• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
gabi volaj doktorke.
29. led 2010 ve 14:35  • Odpověz
no tak gratulujeme k zhodeniu kilečka - to bude z toho ponocovania .-)
29. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
babule tak to číslo mama a ja o príkrmoch mám už v elektronickej podobe, ale má to 23MB, takže k to má záujem, tak mu to pošlem. Pošlem to nejako cez veľkú poštu, keď príde domov drahý, alebo kto ma gmail, tak tomu to prelezie aj tak.
29. led 2010 ve 14:43  • Odpověz
hallo, miši, kde je fotečka ??? som zvedavá :slight_smile:

gabika, ty si tiež nedáš povedať :angry: - ja viem, to sa ľahko hovorí, tiež keď viem že niekto príde, tak všetko gruntujem, pritom nemám pocit, že by u mňa poriadok nebol :wink: - ale určite by som to nerobila keby som deň poredtým picla únavou !!!!! To tu fakt teraz znie ako miška napísala "ano mami", ale gabika !!!!!! ..... :fearful: sama si mi dala za pravdu že to bolo obrovské šťastie že sa nič nestalo a ..... si čert :fearful:

micka išla spinkať a zaspinkala bez mrnku, zlatinko moje :slight_smile:
29. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
zuzi, už som ti poslala adresu .... :slight_smile:

gabika, ale ty už si tuším pod váhou spred tehu - že ???? to už len ja tu mám nad v porovnaní spred tehu :frowning2: . A akú máš výšku??? viem že si to písala, ale nem pamätám...
29. led 2010 ve 14:52  • Odpověz
už sa na tom pracuje len to dlho lezie
29. led 2010 ve 14:56  • Odpověz
ahojky holky, já jsem dneska nějak mimo, s manžou jsme se včera pohádali a furt to není úplně dobrý :-/ achjo :frowning2:

jinak jaji - jsem ráda, že se malé deka líbí, já se těším, až ji budu moct dát mrněti s klidným svědomím na podlahu, až se přestěhujem a bude vytáhnutá pořád, teĎ mu ji zatím dávám jen k nám na postel, protože tady ten koberec je na prd, kdo ví, co v něm všechno je a tak, tak se mi to nechce riskovat... Za chvíli asi stejně budu muset, ale dokud to není bezpodmínečně nutný...

já včera asi do půlnoci prala malýmu věci, už se fakt těším, až se přestěhujem a budem mít automatku :slight_smile:
29. led 2010 ve 14:56  • Odpověz
peťi to sa urovná - v jednej izbe je to normálka, že sa ľudia občas povadia a veru aj v 3 a 4.
29. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
Zuzi já už sem jí volala...prý to musíme zvládnout a nedávat další léky...není to prý rýma jako taková a ani na průduškách nic nemá...tak já nevím...doufám že už to na těch 38 do večera nevyleze a už bude dobře...Štěpula už ale nevypadá jako včera...to měl fakt i ty očička jako by byl nemocnej...no snažím se ho nalejvat aby měl aspoň tekutiny...ale nosánek je teď zase lepší...to zase až v noci bude chrčet...no musíme to hold zvládnout a příští týden už snad bude po rýmě... :wink:

Jaji jj už mám 3kg pod předtěhuváhou...ale já sem před tím přibrala než sem otěhotněla...takže mám pořád co shazovat...mám 170cm a tak bych ráda ještě tak ty 3-5kg určitě dala dolů :wink:

Jinak s tím uklízením já vím.. :pensive: .zasloužila bych na prdel...ale já prostě nemůžu vidět ten nepořádek a neumím si představit že by návštěva do toho přišla...je tu pořád prach a ty moje padající vlasy...no hrůza a taky koupelny už sem týden neumývala :pensive: tak sem to musela vzít všechno...no ale už je to hotové a už jen odpočívám...prádlo už se nezblázní :wink:
29. led 2010 v 15:01  • Odpověz
inak už spíme hodinku apol a iba raz som mu bola dať cumlík. Ak to takto pôjde ´dalej tak sa naučí sapť aj v postieľke :slight_smile:.
29. led 2010 v 15:02  • Odpověz
Gabi, tak hádam mu to prejde - ako mi tiež máme večer soplíky, ale nie moc. takže to nejako moc neriešim v noci nemusím našťastie odsávať.
29. led 2010 v 15:08  • Odpověz
Sem dala vařit vajičko že udělám obložený chlebíky pro návštěvu a ono mi prasklo :angry: potvora jedna :angry: no to je jedno...bude i tak dobrý a když to bude vypadat blbě tak uvařím jiný...ještě mám dost času:slight_smile:

Petííí no tak..hádky bývaj...s tím nic neuděláme...ale neboj to bude zase dobrý :wink: asi sou nějaký skvrny na slunci či co :unamused:
29. led 2010 v 15:17  • Odpověz
veď to vajíčko aj tak rozkrájaš, takže nevadí - teda mne by to ako tvojej návšteve vôbec nevadilo, ak im to bude vadiť, tak ich vyho´d a prídem ja
29. led 2010 v 15:20  • Odpověz
:slight_smile: Zuzi já myslím že jim to vadit nebude...to sou lidičky zvyklí na všechno ale mě to naštvalo...ale to je jedno...však je to jen vajíčko...chutnat bude i tak dobře:slight_smile:
Štěpula usnul, tak mám zase chvíli klid:slight_smile:
Zuzi to sem chtěla Alexanra pochválit že tak hezky spinká...teď už jen natrénovat to na celou noc a je to paráda :wink: však on se to taky za chvilku naučí...já tomu věřím :wink:
29. led 2010 v 15:40  • Odpověz
No veď jasne nemôžem chcieť všetko naraz a si sa pýtala, že čo mnažel, ke´d je drobec tak často hore - on to už akosi aj prestal vnímať. Takže v pohode.Len akurát drobec si myslí, že treba vstávať s ocinom o 6: 20, ale našťastie ho vždy nejako ukecám. :wink:
29. led 2010 v 15:42  • Odpověz
Zuzi tak to je teda dobrý...to Štěpula to má naopak...dělá budíček Járovi on a ne Jára jemu:slight_smile: protože Štěpán se obvykle budí 10minut před jeho budíkem:slight_smile: a to pak Jára nadává proč nemůže ještě 10 minut spinkat:slight_smile: ale pak je rád že se s ním aspoň ráno pomazlí:slight_smile: a od tý doby co Štěpán budí Járu svým "táta táta" tak je Járovi úplně jedno že ho vzbudí a je nadšenej že říká táta:slight_smile: ale až tomu bude rozumět co říká, tak to bude sranda protože ho budu moct poslat ať si jde vzbudit tatínka a maminka bude dál spinkat :wink: :grinning:
29. led 2010 v 15:50  • Odpověz
No nič sme hore, tak pa.
29. led 2010 v 15:59  • Odpověz
holky tak malá ne a ne usnout, tak jí manžel násilím podržel hlavičku a já blejskla aspoň půlku obličeje usnula mi až v kočárku,a le to má čepulu na hlavě, ale náušnička jde vidět. Jsou to nastřelováky a ty za 4-6 týdnů vyndáme a dáme ty co máme od babičky
29. led 2010 v 16:04  • Odpověz
Waci malá je kočenka:slight_smile: moc jí to sluší:slight_smile:
A máte krásnýho sněhuláka:slight_smile:
29. led 2010 v 16:07  • Odpověz
Gábi jj úplně ji ty náušničky změnili, je to fakt rozdíl:D holt už máme holčičku na první pohled :grinning: jakmile sebou nebude šít, vyfotím jí zepředu
29. led 2010 v 16:09  • Odpověz
jinak na face book jsem přidala nás domek zepředu,tak se nezrhozte :grinning:
29. led 2010 v 16:19  • Odpověz
Holky, to je hrůza, malá ani přes den nedýchá líp :frowning2:, už se děsím noci...
Miško, to bude fešanda, až tam bude mít ové naušničky :slight_smile: Ale i tyhle má hezké :slight_smile:
29. led 2010 v 16:30  • Odpověz
Marti to je mi líto:frowning2: Odsávat odsávat odsávat...
29. led 2010 v 16:35  • Odpověz
Marti jo bude, tys na ně kukala na FB, tak fakt bude jak princezna, ale i tyhle prozatimní nejsou špatné :wink:
29. led 2010 v 16:42  • Odpověz
tak vas musim docist tatka je po operaci ale asi jim zkolaboval behem ni :frowning2: zitra tam jdu tak snad to bude dobre, bojim se

mamka je sama doma a sla s pejskem k veterinari a zjistila ze nam tece z kohoutku venku voda tak volala hasice ze nevi co s tim ma delat ze ji to nejde zastavit a prijeli rovnou 3 tak se jich ptala zda by prijeli i kocku ze strechy sundat a rikali ze jo, byli pry moc hodni
29. led 2010 v 16:49  • Odpověz
Jani teda to mi je moc líto tatínka, ale určitě to bude v pořádku.
To ej fajn, že byli hasiči příjemní, to tady těžko pohledat.
29. led 2010 v 16:54  • Odpověz
Holky já vás čtu, ale nemám šťávu reagovat.

Waci to jsou kráné naušničky, taky už se musíme dokopat :slight_smile: Moc jí to sluší princezně :slight_smile:

Gábi taky mě čeká úklid, ale vůbec se mi nechce. :(

Jani teda to je mi tatínka moc líto, ale neboj, to bude v pořádku. Držím pěsti.

Calli tak já musím zaklepat, že malá jen chrápe, ale zatím to tak nějak udržujeme. Takže jak psala Gábinka - odsávat, vlhčit vzduch, větrat.
29. led 2010 v 16:55  • Odpověz
broucek jj jsem ráda, že to máme za sebou, malá o nich ani neví leží normálně na uších a nevadí jí to
29. led 2010 v 17:05  • Odpověz
Jani to víš že to bude dobrý...drž se kočko :wink:
29. led 2010 v 17:45  • Odpověz
holky koukam ze stavkujete, pro slovenky srikujete :grinning:

ja se jdu umejt a oholit pak prijde jirka a budeme se divat na film, zitra jdu po obede do nemocnice za tatinkem tak se moc tesim, diky za podporu

jo a vasim nemocnejm mimuskam preju at je to prejde co nejdrive, chudinecky.

Kristynka sla spinkat dnes v 18:45 :astonished: ona proste usnula a to jsem ji i budila :grinning: tak uvidime, zda se mi ze po mliku lip spi, ze ji ta kasicka lepila v brisku.

tak papa a zitra se tu objevim zas prvni a beda kdo me predbehne
29. led 2010 v 19:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.