• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Koukám že sme tady rozpoutali srazíkovou mánii:slight_smile: to se mi líbí:slight_smile:
Luci zapomněla sem reagovat na ten penzion...mě to nešlo moc dobře otevřít:frowning2:

Jinak s tím příštím týdnem mě to včera večer taky napadlo že jestli budou mít prcci po očkování teplotu tak to nebude nic moc...tak nevím...ale Katka je tu jen do konce ledna...
22. led 2010 v 18:04  • Odpověz
autor
Gábi,nemože mať prdík?alebo tie zúbky?ak mu po nich chodíš prstom a silnejšie pritlačíš,neukľudní sa?
22. led 2010 v 18:05  • Odpověz
autor
Petiiiiii,pánečku,to si zlatá,ale neurobili by sme vám pohromu?toľko ženských s prkcami? :grinning: manža by asi potom utiekol :grinning:

Tiež som rada,že existujú možnosti,ako sa vidieť všetky,určite to nejako výjde :sunglasses:

Gábinka,ja uvidím ako tá vyrážka zmizne Samíkovi,ak by to bolo cez víkend OK,tak v pondelok by sme to mohli spáchať,inak štvrtok,piatok???
22. led 2010 v 18:09  • Odpověz
holky počítám se všema i s Lucinkou prostě sw věwma. No nc končím musím valit, byla tu tchýně popřát manžovi k svátku. Jdu nakojit maloj protože je z toho špatná
22. led 2010 v 18:26  • Odpověz
No tak já mám nápad...tady to vypadá že na srazík do penzionu by nás moc nejelo...ale k holkám do Brna a k Waci by jelo víc...tak my se nakvartýrujeme k vám a bude:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: a nemusíme hledat penzion :grinning: :grinning: :grinning: já bych vás taky klidně brala všechny domů...já sem takovej družnej člověk...ale máme jen 3 pokoje na spaní...vlastně 4 když beru i obývák...leda že bysme dali všechny prcky spát do jedný místnosti a zbytek by se poskládal někde po matracích po zemi :grinning: to by bylo jako v porodnici...hromadný spaní :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 18:34  • Odpověz
nestíhám všechno přečíst, ale taky mě napadlo to co Gabču - tak co se srazit u Wacinky a bude to. My si najdeme tam někde spaní (já jsem hrozná cíťa, musím mít svůj pokojíček :slight_smile: ).

Jdeme koupat, tak já se asi loučím.

Jinak Luci nevšimla jsem si toho penzionu, ale kdyby se jelo, tak to nevypadá špatně :slight_smile:
22. led 2010 v 18:38  • Odpověz
Luci to on pláče určitě kvůli těm zoubkům...ta mastička totiž dycky zabere...ale pak jak přestane účinkovat tak je znova řev...ale to přejde...jen je mi ho líto že ho to bolí... :cry: Prdíky on nemá...nikdy moc neměl...takže to tím nebude a snad se mu to uklidní a zoubek vyleze a bude zase na chvilku pokoj :wink: teda jako mě to nevadí že brečí...ale je mi ho prostě líto...protože je mi jasný že když už řve tak ho to musí hodně bolet...a můj prst má dneska narvanej v puse pořád...dokonce to hoblujeme tím chladícím kousátkem...ale ani to nepomáhá...no tak snad to bude brzo dobrý :wink:
22. led 2010 v 18:43  • Odpověz
Holky tak já mizím na moravu...pááá a hezkej víkend :wink:
22. led 2010 v 19:07  • Odpověz
Gábi papa a šťastnou cestu a hezký víkend.

Tak máme vykoupáno a jdeme papat. Holky zatím se Lůca drží bez teploty, tak snad nám to vydrží. :slight_smile: Zítra máme návštěvu, takže tady nebudu. Tak hezký víkend holky :slight_smile:
22. led 2010 v 19:16  • Odpověz
No ahojky, už ani neviemna čo reagovať kým som vás dočítala.

Luci ja tiež kúpem v čistej vode, akurát teraz som kúpala v repíku,aby sa nám lepšie hojilo to tbc a používam dm mydlo raz za týždeň na celé telo a na zadok každý deň. Potom mažem olivovým olejom.
Inak babule opatrne s harmančekom je to alergén.

Žani je do Brezna kľudne dorazím :wink: - ja som z BB, takže by som najprv išla k našim a potom k vám :wink: . A inak manžel by chcel vypadnúť v marci do dolomitov, tak kľudne dofrč k nám - to je len po diaľnici :slight_smile: .
Inak dúfam, že sa čím skôr dohrabem aj do BA k segre, tak potom by som sa určite ozvala.

