• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
miši, priď :wink:,

ináč baby, ak by ste niekedy keď už budú lepšie cesty niekde v brne dali scuka, tak ja sa k vám vtierknem :sunglasses: . A tam by som aj Zuzku ukecala - dobre hovorím že brno a okolie je janka, miška a peťa??? - niekto mu ušiel???
22. led 2010 v 10:59  • Odpověz
autor
Tak ja som sa doteraz hrala s fotkami,šup,už sú v albume,sťahujem aj videjká,ale to bude asi až tak poobede :slight_smile:
22. led 2010 v 11:09  • Odpověz
Tak ženský - máme hexu za sebou. :slight_smile: Lůca ani nehlesla, bylo jí to úplně šumák :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Na Prevenar jsme se dohodly po sedmém měsíci, aby jsme to do ní nepraly teď všechno. Chci tu 13tku, takže si jí zaplatím stejně sama :slight_smile:

Luci to jsou krásné fotky, musíte mi je pak holky hodit v originále do mailu :slight_smile:

Já vzala Lůcu do kočárku, aby se provětrala a ještě spinká :slight_smile: Jen ať se otužuje holka moje :slight_smile: Snad nebude mít po hexe teploty.

Gábi to je mi Štěpánka líto, chuďerka malej.

Jaji tak vidíš, už jsi taky zkušená chytačka moči :grinning:
22. led 2010 v 11:16  • Odpověz
No my sme dnes zaspali až teraz akosi až o hodinu neskôr a to som ho musela ukolísať v kočíku - neviem čo mu dnes je. Aj včera manželovi večer iba reval a nezaspal. Potvorka malinká - som zvedavá koľko pospinká.

žanetka, že ma ukecáš - no ja by som rada prišla, ale ja šoférujem len keď nie je zima - akosi som v zime ešte nešoférovala a s drobcom si na to netrúfnem.
22. led 2010 v 11:23  • Odpověz
ale Gábi, vždyť jsme to myslela žertem, proto tam byl ten smailík :grinning: no ale důchodu se fakt nedožijeme pokud nám ho budou takhle prodlužovat :grinning:
22. led 2010 v 11:24  • Odpověz
babule fotky sú krásne.

Bleckie ja ešte nedokrmujem - síce už som tu asi zostala jediná, ale nevadí.
22. led 2010 v 11:25  • Odpověz
Kati Lucinka je už kus ženskej, keď jej ani pichanie nevadí - je to šikulka.
22. led 2010 v 11:25  • Odpověz
Ale už sa veľmi inak teším na ten náš zrazík v jaro-lete a to by veru mohla žanetka prifrčať :slight_smile: .
22. led 2010 v 11:27  • Odpověz
autor
Babenky,dávate prckom niečo do kúpania?

Ja som písala doktorke,že to má Samík také škaredé,či nemáme zájsť na kožné a ona hneď,že nemám dávať žiadne prípravky do kúpanie ani ho ničím umývať,len čístou vodou...takže menšie vynadanie...ale keď on predtým fakt na nič nemal takú reakciu len na ten olejíček z Oriflame.... :pensive: že ak možem,nech dorazím,dá mi preňho nejaké kvapky na zmiernenie to svrbenia :frowning2: a mazať to obyč modrou indulonou...no lenže ja nemám káru a dr tam je len do 11.45,že ak nestíham,nech prídeme v pondelok...som fakt naštvaná,že Libi nemá ešte auto,lebo inak ho nepotrebujem,ale kvoli malému,ak sa hocičo vyvrbi,tak ho nemám k dispozícii...si tu nadávam,aká som hrozná...
22. led 2010 v 11:31  • Odpověz
no sme hore takže frčím
22. led 2010 v 11:34  • Odpověz
Kačí tak to mám velkou radost že Lůca neplakala:slight_smile: je to holka šikovná:slight_smile: tak držím palečky ať ste i bez teplot :wink:

Luci tvoje fotečky jsou krááásný:slight_smile: můžu si je stáhnout viď?:slight_smile: :sweat_smile:

Zuzi Alex asi taky bojuje se zoubkama...
22. led 2010 v 11:35  • Odpověz
BABY .... BYT JE PREDANÝ A MŇA HNEĎ CHYTILA NOSTALGIA JAK SVIŇA - určite ste veľmi držali palčeky, a teraz prosím druhé kolo, aby som nejaký supiš bytík našla
22. led 2010 v 11:36  • Odpověz
luci, a veš prečo ti nepovedala aké kvapky a len ich kúpiš - laura mala v pôrodnici fenistilové kvapky na bruško - bola tam jeden deň osypaná. kvapky dostala raz a bolo hotovo ...
a ja nie, ja nedávam do kúpela nič a na umývanie používam niveu gel
22. led 2010 v 11:38  • Odpověz
Luci to je mi líto že to Samíka pořád tak svrbí..a od včera se to nezlepšilo?měla si tam zavolat včera a já bych tě tam odvezla...no tak ale snad mu to už rzo zmizí když o už nebudeš koupat v té pěně...Štěpán má koupací kosmetiku od Sebamedu a to je teda zatím ok...
22. led 2010 v 11:39  • Odpověz
Jajííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratuluju:slight_smile: a už si našla nějaké další nabídky kam se půjdete podívat?

Luci a co vy s tou realitkou...úplně sem se včera zapomněla zeptat...už se to nějak řeší? vyjádřili se k tomu?

Holky Štěpula má obě tvářičky červený jak jablíčka...to bude asi těma zoubkama co? vím že Míša taky psala že Zouinka má červenou tvářičku...

Miší já vím že si to myslela ze srandy...ale tohle se neříká ani jako vtip!! tak už si hned do hlavy naordinuj že tu budeš minimálně do 100 :wink:
22. led 2010 v 11:45  • Odpověz
holky příští pátek jdeme na náušničky budeme mít už slečnu :wink:

gábi ty tvářičky jsou zoubkama máme to taky :unamused: a volala jsem kvůli tomu doktorovi, raději a říkal, že je to pravděpodobné
22. led 2010 v 11:48  • Odpověz
Ahoj holky,
jen rychle nakukuju. Chystám oběd dokud malá spinká ale už slyším nějaké šramocení tak bude asi brzo vzhůru :slight_smile: Budeme dnes papat brambor s mrkvičkou..na to že už papáme 3týdny tak ale prdelka moc nadšená není a je to celkem boj do ní něco dostat :sweat_smile:

Koukla sem na fotečky ze srazíku-kráásné :dizzy_face: Úplně Vám to závidím :sweat_smile: :pensive:

Holky vašim mimčům už rostou zoubky?? :confused: U nás eště ani náznak ani příznak :grinning:
22. led 2010 v 11:53  •  3 děti  • Odpověz
ahojky, tak manža už má po zkouškovým, no apoň mi bude moct vysvětlit ten předmět, co jsem nedala (on ho dneska dal za C :grinning: ), zítra se asi půjdeme kouknout na ten byt :slight_smile: Prej není problém s tím, abychom tam bydleli (podle té firmy, co to spravuje), takže to fakt vypadá, že si jen přepíšem trvalý bydliště a budem se stěhovat :slight_smile: Jen tady necháme 8000 za předčasný ukončení smlouvy, ale realitka by si stejně vzala jeden nájem, tak co :grinning:

Luci - my do koupele dáváme jen mandlovej olej nebo nic, ten olej proto, že tady nejsme schopní udělat větší teplo než normálně na koupání, tak abychom nemuseli mazat po koupání, plácnem ho přímo do vody, malej je pak mastnej a promaštěnej parádně... :slight_smile: Máme tu jinak koupel od bubchenu, ale manžovi se nelíbilo máchat mrňouse v něčem chemickým, tak máme ten mandlovej olej... (ale i po něm se citlivější děti prej můžou osypat...my s tím problémy nemáme no...)
22. led 2010 v 11:54  • Odpověz
sacvi - uděláme si taky srazíííík :grinning: až bude víc hezky a ne takovýhle počasí (i když tady svítí sluníčko), tak se můžem domluvit :wink: my konečně asi zmizíme z větrné hůrky víc k centru :grinning:
22. led 2010 v 11:55  • Odpověz
huráááá k.ate :grinning: Těšíííme se :grinning: :dizzy_face:
Tady taky svítí slunko ale je na dvoře -9!!!

Jinak já do koupele nic nedávám. Šampón mám od Sebamedu ( mám i těl.mlíko a strašně mi to voní :dizzy_face: :grinning: )a mýdlo tekutý od Johnson - myslím :grinning:
22. led 2010 v 11:58  •  3 děti  • Odpověz
Jako my do té koupele taky nic nedávme...ale myjeme ho gelem na koupání od Sebamedu...pak natřeme krémem od Sebamedu a šup do overalu:slight_smile: tudle Jára zapomněl dát prckovi plínku a už ho oblíkal a já mu říkám...to si myslíš že už se nám přestal v noci počůrávat:slight_smile: a Jára se smál že si toho vůbec nevšim a že zapomněl:slight_smile: tak ho musel zase svlíknout a dát mu plínku :grinning:

