• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
žanetko, ale dnes je to o znátko lepší, možná i díky tomu, že jsme vtahu spala od půl psmé do půlnoci

žanetko jedu k vám, máet tepleji,
holky dnes jdu vyzkoušet australský chleb:D tak jsem zvědavá jakej bude
27. led 2010 v 10:34  • Odpověz
autor
Marti,inak Libor zostáva ako riaditeľ v zácviku,3mesiace tak mal zostať a po tých skúškach mu mali prideliť už nejaký hypermarket,ale domnievame sa,že ešte preňho nemajú žiadny"barák",tak stále zostáva ako "riaditeľ v zácviku",takže nič moc pre Libora...a kým nebude mať ani barák,tak nedostane ani auto,ani nič iné...ale tak snáď sa to nejako pohne časom...uvidíme...

Gábinka,neboj sa,určite to očkovanie Štěpánkovi neublíži.
27. led 2010 v 10:40  • Odpověz
Luci pozdravuj Samíka :wink:
27. led 2010 v 10:44  • Odpověz
autor
Marti,ten smog vám nezávidím,máte to tam dosť nepríjemné :confounded:

Tie mrazy sú hrozné,jak v Rusku...
27. led 2010 v 10:45  • Odpověz
Tak sem chvilku pospala s prckem...ale zase chrčel a zkusila sem Jajčin způsob odsávání a vřele doporučuju...malej sice řval...ale nehnul se ani mě nefackoval takže paráda:slight_smile: odsáto ěhem chvilky :wink: díky Jaji ještě jednou za tip:slight_smile: :wink:

Waci my tu už máme -10 takže pojeď k nám...máme zatím nejteplejc :grinning: jo a masáže taky umím...mám na to dokonce kurz...ale jen na sportovní a relaxační masáže, takže jestli to máš nemocný moc bych si netroufla...spíš jen tak bych ti to mohla zahřát...ale jelikož o tom něco vím, tak bacha...taková neodborná masáž od kdekoho může víc ublížit než pomoct :wink: jen taková malá rada :wink:

Luci já věřím že se to Libimu brzo v práci nějak pohne bude spokojenej :wink:

Volal mi Járův táta že mají na Vysočině -27...to je hustý!!!!
27. led 2010 v 10:50  • Odpověz
holky my máme asi divné mimink, protože ona se v odsávání nosíka vyžívá :grinning:

Gábi tak já jedu, ale budu tam až tak za 4 hodiny :grinning:
27. led 2010 v 10:54  • Odpověz
u nás je už iba -9 a na slniečku bude teplejšie, lebo teplomer mám na balkóne kde nesvieti slniečko :wink: Takže vedieme
27. led 2010 v 10:58  • Odpověz
včera som ho cez deň uspávala hodinu a pol našťastie dnes zaspal po 10 minútach
27. led 2010 v 10:59  • Odpověz
Miší to neva...to bude zrovna Štěpula mít odpolední spánek tak aspoň stihnem tu masáž a pokecáme :grinning: :grinning: :grinning:

Štěpula má pořád 38:frowning2: a pokadil se zase má z toho očkování průjmík...mě je ho tak líto:frowning2:

Doufám že už zítra bude líp
27. led 2010 v 11:01  • Odpověz
gabi neboj teplotka sa postupne stratí a Luci Libimu to tiež určite vyjde, niečo mu už hádam "postavia" :wink: .
27. led 2010 v 11:02  • Odpověz
autor
Mišik,tak som pozdravila a povedal,že potom poďakuje na zrazíku osobne za všetky pozdravy a pusinky :grinning:

Gábi,tak ako je Štěpánkovi?aspoň že ste si trochu zdriemli,to pomože. Čítala si IP? ja len,aby sme to nejako vykúmali na to plávanie,predsa len je koniec januára...
Ty bláho,tak to je krásna zima na Vysočine...
27. led 2010 v 11:05  • Odpověz
holky do alba jsme dala nové fotky zoujinka a tady mrkněte na náš úžasně teplý domeček
http://www.facebook.com/album.php?aid=10605&id=1716979007&l=f74d5ff13d

mám zamrzlé i dveře zevnitř :( a o oknách ani nemluvím. jediná okna která nejsou jsou ty ve výklenku, protože jsou to nové plastové
27. led 2010 v 11:07  • Odpověz
Tak teda parádna kosa - to ste sa aj niekam dostali?
27. led 2010 v 11:12  • Odpověz
no manžel šel zadníma dveřma a přední mi nedjou odemknout a rozmrazovač doma neveme:D:D tak budu muset nahřá svíčkou :grinning:
27. led 2010 v 11:14  • Odpověz
no supiš, tak vás nepodpáľ. no a sme hore teda frčím
27. led 2010 v 11:20  • Odpověz
Tak zámek nám ještě nezamrzá a snad by ani neměl, zato se nám sráží voda na dveřích a večer jsou celé mokré :frowning2:
27. led 2010 v 11:21  • Odpověz
Luci teď Štěpula zase usnul...tak snad bude chvilku spinkat a já sem si dala čokoládu abych nepadla únavou :wink:
Do IP sem koukala...hned to jdu omrknout...ale jsem klidně taky pro tu Floru...je to taková zlatá střední cesta pro všechny asi :wink: bylo tam toho víc...tak snad nás někde vemou.

Míšo no mazec teda...taková námraza!!!
27. led 2010 v 11:22  • Odpověz
autor
Miška,teda,to máte teda krásny mrazík :stuck_out_tongue_closed_eyes: normálne je problém asi sa dostať z domu,ešte že sa to manžovi podarilo a dostal sa :wink:

No on to Gábi bude chcieť asi dohnať a bude pospinkávať,drobček malý.

