• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Waci, tk to je blbé, tak ho reklamuj...to snad jde ne?

Jajko...asi lepší se na takové pořady nedívat ne? člověk je z toho pak akorát rozčarovanej...vždyť všechny děláme co můžeme aby bylo našim drobečkům co nejlíp :wink:

Aureli snad už Alexe brzo bříško přestane trápit...a pak se bude pořád jen smát a spokojeně spinkat...uvidíš že se to brzo zlepší...držím palečky ať ty lactobacilky konečně zaberou :dizzy_face:
20. říj 2009 v 11:36  • Odpověz
aurrelka dám jen tak trošinku mlíčka zhruba tak 3 lžičky v tom to rozmíchám dám jí to vypít a hned na to kojíme. :wink:

grabu právě že to posílám na reklamaci, ale paní mi napsala, že to bude trvat 30 dní. :confounded: a než to pak pošle zase zpět. Peníze vrátit nejdou protože jsme papouška rozbalili a ani nového nám nemůže hned poslat
20. říj 2009 v 11:42  • Odpověz
A koľko pred podaním to pripravuješ? Lebo on keď sa zobudí, tak je nervák a chce rýchlo jesť. Že či to môžem pripraviť aj pol hodinku dopredu.
20. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
musíš to připravit až se probudí jinak ti laktoše umřou. a dávám jen ráno čili jednou denně. malá je taky nedočkavá a to pak ještě dostane vigantol tak taky zuří a pak je měj v lednici tu krabičku s těmi léky
20. říj 2009 v 11:51  • Odpověz
OK ďakujem, už sú v chladničke. Tak ja dám teraz a ešte večer na začiatok dáme 2 x denne a ak zaberie, tak prejdeme na raz denne.

Inak zdá sa žemliečko sa mi už vracia späť.
20. říj 2009 v 11:53  • Odpověz
No nič idem si na chvíľočku laškať, kým drobček vstane. Zatiaľ pa.
20. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
my jedeme na nožičk a do poradny paaa
20. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz
ahoj holky

zanetko taky jsem se divala ale v podstate tam nic nerekli :unamused: na nas teda neplati nic, od rana zas protivka a usnula az ted protoze jsme byly venku, tam spi jenze co tam mam furt delat :frowning2: to se neda ale asi me nic jinyho nezbyde casem :angry:

Aureli: sleduju ze tvuj malej ma podobny rezim jako moje Kika jen teda nastesti po prvnim kojeni v noci mezi 1 a 3 h usne krasne ale pak je za 3h vzhuru a uz se ji nechce spat :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: dnes jsem zkusila ji trochu plakat ale lezela vedle me no nevim jak dlouho ale vstal drahy s tim ze co ji trapim proc ji nenosim :astonished: malem me kleplo.
20. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
Tak jsme byly na převážení a už malá hezky přibírá :slight_smile: Má už 4180g, takže za týden nabrala 240g, což je prý akorát, takže Gábi, pokud má Štěpánek kolem půl kila za měsíc, tak to určitě není moc :wink:
20. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz
Tak já jedu k ségře, má dneska 30let...papa
20. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz
tak konici kde jste jako?
20. říj 2009 v 17:01  • Odpověz
Jani já teď přijela z nákupu:slight_smile: Nějak sem dneska ko...Štěpula dneska vůbec nespal...tak snad usne večer a já budu mít veget:slight_smile:
20. říj 2009 v 17:10  • Odpověz
Gabi to je mi lito to ja mam kazdy den i kdyz dneska spinka tuk tuk :slight_smile:
20. říj 2009 v 17:23  • Odpověz
a co sis koupila? my mame nove lehatko a ani to ji nebavi ackoliv bych rekla ze tukla parkrat rucickou do hracky tak snad konecne zacne objevovat rucicky :grinning:
20. říj 2009 v 17:24  • Odpověz
Jani my lehátko ani nemáme...malej má tu cestovní postýlku v obýváku a v ní spoustu hraček:slight_smile: a i hrazdičku a do ní teda mlátí o sto šest...ale jen když se mu chce...někdy jen kouká...asi to bude flegmouš po rodičích :grinning: dělá si co chce a když nechce tak ho ani párem volů nedonutíš:slight_smile:
20. říj 2009 v 17:36  • Odpověz
Jani nějak mě to dneska zmohlo ta 100% pozornost celej den...sem zvyklá že spinká aspoň pár hodin...ale dneska je to malej průďa:slight_smile: ale co za hodku jde do vany a pak hurá do hajan:slight_smile:
20. říj 2009 v 17:46  • Odpověz
tak my byli na nožičkách a v poradně, malá už má 4810g pan doktor z ní byl unešený, že je moc krásná a krásně prospívá. Dostali jsme pochvalu :wink: a na nožičkách jsme dopadli taky dobře už můžeme mít jen jednu plenečku, což jsem nadšená a šťastná :wink: jsem dneska KO. malá taky, ale nemůže chudinka usnout. bylo toho na ni moc:slight_smile:
20. říj 2009 v 18:26  • Odpověz
a u nas uz se zase rve vyzkousela jsem vse noseni houpani a nic proste place :angry: :angry: :angry:
20. říj 2009 v 18:32  • Odpověz
waci super:slight_smile: malá fak krásně přibírá:slight_smile:
20. říj 2009 v 18:36  • Odpověz
ahojky, tak já byla ted na dve hodinky ve škole a chudák manža... malej nechtěl moc baštit než jsem šla a já (blbec) jsem tady nenechala mlíko a malej manžovi začal po hodině řvát a prořval celou hodinu :frowning2: A jak na potvoru zrovna byla schuzka s vedoucíma našeho ústavu, takže bylo krajně nevhodný se sebrat a odejít... Takže manža je úplně KO... Vůbec mu to nezávidím... Teď už malej zase spinká jak andílek..

