• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Wac v poho...mě to taky řekli že musím donýst ten fialovej papír znova...a na OSSZ mi řekli že to ještě nevědí kolik mi maj dát...tak že až v únoru...takže já kvůli nim nedostanu ani mateřskou ani rodičák..já už se ale nerozčiluju...to nemá s těma cvoama na úřadech smysl...
22. led 2010 ve 13:00  • Odpověz
autor
Miši,neboj,to tiež poznám,nie jedenkrát som sa takto rozčúlila...ale ako píše Gábinka,nemá to zmysel,ako obyčajný človek sa nikam nedovoláš...
22. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
já jim dám až v únoru, to by mohli zkusit, mi nedát mateřskou ani rodičák, tak zabalím kufry spakuji malou a nedostnaou mě z úřadu dokud mi ty prachy nedají. A´t si mě klidně zavřou nebo na mě pošlou policajty, ale okrádat mě nikdo nebude. Zmetci jedni hnusní, já jsem, tak v ráži, že bych nejraději tu babu jela osobně uškrtit.
22. led 2010 ve 13:17  • Odpověz
Waci to jsou holt úřady - platíme je z našich daní, ale pro nás tu nejsou ............. Nerozčiluj se, to nemá cenu.

Tak Lůca se probudila, napapala a už se na mě řehní a loví zase nožičky : )

Luci u dětí to je někdy holt pokus - omyl. Teď víš, že Oriflame používat nemůžeš. Chuděrka Samík to má teda hodně, ale snad už ho to nepotká. Ty naše prdítka jsou holt ještě citlivky. Já taky peru pořád v Lovele. Dej Samíčkovi pusinu od nás, aby se mu to brzy zahojilo.

Já jsem taky ráda, že jsme se zase viděli. Byla to super návštěva. A Luci - Lůca okoukala od Samíka slejzání z lehátka :grinning: :grinning: :grinning: Gábi a od Štěpánka otáčení :grinning: :grinning: :grinning:

Holky jak oblíkáte děti do postýlky. Já jí dávám do pyžámka ještě bodýčko, tak nevím, jestli to není zbytečný.
22. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
22. led 2010 ve 13:20  • Odpověz
sacvi - jinak manža řekl, že až se ustálíme s penízkama, koupíme i autí, takže to vypadá, že si udělám řidičám a bude to úplně v pohodě, až budem mobilní i jinak než MHD :grinning: takže paráda :slight_smile:

Holky já doufám, že to vyjde :slight_smile: už se docela i těším, ale zatím neee moc :slight_smile:
22. led 2010 ve 13:20  • Odpověz
autor
Miška,ja som už tiež takto bola na úrade a povedala im svoje,skúsiť to možeš,može to zabrať,ale nemusí,to sú tie naše úrady,ktoré sú platené z našich peňazí a aj tak nič nezmožeme... :angry:

Kačí,ja viem,že vyskúšať človek musí a ak to urobí nejakú šarapatu,tak to proste vyhodiť alebo nepoužívať,nič iné nezostáva,len ma mrzí,že mi to nedošlo skor,že to má z toho...dnes v noci spinkal úplne hrozne,muselo ho to svrbieť,ale aj dosť papkal...teraz už chrupká hodinu,čakám,kým sa zobudí,aby sme vyrazili do lekárne...

Ja Samíka na noc obliekam tak,že mu dám bodýčko a na to overal,cez deň body a tepláčky :slight_smile:

Teda Lucinka je fakt super ženská,obkúkala fígle od chlapov a už ich vie aj ona :grinning: šikulka :slight_smile:

Samík ďakuje za pusinky :dizzy_face:
22. led 2010 ve 13:28  • Odpověz
Holky to je prdel (pardon, ale fakt jo). Samík včera Lucince ukázal jak se sune z lehátka dolů a Lůca je už skoro na zemi přesně jak to dělal Samík :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 13:29  • Odpověz
Miso ty jeste zehlis??? ja kristynce zehlila jen jednou nez se narodila :grinning: a to jsem byla vztekla nebot toho je tolik a ja ji casto nechavam rozepnutou plinku takze se vetsinou pocura jako nase spotreba denne jsou tak 2 dupacky, 4 bodycka, a 4 tricka nebot ty si zasadne poliva cajem :stuck_out_tongue_closed_eyes: jeste tak zehlit to a jeblo by me, peru jednou tydne.