Luci penziónik je super a to je blízko Brna, tak tam by hádam mohla dofrčať aj Peťka.
22. led 2010 ve 20:25  • Odpověz
aurel - o jakým penzionku mluvíte? nějak mi to uniklo :grinning:
22. led 2010 ve 22:08  • Odpověz
dobre rano,

dnes jsem vstala v 5:23 :wink: kristynka je nejaka hodna, je tu -13,8 :grinning: tak to je shrnuti :grinning:

dnes budeme varit grilovany zebra s medovo pikantni omackou, mnam

tak si jdu hrat s tygricou :wink: vy jeste dadate :confused:
23. led 2010 v 06:24  • Odpověz
Krásné ráno :slight_smile:

Jani malá vstává v sedm, takže my nedadáme :slight_smile: Teda to zní dobře co budeš dneska vařit - taky chci umět medovo pikantní omáčku :slight_smile: Já dneska čekám tchánovce, tak budou kotlety s am. bramborama a hov. polívka :slight_smile:

U nás je -10 stupňů, tak snad se to trošku do odpoledne vytáhne, ať můžeme jít ven :slight_smile:
23. led 2010 v 07:12  • Odpověz
Ještě jsem chtěla napsat, že Lucinka zvládá zatím hexu bez teplot, tak jsem ráda. :slight_smile:
23. led 2010 v 07:12  • Odpověz
lucinka je sikulka i u nas byla 1 heca bez teplotky az ta druha :unamused:

kaci my to budeme ty zebra delat dneska poprve tak jsem zvedava pokud to bude dobry hodim recepis.

koukam holcicky jsou rani ptacata :wink: spat do 7h to uz se mi dlouho nepostestilo :grinning:
23. led 2010 v 07:41  • Odpověz
Lůca se budí v sedm, chce přebalit, napojit, chvíli si pohrát, a pak jde ještě chvíli chrnět. :slight_smile: Dneska se jí ale moc nechce :slight_smile:

Tak jo, vyzkoušej a hoď recepis, ráda vyzkouším :slight_smile:
23. led 2010 v 08:12  • Odpověz
dobré ráno všem, tak jsme moc nespinkali, teď kouká malá na pohádku.

Gábi my máem ložnici, velkej obývák, dva dětské pokoje, kuchyni, větší verandu, moji pracovnu (ale to je místnost stále v nepořádku :grinning: ) záchod a malou koupelnu. Ale myslím, že holkám snad vadit nebude, že holt budeme spát hromadněji :wink: ˇKlidně ten penzion nehledejte a počítejte s naším domečkem :slight_smile:
Ale kdybyste chtěli každá svůj pokoj, tak to klidně zařídím u sousedů :grinning:

kači to je dobře, že Lucinka nemá teplotky, Zoují taky neměla.
Holky jsem zvědavá jak zvládneme v pátek náušničky :wink:
23. led 2010 v 08:14  • Odpověz
waci a bude píchat naušničky nebo nastřelovat?
23. led 2010 v 08:22  • Odpověz
no my potrebujeme samostatnú izbu, lebo Alexander by zabezpečil, že by nikto nespal. :wink: podľa mňa by mohli byť obe akcie.
23. led 2010 v 08:49  • Odpověz
broucek nakonec jsme se domluvili, že zkusíme nastřelit, ale jelikož náš dr, to nedělá musíme až na kliniku do brna,a le co nedaá se nic dělat, lepší kdžy to nastřelí odborník. máme vybrané nastřelovací s růžovým kamínkem, ty tam zůstanou 6 týdnu a pak je vyměníme za ty co dostala od babičky
23. led 2010 v 09:12  • Odpověz
Já chci taky nechat nastřelit, prý to míň bolí, nekrvácí to a je to hned :slight_smile: Jen musím najít, kde nám to nastřelí.

