• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Tady už je -5 takže by se ven možná i dalo...ale já nejdu..když má Štěpán horečku tak to nebudu riskovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Waci tak třeba se podaří pár oken vyměnit...půjde to pomalu ale přece :wink: jo a jinak máte ale hezkej domeček...sem zapomněla pochválit fotečky :wink:
27. led 2010 ve 12:58  • Odpověz
tak to jsi ho neviděla ze předu tohle je z boku, to je přistavované:D:D:D jak dorazí manža z práce vyfotím ze předu :grinning:

no tady je Gábi pořád hrozná zima je tu teď -16 takže to fakt nikam nejdeme akorát malá je vždy protivka jak se nejde ven :sweat_smile:
27. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
holky budu muset malé udělat válecí dráhu už jí jaksi nestačí deka, jak se naučila ppřetáčet tak už to zvládá i zěpt a válí tu sudy :grinning:
27. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
Waci my dneska ležíme oba v posteli...léčíme se a nikdo nás ven nedostane :grinning:
27. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
autor
Babenky,
tak Samík papal a potom bol pri mne v spálni,som triedila zase veci...to je hruza,čo ich je...som sa rozhodla,že niektoré predám na MMB,ak bude aj druhé,tak tie veci,čo ostanú,tak ich je až-až...Libi bude teraz 4dni doma(má toľko nadčasových hodín a nikto mu ich aj tak nezplatí :angry: )...tak to nafotím a hodím na MMB a skúsim predať aj niektoré svoje veci a Libiho...všetko to je ako nové a je mi ľúto to vyhodiť...do niektorých sa ja proste už nezmestím(roztiahnutá panva) a Liborove sú buď krátke nohavice alebo košele(všetko značkové a nemám to komu dať...)keby ste niektorá chcela,rada darujem,naozaj!!!!

U nás v Slaným bolo ráno -19stupňov :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tiež máme diesel a Libi že naštartoval v pohode,ešte že tak :slight_smile:

Volal mi,že možno na budúci týždeň dostane nejakú ponuku dostať nejaký obchod na starosť...tak sme zvedaví s čím prídu...

Gábi,ja to mám na Floru 41km autom,ale keďže budem chodiť zo Zličína,tak to bude viac času a km...vyhovovalo by mi chodiť skor dopoledne,a čo vám?ak by Libi dostal nejaké to auto,tak by to už bolo lepšie...uvidíme...napíš tam Gábi,kedy začína ďalší kurz,že naše deti majú ešte len v únoru 6m a Lucinka je najmladšia,tak od toho dubna by to bolo asi lepšie.

Mišik,okienka pomaly vymeníte,po častiach,ale aj tak to bude dobré,my tiež nebudeme mať hneď všetko naraz...
27. led 2010 ve 13:11  • Odpověz
autor
Žanetka,kde zase siiiiii? :wink: inak ten receptík na knedlu určite chceeeem :grinning: si ma pobavila s tým "žraním"u tvojich chlapov...akurát sme to minule s kámoškou preberali,že keď navaríme na 2-3dni,tak budeme mať chvíľu pokoj od kuchyne,ale omyl,aj tak sa to zje,čo je hrozné...schválne navaríš viac,na viac dní a oni to zošrotujú...Libi je to isté :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
gábi tak to u nás postel nehrozí my se musíme válet a blbout a kecat a číst pohádky, ale na dece na zemi :grinning:
27. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem tady, zkoušku jsem nakonec dala, uf uf uf :slight_smile: jinak tady bylo ráno -20, dobíhala jsem šalinu a teď mě z toho bolí v krku :-/ no co už :slight_smile:
27. led 2010 ve 13:19  • Odpověz
jé Lucinko, to já jsem ti ten receptík svůj taky mohla poslat, :wink: jinak ještě dělám knedlu z kypřícího prášku a je taky výborná :wink:

