• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Ahoj holky mně to počasí štve:( celou noc chumelilo a my jedeme do Brna na ty náušničky. Gábi co to děláš na omdlévání jsem tady já a ne ty.
29. led 2010 v 07:05  • Odpověz
Jani tak to je super, že se porod povedl:slight_smile:
29. led 2010 v 07:23  • Odpověz
Misko vidis zapomnela jsem ti napsat co nausnicky, no doktoru kteri to nastreluji je tu dost, takze to me mudre reknu ze ji je necham nastrelit jak pujdem na 3 hexu.

Misko hodne stesti na ceste, tady nastesti nesnezilo, uz aby to roztalo :rolling_eyes:
29. led 2010 v 07:43  • Odpověz
Dobré ráno kočky:slight_smile:

Teda Calli to není moc uklidňující zpráva že je Aduš taky nemocná:frowning2: to já bych byla šťastná jako blecha kdyby byly všechny miminka zdravý a kdybysme neměly žádná ani jedno trápení...ale to by asi nebyl život...tak doufám že bude Adélka brzo fit a nerozjede se jí to jako nám :unamused:

Waci hodně štěstí na naušničkách a ať to malou ani tebe nebolí :wink:

Jani tak že kamarádce gratulujeme a přejeme hlavně zdravíčko a ať všechno i dál pokračuje dobře :wink: ať prcek přibývá jak má a dělá jim jen radost:slight_smile: a krásné jméno si vybrali :wink:

Štěpán už nemá teplotku...má jen 37,6:slight_smile: ale pořád ještě chrčí...ale to bude asi na dýl :confounded: ale sem ráda že nemá teplotu protože bych s ním jinak musela k doktroce a takhle to stačí léčit doma kapičkama a odsáváním :wink: snad už to bude brzo pryč, protože mi to fakt rve srdce jak pláče při tom odsávání :frowning2: :pensive: Jinak noc byla...jakž takž...sice byl malej od 2h co hodinu vzhůru...ale mě už to nějak nepříjde...už vás chápu že na všechno se dá zvyknout...i na to že děti nespí

Jo a Jani...no šikula je Kika že spala o hoďku dýl...jen tak dál..ale jak říkám, základ je to jí nebrat na hraní a vydržet:slight_smile: myslím že to za těch 14 dní co bude Jirka pryč nacvičíte a on pak bude koukat kdo vám vyměnil miminko že tak krásně spinká :wink:
29. led 2010 v 09:12  • Odpověz
Gabi, tak super ze je Stepanek bez teplotky no mel ji nejak dlouho chudacek

Jako Kristyna si mysli ze to bude dospavat rano ted uz 1,5h spi :confused: jako 5:50 mi nevadi ale i 7h by bylo super :pensive:
29. led 2010 v 09:18  • Odpověz
autor
Ahojte babulky,
tak u nás sa spalo krásne,sice som okolo 2h nahadzovala dudlík,ale vstával na papu až o 5h :wink: museli sme odsať soplíky,kvapnúť...no ten rev...Gábi,chápem,ale čo sa dá robiť,proste im musíme pomocť a vydržať ten plač...potom nemohol spať,ale zaspal okolo 5.45h a spí doteraz s Liborom...ja som už nejako nemohla...

Gábinka,ty dávaj na seba pozoooooooooooooor!!!!!!!ešteže sa ti nič nestalo v tej kúpelni,to bolo únavou...tak odpočívaj ako sa dá!
Som rada,že Štěpánek už nemá teplotku a držím palce,aby sa už neobjavila,to by si už musela k dr,aby skontrolovala,či nemá nejaký zápal. Posielame pusinky a objatie.

Čo tiež Kačka a Lucinka?

Miška,držte sa na náušničkách.

Jani,suuuuper,som na vás ráno myslela o 5h a skúmala,čo ti ešte poradiť...Samuel tiež nechcel spať a možno by sa už aj chcel hrať,ale ja ho proste neberiem z postieĺky,nechám aj poplakať,aj keď to trvá skoro 1h,vždycky to zaberie,či to je o 1h alebo o 5h ráno,že krásne zaspí a ja s ním. Fakt to vydrž,vyplatí sa,uvidíš. Musíš proste vytrvať,aj keď je Jirka doma a on to musí pochopiť...držím palce Janulik :wink:
29. led 2010 v 09:25  • Odpověz
Jani měl tu teplotku dva dny jako po hexe, tak myslím že to bylo fakt tím očkováním...on to tak měl i minule že první den nic a pak se mu druhej a třetí den ta teplota objevila, ale sem ráda že je pryč...snad už nestoupne :wink:

Luci no to bylo asi únavou včera...ještě že sem nedržela zrovna Štěpána...ale to y mi snad mozek nedovolil omdlít když ho držím...prostě sem byla nakloněná nad vanou a koupala a jak sem se prudce zvedla tak se mi zamotala šiška a už to bylo...ale nic se nestalo...mě se to občas takhle děje a já už sem zvyklá :unamused: ale musím dávat pozor na Štěpána!!!
Super že Samík tak hezky spinká...apoň naberou sílu...Štěpán teď taky ještě spí...sice pořád chrčí...ale už je mu asi i líp, protože ráno vypil 210ml mlíčka a to včera vůbec nechtěl papat...za celej den sem do něj narvala tak 500ml a to byl fakt boj aby aspoň něco vypil...a dneska už to bude snad lepší :wink:
29. led 2010 v 09:36  • Odpověz
Ahojky...
Gábi, já bych taky nejraději, kdyby tu rýmu neměla ona ani Štěpánek, ani Samík a ani žádné jiné miminko...Malá vstala už v jednu, do dvou jsem ji krmila a uspávala, pak ve 4h, ale to nechtěla papat, ještě usla, ale jen do 5h a pak jsem do 7h bojovala se snoplíky, dostala i hysterák a v 7h jsme zas na 45min usly...to už byl i Jirka doma, tak si ji vzal k sobě, abych se ještě trochu vyspala, no a já v 9h vstávala.
Adélka nechce ani pořádně papat, vůbec nemůže dýchat :frowning2:
Jani, gratuluju kamarádce k miminku :slight_smile:, hlavně ať jsou oba v pořádku.
Jdu zas odsávat...chjoo
29. led 2010 v 10:49  • Odpověz
haj ženy :wink:

jani, kámoška :slight_smile: -že gratulujeme aj my, tetky koníkové :dizzy_face:
a na tatika dnes tiež myslím :wink:

gabi, nemala si v kúpekle moc teplo - ty brďo, ináč fakt ináč nebezpečná situácia - a kde bol štepula keď sa ti to stalo - aj keď to bola len chvilinka tak ste mali obrštigro, že sa nič nestalo :astonished: ... a s tou teplotkou, ja nechcem strašiť...ale už včera som ti písala že ak je cez deň, tak večer zvykne stúpnuť :pensive: . Ale keď to takto prebiehalo i minule - a hlavne, keď mu už chutí papu, tak snáď bude dobre - teda tfuj tfuj tfuj aby bolo :wink:

včera bol milan mrknúť 2 byty - v jednom kuchyňa že ani pohnpť a v druhom obyvka že 3,5 x 3,5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Dnes ideme omrknúť ďalšie a ak bude mimino dobré, idem aj ja :slight_smile:

a stoličku, predstavte si dámy moje, stále nemám :angry: :angry: :angry:
29. led 2010 v 10:53  • Odpověz
Luci a libimu nevadi kdyz nechas Samika plakat? jako kdyz rano chudak vstava do prace tak je mi ho lito prave, teda jirka chodi az na 11:30 ale i tak no.

Gabi tak hlavne ze uz je v pohode

Martinko chudinecka a kde to chytla?

Zanetko diky, tatka uz ma snad po operaci, pockam az zavola, ja sama si po operaci skoro nic nepamatuju jen tu hroznou bolest bricha na JIP kde mi 2h po operaci nesmeli dat injekci od bolesti :frowning2:
A zidlicka nic jo no to je konec tak jedine cekat :pensive: nemam tam zavolat? tak doufam ze objevite nejaky pekny bytecek, moc bych ti to prala at mas konecne klidne spani

mam uklizeno jeste dam tygra spat a vytru :grinning: a pak pujdem ven
29. led 2010 v 11:02  • Odpověz
Marti to je mi fakt líto že Adélka taky bojuje s rýmou:frowning2: ach jo...počasí jedno pitomý...takhle se nachladěj ani nevíme kde...

