• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
autor
Žanetka,teeeeda,aký príhovor k našim debatám :grinning: ale aj ja to tak robím,keď iné dni tu nemožem byť,takže ďakujeme za tvoje odpovede a názory :wink:

Inak som to nemyslela zle,ja tiež dúfam,že táto MS je taká hrozne silná len tento prvýkrát a potom už nieee,lebo ak áno,idem k dr aj ja...je to hrozné,tak často som ešte kvoli tomu nebehala na wc,bála by som sa ísť aj von,že sa stane niečo nepríjemné... :frowning2:

Inak som truba,kazala som držať palce Libimu a som to tu potom ani nenapísala,ako dopadol,ale nejak sa nikto nepýtal len ty,tak píšem tebe...ĎAKUJEM za držanie palcov Libimu,zostáva u nich,ale aj tak je to nič moc preňho...uvidíme ako to tam pojde,keď už bude zmluva na neurčito,može pozerať v kľude aj niečo iné,keby sa mu nepáčilo...

Tak ešte raz gratulujem k zmluve a obývačka bude v novom ešte krajšia :slight_smile:

Krásny večer,frčím do sprchy a snáď dnes niečo naspím,ale pochybujem,čo 2h som musela meniť včera v noci,aj tak to odnieslo nové pyžamo...ach joj...
26. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
Holky tak Štěpula ještě nespí...nebrečí jen ležív postýlce a občas si povídá...já nevím jestli to je z toho očkování nebo co to je...ale prostě nespí...ale zase začal chrčet a odsáli sme s Járou fakt hodně soplíků...takže to má podle mě rýmu a ne jen z toho mlíčka...takže zítra Jára koupí ty kapičky do nosu co psaly holky že sou dobre a snad to zabere :pensive: úplně se mi chtělo brečet když sem viděla jak tam hajá a nemůže nic dělat...a už mu stoupla teplotka skoro na 38 takže sem mu dala čípek, protže před 2 hodinama měl jen 37 takže to stoupá docela rychle a když má tu rýmu tak aby ho to v noci netrápilo :pensive:
Takže Kačí pro nás asi zítra srazík taky padá :cry: ale to se asi nedá nic dělat:frowning2: Snad mě pochopíte...já vím že jo...však byste pro svoje miláčky taky udělali první poslední.
Jaji děkuju za návod k odsávání...pochopila sem jak si to myslela a zítra to vyzkouším :wink: Vůbec sem nevěděla že už si to tu jednou psala...
Luci já sem náhodou čekala jestli napíšeš jak Libi dopadl...ale nějak sem se nechtěla ptát...sem si říkala že kdyžtak písneš sama...a když ne tak že o tom asi nechceš mluvit...tak promiň :pensive: ale aspoň že tam teda může zatím zůstat a třeba se to zlepší a když ne tak bude mít dost prostoru hledat novou práci :wink:
26. led 2010 ve 22:08  • Odpověz
No nic já jdu spát...snad ta noc bude aspoň o malinko lepší než ta včerejší.
Dobrou noc kočky
26. led 2010 ve 22:17  • Odpověz
jee tak tady se ještě píše :slight_smile: to je nezvyk, já se snažím učit, zejtra mám tu zkoušku,ale nějak mi to nejde, už mě to nebaví, je toho moc a připadám si, že toho vím stejně jako minule, no, snad si vytáhnu lepší otázku a nevyhodí mě :grinning:

Grabu - snad malinkej bude v pohodě, náš mrňous byl po očkování taky protivka protivnej asi dva dny... A teď nám příjde, že mu fakt pomalu ale jistě ty zoubky rostou, furt by něco žužlal, teď naposledy manža položil starou plínu tam, kam ještě mrně dosáhne a on si ji hned chtěl cpát do pusy, já si myslela, že mě omejou :-/

Luci - jinak Libimu gratulujem a omlouvám se, ale já teď absolutně nestíhám :frowning2: Jinak jsem zkusila tu tvou fintu na otáčení a fakt to funguje, jen malej se pak hned z břicha otočí zase na záda a má z toho děsnou srandu :grinning:
26. led 2010 ve 22:18  • Odpověz
dobre rano

tak pokus se nepodaril :pensive: opet vstala v 5h rano :pensive:
27. led 2010 v 07:35  • Odpověz
Luci tak fajn ze to misto dostal a proc s tim neni tak moc spokojenej?? a co prdolka je to lepsi??

petko ja jsem moc zvedava jak vam to pujde to preucovani na drivejsi spinkani, ja moc uspesna nebyla no zkusim to par tydnu a uvidime

vsem moc dekuju za info o spinkani :sweat_smile:
27. led 2010 v 07:38  • Odpověz
Doré ránko kočky
Tak nás další noc katastrofa...až budu chtít někoho mučit budu ho budit po půlhodinách celou noc a on ráno bude vypadat jako teď já...buďte rády že mě nevidítě, protože byste se lekly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Miláček usnul až kolem tý 22h ale už po 23h byl vzhůru protože nemohl dýchat jak měl ucpanej nosánek a tak sme odsáli další soplíky ale tak to šlo až do rána...pořád chrčel...neplakal...ale prostě nemohl spinkat...a teď ráno měl už 38,5 teplotku tak dostal další čípek a snad teď usne...i když vypadá že by si spíš chtěl hrát já doufám že aspoň na hodinku vytuhne...nebo mě z toho kňourání praskne hlava...už 2 dny a dvě noci nespím...obdivuju vás co to zvládáte dlouhodobě...já bych to nedala :pensive:

