• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
jani nene 3+1 - práve že kvôli dvom deťom potrebujeme 4+1

miši, tak to ja fakt rada prídem pozrieť ak je to tak blízko od brna - niekedy na jar a ak si zuzka netrúfne ďaleko, tak jej poviem nech príde do BA a spravíme dámsko detskú jazdu v sobotu - ak nás teda niekto prichýli. fúúú, dnes sa tu vtierkujeme a vtierkujeme a pražačky sú kdee??? že na párty u mišky nereagujú - podľa mňa je to bomba nápad !!!!
22. led 2010 v 16:58  • Odpověz
já už se těšííííííííííííííííííííím už aby jste tu byly:D:D: ať už roztaje sníh. Manžel už se taky těšíííííííííííí
22. led 2010 v 17:02  • Odpověz
autor
Gábi :slight_smile:
http://www.youtube.com/watch?v=HbcNxMD2nP8&feature=player_embedded

a myšiak pobavil hlavne Gábi a Kačku :slight_smile:
http://www.youtube.com/watch?v=c5cEe9lbwnk&feature=player_embedded

teraz sme prišli z vonku,je tam tak strašná zima,že som mala kapucu z bundy na hlave,sice som vypadala ako strašiak,ale aspoň nefukala do uší :grinning:

tak som bola v lekárni a si predstavte,že pani sa bála mi predať Fenystil gel aj kvapky,kvapky teda vobec!!!!že aj ten gel sa časom vstrebe úplne do tela :pensive: ale poradila mi kvapky Zodac,kde píšu,že možu aj malé deti,ešte mi poradila Excipial Lotion,že je písaný aj na ekzém a alergické reakcie,že ten excipial krém je len krém na premastenie,kúpila som aj sirup Hedelix na kašel a odsávačku na vysavač,fakt hruza,peniaze do luftu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No snáď to tomu mojmu drobčekovi už prejde,zdá sa mi to lepšie :slight_smile:

3hod vonku a mám dosť,idem rýchlo postaviť večeru,mám hladííííík :grinning:

Inak ja som tetkám napiekla a oni len málo zobli :angry: ,skoro len ja som to jedla,takže večer to dojedal Libor,baby nabudúce bude na zadok!!!!
22. led 2010 v 17:03  • Odpověz
Zanetko my mame do brna asi 65km je to kousek a jede se furt rovne a to se mi libi :grinning:

jo a prosim kdyz bude ta party at nekdo z jizni moravy zajisti vino :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nejlepe az nebudem kojit :grinning:
22. led 2010 v 17:06  • Odpověz
autor
Žanetka moja,som proste potrebovala prečítať,že možmed aj my :grinning:
Ti dám,že Pražačky?ani jedna nie sme :grinning: ja nemám problém sadnúť do káry a dofrčať aj do Brna,požičiame 7miestne auto a dorazíme aj s Katkou a Gábi :wink:
22. led 2010 v 17:07  • Odpověz
autor
Žanetka,koľko km to máš do Brna?
Vlastne som sa takto tiež vtierkla :stuck_out_tongue_closed_eyes: žanetka to teraz hrá,keď som sa ozvala,že možme aj my z Prahy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 17:10  • Odpověz
tak víno teda zajistit mohu pouze z vinotéky :grinning: tu jsme ještě daleko od vinařkých oblastí :grinning:
Tož holky ale já vás fakt beru za slovo a dorazíte a Peťka pokud nemá auti , tak sedne na vláček vysedne ve Skalici a tam si ji vyzvednu :grinning:
22. led 2010 v 17:10  • Odpověz
luci, brno už nee, tam nemáme u koho, opekať budeme u mišky :slight_smile:

