• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
ach jo, byla tu sousedka s 2,5 roku starou holčičkou, nadělli mi bordel, pořád tahali malou a já už jsme to nevydržela,ta malá nezná nic jiného než dopr...., ku...,.....
ona ju to dokonce učí a má z toho strašnmou legraci,se jí ptá cos včera udělala a ona na to posr.... jsem se. a pak jí řekne řekni tetě co tak krásně umíš říkat a ona na to dopr....
je to hnusný když takovej mrňousek takhle mluví, nehledě na to že jí pořád říká je dacan a spratek ,a pak se před lidma zeptá co seš a ona ta malá na to spratek
ale kdybyste viděli jakej bordel mi tu udělala vysypala všechny hračky, vlezla mi na stůl
ajejí matka na to totálně nic, takl sjem zasáhla nakonec já
ta holčička ještě nechodí na nočník,nosí plíny spí s něma neustále v posteli, nezná vlastní postel ... a neumí ani žádnou básničku...
já sjem z toho úplně mimo, mě tak vytočila, že to ani enní možné. malá z toho byla taky rozhozená, sice byla celou dobu hodná, ale teď mi nechtěla usnout.
HOLKY než takovou nábvštěvu, tak raději žádnou a to přišli neohlášeně
26. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
tak autí je odházené:slight_smile: Štěpula ještě spinká a zase teď nechroptí...tak já fakt nevím...v noci se mi málem udusil a teď nic...to mě teda čert nakopni :angry:

Je tu dneska tak krásně...hned bych šla ven...ale dneska jen k dr a zase domů...žádný cestování kkočárkem... :unamused: je tu nula...takže počítám s tím že sjede i ten poslední sníh ze střechy protože jak do toho pere sluníčko tak to taje.

Venku sem potkala sousedku co má 3 letýho syna a chodí ke stejné dr. jako my a říkala že jestli má rýmu tak že ho nenaočkuje..že je na to strašně přísná...tak sem zvědavá...no odsávala sem mu to než šel spát a skoro tam nic neměl...jen takovou průhlednou vodičku...já se z toho fakt picnu...tak proč tak chroptí? ale on se strašně cuká a já se fakt bojím že ho píchnu do oka...je to boj :confounded: :pensive:
26. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
Teda waci...to si je měla vypakovat....co to je za matku že učí svoje dítě takhle mluvit????? :astonished:
Bych jí řekla že to se mi nelíbí a ať přede mnou takhle nemluví že to není hezký!!!! no to mě teda taky rozčílilo? ona je nějaká hloupá ta sousedka nebo co? tohle nemůže přeci normální čloěk dělat!!!
26. led 2010 ve 12:37  • Odpověz
Gábi ona mi připadá, trošku rozumově mimo. Připadá mi taková jednodušší, jako neodsuzuji ji za to, ale tohle je moc, nehledě, že už si toho všimlo více lidí na vesnici. A ten její starší syn co má tak je totálně blbej, promiň mi ten výraz. ale on ti má tak hloupé dotazy, že bych ho liskla. Gábi pochoďte dobře u doktorky budu na ás myslet. musela jsem si jí t uklidit linku abych se uklidnila
26. led 2010 ve 12:55  • Odpověz
Míšo hlavně odpočívej...takovejhle stres ti nepřidá a abys sebou nesekla až budeš mít malou v náručí...to by bylo zlý...dej si nohy nahorů uvař si čaj a udělej si klídek :wink:
Vyprdni se na ně...ty taková nejsi a nebudeš a Zouinka taky pochopí s kterýma dětma si chce hrát a s kterýma ne..my měli na vesnici když sem byla malá taky takovou rodinu a oni měli 3 kluky a to byli samí hulváti...no jak říkáš ty o té sousedce tak úplně stejní...no a taky sme si s nima nechtěli hrát...akorát nám vždycky všechno rozbili a mlátili nás...tak je nikdo neměl rád...Take i Zouinka pozná že tohle nejsou kamarádi pro ní :wink:
Jinak díky...snad to u dr. bude dobrý...malej ještě spí ale budu ho muset tak za 10 minut vzbudit...aby se najedl a pojedeme...abysme to taky do těch 14h vůbec stihli :grinning:
26. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
ale to že jsme rozčílila, mělo pozitivní vlůiv na to že se mi šíleně nalily prsa a musel ajsme odstříkat, protože malá spala
26. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
autor
Mišik,k tej susedke sa nebudem vyjadrovať,je to smutné,že aj takýto rodičia vychovávajú deti :pensive:

Máš nejaký osvedčený recept na kynutý knedlík v dom.pekárni?chcem ho Liborovi urobiť k rajskej.

