• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
tak to je Kate jedno jestli 13000 - 5000 od státu nebo 8000 rovnou je to šul nul...a když se vám tam tak líbí tak to berte a jak říkáš...odstěhovat se při nejhorším můžete kdykoli :wink:
25. led 2010 ve 13:20  • Odpověz
Kači áha tak to jo jak se říká to jsou létA prxe a odříkání i když já jako úča bych musela dělat asi stolet abych se vyhrabla na tolik penízků a ke všemu bysch si musela zlepšivat vzdělání studiem... holt tojsou blbé tabulkové platyy.ale stejne chci zpět do školstí
25. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
Miši ve státním je to blbý, to jsou tabulky a přes ně nejede vlak :(
25. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
Nene ve státním to sou magoři poslanci...a přes ně by teda vlak mohl přejet klidně... :grinning: štve mě to jak něco že sem studovala jak idiot 5 let vysokou a měla bych nastoupit za 13 hrubýho...to je stejnej plat jako má na tý škole i uklizečka...no haranti sou to tam na těch křeslech nahoře!!!
25. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
tda Gábi ty jsi mě tak rozesmála že jsme chytla zácvhat smíchu :grinning: já sjem si představila jak přes ty poslence jede ten vlak .

Jj Kači to máš pravdu, ale ze soukromého sektoru už mám jaksi fakt strach 2x jsme na to doplatila. tak jsem raději ve státním. ale třeba je fakt přejede vlak :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
Gábi ty jsi taky úča?? to mi nějak uniklo, :confused:
25. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
Holky co jsem na mateřský, tak fakt oceňuju roznáškovou službu na papání :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 ve 13:58  • Odpověz
Waci mám to vystudovaný...češtinu a děják...ale učit sem nešla...jednak mě odradily ti harant co sem měla na praxi...ale já měla vyjímečně hroznou školu...(když se dívám na film obecná škola vždycky se mi to vybaví)...vím že všechny děti nejsou zlé...ale i kvůli těm penězům sem učit nešla...no naknec sem s penězma dopadla ještě hůř...ale zase sem měla klidnou práci a pohodový těhulkování a teď mám klidný miminko:slight_smile: teda aspoň Jára to tvrdí že to je tím že sem byla v klidu...on hrozně nechtěl abych šla učit...takže vlastně i on přispěl do třetice k rozhodnutí že škola ne...ale nikdy neříkám nikdy...třeba se tam jednou vrátím, já sem měla ráda pořád pro ně něco vymýšlet:slight_smile:

Holky Štěpula se tak podrápal na nose že vypadá jako by se s někým pomlátil jak mu z toho valí krev:frowning2:
25. led 2010 ve 14:01  • Odpověz
Kačí copak sis nechala donést za obídek? Já měla dneska chleba se salámem a ještě mám v plánu topinku ve vajíčku až se mi bude chtít:slight_smile: ale zatím se mi nechtělo...nějak tady nemám z čeho uvařit...musíme zajet na nákup:slight_smile:včera sme akorát po cestě domů koupili plínky...v tescu byly v akci...ale jinak na jídlo ee...nic tu není:slight_smile:a do mrazáku se mi lézt nechce...ono je to asi spíš o lenosti než o tom že by se nedalo něco uvařit...ale mě se dneska nechce vůbec nic :grinning: :zipper_mouth: :confused:
25. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
Kačí nepsala ti Lucinka jak je na tom Samík? mě zatím ne a já o ně mám už strach :pensive:
25. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
gábi já si na práci ve škole nasdávat nemohu, ale měla jsem skcvělé děti, kolegyně i šéfa moc mě mzí že se tam po mateřské nevrátím. no nic jdeme chvilku ven
25. led 2010 ve 14:12  • Odpověz
cau babizny

Gabi spatne jsem ti to povedela, platit se ta dan musi az do kvetna ale podat danove priznani na dan z nemovitosti je do konce ledna

Jinak holky je to tak 3 mesice co jsem se registrovala na www.hami.cz a dnes mi prisel balicek - UM mliko pro Kristynku 200g, zeleninovy prikrm a presnidavka z 100% ovoce, no mam z toho radost ani jsem nevedela ze neco poslou :sunglasses:

holky ja vas ctu jen nestiham vubec reagovat jsem nejaka presla tim vstvaanim a v dobe kdy mala spi tak lezim a odpocivam a nabiram sily tak se nezlobte ze nereaguju na vse
25. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
joo a petko jsem si tam fakt vybrala maji tam super cenovky toho obleceni no koukej

http://www.roveco.cz/products/jacket.php?rn=BZ0707 vezmu si tu zelenou barvu moc se mi libi

http://www.roveco.cz/products/pant.php?rn=KZ0705 a tyhle kalhoty, jsou nejaky moc levny ale ja v nich nebudu lyzovat tak nepotrebuju aby byly vodeodolne a za tu cenu jsou bozi :grinning: a v olomouci maji hned 4 obchody tak hend jak prijde rodicak tak vyrazim nakupovat.

Jo a Kaci ty mas peknou materskou :grinning: taky bych brala :grinning:

no nic jdeme na chvilku do zimy nakoupit.

A co ten Samuelek????