Misi Prostejov mam kousek asi 20km, auto sice jeste nemam, ale uz tento mesic KONECNE :pensive: proc se ptas? udelame srazik?

Zanetko ale tak 7 milionu za byt to si nemuze nikdo dovolit ani poradne u nas a kdyz mate mensi platy tak jak to mladi lide delaji?
22. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
Tak to jsem ráda, že jí nenavlíkám. Já právě na noc taky dám body a overálek a ponožky.
22. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
tak už konečně funguje kůň tak já dávám na spaní body s dlouhým růkávem a pytel na spaní s medvídkem pú

Jani já mám prostějov zhruba 30km, je to právě napůl cesty že bychom si tam mohli dát jak se rozjaří srazí, nebo kdybys chtěla mohu dojet já za tebou do Olmika, jen se nechci vnucovat. Akorát do olmika by se mnou musel muž už jsem tam dlouho nebyla, tak nevím zda bych ještě trefila, ale mám GPS tak snad jo, ale tkay musíme něco spáchat :slight_smile:
22. led 2010 v 16:02  • Odpověz
Kačí já dávám na noc jen overálek...ale je zabalenej v zavince a ještě pod peřinkou...a máme tak 20st. v ložnici :wink:
Jinak Lucinka je teda frajerka jak to všechno okoukla...tak zkus nahodit ten dudák...jestli se jí taky nezalíbil:slight_smile: :wink:

Lucinko u si to nevyčítej...samíka to určitě brzo přejde a už pak bude bez puntíku a bude zase krásně vysmátej a nebude ho to svědit :wink: taky mu posíláme pusinku :wink:

Jani já teda žehlím taky...vždyť by byl Štěpula jako by ho sežvejkala kráva:slight_smile: já to mám teda z pračky dycky zmuchlaný...a navíc i to zlikviduje jakýkoliv parazity, který by mu mohli podráždit kůžičku.

Luci si mě pobavila s tím že si nám natočila zadky:slight_smile: to musel Libi koukat:slight_smile: ale já sem zase místo abych natočila děti natočila váš gauč, když sem na něj ten foťák položila:slight_smile:
22. led 2010 v 16:10  • Odpověz
Jj Jani já žehlím taky všechno malé, jednak by byla zmačkaná a mně to vadí a za druhé jak má ekzémek, tak musím vše napařit aby ch zlikvidovala bakterie je to lepší pro ni a mně neubude:slight_smile:
Jé Zoujinka se taky hodně počůrává a vždy to vystihne právě na bodyčko :grinning:
22. led 2010 v 16:12  • Odpověz
Jé vidím, že Gábinka mi mluví z duše :grinning: jsme se shodli
22. led 2010 v 16:13  • Odpověz
Holky mě je smutno ze Štěpánka...oni ho ty zoubky tak trápěj...on je tak smutnej a pořád pláče...i ze spaní pláče...a mě je ho tak líto...chuděrka moje...kdybych mu mohla pomoct tak mu to snad prokoušu za něj...ach jo...ta mastička vždycky zabere na chvíli...ale pak zase kňučí...to si ho Járovi rodiče užijou o víkendu...pěkně ubulenýho...a ještě jak brečí tak mu víc teče to očičko...tak ani to se nelepší...ach jo...ať už sou ty zuby venku!!!
22. led 2010 v 16:14  • Odpověz
Taky žehlím. Sobě už teď všechno ne, ale Lůce žehlím všechno.