Gábi,tak sa držte,ale veď si vravela,že Štěpánek takto chrčí aj pri pití UM,nie je to také isté? je to divne,že raz soplíky a potom zasde nie,nech ho dr pozrie,uvidíš,čo a ako....nebuď smutná moja!skús sa s ňou dohovoriť nejako na tom očkovaní...
Si mi neodpovedala,kde sa ti páči na to plávanie?

To je hrozné,čo Samkovi za tú chvíľku odsajem...
26. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
Luci dělám klasickej houskovej knedlík, těsto se dá umíchat v pečce, ale dělám ho klasicky v míse. a vařím na páře :wink:

Holky jdeme chvilku vyvětrat hlavu ven, teda pokud já se obleču :D nemohu pohnout hlavou, tak se mi bude blbě oblékat :D
26. led 2010 ve 13:55  • Odpověz
autor
Tak kde ste dnes všetky? :unamused:
26. led 2010 ve 14:23  • Odpověz
Tak jsme byly venku - je tam nádherně :slight_smile: To sluníčko tak strašně chybí.............

Gábi, Luci - řekněte si kam chcete jezdit, mně je to fakt jedno, já se dostanu všude v pohodě :slight_smile:

waci proboha co to máš za sousedku???? TO bych jí normálně řekla, jestli si myslí, že tohle je normální slovní dvouletého dítěte. Proboha co z ní vyroste????? To pak člověk může doma mluvit jak ze žurnálu a stejně to dítě pochytí ve školce od takových dětí, jako je ta tvojí sousedky.

Luci to máš tak silnou tu MS? Koukej pořádně jíst a pít,, ať sebou taky nesekneš.

Gábi jestli má rýmu, tak ho asi opravdu nenaočkuje, ale třeba usoudí, že to není tak strašné :wink:
26. led 2010 ve 14:29  • Odpověz
Jo a ten sraz s Blackie platí, já tam jedu :slight_smile:
26. led 2010 ve 14:30  • Odpověz
autor
Kačko,ako závidím tú prechádzku...keď vidím to slniečko a že tam ani nefúka,tak by som hneď išla vonku s malým...
No mám ju fakt hrozne silnú,takú som nikdy nemala,ale že tá prvá po porode(aj po očistkách a pod.) býva takáto...no je to mazec...

Tak si užite zajtrajší zrazík :wink: škoda,že tam nemožeme aj my,Libor má zajtra voľno,tak by mi to moc vyhovovalo :frowning2: no čo už...
26. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
No já doufám, že se zítra hnu, pekelně mě bolí ten kříž :( A co Samík? Pořád stejný? Lůca se tady snaží šmrďolit :slight_smile:
26. led 2010 ve 14:48  • Odpověz
autor
Booože,také mladé ženy a také boliestky máme :sweat_smile: tak snáď ťa to nechytne viac a naopak to zmizne.
No čakám,že to zlepšenie príde až tak za 2-3dni,tých soplíkov má tak hrozne moc a ten kašel z toho...
Ty bláho,Lucinka nám vytrie ešte všetkým zrak a bude ako prvá vedieť všetko,opička malá :grinning: daj jej pusinku za mňa.
26. led 2010 v 15:01  • Odpověz
tak my jsme zpátky z poradny, máme hexu, malá ani nepípla, synflorix dostanem za 14dní. Taky jsme nemohly dva dny koupat? :confused: A dostala nějaké homeopatika, aby se jí to nezanítilo nebo co. A máme potírat čajem, máme nějaké pupínky, dostala na to nějakou pastu a když nezabere, tak za týden jdem na kožní, achjo, furt něco.
Jdu si udělat něco k jídlu a pak vás dočtu :slight_smile:
26. led 2010 v 15:01  • Odpověz
Ahojda...tak jsme zpět:slight_smile:

Tak Štěpula prý nemá rýmu ale nějakou zadní rýmu z mlíčka...že prý to dělá to že mu nefunguje nějaký svalík a že jak se mu mlíčko vrací, tak to pak dělá tohle že to vypadá jako rýma...ale poslouchala ho a prý není nemocný...tak nevím...mně se teda v noci nelíbil a to kašlání z rýmičky bylo hustý...ale budu věřit doktorce a uvidíme jak to bude dál :wink:
Jinak to očkování Prevenaru dostal a byl prý první kdo u nich vůbec na bezplatným Prevenaru byl:slight_smile:
Ale doktorka říkala že se stejně neví jestli to stihneme zadarmo, protože pojišťovny se prý cukaj, že se to musí stihnout než jim je 7 měsíců a Štěpula teď dostal první, v únoru druhou a 24. března dostane třetí a to bude 11 dní po tom co mu bude 7 měsíců...a doktorka říkala že se ještě pořád s pojišťovnama dohadujou jestli je to než jim je 7 měsíců a nebo i během sedmýho měsíce než je ukončenej. takže to možná nakonec stejně zaplatíme...ale já už to neřeším...to by mi z toho muselo hrábnout...Doktorka říkala že bysme kdyžtak zaplatili tu poslední dávku kdyby se pojišťovna cukala ale to by pak bylo tak že by nám ty první dvě zaplatila vlastně doktorka a to já nechci..takže bysme museli platit všechny tři...ale to je fakt na palici slovíčkaření...takže já už na to kašlu a buď to bude nebo nebude a hotovo.
26. led 2010 v 15:04  • Odpověz
Lucinko děkuju za sms:slight_smile: a pusinku Štěpánek dostal a děkuje:slight_smile:

Máme to vykapávat Libenarem a odsávat a kdyby to nepomohlo tak se pak teprve uvidí a kdyžtak ještě dávat zahušťující Nutrilon RA a nebo nějakej Nutricor nebo co že to je nějaká vláknina...no sem z toho zase moudrá jako blázen:slight_smile:

Holky je tam fakt krásně ale já si ven moc netroufám
26. led 2010 v 15:10  • Odpověz
Luci když ona se jen snaží :slight_smile: Otáčet se taky ještě neumí. Sice to párkrát dala, ale nic pravidelného :slight_smile: Teda z bříška na zádíčka jí to jde docela dobře, ale když chce. A to by to nejdřív měla umět obráceně :slight_smile: Lůca děkuje za pusinku a taky posílá :slight_smile: I Samíčkovi :slight_smile:

Calli my jsme normálně koupali.

Gábi tak to třeba nějak půjde udělat :wink: Já se s doktorkou dohodla, že to naočkujeme až po hexách. Nechci jí za každou cenu všechno cpát najednou - s tou její imunitou :unamused: Já jí stejně chci dát tu třináctku, takže bych si to stejně platila sama :slight_smile:
26. led 2010 v 15:13  • Odpověz
ahoj holky ja nestiham nebo stiham ale jen ctu :wink:

Samikovi prejeme at je na tom lip a lip.

Gabi teeda Stepanek je sikovnej a neplakal u ockovani?

ja jsem byla s Kikou venku a nakoupit v BILLe jooo Misko zapomnela jsem ti rict ze tam ty letacky na pampera taky nemaji ale soutez tam je :rolling_eyes:jeste ti kouknu teda v tescu o vikendu.

no chtela jsem rict ze venku je strasne krasne, sviti slunicko no ani mi neprislo ze je takova zima. a ted uz jsme doma a kristynka tady haca vedle me dnes ji dam spinkat az v pul 8 :wink:
26. led 2010 v 15:15  • Odpověz
Holky já si te´d dám chvíli oraz a pak se mrknu znova na všechny ty plavecký cvíčka a nějak už to vymyslíme kam bysme chodili ju:slight_smile: a někam zavoláme:slight_smile:

Já nevím co s tím srazíkem zítra...jak to teda je v kolik je a kde na tom Zličíně? Já se trochu o Štěpulu přeci jen bojím i když dr. řekla že je zdravej tak mě to nepřipadá úplně dobrý...stejně pořád chroptí:frowning2: tak já uvidím co dnešní nc a uvidíme ju? nebudete se na mě zlobit kdybych se rozhodla že nepřijedeme? kdyby byl nakřápnutej?mě je to líto...uvidíme jak dneska ta noc ju?
26. led 2010 v 15:20  • Odpověz
Gábi v pohodě, vůbec se nestresuj. To je přeci jasný, já bych s Lůcou taky nejela kdyby byla nakřápnutá.
26. led 2010 v 15:22  • Odpověz
marti taky jsme normálně koupali. :wink: nepřišla jsme na důvod proč nekoupat :grinning: maximálně kvůli tomu, že to místo je horké a spíš se to má chladit. Ale nebo malá to zvládne a nebude mít ani horečku a nic :wink: Ano homeopatika se dávají, ale aby zabraly, mají se brát 2 dny před očkováním a pak ještě 2 dny po očkování. :wink:

Gábi třeba se to stihne, ale ty pojiš´tovny mě točí :unamused:
26. led 2010 v 15:42  • Odpověz
Miško, doktorka mi řekla, že ji nemám teď dva dny koupat a ty homeopatika mám dávat až do neděle, tak nevím :grinning:, ale raději ji poslechnu, však co, když ji nestrčím do vody, nic se nestane, stejně ji budu omývat celé tělíčko.
Jinak jsem se s ní chtěla domluvit na příkrmech, ale i přesto, že jsem měla teď ty potíže, tak prý příkrmy až od 6. měsíce, zatím mám kojit nebo dávat nutrilon...Ptala jsem se i na kašičky, tak taky dávat nemáme, ale já ji kašičku stejně dávat budu, když jí chutná :slight_smile:
Jinak ta tvoje sousedka Miško, to je fakt síla...bych ji asi vyhodila a řekla, že k nám na návštěvu už chodit nemá, když se neumí chovat a malou učí takové sprosťárny :angry:
26. led 2010 v 15:48  • Odpověz
Gábi nám na zahuštěsní doporučil doktor nutriton, je to vláknina ze svatojánského chleba, ale malé se po tom zarazilo kakání ještě víc a blila :frowning2:
26. led 2010 v 15:49  • Odpověz
marti já taky doktora nehodlám posloucha, malá má prostě hlad a když má hlad a nestačí ji moje mléko tak se nezblázním. Ale já jsem se ještě doktora neptala na příkrmy, tenkrát jsme mu voalal jen kvůli mlíčku a to mi doporučil koupit a vyzkoušet. Ale ono je lepší mlčet a dělat si to po svém je to jen tou propagací kojení, nijak to topmu miminku neublíží. :wink:
26. led 2010 v 16:11  • Odpověz
Jo Miší to je ono...já sem ten název popletla...ona říkala ještě něco jinyho a já ta dva názvy pomotala dohromady :grinning: :pensive: To je jedno já sem si řekla že stejně nejdřív zkusím léčbu rýmy jako takový tím Libenarem a pak se uvidí, kdyžtak bych to pak koupila.

Kačí díky za pochopení...já mám o něj fakt strach...když je tak napůl nemocnej a navíc nevím co s ním udělá to očkování a mezi tolik lidí na Zličín a taky abysme třeba vás nenakazili, jestli to je nějaká počínající virozka...to by bylo zbytečný:frowning2: Ale je mi to líto...tak snad to není naposledy co je Bleckie tady v Čechách.

Míšo a s těma pojišťovnama u nás to je už teď buď a nebo...buď se bude pojišťovna cukat...a nebo ne...u nás to je prostě 11 dnů nad limit...ale jestli to vemou nebo ne to nevím...navíc doktorka nadávala že máme Vojensou poj. že to sou takový trochu magoři v červených baretech, že je nemá ráda:slight_smile: ale prý to nikde nesmím říkat:slight_smile: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: Prostě zase záleží co tam na tom úřadě bude sedět za cvoka:slight_smile: ale jak říkám já už to neřeším. Kdyžtak se prostě ty peníze někde vyhrabou a zaplatíme to no...to se nedá nic dělat.
26. led 2010 v 16:13  • Odpověz
Ale notak holky...kdyby to mělo miminkům ublížit to umělý mlíčko tak náš Štěpula už je táááák ublíženej že by se mnou už dávno nemluvil:slight_smile: a jak mu šmakuje:slight_smile: hlavně že nemaj hlad ne...prostě jim dejte v rozumný míře to co si myslíte že je nejlepší a je to :wink: Já sem se taky na kaši neptala a dávám jí...když může UM tak může i kaši a když mu chutná tak proč ne...jen ať si zvyká :wink:
26. led 2010 v 16:16  • Odpověz
Jo a Marti my taky můžeme koupat...dr. nic neříkala...ale dneska do vany stejně nepůjde, kvůli té rýmičce...ať ho zbytečně nestudím...uvidíme jestli bude dneska lepší noc nebo ne.
26. led 2010 v 16:17  • Odpověz
Mně doktorka říkala, ať kašičku klidně dávám, že jí to aspoń na noc zasytí - hahahahaha :grinning: Příkrmy prý zatím nemusím, ale jestli chci, tak jí můžu sem tam šoupnout banán. :slight_smile: Ale to já nechci, aby si nezvykla na sladké jídlo, a pak nebude dlabat zeleninu. :slight_smile: Lůce asi mlíčko stačí - teď se přihlásila po 3 hodinách, tak jsem jí dala a ona u toho hned vytuhla - takže NE hlad, ale uspat se chtěla :grinning: Ty příkrmy se moc řeší - prostě když jsou děti velké a mají hlad, tak proč ne. :slight_smile:
26. led 2010 v 16:22  • Odpověz
broučí malá ejdla jablíčka a sní i zeleninku, ale my máme asi malou popelničku spapá vše a na vše mlaská :grinning: moje maminka říkala, že je celá já :grinning:

gábi já mám doma taky libenar, ale koupila jsem si physiomer baby protože mně na mikuláše strašně chytla rýma a moje maminka mi dovezla physiomer pro dospělé. NOrmálně jedno stříknutí a bylo po rýmě, nevím jak je to možné. Ale koupial jsem to malé a je to fajn, vytáhne o i soplíky hodně vzadu... Myslím že to tom tu už někdo i psal, ymslím že martinka, ale nejsem si na 100% jistá
26. led 2010 v 16:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.