Me dite si tam povida pod kolotocem ale urcite zacne zachviu hvizdat a konecne jsem objevila trochu naznak ze se chce otacet, ale fakt jen trochu :pensive:
25. led 2010 ve 14:51  • Odpověz
Jani neboj ona se začne otáčet :wink: má ještě čas:slight_smile: Štěpán taky udělal pár náznaků...pak se začal převracet na bok...pak u toho za týden začal zaklánět hlavu ale nešla mu tam srovnat ruka a za dva dny se otáčel už jedna radost:slight_smile: nekže neboj ona to všechno dožene:slight_smile:

Štěpula si včera při koupání poprvé nacpal nohu do pusy...ale to bylo tím že ji viděl jak byl v lehátku na koupání...jinak se jich zatím jen chytá...ale do pusy je necpe...ale už se chytá za chodidla...tak je to otázka času kdy v tý pusince skončej :grinning:
25. led 2010 v 15:05  • Odpověz
Jo ještě sem ti chtěla Jani poradit aby si s Kikou to otáčení cvičila...já sem Štěpulu vždycky držela dole za nožičky a ono ho to donutilo zpěvnit celý tělíčko a pak sem s ním otáčela za ty nožičky pomalu z jedný strany na druhou až se koulel celej dokolečka a strašně se mu to líbí...děláme to pořád a vždycky se řehtá:slight_smile:
25. led 2010 v 15:08  • Odpověz
Jani mně to od Hami taky přišlo dneska, jsem si říkala, že jsem se registrovala zbytečně že ani nepošlou vzorečky a dnes došlo mlíčko,přwesnídávka a masovozeleninovej příkrm :grinning: jsme z toho měla radost jak malé dítě
25. led 2010 v 15:23  • Odpověz
tak Zoujinečka se otočila úplně bez pomoci sama včera večer a od té doby se točí jak divá, takže musím být pořád ve střehu. Do včerejška jsme do ní musela vždy trochu drbnout aby se přikulila lépe na boček z boku už valila o 106. Ale teď už to umí sama kočka moja. Už se těším až si začne strkat ty čapulky do pusy :grinning:
25. led 2010 v 15:28  • Odpověz
Byly jsme na prochajdě.

Teď mi psala Lucinka, že Samík má pořád rýmu i kašel, paní doktorka dala nějaké kapičky a musí se Samík léčit. Chuděrka malinkej. Je mi ho moc líto.

Holky mateřská to byla pěkná, ale už mám útrum :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. led 2010 v 15:57  • Odpověz
taky mi Lucinka psala :frowning2: Chudák Samík
25. led 2010 v 16:19  • Odpověz
Jejda, to mě mrzí :frowning2: . Že Lucinku pozdravujeme a at se drží a Samíčkovi posíláme pusinky, aby byl rychle zase zdravoučký :dizzy_face:
25. led 2010 v 16:43  • Odpověz
Holky to je sranda jak se snaží Lůca už plazit a klouže jí to a spíš couvá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. led 2010 v 16:44  • Odpověz
teda kači a ty jí ani nepomůžeš chudince malé:D
25. led 2010 v 16:50  • Odpověz
jsem strašná matka :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 16:52  • Odpověz
chudatko male snad to prejde

Hej Marti kde porad litas ? :wink:

Kaci tobe uz leze jo, no to je konec muj lenochod se ani nepretaci ani neleze :sweat_smile:

nechavate mimusa casto bez plinky? ja jo a furt mam vsechno pocurany :dizzy_face:
25. led 2010 v 16:54  • Odpověz
Jani, nějak nemám na nic náladu dneska, uklízela jsem kuchyň a chodbu, uvařila jsem si těstoviny a jsem smutná, že mi asi mizí mlíčko a já nevím proč :frowning2: Malá i Jirka spí a já teď koukala na Beze stopy...
25. led 2010 v 16:59  • Odpověz
jinak já Aduš nenechávám dlouho bez plínky, ale uvažuju o tom, že začnu, už udrží sama hlavičku, tak bych se pokusila vychytat, kdy se ji chce čůrat a třeba by se mi povedla ta bezplenková komunikační metoda, zatím na ni nějak nebyl čas :sweat_smile:
25. led 2010 v 17:01  • Odpověz
Jani já nechávám malou hodně bez plenečky a taky v nestřeženém okamžiku mi vše počůrá naposledy můj obličej, když jsem ji pusinkovala na bříšku :grinning:

Marti já jsem taky bez nálady jsme unavená, ale musím zatnout zuby a vydržet :wink:
25. led 2010 v 17:11  • Odpověz
Miško, mě hlavně mrzí to mlíčko,malá sní jen trošku kaše a moje mlíčko jí nějak nestačí, tak potom pláče, že má hlad :frowning2: Teď už dvě hodinky spinká, tak budu doufat, že se mi mlíčko stihlo dotvořit...
25. led 2010 v 17:12  • Odpověz
Marti, nesmutni vsak je Aduska uz sikovna holcicka stejne od toho 6 mesice toho mleka uz tolik nevypiji.

ta bezplenkova komunikacni metoda se mi taky libi ale nevim nevim zda to zvladnu :wink:
25. led 2010 v 17:30  • Odpověz
tak manžel už je doma a místo mlíčka hipp přivezl malé Hami 1 protože hippík neměli, tak uvidím zda to malé bude chutnat. Holky je mi šoufl od zad a z únavy, protože sjem fakt moc nespala, tak se s vámi pro dnešek loučím, nezlobte se na mě paaa
začala se mi neskutečně motat hlava a tak jdu raději rychle vykoupat malou a spinkat
25. led 2010 v 17:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.