• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
ještě věcná co je to štvornožkovat jako lézt??
28. led 2010 v 16:36  • Odpověz
Waci jj lézt po čtyřech:slight_smile: taky sem se tomu smála že my pro to máme název o 3 slovech a na Slovensku jednoslovo:slight_smile:
28. led 2010 v 16:37  • Odpověz
to se mi líbí to si musím zapamatovat
28. led 2010 v 16:38  • Odpověz
hehe holky pravda kdyby vadilo mimuskovi noseni na rukach tak moje kristynka bude mit krivici :grinning: fakt protoze u nas se nosi od narozeni ale snazim se davat pozor ale vite jak to je no.

mimo jine!!! vam reknu realitu: moje sestra zije v UK, a tam ji rekli ze miminko muze sedet od narozeni kdyz se treba privaze do golfek ( tema popruhama) a segra jim rikala ze to je blbost ze u nas v CZ se nesmi a oni se zacali smat a ze pry vychodni evropa :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: 100let za opicema, no no comment jako :rolling_eyes:

holky rodi mi kamaradka a je 32 tyden teprve :zipper_mouth: tak na ni moc myslim
28. led 2010 v 16:46  • Odpověz
jej to je teda brzy 32.tt,ale bude to v pořádku :slight_smile:

Jani a co ty a ty náušničky už jsi našla kde v Olmiku nastřelují? :wink:
28. led 2010 v 16:55  • Odpověz
Jani a jakto? co se děje že tak brzo :confused: tak to i já držím palečky ať je vše vpořádku...to je docela brzo ještě :pensive:
28. led 2010 v 16:55  • Odpověz
autor
Babulky,
ďakujem za pochvalu,zhrnula som to všetko tak,ako to cítim a beriem ja :wink:

Samík je z novej hrazdičky úplne nadšený,tak sa tam stále pod ňou krúti a robí všetko možné,až nechápeme :slight_smile: užíva si tatina ako len može :wink: ja som v kľude navarila,upratala,požehlím a zajtra máme kľud :grinning:

Gábi,čo Štěpánek?už je mu lepšie a nemá teplotku?

Inak od rána Libi rieši okolo domu...posielal nejaké poptávky na podlahové kúrenie,na pár miest by sme chceli...potom pozeral aj kotle,ale ja som z toho jeleň,takže v tom mu nepomožem...no bude to ešte sranda :grinning:

Jani,no to je ešte skoro,ale držím palce,aby to kamarátka zvládla a prcíček bol v poriadku.
28. led 2010 v 17:53  • Odpověz
autor
PS: Peti,dnešné chodítka (teda také,čo mám doma ja) sú tak zabezpečené,že majú rozumné koliečka,ktoré brzdia,čiže kočírujú rýchly pohyb dieťaťa.
28. led 2010 v 17:54  • Odpověz
Luci Štěpulovi už je zase hůř...má úplně takový ty nemocný očička...pořád pláče a já taky...usne vždycky jen tak na 10 minut vyčerpáním...ale za chvíli je vžhůru protože nemůže dýchat:frowning2: já už nevím co dělat...ale teplotka mu snad klesla...měřila sem ho ale už před 2 hodinama a měl 37,2 tak snad mu to nestouplo....
Je mi hrozně...připadá si že ho pořád mučím...když odsávám šíleně pláče už jen jak vytáhnu odsávačku...když mu stříkám sprej do nosu tak ječí a když mu to chci utřít kapesníkem tak se už tak mlátí že nechce...:frowning2:
Už ani nechce pochovat...nesnáší mě:frowning2:
28. led 2010 v 17:58  • Odpověz
Luci a co ta realitka...už se to nějak vyřešilo s těma penězma?

A jakou má Samík tu hrazdičku?