Jo a tady je -17st. Kolik je u vás...to je šílená kosa :confounded:
27. led 2010 v 08:58  • Odpověz
Peťko hodně štěstí na zkoušku a věřím že tentokrát to dopadne dobře :wink: tfuj tfuj tfuj :wink:
27. led 2010 v 09:00  • Odpověz
Dobré ráno
teda Gábi, nezávidím :frowning2: To je strašný a doktorka řekla, že je v pořádku? Tak to bys ji měla pozvat v noci k vám domů,aby si to užila :angry:
Malá mi usla před 21h, vzbudila se v 5h na kojo a pak se jí nechtělo spát a vykládala si s mojí rukou :grinning: Ale mě se teda spát chtěla, tak jsem si ji ještě jednou přiložila, párkrát si cucla a vytuhla na další dvě hodiny, tak jsem si říkala, Jani, jestli by to u tebe taky takhle nešlo...
Lucinko a to znamená, že mu nedali post ředitele, jestli jsem to správně pochopila? :confused:
27. led 2010 v 09:07  • Odpověz
Marti no ona se mě ptala jestli to nemá po mlíčku...tak sem jí říkala že po kojení vždycky taky chrčí, ale ať se na něj podívá jestli to není něco horšího...a ona mi řekla že na poslech nikde nic...koukala mu i do pusinky a prý dobrý...no a je to prý ta zadní rýma, tak máme dávat Libenar a odsávat...ale je fakt že mu z nosu neteče...ale chrastí to v něm hrozně...třeba to přes den bude zase lepší...včera taky bylo...a Jára dneska koupí ty kapičky do nosu jak ste mi poradily, tak snad to zabere a bude brzo po rýmě :wink:
Jen se bojím aby mu něco neudělala ta vakcína co včera dostal, když je oslabenej...ale to snad ne ne? co myslíte? snad se s tím popasuje nějak:frowning2:
27. led 2010 v 09:13  • Odpověz
Já myslím, že když mu to doktorka píchla, tak asi věděla, co dělá, doufám.
A co ta teplotka? Chudáček, taky si všechno "vyžere" :frowning2:
Malá je teď pod hrazdičkou a ty zvuky, co u toho vydává :grinning:, se tu řechtám, jak blázen :grinning:
27. led 2010 v 09:16  • Odpověz
ahoj holky, tak večer dostala Zoujinka místo hippu Hami a vyzunkla celou flašenu 125ml což se nikdy nestalo u hippu u toho tak ztěží 10ml- a usnula v půl osmé a spala až do dvanácti. Pak už se teda budila ve 2, ve 4, 6 a nakonec v 8. ale možná kdybych jí šla uvařit v noci ještě hami, tak spinkala zase v tahu, ale já měla tamk strašně nalitá prsa, že jsem musela aby mi je vypila.

Takže asi budeme muset přesedlat z hippu na hami. prostě jí šmakuje mnohem víc.

Holky teda nedočítám to co jste napsaly, je toho moc :grinning:
27. led 2010 v 09:19  • Odpověz
Miško, tak to jsem ráda, že malé chutná hami :slight_smile: A nevypije víc než těch 125ml? To mi přijde dost málo, možná proto se budí už po 4h
27. led 2010 v 09:31  • Odpověz
autor
Dobré ránko babenky,

Peti,opäť moc držíme palčeky,aj na rukách aj nohách :sunglasses: ale hlavne sa neboj,verím,že to tentokrát dáš :wink: a aj keď nie,tak aj tak máš náš obdiv ako to zvládaš :wink: drž sa

Jani,spočítaj,koľko dohromady za celýd deň aj noc naspí hodín Kristýnka? Nejde mi to proste do hlavy,že nič nezaberá...skúsila si ju nechať aj vyplakať o tej 5h ráno?

Gábinka,teda brouček malej,snáď teplotka rýchlo zmizne a soplíky tiež,neboj,viem,čo to je nespať celú noc,dnes to sice bolo lepšie,ale verím,že keď vyzdravie,tak spánok zase vytrénujeme do normálu. Posielam mu veľkú pusinku a snáď aspoň trošku pospinká :pensive: to je tak hrozné,keď sú prďolkovia choručkí... :frowning2:

Marti,ešteže si Adélku presvedčila a zaspinkala,budíček o 5h je fakt sila...alebo že by ste mali s Jankou doma budúce pekárky? :grinning: :grinning: :grinning:

Miška,tak bude Zouínka papkať Hipp a bude to. Samíkovi chutí hocijaká kaša :slight_smile:
27. led 2010 v 09:37  • Odpověz
autor
Mišik,oprava,tak myslela som Hami. :sweat_smile:
27. led 2010 v 09:38  • Odpověz
Marti víc právě nechtěla, manžel šel ještě dodělat 50 a už to nechtěla pak už nechtěla ani moje prso. Ale marti ona dyž spolu koukáme a povídáme si tak se dá říci, že dostane mlíčko ještě kolem sedmém, a pak vlastě v půl osmé, takže najzeneá je. a myslím, že kdyby měla hlada, tak si ještě tu 50 vezme, nebo moje prso, nevím jak jinak to do ní narvat:(
27. led 2010 v 09:48  • Odpověz
Luci, ona od té doby, co usíná dřív jak v těch 22h, tak se mi budí mezi 4-5h a já na to nejsem zvyklá, předtím usla v deset a chrupkaly jsme min do 7h a pak ještě...Já vím, že bych si neměla stěžovat, když vám některá mimča nespí pořádně celou noc, ale pro mě je to šílené vstávat tak brzy :sweat_smile:
27. led 2010 v 09:48  • Odpověz
Miško, tak to jo, to jsem nevěděla, že papá 2x za sebou. A ty jíš dost?
27. led 2010 v 09:50  • Odpověz
ahoj dámy

u nás noc pohoda, len ráno bolo papanie o 5,50 a cica mala kako, tak som ju musela prebaliť a som sa bála že už nezaspí :astonished:
prebalím ju a ona tlačí zas, tak zas rýchlo šupnem a prebalím, boli to oba len také malé prdky, ale viem že by s nimi nezaspala - to už poznám - dámu našu :wink: . Tak sa zas uložím a vtom tretíkrát, ale to už nebola prdka, ale salva, len malá už bola ticho, tak som nevededela čo, ale radšej som ju predsa prebalila a šupla do postieľky. Asi dva krát bolo treba podať dudáka, z postele som na ňu 2x psssst povedala a vstávala som o 9,05 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Včera sme navarili toľko granadíru, že som hubovala že ho budeme jesť týždeň - baby, nezostalo nič, ale ja dnes zas variť odmietam :angry: - včera som robila i hovädziu polievku s veľa mäska, tak dnes to mäsko udusím na cibuľke, dochutím, všetci to máme moc radi s chlebíkom a hotovo. Tí moji chlapi by sa mohli naučiť jesť a nie ž..ť :grinning: - myslím na množstvá samozrejme :confused:

miška, škoda že nestíhaš dočítať, včera som ti v mojich prísevkoch "dohovárala do duše :pensive: "
27. led 2010 v 09:52  • Odpověz
Luci jj nedá se nic dělat, budeme muset kupovat hami:/ sice je držší, ale když malé chutná víc, tak s tím nic nenadělám :sweat_smile:

jaji už jsme se koukala na tvé příspěvky, ano mami, pokusím se s tím co nejdřív něco udělat
27. led 2010 v 09:58  • Odpověz
marti chceš pravdu? ne flinkám to, za prvé nemám ani chuť protože mě bolí pořád to břicho jak něco sním, ale je fakt beru to psyllium a řekla, bych že je to o znátku lepší. ale taky to mohu mít vsugerované, že mi to pomáhá:D
Žnaetko Zojulka je to stejné jakmile má něco v plínce, ta se jí to nelíbí. :wink:
27. led 2010 v 10:02  • Odpověz
Miško, to nemám ráda, když někdo někomu dobře radí a on mu potom řekne...Ano mami...tohle mi vždycky dělala kámoška a já už na to mám alergii :grinning: A Žanetka má náhodou pravdu, tak se tím řiď :wink:
27. led 2010 v 10:03  • Odpověz
Miško, no mě právě mudra říkala, že musím jíst, jinak potom mlíčko malou moc nezasytí,tak zkus víc papat, jestli to nepomůže. Já si dám po koju aspoň chlebík :slight_smile:
27. led 2010 v 10:06  • Odpověz
já jsem to myslela ze srandy :grinning: ale to určitě víš :slight_smile:

marti no měla bych více jíst, ale docela se fakt bojím:(
27. led 2010 v 10:09  • Odpověz
gábi, určitě se nic nestane když ho paní doktorka píchla, pokud to neslyšela na průduškách, nebo tak tak to je vpohodě. Vem si mě, jakej jsem měla strach kvůli té tubeře protože to neměla moc dohojené a ba naopak nám to očkování asi pomohlo, protože se jí to krásně zahojilo :wink:
27. led 2010 v 10:13  • Odpověz
broucku tadz je minus 12 tak nevim jestli se schazet
27. led 2010 v 10:18  • Odpověz
blackie jen -12 u nás -21 :grinning: dnes nemůžeme ani výlezt ven
27. led 2010 v 10:19  • Odpověz
Tak to my nemůžem už od víkendu ven, je tu strašný smog :frowning2: a navíc zima, jak v Risku :angry:
27. led 2010 v 10:28  • Odpověz
marti tady naštěstí je krásnej vzduch, ale u vás v Ostravě se nedivím:( jj Marti a jak se malé líbí v židličce???
27. led 2010 v 10:30  • Odpověz
miši, ty potvora :grinning:

- u nás - 12
27. led 2010 v 10:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.