• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
tady je dnes mrtvo. :unamused: my asi budeme jediní kdo nebude pokřtěn. my nejsme věřící s manžlem ani jeden
21. říj 2009 v 17:08  • Odpověz
autor
ahojky maminky,

tak sa moc ospravedlnujem,že som tu dnes nenakukla ani ja,ale Gábinka s Kačenkou a malými boli u mňa od rána až do skoro pol6 a super sme si to užili,máme aj nejaké fotečky,všetkých troch sme položili vedľa seba,no nádhera,fakt broučci rozkošní :slight_smile:
Inak Kačka-Brouček sa má dobre,ale s Lucinkou sa stále zžívajú,je to malá princezná a dáva o sebe vedieť,že je to ženská ako má byť :wink: za to Samík a Štepánek sú fakt chlapi,napapajú sa a možu spať a nič ich nerozhádže :grinning: :grinning: :grinning: hlavne Štepánka,fakt je to hodne miminko,napapká a spí a je mu jedno kde :grinning: no bol to zážitok maŤ ich všetkých troch pokope¨
Keď to výjde,tak vložíme foto,aby ste sa pokochali :slight_smile:

Miška,to predsa nevadí,že nebude pokrstená,hlavne je,že bude šťastná a spokojná :slight_smile:
21. říj 2009 v 18:30  • Odpověz
teda holky co se deje nejak to vazne co?

my byly dnes dlouho v parku bylo hezky :wink:

Kate taky jsem hlasovala.

Waci ani my krtit nebudeme nebot jsme oba ateisti.

luci: Gabca ma vazne stesti s takovym klidnym miminkem. Kacku naprosto chapu :wink:rekla bych ze doma mame jeste vetsi zlobivku. Ale co nadelam stejne planujeme uz druhe takze me to neodradilo. U nas neexistuje ze miminko kouka a maminka si dela co chce u nas se musi miminko nosit a nic na ni neplati zadne zarucene rady :confounded: ale my vydrzime.

jdu si udelat pedikuru tak pa
21. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
Holky tady mám video Janičky kdyby chtěl někdo kouknout :dizzy_face:
http://www.youtube.com/watch?v=CpvE3ziUwts
21. říj 2009 ve 20:32  •  3 děti  • Odpověz
autor
No Jani,každé miminko je proste iné a dnes sme sa práve o tom bavili,že radiť može každý ako chce,ale je to o tom,že vyskúšať sa to može,ale keď to nezaberie,nedá sa nič robiť,niečo funguje na jedno mimi,niečo na druhé a naozaj je to o tom,že každé miminko je výnimočné...¨
Ja sa na Samíka tiež nemožem sťažovať,je to moje zlatíčko a sú to naše malé lásky,veď preto sme ich chceli,nebolo by to ono,keby boli dokonalé,no nie?
Ja som malého uložila do postieľky,tak uvidíme,či zaberie alebo nie,lebo on chodí spinkať neskor,uvidíme,som zvedavá,čo to s ním urobí,keď sa posunie čas...
21. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
Ahojda :slight_smile:

Dnes byl supéééér den:slight_smile: Já sem si tu návštěvu u Lucinky a Samíka hrozně užila:slight_smile:

Pak sme přijeli domů, malej se vzbudil a šli sme se koupat...pak se napapal:slight_smile: a hned zase usnul...takže já se tu zase flákám u televizky a internetu :grinning:

Pardon:slight_smile: už nebudu prudit...abych to nezakřikla že je hodnej:slight_smile:

Wacinko já mám menstruaci silnější než kdy předtím a už 6 den a pořád nekončí...tak už sem z toho vypruzelá :confounded: :angry: a hlavně mě z toho u bolí jizva po nástřihu:frowning2:

My taky nebudeme mít křtiny...já nejsem věřící a Jára byl naposledy v kostele když ho křtili...takže neboj nejste jediný:slight_smile:
21. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz
Sacvi malá je kouzelná:slight_smile: já sem si to dneska tak užívala ty miminka u sebe...to byla krása:slight_smile: už se těším, jestli v zimě udláme nějaký ten hromadný srazík:slight_smile: to by byl mazec:slight_smile:
21. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
ahojky Gábi,
tak ešte nespinkáš?ja som dala malého o pol9 a som si myslela,že zaspal tvrdo a ono nieeeee,tak som mu dala ešte cucnúť a teraz tam kňučí,tak uvidíme...tiež by som bola rada,keby zaspával skor ako pol10...
21. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz
Luci on normálně taky usíná později...většinou si vykládá v postýlce a usne tak okolo 21h až 22h:slight_smile: ale ten dnešní spánek u vás ho asi unavil...tak usnul hned po kojení:slight_smile: doufám že bude spát i v noci:slight_smile:
21. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz
autor
No Samík sa mi tu pekne vzteká,tak uvidíme,či prestane alebo ...¨Fakt som moc rada,že sme sa všetky aj s prckami konečne videli,bolo to super :slight_smile:
21. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz
Tak malá se rozhodla, že dneska nebude přes den spát, spala jen po kojení ve 13h a nechala jsem ji do 17h spát a pak neusla, až asi před půl hodinkou, tak jsem´zvědavá na noc :frowning2: Jani, mámpocit, že to u nás bude za chvíli jako u vás :frowning2:

sacvi...krásně si cumlá ručku :slight_smile: To Aduš sice dělá taky, ale ta u toho ještě řve :grinning:

holky, už se těším na fotečky z toho vašeho srazíku :wink:
21. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz
Fotečky se pokusím přidat zítra...až budu mít víc energie:slight_smile:

