• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
miso hami je taky dobry jen peni, mozna bych rekla ze je chutove aspon pro me lepsi ale Kice je to jedno.

ja chci taky spat ale do 18:30 kdy budu koupat je daleko :rolling_eyes:

dobrou miso
25. led 2010 v 17:49  • Odpověz
Mišičko, nesmíš se moc namáhat :frowning2: Uklízej jen nejnutnější a zbytek může udělat manžel, no ne? Jen se hezky vyspinkej a odpočiň si :slight_smile:
25. led 2010 v 18:14  • Odpověz
Tak my byli venku...je tam zima jak na Sibiři :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale musela sem protože sem musela jet koupit tu známku na popelnici jinak by nám už příští týden nevyvezli...

Lucinka mi taky psala a je mi Samíka tak líto že ho to tak trápí prdítko malý...a ani nemohl dostat tu hexu a pneumokoka...musí zase čekat až bude zdravej:frowning2:
25. led 2010 v 18:17  • Odpověz
Jani, taky ti blbne fb? Já nemůžu najet na žádnou jinou stránku a ani přidávat komentáře...už mě to tam s.re, a prominutím :angry:
25. led 2010 v 18:17  • Odpověz
Jani - ty kalhoty jsou parádní :slight_smile: já tehdy chtěla nepromokavou bundu, abych ji mohla nosit hlavně v létě a manža chtěl, aby byla dlouhá, aby mi netáhlo na záda, tak jsme vybrali tu, co jsem na ni posílala odkaz :slight_smile:, ale ta cos posílala vypadá taky dobře, uvidíš, jak bude vypadat na prodejně... :slight_smile:

Jinak já se musím učit a mně se taaaaak nechce :frowning2: Těším se, až to budu mít za sebou, ať už to udělám nebo ne, protože to učení je děs běs... :-/ navíc mrňous je zas protiva... :frowning2: Nevím, co mu je, chvilku e řehní a je úplně v pohodě, ale z toho je šíleně ukňouranej... :-/
25. led 2010 v 18:31  • Odpověz
holky taky když necháte miminka na zemi na dece nebo tak tak se vám odkoulej až kamsi? :grinning: Štěpán se mi koulí už po celým obýváku...teda u nás to je asi tak 2x3 m prostoru...ale i tak ještě nedávno ležel a hrál si s hrazdičkou a teď se koulí všude možně a hrazdička ho nezajímá a jen by prozkoumával co je okolo :grinning:
25. led 2010 v 18:38  • Odpověz
grabu - my zatím malýho máme na posteli pořád, tady ho na zem prostě dávat nechci, i když za chvíli už budu muset, ale on se zatím otočí jen nabok a nebo se točí kolem dokola na zádech nebo na bříšku... ale jak se numí ještě otočit ze zad na bříško pořádně a opačně, tak se ještě nepřesunuje :grinning:
25. led 2010 v 18:45  • Odpověz
Marti ja na FB moc nejsem nemam vubec cas :frowning2: tak neporadim ale blbne to casto.

Gabi muj lenochod se nehybe takze ja kde ji polozim tam ji i najdu :astonished: :grinning: jeste ji muzu porad nechavat na sedacce i na prebalovaku. ale my to dozeneme :sweat_smile:

jinak budu 14 dni! slamena vdova :pensive: asi vite proc. tak snad to nejak zvladnu

holky ja jdu spat, vubec nemam silu, jsem strasne utahana tak ani na Jirku nepockam. tak zitra konikovky moje :wink:
25. led 2010 v 19:32  • Odpověz
Holky padám na zadek - Lůca usnula do 10 minut po dání do postýlky :slight_smile: A já jdu taky chrnět, páč jsem unavená.