Jaji no Štěpula byl ve vaně na lehátku...ale máš pravdu že sme měli štígro že se nic nestalo...Já prostě byla už unavená, jak sem 3 noci kloudně nespala, uklízela sem tn barák, když mají přijet ty návštěvy a taky tam bylo teplo v koupelce a byl včera blbej tlak..no všechno dohromady prostě se mi zatočila hlava a já byla na zemi...už ale dávám pozor...du zavolat dr. co s tou rýmou, má z toho totiž i kašlík, jak mu to teče do krku...tak nevím...třeba poradí nějaký kapičky.
Jo a teplotku pořád nemá...má teď 36,6...tak snad už aspoň to je dobrý a ani večer nepoleze nahoru potvůrka jedna!!!
29. led 2010 v 11:02  • Odpověz
Jani, my právě kvůli smogu nebyly týden venku, tak jedině v úterý, jak jsme šly do poradny, jinak vůbec netuším :frowning2: Teď usla zas, tak uvidím, na jak dlouho, ptž toho spapala malinko :frowning2:
29. led 2010 v 11:09  • Odpověz
Tak paní dr. říkala že jen odsávat odsávat odsávat...že to kuckání je tím že mu stýkaj ty soplíky do krku...ale že to bude dobrý až to trochu povolí ta rýma...no tak budeme odsávat a odsávat a odsávat :unamused:
29. led 2010 v 11:09  • Odpověz
Marti Štěpula taky včera skoro nejedl...ale to je asi normální když jim není dobře...taky moc nejím když mi je blbě...ale hlavně dávej Adélce aspoň na lžičkách vodu nebo čajík...ať není dehydrovaná :wink:
29. led 2010 v 11:10  • Odpověz
Dík Gábi, pokusím se, jestli to všechno nevyplivne :frowning2: Jak často mu stříkáš ten physiomer?
29. led 2010 v 11:13  • Odpověz
Je na něm myslím napsaný že max 6x denně tak já stříkám většinou po každým koju...zas to nechci přehánět abych mu nepodráždila sliznici
29. led 2010 v 11:28  • Odpověz
ahoj holky, tak Lůca drží basu a má taky rýmu :frowning2:

Gábi, Luci to jsem ráda, že už jsou ti vaši chlapi skoro fit :slight_smile:

waci to jsem zvědavá na naušničky, nás to taky čeká, ale ještě jsem malou neobjednala.

Calli tak Adélka taky? Bože to zase rozšiřujeme po netu koukám.

Jani nechápu co řešíš. Dítě jste si pořizovali spolu. Já taky pořád na začátku brala ohledy, ale už to bylo neúnosné a tak jsem prostě Radkovi řekla, že se nedá nic dělat, ale že to musí vydržet. A to vstává před sedmou. Vydrží to, protože chápe, že já se chci v budoucnu taky vyspat.

Jaji nebylo by jednodušší si tu stoličku vyrobit :grinning:
29. led 2010 v 11:28  • Odpověz
Kačí to neeeeeeeee...Lůca je taky kámoška teda...ale nemusí dělat všechno co ti dva naši uličníci :frowning2:

S tím spaním já mám asi trochu štěstí že Járu nevzbudí nic...takže já to prostě neřeším...když Štěpula náhodou bulí nebo když se ráno vykecává v postýlce tak taky hned neletí...a když ho to vzbudí..no tak co...je to taky jeho dítě ne...jen ať ví že ho máme...a Jani...kor když Jirka chodí až na 11:30 do práce...to bych nějaký buzení vůbec neřešila...jako ty máš snad taky právo se vyspat ne :wink:
29. led 2010 v 11:38  • Odpověz
Se z ní picnu, fakt. To není měsíc, aby něco neměla. :( Naštěstí to nemá nějak moc, ale chrápe a bublá jí v nose. Holt si asi musím zvyknout, že u nás nejde nic jednoduše.

Mám pocit, že Lůcu už pěkně nudím a hračky taky. Je nějaká umrnčená, nic jí nebaví a ještě se naučila vejskat, takže tady neustále vejská a já mám hlavu jak pátrací balon ............
29. led 2010 v 11:44  • Odpověz
jani, díky, netreba, volala tam kočena z prahy a zas jej povedali, že v utorok :angry: ...

kači, neprovokuj...

teda s tým šírením chorôb po netu, no mali by sme z toho urobiť nejakú študiu :astonished:

gabi, fajn že si mudr crnkla, aspoň môžeš byť sama kľudnejšia :wink:
29. led 2010 v 11:51  • Odpověz
Kačí ach jo...je mi to fakt líto...sem doufala že už Lůca nic nechytí...:frowning2:

Tak se mi z toho druhýho plavání zatím neozvali...tak se asi nahlásíme na to pondělí dopoledne ne?

Jaji tak snad už příští týden židlička bude...to je fakt hrůza co vymýšlejí!!!

