• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
jako u nas uz se spi skoro 2h, jak kdyby nemohla spat radeji rano :grinning:
27. led 2010 v 15:06  • Odpověz
Gabi :slight_smile: neboj i ja jsem na tom stejne :slight_smile: ale uz dlouho, no vsak jednou pujdu klidne na plastiku, jirka mi rekl ze mu to nevadi vubec a hlavne pro nej nejsou prsa dulezity nebot ted jsou Kristynceny :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja mam plavky z H&M jenze ten vrch mi je KRUTE :rolling_eyes: malej :sweat_smile:
27. led 2010 v 15:08  • Odpověz
no a ted me napadlo ze ja mam hodne nizky kalhotky tak nevim zda jizva nepujde videt tak to bych mela ozkouset ze? :grinning:

me se Gabi libi kolekce na strane 8 a 30, ty jsou takovy obycejny jednobarevny

juu uz slysim tygra tak ja jdu papa
27. led 2010 v 15:11  • Odpověz
autor
Gábi,tie sú krásne :sunglasses: že by som si vybrala z Litexu? :wink: no ešte mať telo ako tie modelky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Samík je už tiež hore :sunglasses:
27. led 2010 v 15:37  • Odpověz
Štěpula už taky vstal ale je protivka jak něco...sem mu odsála nosík a plakal...takové slzy tekly...herečka moje...teď vypil trochu mlíčka a leží na mě a ani se nehne...kouká jak vám píšu...holky já sem objevila trochu tmavší moč v plínce než obvykle...může to něco znamenat nebo to může být těma lékama a očkováním? :confused:
27. led 2010 v 15:41  • Odpověz
autor
Tmavší moč Gábi? Moja,poradila by som,ale nepoznám to...skús zavolať lekárke,čo povie...
27. led 2010 v 15:44  • Odpověz
Už tam dneska není:frowning2: Štěpula nevypadá že y ho něco trápilo...ale snad to je jen nějaká reakce na tu vakcínu...uvidím do zítra a kdyžtak zavolám dr. zítra...není to jako nějak tmavé hodně...jako že by čůral krev nebo tak...jen to není tak světlounký jako dycky...spíš žlutý..no nevím...ach jo...to je pořád něco...a navíc mi volal Jára že byl v lékárně a nemaj ani čípky paralen 100 ani ten sprej do nosu...že prej mají vždycky na skladě jen jeden a dneska už ho prodali...bych Járu praštila...ho tam posílám už celej den a on má na všechno pořád milion času a jde tam až před zavíračkou!!! :angry: tak sem mu řekla ať najde jinou lékárnu kde to budou mít...tak asi bude dneska jezdit po Praze dokud to neobjeví... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 v 15:54  • Odpověz
autor
Pokiaľ ho má tak do žlta,tak to je určite reakcia na vakcínu. Neboj sa. No s tými chlapmi to je ťažko,poznám to,furt majú na všetko čas :angry:
27. led 2010 v 16:00  • Odpověz
Gábi a nepije Štěpánek málo? To taky může být tmavší moč...
27. led 2010 v 16:06  • Odpověz
27. led 2010 v 16:14  • Odpověz
Calli já se ho snažím nalívat co to jde ale je fakt že dneska skoro nic nechce..tak to bude asi tím:frowning2: nebo sem taky hysterka a všechno moc řeším...promíňte :pensive: četla sem na netu že to může bý tmavší když málo pijou, když se berou nějaké léky, když je zánět ledvin, když mají krev v moči...ale to snad zase ne...tak tmavý to není...měla bych se asi uklidnit!!!
27. led 2010 v 16:20  • Odpověz
Gabi tak ja neporadim to vubec netusim ale kdyz je spokojenej tak uvidis.

u nas se pujde za 15min spat. dnes me uz 2 x pocurala a to uz jsem ji 3x prevlikla :grinning: mame ale velkou spotrebu.