Tak pa :slight_smile:
25. led 2010 ve 20:21  • Odpověz
já bych taky šla spinkááát, ale od cca 4 do ted tu byla manžova segra, tak se musím teď učit, aŤ ta zkouška nedopadne jako minulej tejden, achjo :frowning2:
25. led 2010 ve 20:35  • Odpověz
Ahojky som dnes úplne mimo, tak len napíšem ako nám bolo:

na cvičku sme si veru porevali, ale doma mi pri tom už neplakal - trénovali sme cvik na otváranie ručičiek a že pri hraní máme trénovať pretáčanie - takže pre Janku.
Nohu na ktorú stranu sa idete pretáčať vystri a tú druhu cez ňu pokrč, tým Kristýnku vytočíš a potom sa už má ´dalej ťahať sama a šibrinkuj jej hračkou za ktorou sa má pretáčať.
Cvičiť ideme zase v pondelok.

Miši u nás sa na zvýšenie materskej dalo dobrovľne nemocensky pripostiť - platila som si 500 SK mesačne - minimálne 270 dní pred pôrodom a miesto polovičky platu - čo je u nás materská som dostala plnú výšku - 16 000SK či tak nejako.

Kači - kašička nespôsobí u každého dieťaťa že bude lepšie spať, ono je to dané dieťaťom, proto ja veru zatiaľ tie kaše ani neriešim, nech si zbytočne nezvyká.
25. led 2010 ve 20:38  • Odpověz
No idem spinkať, lebo som veľmi unavená, tak pa zajtra.
25. led 2010 ve 20:39  • Odpověz
... sme zmluvu o budúcej zmluve podpísali ... :confused:
25. led 2010 ve 22:18  • Odpověz
autor
Ahojte babulky,

chcem moc poďakovať,že ste na nás tak mysleli,zahrialo ma pri srdiečku,keď som doma pozrela na mobil a tam 3správičky-Gábinka,Kačka,Miška :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

skor sa mi sem dnes nedalo,bohužiaĺ,Samík stále plače,odsávam stále,čo sa dá,pretože sa bojím,aby sa mu nenevlieklo na priedušky :frowning2: dr bola fajn,som sa bála,že dá prednášku,v čom ho to kúpem,ale bola milá,poľutovala ho,že je tak doškrábaný,ani neplakal,porozprávali sa spolu :grinning: natrela ho celého,pohrala sa s ním,fakt som čumela :fearful: aj ho odvážila a podržte sa,váži už 8280g :sunglasses: :astonished: sa smiala,že ak varím niečo so smotanou,tak nech nekupujem,ale len odstriekam a mám to :slight_smile: príkrmy stále nie,až za mesiac sa dohodneme,aké začať,kašičku na noc áno,ale bez príchute,je v tomto holt nekompromisná :sweat_smile: s tým očkovaním bola super,povedala,že to musíme stihnúť do 7mesiaca,ale že to určite urobíme nejako,hlavné je,aby sa Samík vyliečil,keď sa uzdraví,mám jej zavolať a ona nachystá vakcíny :wink: povedala,že má tie soplíky "zadné",steká mu to dolu,preto ten kašel,že je potreba liečiť soplíky-rýmu...zvlhčovať vzduch(kámoška mi požičiala zvlhčovač),dala som doňho pár kvapiek eucalyptu,na radiatore mám ešte uteráky,nad postieĺkou(na kolotoči)povesená mokrá plienka,posteľ a matrac vo vyvýšenej polohe,odsávam,čo chvíľku(hrozne pri tom plače,ale keby ste vedeli,čo mu vždy odsajem..tak proste musím :pensive: :pensive: :pensive: ,mám Libenar doma,Stérimar,ale dr mi doporučila Olynth pre kojencov,že Libenar so Sterimarom by mu to nevyliečili,dávam sirup Hédelix...tak snáď sa toho zbavíme,vyrážky už má lepšie,krajšie,tá modrá indulona a Excipial Lotion urobili zázrak :dizzy_face:
V noci sa mu zle spinká a ja nespím vobec,keď kašle,bojím sa,aby sa nezadávil :pensive: :frowning2: :cry:
ale pri tom všetkom sa na mňa vie usmiať :wink:
ste zlaté a ešte raz ďakujem,že tak naňho myslíte a ďakuje za všetky pusinky (taký mladý,a už toľko pusiniek :grinning: )