No tak Flora je asi OK,Libor mi vravel,že keď sa z metra vystúpi,je to hneď oproti ten hotel,takže kúsoček.
Vyhovoval by vám viac pondelok dopoledne alebo piatok k večeru?
27. led 2010 v 11:27  • Odpověz
holky v 5 rano tady bylo -19,2 :slight_smile:

a uz jsme samy, Jirka sel do mesta.

Mam dotaz taky se vic vase mimuska smejou na tatinka nez na maminku, sotva tatinek promluvi kdyz kojim a je po kojeni nebot se hned zacne usmivat a maminka jde stranou :unamused:
27. led 2010 v 11:28  • Odpověz
autor
Jani,to je jasné,lebo sú im vzácnejší...s nami sú celé dni...Libor,keď príde večer,tak Samík može na ňom oči nechať,a tie úsmevy,čo naňho hádže...najlepšie je,keď spolu pozerajú športové noviny večer,to možem robiť,čo chcem,nezáujem,ani na mňa nepozrie :grinning:
27. led 2010 v 11:30  • Odpověz
Luci no prave na maminku se sotva usmeje jen kdyz delam fakt blbosti ale tatinek staci aby prisel :angry: jo ale tatinek v noci kuli papani nevstava :wink: dnes jsem rikala ze se tesim az spolu pujdou do zoo na bazen nebo proste jen tak a ja budu mit svatej klid :slight_smile:
27. led 2010 v 11:34  • Odpověz
Jani to je stejný jako u nás..Štěpula se na Járu taky pořád řehtá...ale on se směje i na mě teda naštěstí:slight_smile: ale jak říkáš...kdo k němu v noci vstává...haha...ale neboj...ať se bude dít cokoli...maminka je vžddycky maminka :wink:
Od tý doby co Štěpula říká táta...i když zatím neví co to je...tak je Jára jak páv načepejřenej...že má tak šikovnýho syna :grinning: :grinning: :grinning:
Luci na tý floře sou dvě plavání co sem našla...
http://amalka.info/praha-flora
a
http://www.aquilus-plavanideti.cz/bazen.html
Tak na jednom snad bude místo...a kdy bysme tak chtěli začít chodit...teď už asi nějakej kurz probíhá...je tuším do března co tam psali...tak já tam napíšu kdy bude další ne? to by i tak bylo fajn kdyby sme začali chodit někdy na jaře ne?
27. led 2010 v 11:42  • Odpověz
holky jdeme spinkat :slight_smile:

Jani jj malá je z tatínka taky úplně hotová :wink:
27. led 2010 v 11:46  • Odpověz
Tak já už mám ají najdutou cestu kudy na to plavčo budu jezdit a mám to od baráku vlastně pořáááád rovně až na konci 2x zahnu a sem tam:slight_smile: je to 20km:slight_smile:
Štěpula už je vzhůru...musím mu jít udělat nějaký papu :wink:
27. led 2010 v 11:55  • Odpověz
Gabi, teším sa že som pomohla :wink:

miši, pohoda, a vnútri máme teplúčko :wink: , aj dobrú polievočku...

Gabika, relaxačná masáž aaaaaa, ja sa objdenávam ako prvá na zrazíku, za oplátku Ti povarujem štepulu ( ha, som dobrá, keďže štepulu vôbec varovať netreva heh :grinning: )

miši, no ty brďo taký mráz - dúfam že vzduch máte vpohode :fearful: , bže tá kosa je fakt len takto na dverách a oknách - teraz zavolaj svokrovcov a opýtaj sa ich,m či fakt nie sú potrebné nové okná :angry:
27. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
Tak štěpán teď už zase dýchá normálně...já nevím proč to tak nemůže mít i v noci...proč ho ta rýma nenechá vyspinkat...to je ale zlá rýma:frowning2:

Já mám takovej hlad a vařit budu až na večeři...to do tý doby umřu hlady :grinning: ale sem líná si jít namazat i chleba :grinning: :pensive:
27. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
Jají já tě klidně namasíruju:slight_smile: to není problém:slight_smile: celý těhu sem nemasírovala...nemá se to...tak mi to docela chybí :wink: a co to znamená povarujem????
Jo Jaji neodepsala si mi tenkrát na to že sem psala že až pojedete s Maťkem na ty závody do Prahy tak můžete klidně s Laurinkou spát u nás...ať nemusíte být někde v loděnici...tak kdyby si chtěla pokoj tu máme k dispozici :wink:
27. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
Miško, tak jsem na fb taky hodila fotku našeho okna v kuchyni...prostě nádhera :angry:
27. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
žanetko ptal se jich manžel včera a oni na to, to je dobré, brzy bude po zimě :grinning: :grinning: tak nám sklaplo :grinning: ale už jsme dohudnotá s moji maminkou, že nám vypomůže a pokud se zadaří tak část oken bychom vyměnili v květnu

Holky tak jsme si šla lehnout s malou a akorát jsme se převalovala, a rozbolela se mi hlava, tak jsem zase vstala a raději tu budu s váma než s emrně vzbudí, ale ona se probudí každou minutkou
to je na pendrek když nemůžeme ven :unamused:
27. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
Marti koukám taky krásnééééééé co ten mráz dokáže vymalovat že?? ale kdo mu o to sakryš stojí já tedy ne :sweat_smile:
27. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.