smisek to je pekne uz jsem pro tebe hlasovala :wink:

no nic pujdu ulozit tygricu a budu se divat na flashforward ( novy serial ale straaaasne napinavej )

tak jsem zvedava do kdy bude spinkat a v kolik ji budu koupat.
27. led 2010 v 16:47  • Odpověz
Tak já sem taky uspala...koukám že tu moc nikdo není tak já jdu vait tu večeři...dneska budou těstovinky s kuřecím masíkem a žampionovo smetanovou omáčkou:slight_smile: mňam :slight_smile:
27. led 2010 v 17:19  • Odpověz
gabi povarujem - pohlídám :grinning: - a tú masáž, to teda beriem všetkými desiatimi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a prahu budeme riešiť keď tam prídem, ale rozhodne ťa nechcem otravovať, v tej lodenici je to vpohode za prijatelné ceny, tak budem rada keď sa s "pražačkami" (lucka zúri) uvidím, no ďakujem za ponuku, ak by niečo krachlo, určite využijem :wink:

miši - k tým tvojim svokrovcom - bez komentára :frowning2: . Ak by pomôcť nemohli, nič som nepovedala, ale ak môžu ale ONI rozhodnú že zima je na konci - tak to ja ako cudzia by som im na to svoj názor rada povedala. Je fakt že k pomoci ich nútiť nemožno .... no ale :angry:

luci, recept na knedlu napíšem :wink: luci, malému dávaš varešky?? sa nebojíš že si ich narve do krku?? ja malej ani lyžičku nemôžem nechať, práve lebo si ju rve hlboko :confounded:

jani, neprovokuj so židličkou :angry: :wink:

ja som na nete, hľadám byty, volám na inzeráty, zaujímavé si ukladám na FB nech ich mám pokope ... ale ma to nebaví... :frowning2:

luci, váž slová o zbíjačkovej klobáse - ako by som potom vyzerala ja?!?!?! :grinning:
27. led 2010 v 17:22  • Odpověz
gabika aj mňa napadlo či štepula nepije málo, no priznám sa, že neviem ako to je keď mimčo papá už hlavne UM - že či mu to aj pitie nahrádza, alebo či by malo popri tom piť aj čajík alebo teda nejaké tekutiny...a prosím ťa , nemaľuj hneď čerta na stenu :wink:
27. led 2010 v 17:28  • Odpověz
Zanetko a tak kdy budete mit tu zidlu??? jako to uz je dlouho neee? :grinning: to bude driv LAurinka sedet :grinning:
27. led 2010 v 18:20  • Odpověz
Tak mi máme dneska narozeniiny:slight_smile: a malej má 3 zoubky dva jsou málo vidět ale třetí už pěkně roste:slight_smile:
27. led 2010 v 18:27  • Odpověz
Jají ok...tak mi před srazíkem připoměň vzít si olej:slight_smile: nemo tě namasíruju olejem na vaření:slight_smile:
Jají a jaké otravování, kdyby si chtěla u nás máš dveře otevřené... :wink:
Holky asi to bude tím pitím...teď poslední plínka už byla počůraná normálně...ale on fakt dneska skoro nechtěl nic jíst ani pít:frowning2:
No a co ta židlička...to pořád nedali vědět co s ní bude?
27. led 2010 v 18:28  • Odpověz
jo a dneska podržte se malej se postavil na kolénka a už se mi na dece pohybuje a leze, i ty zoubky jsou nějak brzo, a včera se už začal stavět i na nohy, tak vám říkám že mám nějakého hyperaktivního kluka
27. led 2010 v 18:29  • Odpověz
Smíšku teda vy se činíte se zoubkama :wink:
A všechno nej Matýskovi k pěti měsícům:slight_smile:
27. led 2010 v 18:29  • Odpověz
autor
Žanetka,nezúrim :grinning: ja ti to potom na zraze vysvetlím,ktože je "pražačka" :grinning: :grinning: :grinning:
počuj,ty si kočka,to s tou klobásou je moja osobná kritika,takže tak :wink: a s tými vareškami-nie,nebojím,ja mám doma len také tie biele umelohmotné,drevené nemám rada,neprídu mi hygiecké...a tie biele majú dosť široké to,s čím sa mieša a dávam aj pozor,ale v tej stoličke sa mu ťažko dá s ňou nejako manipulovať,že aby si ju napr.otočil tým koncom...to nieeeee,mám to vysledované,neboj,neohrozila by som ho :wink:
Držím palce pri hľadaní,ti verím,že máš toho už asi dosť :unamused:

Smisku,ty sa občas aj inak ukáž ako len,že chceš zahlasovať(aj ja som ti dala hlas :slight_smile: ) a napíš,ako sa vám darí a čo malý Matýsek. Gratulujem tiež,aj k zúbkom,je nejaký moc šikovný,čo? :wink:

Gábi,máš pocit,že ten Nurofen sirup nezaberá?no tak mohol niečo iné skúsiť kúpiť Jára,paralen sirup/ten mám ja a je dobrý/,ibalgin sirup a pod. No to očkovanie može byť náročné,ale neboj,Štěpánkovi bude už zajtra dobre,prcíčkovi. Som zvedavá ako zareaguje na to Samuel :unamused:
27. led 2010 v 18:44  • Odpověz
autor
Dnes sa už asi neukážem,zajtra dopoludnia mám vybavovačky,Libi bude strážiť,nakojím a mám 2-3hod čas :slight_smile:
určite sa ukážem,tak prajem krásny večer a nech majú detičky krásnu noc a maminky sa vyspia :dizzy_face: :zipper_mouth:
27. led 2010 v 18:50  • Odpověz
Luci Štěpula už má zase 38 ale čekám do 19h abych ho neládovala moc často nějakýma lékama...ten Nurofen sem mu dala v 15h a kleslo to ale zase už je teplota zpět:frowning2:
27. led 2010 v 18:53  • Odpověz
Luci tak dobrou noc...Já se taky loučím...Jára už bude za chvíli doma...Štěpula dostane napapat a doufám že aspoň na chvíli usne...tak dobrou noc všem
27. led 2010 v 19:04  • Odpověz
Ahojky holky, hodila jsem do galerky nějaký nový fotečky...

Gábi - tmavší moč může znamenat málo tekutin, aspoň nám to říkali v porodnici, i mamka s tím do mě pořád rejpala, když jsem málo pila a ve škole jsme se to učili taky...
27. led 2010 v 19:34  • Odpověz
luci ja viem že nezúriš... :wink:

no, stolička, je objednaná druhý krát, povedali mi že tú novú kolekciu majú dostať tento týždeň - začiatkom, a že hneď potom mi ju pošlú. Začiatok myslím už bol...tak čakám a uvidím. U nás sú stále okolo a cez 140 € takže mi stojí za to sa takto jedovať :confounded:

gabi, no ak je to z inekcie, tak by zajtra malo byť dobre, ale ak je to zo soplíkov, tak ja by som asi mudre pre istotu zavolala a opýtala sa, že či radšej nemáš prísť... a na teplotku môžeš striedať ten brufen s paralenom - aby neboli tak dlhé etapy medzi znížením teplotky, ale to vieš, že stačí až pri a nad 38. Držte sa :wink:
27. led 2010 v 19:55  • Odpověz
Gabi tfuj tfuj nech zajtra už teplotka nie je
27. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
Peti inak gratulujeme - si fakt šikulka
27. led 2010 ve 20:05  • Odpověz
smíšku, hlas jsem poslala a teď prosím i jeden pro mě :slight_smile: http://www.reknitosmilkou.cz/index.php?hash=f8c3aa8c8a629311c97429ce1f872d99a4d9a5ac1937544588
holky nebojte, nekradu smíškovi nic, nejde o stejnou vitrínu :slight_smile: Tak šup šup :dizzy_face: :grinning:
27. led 2010 ve 22:12  • Odpověz
Smisek...to je teda malý čiperka :slight_smile:
Gábi...to mě mrzí, že má pořád tu teplotku :frowning2:
Peti...takhle malý a už chce pivo :grinning:
27. led 2010 ve 22:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.