• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
gabika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: na to, že nevieš čo je kaleráb si ho perfektne opísala :grinning: :grinning: :grinning: maťka nad tebou to "preložila" :grinning: :grinning: :grinning:

petržalka je taká - betonová džungla. Je to štvrť, v ktorej je veľa veľa barákov. Niekomu sa v nej býva supiš, no ja mám v hlave nejaký blok pred ňou... Na druhej strane je odtiaľ všade kam potrebujeme blízko, kdežto teraz sme v krásnej lokalite, kúsok máme samú zeleň (rieka morava, lesy...) ale veeeeľmi ďaleko od centra, roboty a rodiny....
31. led 2010 ve 14:41  • Odpověz
jaji, já myslela, že tam žijí i hodně problémoví lidé, aspoň jsem ten dojem získala z toho, jak se o ní vždycky mluví...a jestli je to navíc místo bez zeleně, tak by se mi tam taky moc nechtělo...a co ten odkaz? :sweat_smile:
31. led 2010 ve 14:51  • Odpověz
jaji aj segra býva v Petržalke - pri draždiaku a že v pohodke a to vživote nechcela ísť do BA :wink: , mala by som to k tebe potom na skok keď budem v bA :wink:
31. led 2010 v 15:03  • Odpověz
jaji - v Petržalke bydlí naši známí , já tam teda byla jen jednou, ale nezanechalo to ve mně nějak zvlášť hrozný zážitky, přišlo mi to tam docela v pohodě :grinning: Ale už je to pár let zpátky....
31. led 2010 v 16:32  • Odpověz
Jaji no já než sem to popsala tak Marťa to napsala...tak už sem to nechala...a došlo mi že to je Kedlubna...no tak sem aspoň vyjádřila svoje opisovací střevo :grinning:

Já chci taky vidět odkaz jak ten byt vypadá? :wink:

Já sem byla v Bratislavě jen jednou když sem přijela odkudsi z Rakouska po řece lodí...byli sme na exkurzi s Dějákem...ale pak sme zase hned mizeli...vzali sme to přes ten Děvín...no nádhera a šup zase na Moravu...takže tak...a to asi neporadím jak bylo v Petržalke, protože sem do dneška netušila že tam taková čtvrť je :grinning: ale to plus že by k tobě měla Aurelka taky blízko bych ještě zvážila :wink:
31. led 2010 v 16:41  • Odpověz
Holky přihodila sem dvě fotečky jak nás vyfotila kamarádka o víkendu všechny spolu a mě se Štěpulkou jak mě pusinkuje :grinning: to ste měli vidět jak sem pak byla oslintaná :grinning: jako by mě olízla kráva :grinning:
31. led 2010 v 16:54  • Odpověz
grabu - krásná rodinka :slight_smile:

Já teď řeším, jakou vybrat postel a pračku a přemýšlíme i nad myčkou :slight_smile:
31. led 2010 v 17:06  • Odpověz
No aby ste jajku chápali, tak tu je považovaná Petržalka za najhoršiu časť BA - to tak vidí celé Slovensko. Ale segre sa tam naozaj zle nebýva.
31. led 2010 v 17:45  • Odpověz
gabi, my tuším ešte ani nemáme fotku, kde sme všetci štyria :astonished: - sluší vám to :slight_smile:

k petržalke - je to štvrť, ktorá vznikla niekedy v 70 - tych rokoch a vtedy sa tam nasťahovali hlavne mladé rodiny - s deťmi a tým pádom tam deti naraz vyrastali. No a jasnačka, veľa mládeže - puberťákov pokope, prirodzene z toho viac problémov - drogy ... no lenže teraz je už práve táto obr vlna odrastená, je dospelá a po tejto stránke petržalka už zďaleka nie je taká ako bola. No ale tých domov tam je dosť :confused: .
Máme tu iné štvrte - napríklad Vrakuňa, kde sa predávajú nádherne prerobené byty za babku - tam by som nešla ani keby čo bolo, lebo práve, je tam samý cigáň a diler :frowning2:

link neposielam, lebo to nás zavolal maklér, že má to ako čerstvú ponuku, takže to som na nete nenašla.

