• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
autor
Tak babenky moje,trochu tu upratujem(keď mi v stredu príde taká vzácna návšteva,nech to tu nemám ako u cigánov:slight_smile: ) a Libi pomáha a ešte aj stráži malého a zistila som,že zásnubný prstienok s briliantom za 20tis.nestojí kvalitou ani za 500kč...a prečo?briliant,ktorý tam mám,sa uvoľnil,ešteže som na to prišla teraz a nie,keď by mi kamienok vypadol niekde...takže ho musíme reklamovať a budem sa ho báť nosiť,aby náhodou zase nenastal takýto problém :frowning2: :frowning2: :frowning2: a to som k nemu dostala aj náušnice od toho istého klenotníctva s briliantom,takže čo?fakt sa neoplatí do ničoho takého investovať,aj keď som to dostala,ale o to je Libor teraz smutnejší...ach jo...
19. říj 2009 v 16:05  • Odpověz
autor
Gábi a ešte po tom tvojom príspevku,že máš už všetky kilá dolu aj vďaka antikoncepcii...veď,čo som počula,tak vďaka antikoncepcii sa práveže niekedy priberá a nie chudne...to ja som z vás tu teraz najmamutovejšia,všetky už máte len tak 1-2kg a ja???no nejdem sa chváliť...asi budem musieť nejesť,aby mi to išlo trochu dolu...ach jo,fakt si musím vyžrať všetko...
19. říj 2009 v 16:07  • Odpověz
Jééé :frowning2: Lucinko to je mi líto s tím prstýnkem...to ho běžte reklamovat...to by se u takových drahých šperků nemělo stávat:slight_smile: ach jo...je mi jasný jak to musí Libiho mrzet...
19. říj 2009 v 16:18  • Odpověz
Luci já vím že se po antikoncepci přibírá...ale já to měla dycky naopak...jak ji začnu brát tak hubnu a jak přestanu tak tloustnu...a neblázni...vždyť ty si ani jako těhotná neměla tolik kil co já teď co už sem zhubla...takže mamutek sem tady pořád já a ne ty...ty si kočka a nějaké kilečko...to se shodí...neboj :wink:
19. říj 2009 v 16:21  • Odpověz
jé holky moc děkuji za gratulaci :wink: my jsme přišli z vycházky a malá je pokakaná až na zádech :grinning:
19. říj 2009 v 16:28  • Odpověz
Zanetko tak ja se po tom podivam jak pises preventivne by to nemuselo byt na skodu, jinak ja se potim hodne i bez ni :frowning2:

Calli: no ja taky puvodne chtela zkusit i latkovat ale nejak nemam odvahu a cas to prat tak uvidime.

Jdu nakojit dravou zver a vyrazime ven :grinning:

tak u nas se senovka jmenuje PISKAVICE RECKA a pestrec mariansky se nazyva cesky ostropestřec mariánský :slight_smile:
19. říj 2009 v 16:44  • Odpověz
misoi ode me a kiki vse nejlepsi :slight_smile:

at uz je 19h at muzu jit koupat tu dravou zver :grinning: a mam klid
19. říj 2009 v 18:05  • Odpověz
No laktobacílky nakoniec zohnala sestra v BA, objednali jej ich v lekárni a zohnala mi aj tú senovku, tak zajtra by mi to mohlo všetko dofrčať, uvidíme ako sa nám po tom bude dariť. Inak teraz večer som konečne mala celkom dosť mliečka, tak dúfam, že sa to už rozbehne.

Inak mne celý ten problém začal deň --dva potom ako som začala brať antikoncepciu, tak som ju radšej vysadila, ale je pravde, že teraz toho bolo na mňa aj celkom dosť, lebo drahý chodí teraz neskoro z práce. Tak neviem čo bol hlavnýdvôvod toho výpadku mliečka. No som zvedavá ako na tom budeme zajtra, ak budem mať čas, tak sa ozvem.
19. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz
Inak Jani ani môj drobec inde ako vonku nechce spať, doma len 15 -30 minút a to ho musím uhúpaťna lopte v baby vaku.
19. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz
jani, ano, ten názov mám aj ja, lebo dodané je to od vás. A ono to nespôsobuje potenie, len je to na koži cítiť :grinning:

gabinka, dnes som urobila /aby som mala zajtra pohodičku/ boloňské špagetky aj špenátové, martin samačka neochutnal ani omylom, no ja i milan hovoríme na oboje mňaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaamky :slight_smile:) nebránim sa ďalším dobrým recepisom :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
19. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
dobrý ráno,tak my jsme měli fajn noc, malej spinkal od pul 12 do půl páty a ted se taky nemá ke vstávání, což je blbý, protože mi v 8 začíná škola... Je mi líto ho budit, když tak hezky hajá :frowning2: Ale do půl desátý spinkat asi nebude... Tak jsem taková rozdvojená...
20. říj 2009 v 07:15  • Odpověz
dobré ráno všem, u nás leje:( noc byla fajn, malá krásně spinkala, ale já ne celou noc jsem přemýšlela proč mám takovej pech s tím papouškem :frowning2: prostě já fakt nic nemůžu koupit :unamused:
20. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
Ahojky, waci stále ste na tom dobre s tým kakaním a prdením? Dnes alebo zajtra by som už konečne mala mať tie laktobacílky.
20. říj 2009 v 09:07  • Odpověz
já snad kdybych koupila trpaslíka tak mi vyroste :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
dobre rano :wink:

aureli a jak ti spinka pres noc? me kika usina ve 20h, budi se mezi 1 a 3h a pak kolem 6h a to uz nespi :pensive:
20. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
aurrelka stále je to dobré, prdí jak starej chlap a kaká taky. Sice se sem tam svíjí bolestí, ale kaká :wink:
20. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
Dobré ráno všem
tak my včera ne a ne usnout, vzbudila se v 16h, nakrmila sem, myslela jsem, že vyrazíme ven, ale ne, ona chtěla ještě jíst, jenže ode mě už neměla z čeho, takže jsem jí udělala nutrilon, doufala jsem, že usne, ale ne, celou procházku byla vzhůru, ale nebrečela, doma jsem ji přebalila a šla krmit, nejdřív to vypadalo, že už spí, tak jsem se zvedla, že pověsím prádlo a najednou ona zas oči jak baterky a žádné spaní se nekonalo, jen řvaní, tak jsem jí dala druhé prso, zas pak vypadala, že bude spát, ale ne, zas řev, tak jsem udělala nutrilon, ale z toho jen ucucla a pořád nespala...po půl jedenácté sem si řekla,že ji nechám vyřvat a půjdu spát...přišel Jirka a uspával ji do půl jedné ráno, kdy konečně usla a spala až do půl sedmé :grinning: Ale ten včerejší den to byla fakt síla a já jsem zas nějak bez mlíčka a nevím proč :frowning2:
20. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
dobré ranko, práve mi mobil pripomenul SPEKTRUM, tuším Janka nám písala, že nás "naučia" uspávať miminka xixi, idem zapnúť, o 5 minút začínajú...enem dúfam že spektrum nájdem :grinning: , malá spinká, tak môžem kukať.
20. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
Jani, tam má ísť program čo nám prospieva?!?!?!? to je ono? - alebo som si zle poznamenala čas :confused:
20. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
pozeráte to??? ja DUDU NEDÁM !!!!! ešte že malá zaspáva vpohode :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
jajka my to nechytáme co je tam s dudlíkem
20. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
najprv bolo 6 mesačné mimčo, čo sa vnoci budilo čo 2 hoďky. Teta dala preč dudel, nechala mimčo plakať 5 min, prišla ho ukľudniť a tatkto dokola. Teraz mimčo spinkáva vkuse 11 hodín, hovorila mamička... a teraz idú hovoriť o 8 t mimču, to ešte neskončilo...tak čakám :dizzy_face:
20. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
naša malá spí taky v pohodě i bez dudlíka
20. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:

Waci to je mi líto s tím papouškem...a co na něm nefunguje...? :unamused:

Jajko co je na tom Spectru...my to taky nechytame...

Calli když to tak čtu, tak abys nedopadla jako já...že jí to prso dáváš často a ona ho přitom nepotřebuje a pláče z bolesti bříška...já od té doby co to vím tak Štěpula je večer v klidu :wink: dneska vstával v noci ve 4h a pak až v 9:30...zlatíčko že nechá maminku vyspat:slight_smile:
20. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
No my dudák máme...malej s ním usíná...ale jak usne tak ho vyplivne a spí celou noc bez něj...
20. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
grabu celý se seká :frowning2:
20. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
vpodstate čo som napísala je všetko...vlastne nechali mimčo vyplakať, maximálne tých 5 minút, poťuťkať a zas nechať plakať 5 min... pri tom 8 t už toho veľa nehovorili, len že niektoré maminky sa snažia aby im dieťa spalo celú noc veľmi skoro... a ešte, že mimčo nemá spať na brušku, to viem i ja že sa veľmi propaguje kvôi syndromu náhleho úmrtia, ale moja beruška spí na brušku najradšej, najlepšie a najkludnejšie...takže ja sa musím priznať, že malá spáva na brušku najčastejšie...
20. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
No Jnai tak mi zaspíme po kúpaní úplne super. Zaspísám okolo 20:00 a spíme tak do 01:00, no ale potom neviem či to môžem nazvať spaním, lebo od vtedy začíname tlačiť a tlačiť a papá potom už každé 3 hodinky. Ale moc toho už nenaspí a ak spí, tak do toho sstále tlačí. Verím, že laktobaílky zaberú a toto sa užskončí.
20. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
tak jsem doma ze školy... Chudáka malýho jsem budila než jsem šla a za dvě hodinky se manžovi vzbudil, že měl hlad... Je fakt, že se na mě koukal malej naprdnutě, když jsem ho přebalovala, jakože "mámo, ty seš úplně blbá, co mě budíš?" :grinning:

No a objednala jsem malýmu kolotoč nad postýlku, ten, co jsme tady měli na malýho spadnul (teda jen ty hračky z něj a vedle, ale beztak :frowning2:), tak se manža naprd a koupíme novej :slight_smile:, tak se na něj těším, zejtra bychom si ho měli jít snad vyzvednout :slight_smile:
20. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
jé ,práve tu bola pani poštárka, takže laktobacílky sú doma.

Wacinka a do koľko mlieka si to rozmiešavala a koľko pred kojením?
20. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.