• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Tak jsem to nemyslela - zažily jsme si svoje, ale každé nastuzení u miminka je pro maminku bolestné. Já taky na očích poznám jak Lůce je. Je mi Samíčka taky moc líto, má toho najdou moc :( A nevíš, kde to mohl chytit? Ve čtvtek byl ještě v pohodě, ne? Tou hexou byste to nezachránili - teda aspoň myslím. U té postýlky vypodložte nohy, matrace by měla zůstat na roštu. Ale je fakt, že když jsem to Lůce vyvyšovala, tak jsem jí pak zvedala i matraci.

No já myslím, že to byl u ní omyl :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ale bylo fajn prvně slyšet, že je hodná :grinning: Tchýně říkala, že jí vůbec nepoznává :slight_smile:
23. led 2010 ve 21:11  • Odpověz
Jo a Luci NETOPIT v ložnici, ale to asi stejně netopíte.
23. led 2010 ve 21:12  • Odpověz
Holky, tak malej už se snaží otáčet na bříško :slight_smile: ale zatím nepřišel na to, jak si dát tu ručičku :grinning: Ale snaží se, jsem zvědavá, kdy se mu to povede :slight_smile:
24. led 2010 v 01:23  • Odpověz
Dobre rano :wink:

dnes jsem vstavala v 5:02 :frowning2: holky ode dneska ji zkusim davat pozdeji spat, sice prijdu o svuj (jedinej) volnej cas vecer ale to ranni vstavani me fakt dava. Prosim napiste v kolik davate do postylky a v kolik vam rano vstavaji.

Luci promin vecer uz jsem tu nebyla, chtela jsem ale v 20h kdy jsem vylezla z vany se ozval rev z loznice asi se Kristynce neco zdalo neslo ji uhoupat tak jsem ji ukojila az vytuhla a pak jsem sla spat s ni.

No a v 22:30 me probudilo to ze mi bylo ukrutne zle :confounded: jsem musela jit na zachod a vyhodila jsem zaludek :grinning: protoze jsem se vecer proste prezrala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:

Kaci medova pikantni byla dobra ale prislo mi to strasne tucne

Holky jeste porad jsou vzhuru co 2 h vase ratolesti nebo i dyl? ja nechala vcera Kristynku skoro 3,5h a docela byla v poho ale teda uz ji dam radsi zas po 2h spinkat aby si nezvykala.

jdu docist
24. led 2010 v 05:53  • Odpověz
Juu Marti moc preji at vam vyjde i adopce i vlastni mimusko, a to co nejdrive :wink:

Lucinko co Samik? Jaka byla noc? zvladl to v pohode chudatko malicky??? to je strasne smutne kdyz clovek neumi pomoci mimusko to samo neumi rict co ho trapi.

Ja jdu dnes nakupovat, potrebuju Make up a rasenku a taky se dostat mezi lidi jinak me tu jebne :unamused:

jako vy jste nocni ptaci, ale vy zas spite rano, ja uz mam po snidani a kave. kristynka tady vedle me sedi v zidlicce a mlati nohama do pava Emila porad ho zhazuje.

Holky ona ma dneska 5 mesicu a zadny naznak otoceni se sama :pensive: tak ja nevim no, pry v 6ti mesicich by to mela umet tak snad....
24. led 2010 v 06:00  • Odpověz
heeej nespete :grinning: ja se nudim :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2010 v 06:11  • Odpověz
to jako furt spite??? ja uz mam vyzehledo a ma dcera opet spi a vy taky :rolling_eyes: :grinning:
24. led 2010 v 07:43  • Odpověz
Ahoj holky moc vás zdravíme:slight_smile:
Peti no bomba moc moc gratuluji k bytečku :slight_smile:
my jsme zase vstávali co 2 hodiny takže už se k tomu nevyjadřuji. Jsem KO, ještě že je neděle a manžel je ještě doma.

Marti děkuji že jsi se ozvala a přeji aby to konečně všechno vyšlo na 1 :slight_smile:

No holky kdybych to psylium měla kde koupit dnes tak ho jdu koupit, ale u nás jsou lékárny zavřené jako nevím co by jim udělalo, kdyby byla jedna lékárná otevřená.
24. led 2010 v 07:53  • Odpověz
Ahoj Jani, já nespím od půl sedmé :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Malou dávám spát kolem osmé, ale vstává pořád stejně. Budí se tak jednou až dvakrát do půlnoci, ale má smůlu - hlad nemá, chce jen mě, takže jí nechám vyplakat a ona zase do 10 minut usne. Po půlnoci se budí ve tři, pak v šest a mezi šestou a sedmou vstáváme :slight_smile:

