smile:

Kačí držte se na píchanci...snad nebude Lucinka plakat :wink:

Lůca včera asi naučila Štěpána to pískání na ty dva prsty...má je narvaný až kdesi a fouká takže prská všude okolo:slight_smile: ale je to strašná sranda a směje se tomu jak pominutej...no chápete to moje dítě? já se z něj jednou picnu co on dycky vymyslí za ptákovinu :grinning:
22. led 2010 v 09:42  • Odpověz
Gábi no já vím, manžel normálně žehlí nedělá mu to problém, ale já si pak jaksi přiadám fakt už k ničemu:( už prakticky přes rok je mi pořád špatně a ne a en se z toho vyhrabat. Dneska je venku pěkná kosa
22. led 2010 v 10:12  • Odpověz
Waci tak jako ale musíš být rozumná...takhle se zhuntuješ...a podívej se kolik ti je...co budeš dělat až ti bude 50-60-70-80??????? jen pěkně odpočívej...aspoň než ti bude líp...seš nezmar

Tady je -4 ale dneska rozhodně ven nejdeme...mě není jaksi dobře...asi ten tlak...a Štěpulovi opět zhnisalo to očičko...už to měl včera dobrý...ani sem to nemusela kapat ale asi ho včera zase ofouklo a je to zpět:frowning2: takže ráno to měl zase zhnisaný...takže já už nikam nelezu...a ani o víkendu nikam nepůjdeme...má být až -15 a to teda se ven nepůjde...jedeme sice na moravu k Járovým rodičům...a ti prcka moc rádi vozej v kočárku...ale já ho pro jistotu nechám doma ay je to ani nenapadlo.
22. led 2010 v 10:16  • Odpověz
čaute
tak môj riaditeľ už prišiel aj odišiel :sweat_smile:
jani, si ma pobavila, že väčšie platy u nás hahahahaha - koľko ľudí od nás uteká za prácou aj k vám do čiech...

dnes ráno som chytila Laurinkine ciko :grinning: :grinning: :grinning: len 12 minut som so skúmavkou pri buchtičke čakala - bola to celkom prča :grinning:

idem vás dočítať....
22. led 2010 v 10:24  • Odpověz
čo blbnete, nerozširujte tu zas chorôbky, pekne ich vyžente od seba :confused:

zuzka, 90 m2 ........... aaaaaaaaaaaaaa bombaaaaaaaaaaa

fotky so zrazu sú perfektné

kači, hexa tfuj tfuj tfuj

a vonku je kosa i u nás - jak som bola ten moč odniesť - brr, ešte že je milan dnes dopoludnia doma a lauru som ťahať nemusela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2010 v 10:31  • Odpověz
Gábi to se takového věku ani nedožiju :wink:

Holky já bych taky někam jela :(
22. led 2010 v 10:32  • Odpověz
holky vy uy prikrmujete
nam to nak zatim nejde
22. led 2010 v 10:33  • Odpověz
Jaji no vidíš jak ste šikovné s chytáním do zkumavky:slight_smile:

Co byt něco nového?

Waci nech si kecy na koledu...tohle nemám ráda...nepřivolávej na sebe pořád jen to špatné a začni konečně kurňa myslet pozitivně!!!! :wink:

Bleckie...jo jo už zkoušíme příkrmy ale zatím jen pár lžiček zlehka:slight_smile:
22. led 2010 v 10:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.