Zuzi, Romanova je tiež len kúsok od Draždiaku - vraj :sweat_smile: , nie som tam zorientovaná...
31. led 2010 v 18:53  • Odpověz
koukam ze se vikenduje ja jsem byla zas u tatky, je fit jak rybicka a beha po oddeleni jako kamzik :wink:

zanetko tak at dobre vyberete, hlavne at je tam bezpecno :wink:i kdyz vy oba policajti bych se nebala :slight_smile:

jdu za kristynkou, dobrou noc holky :slight_smile:
31. led 2010 ve 20:34  • Odpověz
Jani, to jsem ráda, že je tatínek v pořádku :slight_smile:
Jdu konečně spát,malá má tu rýmu fakt hnusnou, chudinečka moje :cry:
1. únor 2010 v 01:55  • Odpověz
Dobre rano

Holky dnes jsem vstavala v 4:30 na kojo nakojim a v 4:50 uz byla vzhuru :fearful: to jsem ale odmitala tak jsem si ji dala do postele, musela jsem ji teda drzet ruce ale usnula a spaly jsme do 6:30, akorat ono to je nepohodlne :sweat_smile: to uz jsem tak 2 mesice nevstavala tak pozde :grinning: no zitra to zkusim aplikovat znova a ani to jirku nevzbudilo :grinning:

kde jste mamky ze nepisete? :astonished:
1. únor 2010 v 07:43  • Odpověz
haj bbábbinec

jani, pekný postup, len tak ďalej.

Dámy, prosím bez komentára :confounded: , no napísať to musím - oni mi odpisali, že stolička distraction NIE JE !!!!! - ale žanetka sa nevzdáva - a objednala ju zas inde, objednávku potvrdili a tu prvý krát napísali, že pošlú číslo pod ktorým ju môžem u PPL sledovať, tak som zvedavá - BOŽE, PREČO SOM TAK TVRDOHLAVÁ?!?!?! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

včera sme mali návštevu a boli z malej unesení, že pri nich neplakala a skoro celý čas sa prehrala sama na deke - že to oni pri svojom malom (terez má 16 - maťkov kamoš) nepoznali - som bola pyšná na slečnu :dizzy_face:
1. únor 2010 v 08:59  • Odpověz
práve prišiel mail že sa objednávka vyřizuje :astonished: :confused: a že ma budú informovať - Krteček - pekný názov obchodu

to ako dnes je zas štrajk vyhlásený????
1. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
Dobré ránko, tak u nás sa už spinká, dnes vstal už o 7:00 a na desiatu máme byť na cvičku, tak nám to na chlp vyjde, lebo do 9:30 bude hajať.
1. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
janka, tak supiš, ja tiež musím niekedy ráno držať malého ako priklincovaného a on potom zaspí, to si zvykneš a Kika sa časom naučí sapť sama. Mne drobec takto vstával o šiestej, teraz je to už o siedmej. :slight_smile:

jaji, tak to by teda bolo fakt na skok, už len často chodiť ku segre, ale ke´d trošku povyrastieme tak aj to bude, aby si deťúrence na seba zvykli. A možno sa potom naši chlapi pobyjú o tú tvoju slečnu. Inak segra býva na Krásnohorskej a potom tam máme ja koneksie v škôlke - robí mi tam teta :wink: .
1. únor 2010 v 09:20  • Odpověz
No som pozerala tú tvoju ulicu, tak tá je na druhej strane Draždiaku :wink: . segra je tam pri petržalskej nemocnici.
1. únor 2010 v 09:25  • Odpověz
Zanetko :slight_smile: at zije cervena barva :slight_smile:

Zuzi no taky :slight_smile: jsem ji mela jak ukrizovanou, dnes budeme pokracovat v uceni spat aspon do 6:30 to mi staci :slight_smile: jen teda by mi vyhovovala jeste vetsi postel.

