• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Jani, tatínkovi bude určitě líp :slight_smile:
Adélce se večer udělalo trochu líp, už i povídala a smála a teď usla, ale kdo ví, na jak dlouho. Jinak pořád odsávám, kapla jse jí i olynth a ten jí to asi na chvilku zklidnil...no,bojím, jaká bude noc...jdu do spšky a hají. Dobrou
29. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
gabika, ty vyžľa :grinning: - aj ja chceeeeem

miši, krásne naušničky, a nemôžu tam tie nastrelené zostať dlhšie, keby si chcela??? a toho snehu čo bam náte juuuuu, kto robil snehuliaka???

Marti, držím palce v skoré uzdravenie a nie len vám, všetkým soplíčatkám :confused:

jani, tatik to má za sebou, teraz ho to asi bude bolieť ale potiom bude fajn... a chcela si napísať štrajkujete??? alebo čo malo byť po slovensky srikujete????
29. led 2010 ve 21:43  • Odpověz
dobre rano :wink:

kristynka sla spinkat v 18:45 a vstala v 5:45 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hura, po UM lip spi nez po kasi :rolling_eyes:

zanetko jo jo melo tam byt strajkujete ja sem nevedela jak se to slovensky pise pac anglicky je to STRIKE :sweat_smile:

ja jdu dnes za tatkou moc se tesim sama vim jak boli bricho po operaci :pensive:

heeej co budete varit???

ja bud pangasiuse nebo kotlety s rajcatkama a mozzarelou :sweat_smile:
30. led 2010 v 06:51  • Odpověz
Žanetko mohou tam zůstat pořád :slight_smile: ale my máme krásné náušničky od babičky, tak se na ně moc moc těšííme až je vyměníme :slight_smile:
30. led 2010 v 08:38  • Odpověz
Miso nausicky jsou moc pekne, taky se tesim az to moje devcatko bude mit taky.

Tak jel Jirka nakoupit a ja jsem tu zustala s Kristynkou a Garfildou, holky co mate kocky nechodi vam spat do lehatka??? me teda jo :grinning:

doufam ze vsem nemocnym mimuskum uz je dnes lepe
30. led 2010 v 09:40  • Odpověz
bré ranko,

ja varím udené s chrenovou omáčkou a chcem robiť zemiakové knedle, no tie som robila zatiaľ len raz a neboli úplne najúžasnejšie - snáď sa teraz podaria - nemáte niektorá na ne overený recepis??? ja som našla na nete že zemiaky, soľ, hrubá múka, krupica, vajce....
30. led 2010 v 09:56  • Odpověz
krásné ráno :slight_smile:
Tak nám už je líp, i v noci se kupodivu spalo. Usla ve 20h, probrala se ve dvě, pak jsem jí do 4:20 jen odsávala, kojila, převlíkala(ptž furt ublinkávala, jak kýchala), už jsem se bála, že nebude spát, ale nakonec usla a kojila jsem o půl osmé a nakonec jsme vstali o půl desáté :slight_smile: Už ani tolik nechrčí :dizzy_face:
30. led 2010 v 10:17  • Odpověz
Ahoj holky,

tak u nás noc zase žádná sláva :confounded: Teď prdelka ale spinká..teď jo :sweat_smile: Poslední noce to vážně stojí za nic :unamused:

Tátu máme od včera v Praze a vrátí se až večer..

Krásnou sobotu přejeme :slight_smile:
30. led 2010 v 10:59  •  3 děti  • Odpověz
marti, supiš že sa to lepší :dizzy_face:

ja mám zemiaky hotové, tak asi sa musím spoľahnúť na recepis z netu :astonished: , tak snáď som si vybrala dobrý, lebo je ich tam viac a hlavne, v každom je iný pomer ingrediencií :angry:

dámy a napísala som vám včera že som zrušila objednávku na stoličku ?!?!?!? Našla som ju u vás inde v akcii a pozoooor, - červenú :grinning: :dizzy_face: :slight_smile: . Tak som si povedala že keď som vydržala doteraz, vydržím ešte do 1/2 februára kedy príde švagrová a prinesie mi ju :wink:

idem na knedliky, držte palce ak tu niekto bude a kukne :sweat_smile:
30. led 2010 v 11:19  • Odpověz
Žanetko knedlíky dělám stejně tak jak sji našla recepis, ale místo hrubé dávám polohrubou :slight_smile: jelikož já doma nemám hrubou, jen polohrubou a hladkou :slight_smile:

Dnes tu moc nebudu, není mi pořád dobře:( a ještě musím dnes uklidit, protože v pondělí čekám návštěvu
30. led 2010 v 11:25  • Odpověz
ahoj holky, já vubec nevim, co dneska udělat k obědu, máme tu jen zeleninu na polívku a jinak nic :frowning2: Jinak u nás je pořád nálada na prd, nějak nevim, co s tím udělat, no snad se to srovná... včera jsme se s manžou zas pohádali, říkal mi, že ho štve, že se malýmu věnuju tak moc, že na něj už mi čas nezbývá... :-/ a já vůbec nevěděla, co mu na to říct... prostě mrňous se sám o sebe ještě nepostará... achjo :frowning2: Nejvíc mě štve, že je to všechno kvuli tomu pitomýmu sexu, jenže po takovejchhle hádkách nemám už chuť vůbec na nic... :-/

No a ještě k tomu nemůžu pořádně najít žádný materiály k té mojí slavné diplomce...

Jinak ale včera se malýmu podařilo otočit ze zad na bříško samotnýmu, takže už to umí na obě strany... Jen je blbý, že pak se snažil znovu a nešlo mu to, tak to vzdal, bylo mi ho líto, šmudly malýho :slight_smile:
30. led 2010 v 11:57  • Odpověz
zanetko :slight_smile: :grinning: cervena :grinning: a povedli se knedliky?

Petko to je mi lito, my taky meli obdobi hadek, v pondeli to vyvrcholilo takovy jsem mela brakdown a uz je to v pohode, snazime se oba. Pevne doufam ze se vam to podari preckat v pohode, ty chlapi jsou nervozni kdyz nemaji sex :astonished: nejsou jako my zeny :astonished: a neuvedomujou si ze pece o dite neni sranda, ja jsem kolikrat vic unavena nez to dite. :pensive:

Miso uzij si vikend a moc neuklizej, bordl doma = spokojene miminko :grinning:
30. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
peti, to je vpoho, to sa stáva a neboj, ako to prišlo, tak to odíde..... :wink:

jo jo knedliky chutili výborne, niektoré aj vyzerali nádherne, ale niektoré :grinning: . Omáčka tiež mňam a polievočku som urobila fazuľovú - z tých velikánskych fazúľ a zelenina - v tej vode čo som údene mäsko varia ale tú som len´chutnala pri varení, jesť by som všetko nevládala ... no, podarilo sa :slight_smile:

jani, už si bola za tatinom, alebo ešte sa len chysstáš?? - ako sa má?
30. led 2010 ve 13:57  • Odpověz
Ahoj kočky:slight_smile:

Tak jedna návštěva mi odešla a druhou čekám tak za 2hodiny:slight_smile:
Ale pohoda...malej je hodnej a už i tu rýmu má docela lepší...dneska sme zatím odsávali jen jednou :wink:
Je tady dneska tak krásně že mi je fakt líto že nemůžeme jít ven:frowning2: už aby bylo po rýmě...

Jani tak snad bude tatínek už veselejší až za ním půjdeš :wink:

Jaji to mám radost že nakonec bude ta červená stolička:slight_smile: a taky že si to těm blbounům v tom obchodě co to pořád oddalují nandala tím že si to zrušila...kdyby chtěli kšeft, mohli se dávno postarat...takhle maj prd a snad v tom druhém obchodě už to bude dobrý :wink:

Jaji já mám super recept na bramborovej knedlík...to takhle vemeš košík...a jdeš...a vybereš si v regálu v obchodě...a máš ho uvařenej hned :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jo a prej že vyžle...si mě rozesmála...haha...to ještě bude hodně dlouho trvat než ty faldy dám pryč...ale to už aspíš asi nějakým cvičením...mám to tělo takový celý nějaký povadlý... :confounded:
30. led 2010 v 15:52  • Odpověz
ahoj holky tak jsem zpet od tatky, je dobrej, sice obvazany bricho ale jinak fakt dobrej :wink: tak jsem hned klidnejsi :wink:

Jirka zatim vozil venku Kiku, zas si venku pospala svych 40 min a uz jsme doma

Zanetko a polivecku jsi zkousela uz davat Laurince?