Luci tak co Samík? Moc na vás myslím.
24. led 2010 v 07:57  • Odpověz
Lucinko samíka mi je moc líto:( nevím jak bych mohla pomoci :frowning2:
24. led 2010 v 08:02  • Odpověz
Luci dej na radiátor hrneček s vodou. Dělám to tak ńebio nějakou nádobku, která ti bude stát na radiátoru, :wink:
24. led 2010 v 08:04  • Odpověz
ahoj takjo ve12 na zlicine ve stredu
24. led 2010 v 09:02  • Odpověz
jobrouckukdepresne myslis na zlicine
24. led 2010 v 09:07  • Odpověz
haj dámy, dnes som i ja hore od 6,30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale je to asi moja chyba, lebo milan spal v obývaku - má sople a ja som si ráno berušku nechala pri sebe no a ona už nezaspala.... a teraz spinká 15 minut, tak si asi trošku poleňoším s ňou...
Jani, malá zaspáca okolo 20,00 (plus minus) a normálne vstávamé okolo 7,30 - 8,30, niekedy poteší a potiahne ešte dlhšie.... to posledné saníčko býva tak, že malá si po koju v postieľke brble pár minut a potom hají - takže trošičku ma ruší - ale len chvilinku :grinning:

martinke samo držim palčeky i ja, je to bojovníčka, verím že bude mať miminuška minimálne dve - jedno ktoré porodí a druhé, ktoré zachráni pred decákom :dizzy_face:

hallo, luci, čo je s vami????
24. led 2010 v 09:22  • Odpověz
jo jani a ja už som písala, že spinkanie čo dve hoďky sa nám pomaly ale isto vzďaľuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2010 v 09:24  • Odpověz
no ja tu ako zas sama tak to nee, to idem radšej hajiiiii, dobrúúúú :pensive:
24. led 2010 v 09:26  • Odpověz
zanetko ani u nas se nevstava co 2h, obcas 6 obcas 9h v kuse ale pak spinka 3h a pak 1h a uz je 5 rano a mame budicek, no nic zkusim ji davat kolem te pul 8 do postylky a beda jak zas vstanu v 5h.

mam dotaz taky furt chodite v noci na zachod??? japorad jak v tehotenstvi :rolling_eyes: :rolling_eyes:
24. led 2010 v 09:32  • Odpověz
Jani ne já chodím už normálně :slight_smile: a jsme ráda, představa že bych pořásd lítala v noci směr záchod, je hrozná :slight_smile:
24. led 2010 v 09:49  • Odpověz
tak ja mam možnosť haji a nejde to - neviem zaspať :angry:

jani, sme sa nepochopili, myslela som cez deň, že mimča budu hore stále dlhšie a dlhšie ako 2 hoďky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vnoci čuram pri koju, ráno už nee, ale ja vnoci potrebujem piť :confounded:
24. led 2010 v 09:59  • Odpověz
autor
ahojte babenky,

tak sice zaspal 20.15,ale už za hoďku bol hore a tak dookola,nemohol proste spinkať,o polnoci som sa mu dala napiť a ťahal ako divý,musel mať aj smäd...a ja som si dala včera hovädzí vývar a mala som kozy k prasknutiu....musela som normálne odstriekať a ráno o 4h dostal zase papú a z oboch striekalo jak gejzír,u mňa vývar funguje :grinning: no ale o tej 4h sme sa presunuli do obývačky,nech Libora nerušíme,odsali sme sople,dali sirup na kašel(TO JE UMENIE dostať doňho niečo,hrozned mu to nechutí a pritom tie detské sirupy sú fajn,normálne ho naťahuje :pensive: )chcel tak spinkať a nedalo sa :cry: potom sa mu asi uľavilo,zase som namočila plienku s eukalyptom aj uteráky....no ja som toho tiež moc nenaspala...

Je mi ho tak ľúto,ale to tiež poznáte,keď vaše miminka niečo trápilo,aké to je...tie sople sú najhoršie,keď sa sa mi nevedia ešte vysmrkať,sice odsavačka na vysavač je úžasná vec,ale aj tak...mám pocit,že to má tú zadnú rýmu,preto ten kašel...

Libiho tak ľutoval a nadával,že to má určite zo Slovenska... :pensive:

Jani,Samík sa medzi 19.-19.15h kúpe,dostane kašičku(teraz ho kúpeme už iba každý druhý deň),dá si prsíčko,pomazlí sa s nami a okolo 20.-20.320h si vymrnčí sám už spinkať a vstávame(teraz to neplatí) okolo 3-4h,potom okolo 6h-7h a vstávame o pol9-10h :slight_smile:

Vyskúšaj to,fakt to stojí za to,nevstávať o 5h.