Dr.mi tiež poradila fintu na pretočenie a fakt mu to už ide,on sa na bok krásne otočí,ale zavadzia mu ručička,vďaka rade dr mu to ide o mnoho lepšie a lepšie :slight_smile:

Kačko,Lucinka je teda zlatíčko,že to takto na úradoch s tebou zvládla,no holt,každá máme s úradmi nejaké trable,to je hrozné :angry: za to tie noci,ani kašičkou sa nedá oklamať :grinning: chlapi to raz budú mať s ňou veĺmi ťažké :grinning: :grinning: :grinning: ale tak to má byť :slight_smile:

Žanetka,ako dopadlo podpisovanie zmluvy?snáď ti nie je moc smutno,tiež prajem,aby ste našli pre vás krásne a lepšie bývanie,no nostalgia bude vždy :slight_smile: a je škoda,že Milanko už baby ďalšie nechce... :confounded:

Jani,ty si fakt číslo :grinning: a neboj,Kristýnka to všetko dobehne :wink:

Zuzanka,snáď to cvičenie už Alexík zvládne bez slzičiek,bolo to nové a asi nepríjemné,ale keď si zvykne,tak bude dobre :slight_smile: a ďakujem za info o autosedačkách,ešteže si to napísala,som zostala v šoku :astonished: ale ešte pojdem ja pozbierať rady o tej akej autosedačke,tá concord nevypadá zle,ja práve potrebujem polohovaciu kvoli dlhým cestám na Moravu a SK a neskor aj možnému inému výletu...možem sa opýtať,vy budete kupovať tú 0-18kg? lebo tie,čo si tú o nich písala,sú tak že od 0-18kg...

Tiež som dostávala materskú 20tis.Kč,som zamestnaná u súkromnej firmy ako projektový manažér (vo výrobni tých sladkostí :slight_smile: )Kačko po toĺkých rokoch by si si zaslúžila o mnoho viac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gábinka,teda tie zúbky sú lumpovia,že takto trápia Štěpánka a s autí ma to mrzí,to je už na palicu,však?neboj,viem aké to je nemať auto k dispozícii :unamused: ĎAKUJEM moc za rady a pomoc,posielam objatie :wink:
25. led 2010 ve 22:19  • Odpověz
autor
Som to čakala,že to bude román...ale musím reagovať na každú z vás :wink:

Marti,nesmutni,možno sa ti to len zdá alebo je to dočasné s tým mliečkom,a aj keď nie,tak sa nič nedeje,krásny základ do života Adélka dostala,klobúk dolu s tvojou chorobkou si ju krásne kojila a ešte kojíš :wink:
25. led 2010 ve 22:21  • Odpověz
autor
Žanetka nesmutni :pensive:
25. led 2010 ve 22:21  • Odpověz
Luci - chudák samko, držíme pěsti, ať se co nejdřív uzdraví, chudinka malej... A co ti dr. poradila s tím otáčením? :slight_smile: malej se na bok otočí, hlavu má otočenou, jako by byl na bříšku a reje s ní v posteli, ale neotočí se, protože mu tam zavazí ruka... :slight_smile:
25. led 2010 ve 22:46  • Odpověz
Krásné ráno holky :slight_smile:

Tak malá se vzbudila v jedenáct, tak jsem jí nakojila a zase hned usnula. Ale o půlnoci zase oči dokořán. Tak jsem řekla prostě NE, nedostaneš prso. Hodinu si pořvala, ale pak usnula a spala až do čtyř :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Snad jí to časem taky dojde, že to jde i bez řevu takhle hezky spinkat :slight_smile:

Lucinko to je Samík pořádný kus chlapa a tak to má být :slight_smile: On to všechno zvládne, a pak už se budeme těšit ze zdravých dětiček :slight_smile: Aspoň, že ta vyrážka mizí. Lucinka už mi taky brečí když jdu na ní s odsávačkou. Jak jsme od malička odsávali, tak už se toho bojí. Ale teď si zase odvykla :slight_smile:))

Žanetko víš co já si říkám - na každém konci je krásné to, že něco nového začíná :wink:

Jani Lůca se ještě neplazí, jen se tak píďalí :slight_smile: Snaží se dávat kolínka pod sebe a posunout se pro hračku, ale většinou jí to ujíždí a couvá :grinning: :grinning: :grinning:

Peti neboj, příště tu zkoušku dáš :wink:
26. led 2010 v 06:57  • Odpověz
Dobré ráno holky, Luci promiň že jsme včera už nezareagovala, nebylo mi fakt dobře. marti tobě se omlouvám taky.
Já sjem včera omdlela:( už toho bylo nějak moc. V noci jsem zase krmila, ale hlavně mám totálně bloklej krk. mažu to o 106 tak snad to povolí. Holky připadám si jak důchodce :unamused:

Lucinko na Samíka i tebe se Zoují moc moc myslíme a posíláme uzdravovací pusinky.

Jinak u nás zase celou noc chumelilo a už toho mám plné zuby, já už ten sníh nemůžu vůbec vidět :confounded:

Jani to Hami měli v akci 600g za 175Kč což mi připadá celkem fajn cena. No ještě dobírám poslední hippík tak uvidíme zda jí hami pojede
26. led 2010 v 07:48  • Odpověz
waci a nepomohly by nějaké masáže?
26. led 2010 v 08:44  • Odpověz
broucek já jsem na masáže chodila před skoro 3 roky a nezabralo a teď na to ani nemám prašule a podělaná pojiš´tovna nic neproplácí. Ale dnes je to pěkně husté nemůžu otočit hlavou :sweat_smile: jsme fakt jak mrzák :sweat_smile:
26. led 2010 v 08:59  • Odpověz
heeej mamusky a mimuska

tak jsem dnes vstala v 4:20 na kojo a mala spala do 5:40 jenze uz jsem neusnula ja protoze jsem si rikala kdy se asi vzbudi :angry:

musim udelat nejakej rezim kojim v 2h a pak uz ve 4h :angry: uvidim jk ji dnes vyjde spinkani zkusim ji dat do postylky mezi 19:30 a 20h :pensive:

jinak Miso ja si dnes slehlaa asi nejak krk tak me boli tak trpim s tebou :pensive:
26. led 2010 v 09:00  • Odpověz
Dobré ráno
Lucinko, chuďátko Samík :frowning2: Je mi ho taki líto :frowning2: Ale věřím, že z toho bude brzo venku, ptž má šikovnou maminku a ta nedovolí, aby se dlouho trápil :slight_smile:
Jinak u mě je to s tím mlíčkem tak proto, že je Adélka mrška a přes týden si dopoledne vždycky jen cucla a tak mi to dělala pak co hodinu, prsa mi praskala, ale já čekala, až bude mít "normální" hlad, tak jsem neodstříkala, no a prsa si řekla, že na co budou tvořit mlíčko, když se hned nevypije...No, snad to malá pochoipila a začne jíst zas normálně :grinning:

Miško, já se na tebe přece vůbec nezlobím :wink: A jestli chceš, tak řekni manžovi, ať tě přiveze a já tě namasíruju :wink:
26. led 2010 v 09:16  • Odpověz
nepsala jsem taki, ale tak...to "i" se tam nějak přidalo samo :angry:
26. led 2010 v 09:17  • Odpověz
Holky tak mě nebolí za krkem, ale bolí mě v kříži. Jsme jak staré babky :grinning: :grinning: :grinning:

Gábi, Luci co to plavání? Je nejvyšší čas se někam přihlásit.