Petí gratulujíííííííííííííííííííííííííííííííííí
27. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
autor
Peti,no vidíš,sme to hovorili,že to dáš :sunglasses: navar si liter čaju s medom,aby sa ti to ranné bežanie nepomstilo na telíčku.
27. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
holky už jen dva dny a máme náušničky :grinning: a máma si zkusí taky nechat znovu nastřelit tu druhou ďurku :grinning: třeba když to nastřelí doktorka tak to hnisat nebude :grinning:
27. led 2010 ve 13:22  • Odpověz
Peti, tak to moc gratuluju, jsi naše šikulka :wink:
27. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
Petí no vidííííš:slight_smile: super gratuluju:slight_smile: a teď už je zase oddychovka :wink:

Luci já bych taky radši dopolko...Štěpán už býva večer protivnej a v pátek většinou jezdíme pryč :wink:
No vidíš tak se třeba Libimu konečně poštěstí job o kterým snil :wink:
27. led 2010 ve 13:37  • Odpověz
Miško, ty ses mě tuším ptala na židličku. Je super a malé se v ní líbí :slight_smile: Zrovna před chvilkou sťapala kašičku :slight_smile:, ale dělám jí ji jen třetinovou dávku, pěkně pomalu, ať si zvyká. A nebudu poslouchat doktorku, že jen kojit, když malá konečně jí i něco jiného než jen mlíko z prsa.
Ale víte co je zajímavé? Ona nechce mlíko z lahve a dokonce ani ze lžičky, ale kaši tu dlabe jedna radost :grinning:
27. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
marti malá je právě v židličce taky strašně spokojená a pomáhá mi i v kuchyni, moc ráda sleduje bublinky ve dřezu :grinning:
27. led 2010 ve 14:03  • Odpověz
autor
Tak to ja,keď potrebujem variť a byť v kuchyni dlhšie,tak Samík je v stoličke,dám mu pár hračiek,varešky(tie umelohmotné) a je kľud...keď mixujem,tak ani nedýcha :grinning:

Gábi,to dopolko mi príde rozumné vzhľadom k našim detičkám :slight_smile: potom možme napr.zájsť ešte niekam na zákusok :grinning:
27. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
Luci taky máš doma kuchtíka :grinning: to jsme na tom stejně a mixér milujeme taky,. tak holky já se pro dnešek loučím, jdu něco podniknout s malou a ve čtyři mi dojede sestra právě se nahlásila a přijede i s neteří
27. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
Ahoj holky ja nestiham ale poctive vas ctu

Miso zjistila jsem ze jsem si te OMYLEM vymazala z FB ale pozadala jsem te o pratelstvi :grinning: jeste jednou promin mazala jsem jakysi cizi lidi co jsem tam mela a omylem i tebe :frowning2:

holky ja ven taky nejdu ale je mi to lito je tam tak krasne,ale mam trochu strach,kristynka si odpociva v loznici a ja taky odpocivala ale pecu si chleba v pekarne a ona z niceho nic zamuchala tak me vzbudila. delam si chleba s kukurici :wink:

holky ja jsem taky staastna za zidlicku dam ji do ruky pava, k noham panenku libi se ji to zhazovat dolu a do ruky spendlik a muzu aspon chvilku neco varit :slight_smile:

super ze dostane libi market, mohl by dostat tady v Olomouci :slight_smile:

petko super velka gratulace :sunglasses:

zanetko ty kde porad jsi?

marti i ja ji davam kasicku po lzickach obcas at se pekne uci :slight_smile:
27. led 2010 ve 14:19  • Odpověz
autor
Mišik,no bude to jedlík po Liborovi,to budem musieť mať doma si len 5-10L hrnce :grinning:

Jani,sa smeješ,možu mu ponúknuť aj market v Olomouci a budeme sa sťahovať :grinning: možné to je...povedal,že by bol ochotný na max.2roky takto niekam mimo Prahu,sice by sme tu mali domček,ale kým by som bola na materskej,tak by sa to dalo...
27. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
autor
Fíha,Samík mi spí už 1,5h :astonished: nevídanééééé :wink:
27. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
autor
Ženy,riešime plavky pre nás,najlepšie vcelku,máte nejaký typ?
27. led 2010 ve 14:35  • Odpověz
Lucííí tak já chci market v Říčanech a přestěhujte se do Květnice...však si psala že tu měl Libi pozemek ne? :wink: :dizzy_face:

Štěpula teď taky usnul...ale pořád chroptí...ale míň než v noci...nevíte někdo proč je to v noci taková hrůza a přes den lepší?
27. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
Já mám Štěpulu taky v židličce často...ale teda mixér nesnáší...vždycky začne šíleně brečet...jako bych mu vyhodila jeho nejoblíbenější hračku :grinning: a jak to vypnu tak je zase klid :grinning: no citlivka moje no :grinning:
27. led 2010 ve 14:39  • Odpověz
Tak to my židličku ještě nemáme, všude píšou, od pul roku, tak to necháme ještě být, zatím se dá dobře nakrmit i v autosedačce, když na věc příjde, ale teď kašičku nedáváme, protože to vypadá, že ho bříško fakt bolelo z ní :frowning2:

Děkuju holky za gratulace :slight_smile:
27. led 2010 ve 14:43  • Odpověz
autor
Ja neviem,prečo v noci to je horšie,asi jak cez deň častejšie papajú,majú viac tekutín,tak je to lepšie...
Gábi,áno,mal tam Libi pozemok,možno jeho ex tam bude tvoja susedka :grinning: :grinning: :grinning: ale skor asi nie...
27. led 2010 ve 14:43  • Odpověz
autor
Možno by som brala takéto niečo:
http://www.bonprix.cz/bc/offer.htm?cat=1.10.377.1.5.1.&pr=101428

ale ani toto nie je zlý štýl:
http://www.bonprix.cz/bc/offer.htm?pr=100806

čo poviete? a tie ceny mi prídu fajn,na to,že ich budem mať párkrát na sebe
27. led 2010 ve 14:45  • Odpověz
Luci a tak bych byla i rada kdyby dostal ten v Ol :grinning:

u nas se taky spi uz od 13h nevidaneeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a maminka je stastna jako blecha.

luci ja na plavani chci dvojdilne jako pro moje prsa jsou jednodilne maximalne nevhodne :grinning:
27. led 2010 ve 14:45  • Odpověz
autor
Jeeej,tak tu bude bitka o to,ktorý market by mal Libi dostať :grinning: ste zlaté :grinning:

Jani,na tvoju super postavičku si možeš dvojdielne dovoliť,to ja mám smolu,by som vypadala jak zabíjačková klobása v nich...
27. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
Luci ty jsi vtipna :slight_smile: pry postavicku :slight_smile: to jsi me rozesmala :slight_smile: no me jde spis o tvar prsu ja bez podprsenky jit nemuzu a ta baba na fotce ma urcite silikony :sunglasses: jako mit pevny prsa tak klidne ale bejvavalo ze :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. led 2010 ve 14:51  • Odpověz
Tak Jani já sem na tom úplně stejně...já asi budu muset taky koupit dvoudílný...protože já nemůžu být bez podprdy.....já mám jinak prsa až po pas:slight_smile: jako stará bába :grinning: no co se dá dělat no... :confounded: :pensive:

Luci ale ty černý vypadaj dobře :wink: ty klidně takové mít můžeš :wink:
Já asi zajedu u nás do Litomyšle do Litexu...tam mají velkej výběr kvalitních plavek :wink: ale zase ta cena..to je tak 700Kč za dvojdílný plavky :stuck_out_tongue_closed_eyes: http://www.litex.cz/plavky-2010/plavky-2010.asp dá se tam listovat i dál a prohlídnout další plavky...jestli chceš :wink:
27. led 2010 v 15:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.