Kačí s tím vřískáním tě chápu...mám to doma to samý a to je teda děs
29. led 2010 v 11:59  • Odpověz
holky to je mi lito ze mate mimuska nemocny, ja musim zatukat tuk tuk Kristynka je zdrava jako rybicka, sice ma sram u nosanku nebot jsem ji neostrihala vcas nehtiky ale jinak je to muj budulinek zdravej tuk tuk.

no tak uvidime, diky za podporu, me je jirky lito on kdybychom ho vzbudili treba v 3h rano tak uz neusne :pensive: ja si tady furt stezuju ale nemela bych, stezovat si muzu az kdyby byla nemocna :wink:

tak jsem uklidila, vytrela, vysala, prach utrenej, koupelna, zachod a jeste vytru kubal kde ma kocka zachod ( zanetko taky ti roznasi kockolit po byte??? :rolling_eyes: ji vzdycky vyhrozuju ze ji nohy useknu ale :grinning: stejne ho furt roznasi.

no a jeste teda chci vylestit kuchyn, mozna i vsechny dvere :grinning:

a pujdeme ven na vzduch nebyly jsme 2 dny a venku je sice mokro :rolling_eyes: ale aspon na hodinku pujdeme, ja mam dobry ze ona se mi po 40 min vzbudi tak mam aspon duvod jit domu :sweat_smile:
29. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
Gábi určitě nás nahlaš, ať jsme ve stejném kurzu :slight_smile: To vřískání je fakt děsný, mám hlavu jak střep.........

Jaji to je jak s tím lehátkem,co?
29. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
Ok tak já ještě počkám co na to Lucinka a zavolám tam...a na to pondělí dopoledne teda ju? mám se ještě na něco zeptat? oni tam píšou od 9-12...asi bysme radši někdy kolem 11h ne? aby zase nebyla ráno zbytečná panika s brzkým odjedem a buzením dětí což? já se zkusím poptat jak to tam mají...jo a taky se musím zeptat jestli bude platit ta cena co píšou na netu...ještě něco? mě to nějak nenapadá... :sweat_smile:
29. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
Jani no seš holka šikovná...já musím ještě vysát a umejt druhou koupelnu...aby bylo připraveno na návštěvu...ale vůec se mi do toho nechce...no a to žehlení..co myslíte...včera po tom omdlení sem se na to vyprdla a mám tam teď horu jako blázen..no ale tak zavřu dveře a do té místnosti se hold nepůjde :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
kači, no podobne ako s lehátkom, to som nakoniec našla, kúpila a som mu rada. Ja keď si nájdem niečo čo sa mi páči, tak mám klapky na očiach a idem si po tom.... :confounded:

peti, malá je na deke a super sa na nej hrá, točí sa tam ako hodinkové ručičky, prekoprca z bruška na chrbátik a opačne je tam supiš spokojná - dobre si vybrala :wink:
29. led 2010 ve 13:44  • Odpověz
ahojjjjjjj holky už máme náušničky :slight_smile: Malá vůbec neplakala a byl to fofr, paní doktorka jí držela na klíně fixovala hlavičku já si s ní povídala a sestřička naznačila, a nastřelila a je to máme krásné růžovounké, jakmile malá usne, tak vyfotím :slight_smile: a máma má taky nastřeleno tak doufám, že to nebude hnisat. bylo to fajn, takže nastřelení u miminka takhle doporučuji, snad to nebude hnisat a nic. ale snad není po mně :slight_smile:O náušničkách vůbec neví leýží i na ušícha vůbec jí to nevadí ani čepička a nic. nebyla ani kapička krve, prostě bezvadné :wink:
29. led 2010 ve 13:46  • Odpověz
Holky Štěpán už má zase 37,1 takže to zase leze nahoru:frowning2:

Já sem uklidila zbytek baráku a sem zase KO:frowning2:

Waci super že naušničky nebolely a už se těším na fotečku jak je malá krásná:slight_smile:
29. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
Miši super, že ste to takto zvládli.
Chorôbky neblbnite, už nikto ďalší :angry: . rýchlo sa uzdravte.
Ja som dnes mala neplánovane anglinu - písali sme test, ale bola som tam len pol hoďku a dostala som akože 1 - keby sa známkovalo. No a drobca som svokre uložila do skladu (budúca detská izba), má tam otvorené okno a spí. Som s ním chcela ísť aj von, ale keď tak krásne spí, hoci ho budem musieť trošku uhúpavať, ale hádam to zvládneme. Nemohol ísť von, lebo nasnežilo more snehu a svokra má problém s nohou, tak by sa jej zle chodilo.
29. led 2010 ve 14:30  • Odpověz
Ale abych neměla jen špatný zprávy tak mám jednu lepší...mám už 67kg takžee zase o kilečko míň tak mám radost:slight_smile:
29. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.