Calli prsa jsou chytrá :grinning: Holt když vidí, že není poptávka, tak nedají ani nabídku :slight_smile:
26. led 2010 v 09:21  • Odpověz
Dobré ránko kočky

Teda u nás byla noc hrůza...ten náš hajdalák se rozhodl že musí držet basu se Samíkem a má taky rýmu...takže sme od půlnoci co hodinu vzhůru a odsáváme a Štěpulka plakal jak nemohl dýchat a odsávačku taky nesnáší...mlátí mi tak hlavou že odsát to je docela záhul...hlavně se bojím abych ho nepíchla do oka :confounded: :pensive: :confused:
No ale teplotku nemá teď ráno je veselej normálně jako vždycky...ale ty soplíky tam jsou:frowning2: takže sem zvědavá co mi na to dneska řekne dr. a asi taky to očkování nedostaneme:frowning2: teď zrovna usnul...ale nevidím to na dlouho...sem úplně KO protože sem ho celou noc hlídala aby se neudusil...když mu ty soplíky totiž stekli do krku začal se dávit:frowning2: ach jo...proč on se po tom Samíkovi musí ve všem opičit :unamused: asi to chytil od Járy on totiž přes víkend chrblal a měl taky velkou rýmu ale po dvou dnech ho to přešlo...tak doufám že malýho to taky přejde!!! :wink:

Waci ty si fakt koleduješ...koukej mazat k doktorovi..to už není sranda když i omdlíváš!!!

Broučí jen tak dál na kočku...však ona si zvykne že se v noci spinká :wink:

Jaji tak už konec smutnění a teď začne těšení:slight_smile:

Luci tak snad už bude Samík opravdu brzo v pořádku a doktorku máš teda hodnou jak se k tomu všemu postavila...a že i to očkování nějak zařídí...však to ještě stihnete... :wink: my už asi ne...jestli ji nedostane dneska...tak už máme smůlu...ale to je jedno...hlavně aby byl Štěpula zdravej...je to fakt hrůza když nemůžou smrkat a chrastí to v nich jako ve starejch hodinách...ale děti prostě bývají nemocné...tak se s tím musíme naučit vyrovnat...však oni budou zase brzo fit :wink:
26. led 2010 v 09:27  • Odpověz
gábi to jsem omdlela asi z pnavy a ještě z těch zad dohromady. Dneska se mi zatí hlava netočí. Když já nemám ani kdy k tomu blbýmu doktorovi jít, nemá mi kdo pohlídat malou a sebou do špitálu ji tahat nechci.
Jé gholky vy jste hodné, že vás taky něco bolí :D :grinning:
26. led 2010 v 09:30  • Odpověz
Tak Štěpánek taky???? No v Lůce to taky chrčí víc než obvykle, ale rýma se jí nespouští. Radši jí dám Libenar, abychom to čistili dřív než to vypukne. Chuděra Štěpánek, snad ho to brzy přejde.
26. led 2010 v 09:33  • Odpověz
Calli Štěpula chtěl pít ostošest a mlíčko najednou nikde...ale já si za to můžu sama...moc nepiju a tak se ani nemá z čeho tvořit...ale já to prostě neumím se nalejvat vodou...mě to nějak nejde :unamused: :pensive:

Luci Samík je teda už kus chlapáka...sem si myslela že ho Štěpán brzo dožene...podle naší váhy má ale tak 7500-7600g, takže to má ještě co dělat:slight_smile:

Kačí to plavání já ráda...ale jak už sem psala je to všechno zase spíš k vaší straně Prahy...nebo já nevím kam byste až třeba dojeli...takže já se přizpůsobím...našla sem nějaké na Proseku a ve Vršovicích a na Floře...ale to je pro vás všechno dost daleko co? no tak asi budu jezdit já za váma...jen musíme dohodnout teda kam :wink:
26. led 2010 v 09:34  • Odpověz
Mně Flora nevadí, tam dojedu v pohodě metrem. Mám to na Ačku :slight_smile: Musíme se ale už někam přihlásit, všude je dost plno.
26. led 2010 v 09:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.