Teda Gabi ja vim ze mas rada navstevy ale 2 v jeden den by me zabilo, neni nad to si lehnout a nedelat nic :grinning: tak hlavne ze je Stepanek uz fit.
30. led 2010 v 16:26  • Odpověz
Jani mě se to tak nějak sešlo samo...a navíc to sou návštěvy u kterých sem fakt ráda že přijedou protože je vidíme málo a přijedou zase nejmíň za pár měsíců...takže když se nahlásili na jeden víkend tak sem neprotestovala...a Štěpula je už docela ok a ani tu teplotu už nemá takže dobrý...večer když sme šli spát tak měl sice ještě 37 ale ráno už krásnejch 36,5 a drží se mu to tak to fakt bylo asi z toho pneumokoka :wink:

Super že je tatínkovi dobře...to mám radost :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. led 2010 v 16:34  • Odpověz
gabika, super recept, no ja ti ani neviem, či u nás taký je :grinning: - viem že sú v sáčku - práškové zemiakové cesto na knedliky, ale hotové - nikdy som to nepozerala :wink:
gabi, si piš, že som im svoje napísala - len im je to asi šuma-fuk, ale mne sa uľavilo :slight_smile:. Len ma picne ak to dopletú a stoličku aj tak pošlú - jasnačka že ju neprevezmem :rolling_eyes:

jani, laurinke našu polievočku nebudem dávať minimálne rok :astonished: - laurinke robím jej polievočku - mrkvička, zemiak, brokolica, karfiol, kel .... som zvedavá, ktorému slovu nebudete rozumieť. Ani omylom netuším, či kel je u vás kel alebo nejako ináč :grinning:

pečiem koláčik, jednoduchý a dobručký, ono je to skôr zákusok a je mňaaaaam :slight_smile: - teda ak sa podarí
30. led 2010 v 18:21  • Odpověz
Zanetko :slight_smile: kel je kapusta ( to rikala babicka takhle kapuste :slight_smile: ) a karfiol je kvetak :grinning: ja jsem se hodne naucila slovensky v Londyne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mela jsem tam fajn kamaradky ze SVK ale popravde jsem jim tak mesic nerozumela poradne, takovy paplon :astonished: vankus :astonished: a podobne veci :grinning:

my zitra budeme delat pangasiuse proste tu rybu v testicku, s hranolkama :grinning: taky jsem ted koukala na Babicu co varil zapecenou cuketu, hm vypadalo to moc dobre. s mozarrelou a parmezanem.

no nic pred 5 min jsem ulozila Kristynku usnula u kojeni a ted si jdem napustit vanu s JIrkou :wink: tak pekny vecer holky :wink:
30. led 2010 v 18:52  • Odpověz
uznávám, že kel jsem nevěděla, ale jinak rozumím všemu :slight_smile:
30. led 2010 v 19:01  • Odpověz
:grinning: marti :grinning:

Holky slysely jste o te p.ce co tady v Olomouci vyhodila tu holcicku z balkonu a pak skocila taky :frowning2: je to strasne smutne, na ten panelak mam vyhled z okna http://tn.nova.cz/zpravy/cernakronika/pad-matky-a-dcery-ze-13-patra-mohlo-jit-o-vrazdu-a-sebevrazdu.html je to strasne smutne
30. led 2010 v 19:09  • Odpověz
Jani, s jirkou jsme říkali, že tohle už není možné. jak může někdo vyhodit vlastní dítě z okna :angry: Kdyby pak ta baba neskočila sama, tak bych ji přišla asi shodit já :angry:
30. led 2010 v 19:19  • Odpověz
jani, tak to teda neeeeee - kapusta je kapusta a kel je kel !!! - kapusta je zelo (podľa knedlo vepřo zelo)
... vanu s jirkou ... teda teda :slight_smile: :dizzy_face:

jani - fúúúú, nepríjemné :frowning2: . U nás zas v potravinách lúpežné prepadnutie.... ale prežili všetci "len" postrelený. Ale to dievčatko :frowning2: :frowning2: :frowning2:

no čo je kel u vás, aj ja to chcem vedieť !!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
30. led 2010 v 19:27  • Odpověz
žanetka Janka má pravdu kel je po česky kapusta a kapusta je zelí :wink: Teda ak si v čechách v reštike objednáš kapustu donesú ti kel, čo by asi všetkých nepotešilo :wink:
30. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
Dobre rano maminky a mimuska :wink:

tak Kristynka si opet vstala v :wink: 5:35!!! jako to by mi nevadilo ale tim ze jsem kojila v 4:30 tak uz jsem neusnula :rolling_eyes: teda aspon myslim :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zanetko :slight_smile: vasi kapustu mam rada ale nasi kapustu nejim :grinning:

no nic jdeme si hrat :sunglasses: a tatinek nevstane a nevstane aby me nechal spat :rolling_eyes: :grinning:
31. led 2010 v 06:25  • Odpověz
dobré ráno všem, tak tady u nás se kel říká kedlubni :grinning: ale já znám kel jako kapustu :slight_smile:
Já jsem stále mimo, tak snad to brzy přejde
31. led 2010 v 08:20  • Odpověz
Holky, tak zas je malé hůř :frowning2:
Miško, ODPOČÍVEJ!!! a to je rozkaz!!!
31. led 2010 v 09:55  • Odpověz
haj, no dnes tu "fičíme"

som sa teda pobavila na tom kel - kapusta - zelí - a kedlubna je teda čo???? - tiež kel? a ako sa povie kaleráb? - dnes som ho kúpila, fuknem ho laurinke do polievočky ako ďalšiu novinku....

dnes som videla byt, je božsky riešený, má 88 m2, podlahy oki, okná oki, kuchyňa nie je podľa mojich predstáv (prerobila by som ešte pred nasťahovaním) a kupelka by časom tiež išla do rekonštrukcie - už sme sa s mužom kvôli nemu pohádali, lebo na to čo sme zatiaľ videli je rozlohou a riešením de-luxe, ale je v Petržalke :angry: . Milanovi to nevadí, ale ja mám z tej lokality strach :astonished: - že či si tam budem vedieť zvyknúť....

Miška, ty k tej mudre FAKT NEPôJDEŠ???????? :frowning2: :frowning2: :angry: :confounded:
31. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
jaji...kel je kapusta a kaleráb je kedluben :slight_smile:
A je fakt tak hrozná ta Petržalka? Když tak hoď odkaz na byteček :wink:
31. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
hajte baule:slight_smile:

taj mám i druhou návštěvu pryč a Jára šel spát a já musím strážit draka :grinning: taky bych si dáchla ale už se hold asi musím smířit s faktem že se pořádně vyspím tak za 6 let...ne pardon já vím že zrovna já si nemám co stěžovat...ale nějak mě těch posledních 5 dní vstávání k soplíkům unavilo...dneska už je ale Štěpula docela dobrej :wink:

No se slovensko českým okýnkem ste mě teda zase pobavily...ale co je kaleráb teda netuším...

Jaji kedlubna je takový kulaty zelený nebo červený, tvrdý, má to kořínek v zemi ale vyroste to nad zem a má to nahoru ještě listy...ale jí se jen to kulatý tvrdý...musí se tomu okrájet slupka a když to necháš až moc přezrát tak je to pak už takový dřevnatý a není to dobrý...no já nevim jak jinak to vysvětlit.
31. led 2010 ve 14:19  • Odpověz
Jaji ta lokalita je jako nějaká nebezpečná nebo proč?
31. led 2010 ve 14:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.