Jani dík...hned si to stáhnu :wink:
28. led 2010 v 17:59  • Odpověz
holky ta kamaradka mela v pondeli kontrakce a tvrdnuti bricha no a dnes mi psala ze ji prdla voda :pensive: moc na ni myslim je to moje kamoska z vejsky, diky ni jsem to zvladla, obe jsme se podporovaly

Lucinko a copak dela prdolka Samik? taky mame hrazdicku novou napred se netvarila ale ted uz jo, no ted se pocurala a do mam jit za 30 min koupat taak nevim zda ji mam prevlict :pensive:

holky muj tatinek jde zitra rano v 8h na operaci kyly tak ja tu asi moc nebudu protoze budu nervozni, preci jenom to neni jen tak a ta jeho vaha :pensive:
28. led 2010 v 18:00  • Odpověz
Gabi chudacek Stepanek :frowning2:
28. led 2010 v 18:01  • Odpověz
Jani tak držíme moc palečky kamarádce i tatínkovi...a neboj všechno to dobře dopadne :wink:
28. led 2010 v 18:02  • Odpověz
grabu - malej bude co nevidět v pohodě, uvidíš...

Jinak my jsme si zašli s manžou i s malým na pizzu do pizzerky, co tady je jako menza, malej celou dobu spinkal v kočárku, takže pohodička, teď leží v postýlce a mlátí do kolotoče... No a už pomalu plánujem, že jak se přestěhujem, necháme někoho malýho pohlídat a zajdem si do kina, abychom měli taky chvilku jen sami pro sebe... :slight_smile:
28. led 2010 v 18:09  • Odpověz
autor
No Gábinka,to ma teda mrzí,že to nie je lepšie :pensive: nekúpili ste aj tie kvapky Olynth? ono tie z morskej vody udržujú "nos v hygiene",ale moc neliečia,možno tak začínajúcu rýmičku...no to je najhoršie,že u tak malých detí sa rýma lieči dlho :frowning2: Samík ma tiež neznáša,keď mu striekam morsku vodu na odsávanie,potom stačí len zapnúť vysavač a už vie,že bude zle a nepáči sa mu to(to sú hystérie :frowning2: ),potom mu zase kvapnem Olynth (teda max.3za deň)...tak neboj,oni to sice tie naše miminká neznášajú a spájajú si to s nami,ale hneď potom na to zabúdajú,sme ich maminky,tak neboj.

Objednala som mu tú z MMB,čo som sem dávala odkaz,je to Fisher price...dá sa nastaviť tak,keď leží na brušku a aj keď leží na chrbátiku.

Gábinka,s realitkou stále nič... :angry: :frowning2:

Jani,to je teda smutné,držíma palce aj tatinkovi na zajtra :dizzy_face:
28. led 2010 v 18:09  • Odpověz
Jani - tvýmu taťkovi budem držet pěsti...

A s tím počuráním, já malýmu dala krásný gaťata, že když pujdem do tý pizzerky, tak ať na sobě má něco hezkýho... a než jsme se vykopali a začli ho přistrojovat úplně na ven, tak se pročural přes plínu skrz, takže tam nakonec šel v obyč dupajdách... prostě dítě sabotér :grinning:
28. led 2010 v 18:12  • Odpověz
jo jo holky dekuju za podporu, preci jenom je to tatinek no :pensive:

sem ji dala teplacky a mikinu a lezi pod hrazdou a mlati do hracek :grinning: a o pul 7 budem koupat a beda jak zas vstane v 5h rano :sweat_smile:
28. led 2010 v 18:20  • Odpověz
luci, gabi, to čo čítam....... :angry: - že neznáša ma ?!?!?!?!??! :angry:

čo by bez vás robili!!!!!!! ešte že vás majú :dizzy_face:

nie je to určite u :dizzy_face: iverzálne, ale moja micka plačká len trošku pri odsávaní a niekedy vôbec - dám jej časť odsávačky do ruky aby sa s tým hrala, pri tom zapnem vysavač a stále to má ona v ruke keď odsávam - sa s tým sa ma zabaví...