Gábi je to pěkná opice, ale dělá jen to, co se jí hodí. Dudlík nezabral :grinning:
22. led 2010 v 16:17  • Odpověz
Musím jít balit...ať to nedělám na poslední chvíli...vůbec se mi nikam nechce...taková daleká cesta...ale kdybysme nejeli tak oni Štěpulu uvidí až někdy bůh ví kdy...protože jak jedem na ty hory tak nebude moc čas...no tak musím balit...
22. led 2010 v 16:17  • Odpověz
A flašku taky neokoukala Kačí? :wink:
22. led 2010 v 16:18  • Odpověz
Nám Gábi řekla doktorka, že u nás to na zoubky ještě není. Chudák Štěpánek, posíláme mu utišující pusinku
22. led 2010 v 16:18  • Odpověz
huráááá, mne fičí konííííík - až doteraz mi nešiel :confounded:

luci, ty šašo počmáraný :sweat_smile: - to kde som napísala že by som vás nechcela???? do brna si možno čoskoro trúfnem ísť aj sama s mickou (a keď nie, tak milan sadne do auta so mnou a on si v Brne zábavku nájde v elektro obchodoch napríklad) - tak som sa ja chcela vtierknuť, že ak by babenky odtiaľ niečo podnikli ako vy v Prahe.... ale veď Ty si to dobre pochopila Ty šidlo jedno :slight_smile: :wink: :dizzy_face: - záver kľudne sa do brna vtierknime všetky, ak sa niekam pomestíme :grinning: :grinning: - janulkam čo tvoja KK alebo miška, čo Tvoj dvoreček - vlete gril párty . proviant prinesieme :slight_smile: ...

že aká som šikovná na organizovanie u niekoho - heheheeh ale nie, keby sme tak mali chatu či domček takto niekde, hneď by som s vami gril party zorganizovala. teda máme chalupu s veľkým pozemkom kde by to šlo, len či by ste sa tam dotrepali - je to na strednom slovensku za breznom :astonished:

no, idem vás dočítať ďalej -
22. led 2010 v 16:20  • Odpověz
Gábi ani lahev neokoukala :slight_smile:

Přišel domů manžel, tak jdu uklízet.
22. led 2010 v 16:22  • Odpověz
Kačí děkuju...mě je ho tak líto...ale vím že to musíme přetrpět a ude to zase dobrý :wink:
Pozdravuj Radka...já jdu konečně teda balit :confounded:

Jají my máme zahrádečku 7x8m ale klidně všechny přijeďte...grilujeme v létě skoro každý druhý den:slight_smile:
22. led 2010 v 16:26  • Odpověz
holky my jsme se vratily z venku je tam strasna ale strasna kosa. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

u kojeni jsem vas docetla Luci Gabi :frowning2: at mate prdolky brzo fit

Misko my se urcite muzem sejit tak snad bych to do prostejova zvladla ja umim jet pekne rovne, horsi je parkovani :sweat_smile: mame velky auto a to me stve ja bych potrebovala nejake malicke :sweat_smile: ale kdyvy ses chtela podivat do olomouce tak klidne, a prosimte nerikej zadny vtirani :wink: ja bych se tesila moc

i pro brno jsem zanetko ale v lepsim pocasi :wink:

holky ja nezehlim mame susicku z ni to neni zmackane a zaroven je to zbaveny mikrobu a krasne mekoucke, tak aby jste si nmyslely ze kristynku odflaknu :frowning2:

jdu si dat koblih :grinning:
22. led 2010 v 16:27  • Odpověz
Žanetko a jak to že jsi ještě do Brna nedorazila, vždyť pro mě je to otázka 20 minut být v Brně. Žanetko my máme velkej baráček a máme i krb na dvorečku (sice je starej, budeme ho předělávat, ale je) a měla jsem tu 20 spolužáků a bylo to skvělé máme obývák který má 34 metrůčtverečních. Takže u nás není problém, aby jste všichni dojeli :wink:

Jani tak to já bych se vtěrkla. manžela bych nechala někde v obchodě i když on je takovej taky ukecanej a rád pokecá i s ženskejma. Ale klidně ho nechám někde v obchoďáku :wink:
22. led 2010 v 16:33  • Odpověz
no, s tými úradmi je to všade rovnako. Ja som sa raz - síce nie na úrade ale v baumaxe - posadila na info a povedala, neodídem odtiaľto kým moju objednávku nevybavíte - aaaaa :slight_smile: vybavili :slight_smile: - bola som tam tretí krát a stále to nešlo - a ja mám baumax od domu vzdialený cca 18 km - a benzín mi určite nikto nepreplatí....

luci, nestresuj, proste zahoď oriffl a funguj ako doteraz :wink:

janulka, no kto na to má, vezme si hypotéku. V takých tých naozaj nových bytoch bývajú len hodne majetní - pritom ja to napr. nechápem - ja mať 7 melonov na byt, tak si kúpim domček :slight_smile: . Napr babenka čo so mnou rodila býva s mimčom u rodičov a tatik mimča býva v podnájme s kamarátmi, lebo sa k nim už nezmestí a na spoločné bývanie nemajú :frowning2:... ale takto je to určite i u vás. Len je prča, že u nás sú drahšie byty ako v Prahe !!!!