sa normálne tešim jak malé decko a super nápad - nepražačky :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 17:11  • Odpověz
opíkat se bude tu a hotovka :grinning:
22. led 2010 v 17:11  • Odpověz
luci, ani neviem, tuším okolo 130, ale stále dialnica, takže totál pohoda, len potom z brna k miške netuším...
22. led 2010 v 17:12  • Odpověz
Z brna je to k nám zhruba 25-30km taky dle toho zda z centra nebo ke kterému kraji:D
22. led 2010 v 17:13  • Odpověz
Luci ty jsi tu psala o Čadci? Já tam mám rodinu, teď mě to tak ´tuklo, ale neviděli jsme je přes 25let :confounded: když tatínek umřel tak už jsme se s nimi neviděli,
22. led 2010 v 17:15  • Odpověz
baf :grinning:
tak jsem vás částečně dočetla :slight_smile:
¨Kači...super, že to Lůca tak zvládla, to očkování :slight_smile:
Luci...my koupem už jen v heřmánku, ptž malá byla taky osipaná a doktorka nám na to dala mazání, jen si nevzpomenu, jak se to jmenuje a malá spí, tak tam nechci teď chodit, když tak se později připomeň :sweat_smile:
Miško a já jsem taky zvaná? :grinning:
Já tu měla dneska kámošku na návštěvě, upekla jsem bábovku a ona si normálně myslela, že jsem to nepekla já :grinning:, prý výborá :slight_smile:, tak hlavně, že jí chutnala :slight_smile:
A malá má už hrazdičku a je z ní nadšená a já taky, ptž se jí nemusím celý den věnovat, ona totiž spí jen jednou denně :confused: , zbytek dne chce, ať si s ní pořád hraju a povídám, tak proto jsem tu pár dní nebyla :sweat_smile:
Žanetko, takový pěkný byteček máte? Teda už nemáte, fakt krásně jste si ho zařídili :slight_smile: To my než budeme mít vlastní byt a navíc hezky zařízený, tak už tu asi ani já nebudu :grinning: Držím palečky, abyste našli větší a taky tak hezký byt :slight_smile:
Jinak, už jsem to psala Lucince, srazík závidím a videjka a fotky supeeer :dizzy_face:
autor
Miška,teeeda ty budeš ako penzion na prenájom :grinning: :grinning: :grinning: to by sme mali zavolať nejakú telku,že koník má zraz :grinning:
na jar to už bude s prckami lepšie,takže Žanetka,aj keď som nás vtierkla na vašu grilpárty,tak sa teeeeešííííííím :grinning:
Mišik,teda ak možme aj my :fearful:
Miši, já mám kousek od Čadce rodinu :grinning: Tak už jsem na to přišla, sejdem se v Čadci :grinning:
22. led 2010 v 17:16  • Odpověz
no Martinko že se ptáš, všechny to máte povinně :grinning: omluvenky neberu :grinning:
22. led 2010 v 17:16  • Odpověz
luci ja chodim v cepici a jeste mam kapuci jinak bych umrzla ja jsem hrozna zmrzlina, jeste 45 min a jdem koupat a bufde klid, hura hura
22. led 2010 v 17:18  • Odpověz
tak snad to klapne :slight_smile: Bylo by to super :slight_smile: Už teď se těším, ptž jak tě znám, tak tam bude samá mňamka :grinning: To už abych teď přestala jíst :grinning:
22. led 2010 v 17:18  • Odpověz
autor
Tak to máš Žani teda fakt kúsok,to by,ak dorazíme,budeme mať väčší kúsok :grinning:
Nejaké to vínečko by som možno zariadila cez Libiho rodinu,pokúsim sa...ktorá aké pijete? :wink:

Marti,som rada,že si sa úkazala :slight_smile: tak vidíš,aspoň si mala návštevu a užila si si ju,škoda,že nie sme proste všetky k sebe bližšie,to by sme organizovali zrazíky častejšie :grinning:
Ja tiež čakám,kedy mi príde hrazdička pre Samíka,verím,že ho zaujme,lebo inak :rolling_eyes:
22. led 2010 v 17:19  • Odpověz
autor
Mišik,Marti,ja som priamo z Čadce :grinning:
22. led 2010 v 17:20  • Odpověz
autor
Jani,ja tiež nosím aj čiapku,ale dnes som to proste neodhadla,tak som dala kapucu :astonished:
22. led 2010 v 17:21  • Odpověz
No, lucinko a to ses musela odstěhovat až do Prahy? :angry: :grinning: No, strašné toto :grinning:
22. led 2010 v 17:24  • Odpověz
Tak mě tady tygr řve a já nevím co s ním:frowning2:

K Mišce taky ráda dorazím...a Jajko až budeš mít tu cestu do Prahy...tak klidně můžete spát u nás...sem se v pohodě vejdete a nemusíte s Laurinkou spát nikde v loděnici...a klidně přijeďte na celej víkend ne jen na jeden den...

Luci videa sou supéééér...bavím se ještě teď...ani sem nevěděla že Štěpulu nahráváš jak se řehtal:slight_smile:
22. led 2010 v 17:26  • Odpověz
Gábi :frowning2:
22. led 2010 v 17:35  • Odpověz
Já budu muset asi rozsvítit, malá si asi myslí, že je noc, spí už přes 2h a měla jíst před hodinou :confused:
22. led 2010 v 17:36  • Odpověz
Luci me je jedno jaky vino hlavne ze ho je dost :grinning:

jo zapomnela jsem pochvalit videa jsou bozi a jake mate hodne chlapecky a Lucinka je ukecana zenska to se mi libi ja mam doma zpevacku :grinning:

my mame novou hrazdicku krasnou hraci je bozi nicmene ani to ji nebavi a :grinning: ja uz jsem si zvykla a stejne ji furt kupuju novy a novy hracky, nejlepsi hrani je maminko pojd me nosit.
22. led 2010 v 17:39  • Odpověz
22. led 2010 v 17:40  • Odpověz
Calli nech jí spinkat a buď ráda dokud ti spinká :wink:

Luci to je vtipný Jára má taky rodinu v Čadci...mooooc milýho strejdu a tetu a fajn sestřenku:slight_smile:na všechny oslavy vždycky přijedou do Čech...sou fakt super:slight_smile:
22. led 2010 v 17:44  • Odpověz
tak je to jasné :grinning: Příště jdem všichni do Čadce :grinning: Strejda teď myslím staví nový penzion někde tam kousek, tak bychom pak třeba mohly tam :grinning:
22. led 2010 v 17:50  • Odpověz
Holky, mám pokud vyjde ten byteček, tak bychom se mohli domluvit a spáchat v Brně něco u nás, manža by snad proti nebyl :grinning: ale zatim nechci nic slibovat, protože to ještě není 100%... ale stejně už se začínám těšit a plánovat si a tak :slight_smile:
22. led 2010 v 17:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.