Jinak se ten můj hajdalák naučil strkat si ruce do pusy... Dřív to dělal jen náhodně, jak plácal a ruka se mu tam připletla, ale teď si je tam naprosto záměrně strká a cumle... Když mu jednu vyndám, cpe si tam druhou :grinning:
20. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
holky mám dotaz jak jste poznali že jste dostali MS? Teda samozřejmě ty co ji už máte. Já od pondělní prohlídky špiním a trošinku krvácím.Doktorovi jsem volala, říkal, že když kojím tak mohu celou dobu špinit, že to tak některé ženské mají. Ale já nevím
21. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
Ahoj holky,
tak sem se na Vás přišla podívat :grinning: Malá je napapaná a spinká v postýlce tak je to fajn..poslední dobou přes den hezky spinká až se divím :sweat_smile: A v noci taky spí krásně.
Jinak se máme dobře. Prdelka naše malá nám hezky roste..pořád se usmívá a je to takový naše sluníčko :dizzy_face: Táta se nám už uzdravil ale hned odjel do Prahy a příští týden si jede do Říma takže si s náma moc neužije ale pak až se vrátí tak se nás jen tak nezbaví :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Jen má prdelka pořád plnej nos šušánků tak každý ráno odsáváme a to se malé moc nelíbí a já si připadá jak tyranka jak ji hlavičku držím ale co se dá dělat no..dneska sem se divila že může vůbec dýchat jak měla zacpanej nos :astonished:

Waci já špinila a pak se to rozjelo..ale já zase skoro nekojila jen málo ale mudr mi říkal že kojení na to nemusí mít vliv že můžu MS dostat brzo i kdybych plně kojila..

K.ate Janičce taky ručičky moooc chutnají..a když se ji podaří nasát prstíček to je teprve parááda :grinning: :dizzy_face:
21. říj 2009 v 11:23  •  3 děti  • Odpověz
A v nedělu máme křtiny tak jsem zvědavá jaké to bude :slight_smile:
21. říj 2009 v 11:35  •  3 děti  • Odpověz
sacvi díky za radu, uvidím jak to dopadne.
jsem ráda, že vám |Janička dělá radost.
my jsme z naší malé taky unešeni, je to smíšek, když je vzhůru tak se řehtá. a je to tatínkův miláček
21. říj 2009 v 11:50  • Odpověz
ahoj holky ja se dnes krasne vyspala vstavala jsem na kojeni jen v 3:40 a pak az v7h no krasa.

Zato rano se ji nedarilo usnout musely jsme do kocarku ven a nakoupit. a jeste spinka tak jsem aspon vysala byl tu bordel jak v tanku.

kate: i tvuj Kiubik uz zna rucicky? moje kika si je nikam nestrka jen maaaaalokdy do pusinky tak nevim :confused:

waci ja spinim porad od porodu sice jen malinkato ale furt a ted beru 2 den uz antikoncepci tak uvidime.

sacvi i nase Kika se krasne usmiva a jak povida to je bozi :grinning:
21. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
:wink: holis ahoj. no já jsem už nešpinila, ale po pondělní prohlídce špiním, ale prohlídka mě nebolela :unamused:

jinak naše beruška včera usnula večer v sedm a vzbudila se až v půl třetí ráno. pak zase usnula vzbudila se v šest a pak zase usnula a spala až do čtvrt na deset :wink: odpoledne jdeme za babičkou :wink:
21. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz
Holky jo jo už zjistil, že je má :grinning: Jen dneska teda byla hrozná noc... Malýho bolelo bříško a plakal skoro do tří do rána, nakonec jsme si s manžou řekli, že je pravá chvíle vyzkoušet tu rektální rourku, protože to bylo fakt hrozný... :frowning2: jsme s manžou oba nevyspalí šíleně a malej je taky unavenej, tak hlavně spinká dneska... :slight_smile:

sacvi - všichni tady budou mít křtiny a my to pořád ještě nemáme zařízený :grinning: No známej kněz nám říkal, že to stačí klidně až ve třech měsících...
21. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz
Jo holky, mohly byste se prosim kouknout na anketu, kterou děláme do jednoho předmětu ve škole ohledně testování na zvířatech? :grinning: aby tam hlasoval aspoň nějakej rozumnej vzorek lidí, díky :slight_smile:

http://twohappypeople.webnode.cz/ostatni/
21. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz
už jsme hlasovala :wink: malá se vzbudila jdu sejí věnovat paa :wink:
21. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahoj krásky a ještě krásnější miminka :slight_smile:
k.ate, taky jsem hlasovala :wink:
My se dneska vyspali na výbornou, ale po ranním kojení jsem malé odsávala ucpaný nosík a pak až do jedné nespala, ale neřvala, tak se to dalo...
jééé křtiny, no, už bych je měla asi začít zařizovat :sweat_smile:
Aduš spí, tak se jdu okupkat :dizzy_face:
21. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.