Peti, teším sa s Tebou. - ja som si fakt pobulila, keď mi teta povedala že to berú, snáď sa udržím v pondelok pri podpisovaní papierov :astonished:

my máme vnoci oblečené len také teplejšie bodičko bez ponožiek a otvorenú vetračku a vypnutý radiator :confused: . Ale je fakt, že sa mi laurinka neodkope, lebo spí na brušku a keď sa "presúva" tak síce nechápem, ale perinka sa presúva s ňou . je ako korytnačka :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 16:38  • Odpověz
jéžiš to zní jakobych se chtěla chlubit že máme velkej obývák.. ne to ne, já jen že se sem prostě vlezeme. Slavili jsme u ná i naši svatbu a to bylo dost lidí :grinning:
22. led 2010 v 16:39  • Odpověz
Luci jinak k tomu penzionu, ten je taky pěknej :wink: a teda pro mě i pěkné ceny, ale my se nějak podřídíme, :wink:
22. led 2010 v 16:41  • Odpověz
Miso tak ty tak machrujes s obyvakem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja ti ale fakt zavidim :slight_smile: nebo udelame sraz u tebe vsechny a vezmem si stan :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: opeceme v krbu nejake maso :grinning: a ted jsem vterka ja :grinning:

Klidne vem manzela ja jsem taky ukecana a tim jak jsem furt sama tak mam potrebu mluvit a mluvit :grinning:

Zanetko tak nostalgie, my jsme driv s Jirkou bydleli ve sternberku v jeho byte ale prodali jsme ho a ackoli jsme to tam nesnaseli nostalgie je doted ( odtud jsme si dovezli i kristynku v brichu ) :grinning:

Tak jen doufam ze najdete neco pekneho a teda znova 3+1 nebo 4+1?

tak uz mam obalenej smazenej syr a jirka nikde a ja padam hlady jeste jsem poradne nic nejedla, rano rohlik k obedu 2 chleby ve vajicku, bebe dobre rano a ted koblizek, no jsem trchu nenazrana :sweat_smile: ale ja umiram hlady
22. led 2010 v 16:51  • Odpověz
gabi, ale vy ste ďalekoooo, ale keď budem v Prahe, tak tá Zoo platí :slight_smile: - som o tom hovorila maťkovi, že s ním pôljdem keď tam pôjde a on hneď že vybaví ubytko v lodenici :slight_smile: - zlatý :dizzy_face:

jani, ja som zas malú dala na balkon, bola teplulinká keď som ju brala dnu a ja som tiež nevymrzla :grinning: :grinning: :grinning:

jani, ako ďaleko je olomouc od brna - a ten prostejov??? ja parkovať vieeem :slight_smile:)) - no jednoznačne, ak sa dáte dokopy vy babenky čo ste ku slovensku najbližšie, tak by som veľmi rada i ja prišla. A OPAKUJEM, aj dámy z Prahy rada uvídím :grinning:

juuu, miška, to je priestoru (haha náš bytik 65 m2) - no normálne som navnadená - len v tom brne priamo asi nie je kde - takže ak by si miška nejakú tú opekajdu niekedy v sobotu mohla zorganizovať - myslím poskytnúť plac, tak super bomba, ja sa hlásim ako PRVÁ
22. led 2010 v 16:52  • Odpověz
Holky tak jo je to rozhodnuté a stan nepotřebujete tu se srovnáme. sice moc postelí tady nemáme, ale to není problém zařídit :wink: my s manželem se vyspíme i na zemi :wink: Holky nechce přijet už zejtra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 16:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.