Jirka nas pojede prihlasit na plavani kojencu od dubna, 3 mesicni kurz tak super, sice jedna lekce 190kc ale za to to urcite stoji
1. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
krásnohorskú poznám, tam je tiež blízko jeden byt,čo sa chystáme ísť omrkúť - na žehrianskej, segra ju stopro pozná

dámy, slovo segra mi pripomenulo, že tá moja - čo je krstná mama malej ju od vianoc nevidela - stále hrá urazenú asi... :confounded: . A to ja som jej volala ... no, uvidíme ako dlho ju to bude držať

idem raňajkovať
1. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
No tak ja musím už frčať nás pobaliť, potom sa ozvem pa.
1. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
Dobré ránko kočky:slight_smile:
U nás teda nic moc dobré...ale já už si začínám zvykat...vaše miminka začnou hezky spát a to naše bude za chvíli vzhůru celou noc :confounded: Štěpula totiž dneska vstávál ve 4h a od tý doby nespí :unamused: teda občas přestane kecat ale tak na 10 minut...a sotva zamhouřím oko tak je zase rozkňouranej...asi ho dost bolí zoubky, protože si nenechá na pusinku šáhnout a jen když mám flašku nebo na prstu ten gel na zoubky tak jí otevře...no doufám že brzo usne aspoň na hoďku abych to s ním mohla ještě trochu dospat...

Jani super že je taťka takhle fit...to mu operovali laparoskopií? asi jo viď
Jinak hezky učíš Kiku že v noci se spinká...já tomu našemu lajdákovi taky hubuju že takhle brzo se nevstává a on se na mě jen řehtá...no tak jak mu to má člověk pak vysvětlit :grinning:

Díky za pochvalu fotečky..Jaji to je taky naše první hromadná kde sme všichni...taky nás ještě nikdo jinak nevyfotil:slight_smile:
1. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
Kde jako všechny ste? :astonished: :confused: :pensive: mě je tady samotný smutno!!!!!!!! :fearful:
1. únor 2010 v 11:22  • Odpověz
autor
Ahojte babenky,
tak sa hlásim :slight_smile: to viete,Libimu sa to podarilo parádne,že mohol byť 4dni vkuse doma,tak sme toho chceli čo najviac vyriešiť,pozisťovať,pozháňať,niekam zájsť...lebo za jeden deň sa to nedá :unamused: a tak skoro sa mu to určite zase nepodarí...
Samko už má soplíky lepšie,ale ešte to nie je úplne ono...ale strašne ma štve,že tú hrubú drsnú kožu má stále,má to už fakt pekné,ale také vysušené plochy a stále si to škrabe...ja už fakt neviem,čím mu to mám natierať...asi som mala ísť hneď do tej drahej kozmetiky,lebo keď zrátam,čo som vyhodila za všetky možné "lacnejšie" serepetičky na to,tak som mohla mať preňho aj celú sadu od Biodermy alebo Vichy...

Čo sa týka noci,no dnes bola hrozná,vstával o pol1 (nezabral dudan ani vyplakanie,tak dostal prso :angry: ),za necelé dve hoďky bol zase hore,ale to som zistila,že je prečúraný (skúšala som Tesco plienku,asi som to slabo utiahla),tak som ho celého musela prezliecť :stuck_out_tongue_closed_eyes: bolo vidieť,že chce spinkať a akosi nemože zabrať,opäť nezabral ani dudan,ani vyplakanie,dostal prso a fakt ťahal...ale zistila som,že mal studené ručičky,tak mu bolo asi zima a chcel sa zohriať pri mne :confounded: potom nakoniec zabrala plienka a spal až do pol7 a potom do pol9,ale bez prsa by to dnes nešlo v noci...a to zjedol na noc kašu zo 150ml!!!!!a ešte si cucol...že by spurt?