Teď jdu už hajat...dneska byl fakt super den:slight_smile:

Tak dobrou kočky a koťátka
21. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz
autor
Teda Calli,ono tie holčičky sú holt fakt živšie a viac vydržia ako kluci :slight_smile:
no vám to asi do smiechu nie je,len je to také menšie zistenie z toho dnešku :slight_smile: ale aj tak si myslím,že sa vám srovnají a bude to OK.
Ja už idem tiež spinkať,som nejaká uťahaná,ale príjemne :slight_smile:
Krásne sníčky
21. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz
Luci, tak já ji na rozdíl od holis celý den nenosím, nechám ji vyřvat a ona třeba nespala po kojení v 10h, ale neplakala, nacpala jsem jí do papulky dudlík (vzala si ho asi po 3 od doby, co jsme doma) a ona kupodivu dudlala a mručela až když jí vypadl, takže to byla pohoda :slight_smile: Ale večer to bylo horší, ale přežila jsem to, i když se musím přiznat, že jsem na ni jednou zakřičela, ale hned na to jsem se jí omlouvala a celou pusinkovala, jak mi to bylo líto :frowning2:
Tak já jdu taky hajat, aspoň na chvilku než se vzbudí :grinning: Dobrou noc všem :wink:
21. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz
calli i já na malou jednou vyjela v noci už jsme byla zoufalá, ale jak píšeš bylo mi to pak tak strašně líto, že jsem se jí omlouvala, pusinkovala a uvědomila jsem si, že ona za to nemůže, že mi tak dává najevo, že se jí něco nelíbí. Naše malá kouká na kouzelnu školku, ale to je mazec. čučí jak puk :grinning:
22. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
dobre rano,

tak v noci spi kristynka 8h v kuse, ale! pres den sama neusne takze! ode dneska od rana zkousim metodu Estivillova metoda rve me to srdce ale ja jinak nemuzu uz 30 min place :confounded: :confounded: :confounded: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

holky ja vam zavidim ze vam miminka koukaji na tv mou Kiku nezajima vubec nic :frowning2:
22. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
malá je teď tay protivná nic nechce. :unamused:
22. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
Jani,mě Aduš na telku nekouká, hračky jí taky nic neříkají, i když teď čučí na hrošíka a strašně se rozčilovala až se mi rozbrečela, tak ji nechám chvilku řvát, ptž je najezená a mohla by mi blinkat, jak bych jí začla nosit...
waci, tak to máš super, že se kouká na tv :grinning:
22. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
ahojky, tak malej mi spinkal celkem hezky včera přes den, ale v noci nic moc, budil se po dvou minutách, ale naštěstí bez pláče... Teď ho manža přebaluje a malej se na něj kření, je hrozně roztomilej :grinning:
22. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
jj ale ona vydrží koukat tak deset minut. pak začne koukat všude jinde. ale má ráda lehátko a pořád mlátí rukou do zvířátek na hrazdičce a ony cinkají tak se na ně culí. já ji nechávám v postýlce i když nespinká dovede se na chvíli zabavit sama :wink:
22. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
calli: jak dlouho nechavas plakat? ja ted poprve nechala a place uz hodinu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: jsem z toho maximalne nestastna a furt si rikam zda ji nemam vyzvednout a dat do kocarku kdyz jinde neusne pres den
22. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
holky přidala jsem fotky ze včerejška :wink:
22. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
holis a ona pláče v kuse nebo na etapy? Jestli v kuse, tak se jí asi něco nelíbí a jestli na etapy, tak ji nech a ona možná usne, aspoň Aduš usne, když pláče na etapy :slight_smile:
22. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
waci, pěkné fotečky a pěkná soupravička :wink:
22. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
calli děkujeme :wink:

my máme od včera pěkné bolení bříška, sice kakáme, ale kroutíe se jak paragraf a pláčeme, tak přemýšlím co jsem jedla :unamused:
22. říj 2009 v 11:35  • Odpověz
Calli: plakala na etapy az se asi uplakala ke spanku, je to hrozne rve me to srdce, i usi :frowning2: ale spinka tak uvidime jak dlouho bude rekla bych ze je i hladova nebot jsem kojila naposled v 9h :frowning2:

waci krasne fotecky, to je mi lito ze mate takove bolesti ja musim zatukat u nas je to dobry s jidlem ale s tim spankem doma pres den.
22. říj 2009 v 11:57  • Odpověz
tak spinkala 20 min :angry: :unamused: :frowning2: a opet plac :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz
holis, však, jestli jsi ji krmila v 9h, tak teď je akorát čas na krmení a pak už třeba usne :wink: Já krmila v 10h, ale to usla už po 9min pití a za půl hodky byla zas vzhůru, tak jsem jí dokrmila mlíčkem, co jsem v noci odstříkala a ona pak stejně nechtěla spát, tak si s ní tatínek v posteli povídal, naštěstí neplakala, až před chvílí, tak jsme ji nechali a už asi spí, ptž je ticho :grinning:
22. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz
tak nespí...no ale hlad nemá, ptž jíst má až za hodinu a vypila 100ml, takže najezená bude
22. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
nevydrzela jsem, kaslu na vsechny zarucene metody, moje Kristynka neni sablona :angry:

holt budeme uspavat venku v kocarku vsak se to casem nauci devcatko moje ubohy, jak jsem ji vytahla z postylky byla cela spocena tim placem to akorat tak aby dostala SIDS a to tedy nechceme :unamused:
22. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.