Péťo:slight_smile: no hurá hurá hurá:slight_smile: tady je dneska dobrej den na byty:slight_smile: to bude stěhování:slight_smile:

Waci dík za ty tvářičky...já sem si říkala že to bude asi těma zoubkama :wink: vypadá to že nám pomáhá ten gelík na prořezávání...Štěpula se po tom dycky zklidní a je veselejší...asi ho to pak tolik nebolí...už aby ten potvorák zub byl venku :angry:

Sacvi a proč nejedeš s náma do těch Jeseníků v květnu?
22. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
autor
Žanetka,a nás tri by si nechcela na zraze??? :pensive:
Gratulujem k predaniu bytíku a tá nostalgia k tomu patrí,teraz držíme palce na druhú etapu,aby ste našli pre vás ešte krajší a lepší bytík :wink:
a k chyteniu moča tiež gratulujem,si šikulka :slight_smile:
Žani,no aj segra s mamou mi potvrdili,že normálne kúpiť fenystil kvapky alebo ten gel,máš rovnaké skúsenosti a ja za ne ďakujem :slight_smile:

Dr.vravela,že nemám používať ani do kúpania ani na umývanie nič...sa teraz po tom cítim,akoby som mu chcela naschvál urobiť zle... :cry: :pensive:

Kačko,som moc rada,že to Lucinka tak zvládla,je to holt ženská :wink: fotečky určite pošlem na mailika,máš ho tuším na FB?alebo myslím,že ho už mám aj v zozname :slight_smile: a krásne ste zvládli včerajšiu cestu domov,som rada.

To ja pojdem tiež s malým do kočíka,musím do lekárne kvoli Samkovi...som fakt truba...
Gábinka ďakujem,keby ma to napadlo,tak vás poprosím o odvoz k dr...no čo...verím,že mu to prejde,chúďa moje malé...tiež mám doma kozmetiku Sebamed a Hipp a niečo Bübchen a nemal na ne žiadnu reakciu,holt bio kozmetika z Oriflameu je na hovno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gábinka,to ma mrzí,že bol Štěpánek nesvoj na ceste domkov,ale určite to je zúbkami,už sú krásne nachystané,tie červené líčka máva aj Samík,holt nastáva obdobie zúbkovania :wink:
A to očičko ma mrzí ešte viac,má ho precitlivé,tak skús teda zostať pár dní doma a uvidíte. Ak by to neprešlo,zašla by som s tým k dr. Držím palčeky. Snáď to teda prejde,aby sme sa zase videli. Ma napadlo,že aj vy máte ísť na očkovanie v ten utorok,že? chceli sme tú stredu,ale ak budú mať reakciu na očkovanie,tak streda nie je asi dobrý nápad,čo?

Realitka sa stále nevyjadrila...

tu je prvé videjko :slight_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=kWUOwmTUirY
22. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
grabu pro mě je to za moc dlouho tak já vážně nevím. Navíc v květnu má moje mamka, ségra a brácha narozky tak vůbec nevím kdy se to bude slavit..a eště já mám tu bezlepkovou dietu a táhnout sebou tunu jídla..no ale to by nevadilo..jenže fakt nevím jak to bude..Vždy jak něco naplánuju dopředu tak to pak akorát ruším pře to věčinou nevýjde :unamused:

ááá prdelka je vzhůru tak já letím..půjdeme papat :slight_smile:
22. led 2010 ve 12:25  •  3 děti  • Odpověz
Tak jsem si uvařila polívku, upekla koláč a Lůca už 2 hodiny spí. Není to po tom očkování? Chrní jak aligátor. :slight_smile:

Luci já koupu jen v čisté vodě a myjeme taky jen čistou vodou. Jednou týdně dáme mýdlo od Seba med na prdýlku, ale tělíčko jen vodou. Chudák Samík, je mi ho líto.

Jojo, mám holku statečnou, tak snad nedostane teploty. Jinak už od sedmi nejedla a mně můžou prasknout prsa.