Zuzi to je u nás to samé, ale já doufám, že do toho srazu už se naučí spát celou noc :slight_smile: Bylo by to stejně až na jaře, ne?
23. led 2010 v 09:35  • Odpověz
Kači já kdybych byla z prahy jdu sem koukala jsem zda nemají pobočku v brně nebo někde, ale nemají :( http://nastrelovani-nausnic.webnode.cz/novinky/

broucí já si ymslím, že sraz uděláme u nás jak se bude dát sedět venku, takže fakt na jaře :slight_smile: abychom u toho opíkání nezrmzli :grinning:
23. led 2010 v 09:38  • Odpověz
Dobré ráno
malá na můj vkus nějak často vstávala, nejdřív před půlnocí, pak v 5 a pak už po 7h, ale já se nadala a z postele jsem vylezla až po půl deváté :grinning: A hladem nevstávala, ptž si jen cucla a už si hraje :slight_smile:
Miško, tak to už bude Zoui velká holka :slight_smile: Nám doktorka řekla, že naušničky ona nedává, ale musíme k ušnímu a prý až po třetí hexe, tak se bojím, že je to za dlouho a že pak bude malá hodně plakat :frowning2: A ty nastřelovací si musíš taky koupit dopředu? Já myslela, že tam dávají nějaké jejich :sweat_smile:
23. led 2010 v 09:41  • Odpověz
ahojky babenky ... čo sa stalo... je sobota a ja si tu nebudem kecať sama so sebou ?!?! :grinning:

ja sa tiež prikláňam k tomu, aby sa zorganizovali obe akcie - Mišku by sme otravovali "LEN" jednodňovou opekačkou, na ktorú zvládam ísť vpohode aj keď budem v práci, a možno, no a potom ten predlžený víkend niekde, kde neviem či sa mne podarí.... ale nevadí, lebo by som Vás videla aspoň u Mišky a verím, že to nebude prvý a zároveň posledný krát :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

kači, jani, no niektoré dámy by si aj pospinkali dlhšie, keby ich o 8,00 nezobudil tatikov mobil :angry: :angry: :angry:

vy už nastrelujete, no ano, veď už máme skoro 1/2 roka :astonished:
23. led 2010 v 09:44  • Odpověz
Jj martinko ty si vybereš až u doktorky, ale my už je máme vybrané :grinning: díky kamarádce z Brna je to její známá, tak nám tam odložila dvoje s rlůžovým kamínkem a vybereme si které chceme :grinning:

Jaji u nás se náušničky dávají buď mezi první a druhou hexou nebo zaráz s druhou hexou, tak my to budeme mít mezi těmi dvěmi dávkami. Já jsme zastánce čím dřív tím líp, dítě ještě tak nevnímá a hlavně nešahá si ještě na ouška a od půl roku už začíná zkoumat celé své tělíčko včetně oušek. tak nechic aby si tam zanesla infekci zbytečně. A|le zase znáš to je to věc názoru
jen doufám, že to nebude hnisat a nic.
23. led 2010 v 09:48  • Odpověz
waci na ty jsem taky koukala :slight_smile: Asi to nakonec vyhrajou :slight_smile:

Calli všude píšou po první hexe, ale já ještě počkám tak do půlky února. Plakat bude tak i tak - to nastřelení tolik nebolí. :wink:
23. led 2010 v 09:49  • Odpověz
Jaji závidím, že vám děti takhle spí :slight_smile: Určitě to nebude poslední sraz :slight_smile:

waci tak Lůca už si ouška ošmatlává,takže u nás je to jedno ..........
23. led 2010 v 09:51  • Odpověz
holky ja budu muset pichat ouska nebot moje mudra to picha a ja nevim jak ji rict ze bych sla radeji ke konkurenci ktera nastreluje :frowning2:

heh pry by na Alexander nenechal spat, vsak je to akce tak se spat nebude muze s nama sedet u ohne :sweat_smile: Ja teda mam urvanou opici ale v noci spi, chvala bohu jinak by me jeblo. Po kojeni ji normalne polozim otoci se a spi, ale za to rano vstava jak kdyby mela jit pict do pekarny :pensive:

kolik je u vas stupnu? u mych rodicu bylo rano -19 :grinning: to asi proto ze jsou kousek od hor :grinning:
23. led 2010 v 10:09  • Odpověz
Jni já jsme to našemu doktorovi řekla na rvoinu, že ať se nezlobí, ale že nastřelení je méně bolestivé a tak že malou nechci nechat trápit zbytečně moc. A pochopil to a řekl, že to je naše svobodné rozhodnutí :slight_smile:
23. led 2010 v 10:11  • Odpověz
Jani a tvoje doktorka s tím jako už počítá? pokud ne tak bych vzala dítě a normálně s ním šla někam kde jí to nastřelí a pak už by doktorka nemohla říct nic a krom toho, je to fakt tvoje miminko :wink:
23. led 2010 v 10:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.