jani, si piš že palce držím i ja s laurinkou, dnes kočenke i zajtra tatikovi

miši no štvornožkovať - krásny výstižný názov :grinning:
28. led 2010 v 19:03  • Odpověz
u nas uz se spi, usnula u kojeni, ona je ted tak roztomila ze ja bych ju celou snedla :pensive: proste je to moje osobnost.
28. led 2010 v 19:27  • Odpověz
Holky, tak normálně tu zrušenou zastávku od pondělka zase zavádí :slight_smile: Tak je vidět, že když lidi nezůstanou lhostejní, dá se s věcma pohnout i tady u nás, jupííííí... No, ale stejně už tu nebudem moc dlouho :grinning:
28. led 2010 v 19:31  • Odpověz
Petko vidis kdyz se chce tak to jde. Kdyby tam pobliz bydlel reditel MHD tak by to tam jezdilo non stop :pensive:

jdu se umejt a cekat na jirku, povecerela jsem 2 chleby s maslem a syrem :grinning: takova dietka na vecer, normalne jim naposledy kolem 17h ale dnes jsem mela chut :sweat_smile:
28. led 2010 v 19:59  • Odpověz
No ahojky,
Tak babule dúfam, že zajtra budú chlapci na tom lepšie ako dnes.
jani dík za odkazy a aj my držíme palčeky.
28. led 2010 ve 20:02  • Odpověz
Kate to je fajn že vám tu zastávku vrátili...tak začneme protestovat za nízkej rodičák a třeba nám ho zvýšej :grinning: :grinning: :grinning:
Holky tak sem už úplně hotová dneska...koupala sem Štěpána a omdlela v koupelně... :confounded: ale nebojte nic se nestalo...hned sem byla zase ok...ale Štěpula má zase 38 takže sem mu musela dát zase čípek, ale teď už hajá, tak doufám že bude spinkat...já půjdu taky tak se mějte moc hezky a doboru noc vám i miminkům :wink:
28. led 2010 ve 20:02  • Odpověz
Gabi dávaj na seba pozor, ako to že si odpadla? To už má nejako dlho tú teplotku, nezavoláš zajtra mudr. :frowning2:
28. led 2010 ve 20:05  • Odpověz
grabu - ty jo... musíš bejt na sebe opatrná... Jak dlouho má vlastně štěpula po tom očkování? my jsme měli zvýšenou teplotu asi dva dny a pak už dobrý, tak pokud ji má dýl, šla bych asi k doktorce, teda určitě... Běž si lehnout a odpočívej pořádně... :wink:
28. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
mne doktor nakázal vždy po očkovaní zavolať že ako sa máme, nech vie ako sme to prežili
28. led 2010 ve 20:13  • Odpověz
No idem buvať tak dobrú nôcku.
28. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
Gábi...to je mi moc líto, že je Štěpánkovi zase hůř :frowning2: Ale abys věděla, že nejsi sama, tak Adélka od večera taky chrčela, při papání nemohla skoro dýchat, kojila jsem ji na etapy od 20h až do 22:30, kdy konečně usla :frowning2: Během toho jsem ji asi 3x odsávala nosík...Nechápu to, nikde jsem s ní nebyla a u nás taky nebyl nikdo nemocný :frowning2: achjo :frowning2:
Jani, držím palečky, aby to tatínek zvládnul :wink:
Jdu spinkat, dobrou
29. led 2010 v 00:09  • Odpověz
dobre rano,

tak se jdu pochlubit, kristynka sla spinkat 19:15 a vstavala v 5:50 :grinning: jsem stastna jako blecha tech 5:50 mi nevadi, v lete bude 6:50 preci :pensive:

jinak moje kamaradka vcera porodila v tom 32.tydnu zdraveho Stepanka, mel 1580g :wink: jsem normalne dojata.
29. led 2010 v 06:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.