takže Gábinka,čítam,že u vás tiež nič moc noci,to tí naši kluci sa fakt asi od narodenia dohodli,že budú držať spolu :angry: sú to lumpikovia,keď jeden,tak aj druhý... :grinning:

Jani,je super,že to takto na Kristýnku zaberá,uvidíš,že za chvíľu vychytáš tak,že bude krásne spinkavať aspoň do 7-8h :wink: a som rada,že tatino je v poriadku a cíti sa fit :slight_smile:

Žanetka,Laurinka je šikulka a vaša pýcha,ja sa sice občas sťažujem na Samíka,ale všade,kde prídeme,tak sú z neho hotoví,aký je pohodár a dobrý,až cítim z tých slov závisť :grinning: a verím,že sa ti nechce do takej štvrte Blavy,keď doteraz ste bývali v tak príjemnom prostredí...tiež nie som moc za bývanie v tom "priamom víre veľkomesta"... :grinning:

Inak včera sme išli pozrieť na kuchyne-Sýkora,dali sme si tam naprojektovať kuchyňu(stálo nás to 1000Kč,čo je OK),boli sme tam 3hod a Samík bol úplne zlatý,tie paní bolo hotové,aký je zlatý,že ani nepípne :slight_smile:,tak vložím foto,chceli by sme rovnakého materiálu aj jedálenský stol,príborník (solitér),stoličky a také tri menšie skrinky pod TV(tv budeme mať zavesené na stene),tak nám pani poslala cenu za to všetko 170tis.Kč :astonished: pracovnú dosku chcem s technistoneu (umelý kameň) a tá cena je bez toho kameňa,1m stojí od 7-11tis.Kč :sweat_smile: sme sa zhodli s Libim,že ak by sme sa u Sýkory zmestili do 350tis.Kč so všetkým (aj dopravou a montážou aj spotrebičami),tak si to necháme urobiť u nich,ak nie,zadáme to nejakým stolárom-truhlárom...uvidíme...
1. únor 2010 v 11:43  • Odpověz
1. únor 2010 v 11:52  • Odpověz
Luci moc hezkou kuchyň ste vybrali:slight_smile: my máme podobnou...teda barvy myslím...jinak rozmístění máme samozřejmě jiné...ale líbí se mi jak máte tu ledničku a troubu s mikrovlnkou zapuštěné do té zdi :wink: moc hezké...
1. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz
Luci koukám že ti naši chlapi musej fakt držet pořád spolu...já už sem včera ráno byla tak protivná že nechtěl spát že sem na něho i zakřičela...a Jára mě sprdnul že na něho nemám křičet, že on za to nemůže že já chci spát a on ne...a tak sem vyjela i na Járu že kdyby on už 5 nocí nespal tak by byl taky protivnej...a on řek že mám pravdu a ať spím že si vezme malýho dolů...no a dneska to samý zase noc že sem spala jen 4 hodiny...no já vypadám jako zombi ale už to neřeším...však se jednou snad vyspím až mu ten zlobivej zub vyleze a bude zase dobře :wink:

Holky Štěpula se včera naučil otáčet i z bříška na zádíčka...takže už docela úspěšně válí sudy...ale někdy mu to nejde a to je pak rozčilováníčko:slight_smile: jen asi místo toho puzzle budumuset koupit nějakej koberec...protože to puzzle šíleně klouže a on už se snaží dávat nožičky a lézt ale klouže mu to a pak reje pusinkou v zemi a prdelka ve vzduchu a vypadá jk píďalka :grinning:
1. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
Luci hodila sem na FB nějaký fotky naší kuchyně aby si měla představu jak to u nás vypadá a jakou tu kuchyň vlastně máme...ale nedívej se moc prosím na ten nepořádek... :sweat_smile:
http://www.facebook.com/photo.php?pid=30955109&id=1426267384
1. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz
Nazdárek ženy :slight_smile:

Luci pěkná kuchyňka :slight_smile: To nás čeká kuchyň až za nějakou dobu. My nakonec nestihli zajet do toho Hornbachu, protože jsme jeli pozdě z té návštěvy. Musíme to už ale taky objezdit. Jak máte velikou tu kuchyň? Nezdá se mi, že byste tam měli tolik skříněk, aby to bylo tak drahé. Teda ona kuchyň vyjde na těch 200 tisíc, ale jak jaká, že? :slight_smile: On to ten obrázek zkresluje. Ale jestli je to se spotřebiči, tak to je super. :slight_smile:

Holky já vás tak chápu, že se nevyspíte. Já teda ťukám, že Lůca spí docela dobře, ale pořád se mi potvora budí v 11 - 2 - 4 - 6. Včera jsem jí v těch 11 chtěla nechat vyřvat, ale to byl řev jak kdyby jí na nože brali, tak jsem jí dala prso a hltala jak blázen. Já nevím, copak má pořád takový hlad? Ráda bych, aby na to první kojení vydržela aspoň do jedné hodiny. No, musíme to nějak natrénovat. Postýlku jsme taky natrénovaly :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Gábi Štěpánkovi pořád ten zub nevylezl? To je teda doba, to je hnus. Chuděrka malej, asi ho to fakt bolí, když ani on nespí. Jinak moc pěkná fotka rodinky :wink:

Jaji obdivuji tvoji vytrvalost, já už bych si objednala jinou židličku :slight_smile:

Jani tak vidíš, Kika za chvíli bude spát do sedmi jedna radost. Já už si taky musím ráno brát Lůcu do postele, jinak bych taky vstávala v pět. :slight_smile:

Holky kamarádka dneska porodila holčičku, tak mi ukápla slza - jsem zavzpomínala na svůj porod a první okamžiky s Lucinkou :slight_smile:
1. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz
Gábi taky jsem koukla :sweat_smile: Moc pěkná kuchyňka a jaký nepořádek prosím Tě??????
1. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz
autor
Gábinka,moc ďakujem,no mne sa proste páči jednoduchosť a v tomto je aj usporiadanie praktické.Išla som sa ťa práve spýtať,odkiaĺ máte vy kuchyňu a za koľko,ak sa možem spýtať...len či to u Sýkoru náhodou moc nie je prestrelené...ale ono Sýkora je aj tak drahý,ak by sme zohnali nejakého kvalitného truhlare,tak by sme to dali jemu,ale musel by zohnať také odtiene dreva. Predsa len je to kuchyňa na dosť rokov,tak nech to stojí za tie peniaze za to,no nie?
Máte peknú kuchyńu,a že neporiadok??a kde moja??? :wink: tiež nám projektantka chcela dať rohový drez,ale to sme nechceli,chcem proste drez pod oknom,moj otec to tak má a páči sa mi to. Je to taký milý detail. Samozrejme,že záleží na rozmiestení ako má kto priestor. My si musíme poradiť takto s týmto,tým,že tam bude aj špíz,tak to bude super,nemám rada veľa skriniek a poličiek,ale tým,že už nebudeme mať v obývačke nič iné,tak takto mi to príde dostačujúce. Tiež máte pekne poriešenú trubu a mikrovlnku a aj chladničku schovanú v korpuse,to my nemožeme,no mohli by sme,ale nebudem predsa vyhadzovať ďalšie peniaze,keď máme novú chladničku voľne stojacu a dávať ju do korpusu,tiež vyhodené peniaze. Hore tie skrinky nebudú takto,ale do pravého uhla.

Kačko,príde ti to dosť dať za kuchyňu? príde ti,že je niekto lacnejší?máš typ?
Ono je to klamné,ale naozaj tam tých skriniek bude až moc,plus ten veľký príborník v jedálni,jedálenský stol so stoličkami a tie skrinky do obývačky a ešte by som chcela na stenu pod telku z toho tmavého dreva dosku,takže mi to nepríde až tak prestrelené so všetkým. No uvidíme.
1. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.