Luci krásné video, ty moje kozy jsou všude :grinning: :grinning: :grinning:

Jdu si dát polívku a kouknout na Zoufalky :slight_smile:
22. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
autor
Proste som mala ten Oriflame dať celý už vtedy preč,keď sa vysypal po tom oleji...si to teraz vyčítam,drobček moj malý :pensive:

Ty bláho,tak to teda krásne spinká Lucinka,si myslím,že je to po tom očkovaní,na niektoré deti to tak majú. Tak si to uží a držím palčeky,aby sa teplotka vyhla,už si ich prďolka užila dosť,nie?
Teda od 7h nepapala?drží dietku alebo čo? :grinning: nech to kozenky ešte vydržia,alebo trochu odstriekaj :sweat_smile:
ty máš kozy všude :grinning: a ja zase ty faldy,takže klid,bych si to s tebou klidne vymenila :grinning: :grinning: :grinning:

Včera som inak nahrala super video,som ho zabudla vypnúť a Libi kúkal,čo som nafotila a nahrala a tam video,kde vidieť nás všetky 3 ako držím prckov na ruke,ale vidieť nám akurát len zadky :grinning: :grinning: :grinning: tak sa smial,či som toto nahrala len preňho :grinning:

Sacvi,tak možno ti to výjde ísť s nami na zrazík,bolo by to fajn.

Musíme niečo nájsť,záväzne sa teda prihlásime,čo naozaj pojdeme,aby sme vedeli potom,koĺko zálohy po nás budú chcieť a poslať peniažky Kačke,aby to rezervovala :slight_smile:
22. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
Ty jo tak to se musel Libor bavit :grinning: :grinning: :grinning:

No spinká krásně, tak snad bude spát i v noci. :slight_smile:

Jojo, musím najít nějaký ten penzion a musím to zamluvit - co nejdřív.
22. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
Kačí mě Štěpán po očkování taky spal dlouho...ale nevím jestli on je ta pravá osůbka abych mohla říct...jo je to po očkování :pensive: :sweat_smile:

Luci to neva že bulel po cestě domů...spíš sem byla vytočená...že sem musela jet pomalu protože přede mnou jelo auto taky pomalu a jak chumelilo tak sem se bála ho předjet a začal mě předjíždět náklaďák s dvouma návěsama magor jeden a ani tam nic neviděl jestli nejede něco v protisměru...takový idioty nesnáším co si myslej že maj velký auto a narvou se všude...mimochodem ta pomalá rychlost bylo 90km/h a stejně měl potřebu mě předjet...faakt blbec...no ale já sem nechtěla kvůli štěpulovi riskovat, tak sem radši musela brzdit aby se mezi nás vešel a nenaboural to někde...nesnáším lidi co ohrožujou na cestě ostatní...bezohlednej idiot...no to sem si ponadávala :sweat_smile: pardon za ty výrazy :pensive:

Ivet tak to jo...no tak ještě uvidíš...

Luci a neber si to tak...však si to nemohla vědět že se po tom Samík osype...a určitě ho to brzo přejde...ty za to nemůžeš :wink:
22. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
autor
Ešte raz som chcela poďakovať babenkám,že prišli,je to pre mňa hrozne moc,na to ako som stále sama a za to vlastne ďakujem aj koníkovi,že prostredníctvom vás nie som tak sama :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ďakujem všetkým za odpovede ohľadom kozmetiky a kúpania,musím to proste zmeniť a kúpať ho len v čistej,aby som mu nesposobila zase také trápenie...

Libi včera kúpil Lovelu,majú v Tescu akciu 2+1,tak aj to oblečenie budem prať inak,sice po prášku sa mi nevysypal,ale keby náhodou...dám ešte zvlášť pláchanie navyše,nechcela som to takto,aby si jeho pokožka nezvykla na extra zachádzanie,ale je to na asi ešte malý...neviem...mám z toho zmiešané pocity,ako pristupovať k jeho pokožke,som totiž presvedčená,že mu vadí len ten Oriflame...

Gábi,si ma pobavila s tým Járou,to je krása,že si myslel,že Štěpánek sa už nepočúrava a nepotrebuje plienku :grinning:

Kde je Martinka-Calli?

Peti,tiež držím palce,aby sa vám ten bytík podaril,bolo by to pre vás určite lepšie!!!
22. led 2010 ve 12:49  • Odpověz
holky já jsme se teď tak vytočila kvůli pipině ze sociálky, poslala mi zpátyk papíry k rpdičáku, že mám znovu zažádat OSSZ o vyplnění toho jednoho papíru, že tam nevyplnili od 1.1.2010 tu poníženou část mateřské. Jako to ta ku... nemůže zvednout telefon a do blanska si zavolat? když jsou propojení? to je taková krůta. Ona měla štěstí, že nezvedla telefon u nás se totiž asi v pátky nemaká, by si to slízla do telefonu jak něco, jako jestli si myslí, že mám pořád 10kč na dopisy jen tak na vyhazování tak je na omylu ludra jedna. Holky sorry musela jsem si ulevit
22. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.