Jani,chodím stále na záchod aj v noci,je to tým,že mám taký pitný režim a aj v noci sa napijem :slight_smile:
24. led 2010 v 10:02  • Odpověz
Ahojky
Lucinko, nám na rýmu doporučila mudra PHYSIOMER, ale musíš v lékárně říct, že ho chceš pro kojence, je od 2 týdnů a je to spray, stříkneš do nosíku a hned odsaješ, je to jen mořská voda, takže Samíkovi to neublíží a myslím, že malé to pomohlo. No a na kašel buď Sinecod kapky, pokud má ten kašel suchý, nebo nám mudra dala ještě fenistil kapky, ale ty jen na noc 4kapičky.
A na to tělíčko máme krém, co se jmenuje Lipobase, ale my ho máme hlavně kvůli tomu, že má Aduš suchou pokožku a tohle je na extrémně suchou kůži, tak nevím, jestli by to Samíkovi pomohlo. Ještě jsem přemýšlela, není nějaká konopná mast pro mimča? Takové masti jsou i na atopický ekzém a jiné problémy s kůží...:slight_smile:
Doufám, že bude Samíčkovi brzo líp, moc na vás myslím a Adélka posílá Samíkovi pusinky :slight_smile:

Jinak u nás se sice konečně usíná dřív, kolem 20:30, ale ona se vzbudí už o půlnoci a pak okolo 5h...dneska jsem ji od 5 do 6h kojila, psycho, pak se pokadila a od té doby nespala :frowning2: Jirka ji pak vzal do kuchyně, abych se mohla trochu vyspat. Je to hrůza, když usínala ve 22h, vydržela spát až do 8h ráno a pak ještě schrupla, tohle mě fakt zabíjí, nejsem na to zvyklá. Navíc já neusnu jak ona o té půl deváté, ale až tak v jedenáct, tak se pak není čemu divit, že jsem grogy...

Martinko, tak budem držet palečky, aby to třeba nakonec vyšlo i přirozenou cestou, ale adopce je taky fajn :wink:
24. led 2010 v 10:45  • Odpověz
Marti konopných mastí pro mimuška je hodně :slight_smile: My si hrajeme na autíčko a mainka už je celá doprskaná protože malá mi to prská přímo do obličeje
24. led 2010 v 11:00  • Odpověz
Luci a neprochladl jak jste v pátek byli tři hodiny venku? To už je stejně jedno, chápu jakou máš o něj starost. Vy si taky užijete, ach jo :( Ale Samík je bojovník a za chvíli to překoná :wink:
Já taky měla večer hovězí vývar a v noci jsem myslela, že mi prsa prasknou. :slight_smile:

Jaji to znám - když už malá ráno usne, tak už nezaberu já :slight_smile:)))

Jani já už v noci nechodím na záchod. :slight_smile: Ale ráno se můžu prorvat :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2010 v 11:17  • Odpověz
autor
Marti,ešte raz ďakujem,odpoveď máš na FB :wink:

Kačí,to si nemyslím,už veĺakrát sme boli dlho vonku a nič,on už kašlal tie dni predtým...no nejdem to riešiť,stejne to nezistím...snáď mu to rýchlo prejde,soplíky mu tečú jak vodopád,keď sa rozplače,dráždi mu to moc kašel,ale nechce byť inde než u mňa...a medicínu doňho dostať je fakt hruza :unamused: si pamätám ako ani Lucinka nič nechcela...

Ten vývar je fakt zázrak :grinning: som mala mokré pyžamo :grinning:
24. led 2010 v 11:28  • Odpověz
tak jsem zadělala na loupáčky jelikož manžel včera dostal od mé mamky k svátku dvojbarevnou nutelu a chce si ní natřít loupáčky. pak jsem zadělala na chleba, a ještě jsem udělala jablečnej koláč, ještě to vše upíct :grinning:
Zojulinečka spinká tak uvidíme jak dlouho bude. Dnes ani nejdeme ven jelikož je tam strašná zima:( je tu minus desetr:-ú
24. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
autor
Mišik,ty teda robíš chute...ja si možem nechať zájsť chuť...

Inak hlásim...dostala som MS!!!!! :angry: ako by ma zaujímalo prečo už teraz...mohlo to ešte počkať...no tak uvidíme,ani som o nej nevedela,keby som nešla na wc...

Práve sme sa s Kačkou bavili vo štvrtok,či to už máme,to je ako na potvoru,asi som si to privolala :grinning:
24. led 2010 ve 13:20  • Odpověz
Lucinko tohle je nekynuté těsto na ten koláč..
Já zatím MS nemám, ale jakmile někam jedu, tak si pro siochr dávám vložku. Aby náhodou se nestal malér
24. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
autor
Fíha,tak dsáš receptík? :slight_smile:
No ja som to proste nečakala,nosím inak intimku a dnes som si ju práve nedala a takto to dopadlo :angry:
24. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
Luci nestraš, já to ještě nechci dostat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jinak to znám, když byla Lůca nemocná, tak taky chtěla být pořád u mě. To v tu středu asi na Zličín nepojedeš, viď?

Miši my jsme teď venku byli a je tam fakt zima :slight_smile: Ale Lůca měla zase plínku přes kočárek a teď dospává v ložnici :slight_smile:
24. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
autor
Kači,no asi to tie detičky tak majú,keď ochoria a nevedia,čo to je,tak to riešia maminkou...na Zličín asi nepojdem,s maminou som volala cez skype a nepáči sa jej ten jeho kašel...dúfam,že to nebude mať na prieduškách a pod...som z toho pekne mimo...tie jeho choré očičká ma fakt zabíjajú... :pensive:
24. led 2010 ve 13:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.