• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
no dámy, zas mámn čo čítať - tak idem

no najprv sa musím opýtať - Gabika, u vás slovo nepořádek znamená to isté čo u nás neporiadok???? lebo ty asi význam tohoto slova nepoznáš :grinning: :grinning: :grinning: . Kuchyňu máš krásnu, ak si spomenieš, tak ti ju i môj milan chvá :grinning: il, raz keď si dávala nej :grinning: kú foto s teb :grinning: u v kuchyni :grinning:

lucka, návrh vyzerá dobre

Dámy, žanetka má stoličku EXPEDOVANÚ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už ju môžem sledovať na PPL - dočkala som sa - teda dufam :confused:
1. únor 2010 v 15:21  • Odpověz
autor
Žanetka,no dneska sme si dali skoro súkromnú komunikáciu my "pražačky" :grinning:

Tak že by sa ti trpezlivosť a tvrdohlavosť vyplatila??? :grinning: držím palce,nech stolička už dorazí :slight_smile:
1. únor 2010 v 15:24  • Odpověz
Luci ty jsi teda kuchařinka :slight_smile: Bohužel s náplní ti nepomůžu, já je kupuju :slight_smile:

Jaji na paráda , gratuluju :grinning:
1. únor 2010 v 15:25  • Odpověz
luci, sa prikláňam k drezu do rohu. Ono častejšie ako umývať riady budeš niečo pripravovať - čistiť, krájať... a to by si robila na pulte pod oknom. Ja to mám tak a strašne si to vychvaľujem. Tým, že mám umývačku umývam minimálne a tak som aj v dreze minimálny čas :sweat_smile: - a aký bude? ja mám tmavý kameninový a je :wink: - LEn nIE NEREZ!!! - teda môj názor
1. únor 2010 v 15:26  • Odpověz
autor
Žanetka,ale na prípravu na varenie mám veľkú pracovnú plochu,takže až tak šetriť s priestorom nemusíme,hlavne chceme mať zapustený nerez v tom kameni,videli sme to tak a páči sa nám to,ešte možno zvážime,či aj drez nedáme z toho kameňa,ale už to by to asi tak nevypadalo dobre,práve by sa to zlialo asi dokopy,keď budem mať ten kameň celú pracovnú dosku...ale chceme ten drtič a to je zložité aj s odpadom a pod. ,a pravdupovediac,drez v rohu nie je podĺa nášho vkusu,nič proti vám,naozaj babenky,a mne to sa fakt páči mať drez pod oknom,s tou prípravou na varenie to je zložité,ale snažili sme sa to usporiadať tak,aby som mala všetko po ruke.
1. únor 2010 v 15:35  • Odpověz
autor
Kačko,nie som,len ma to občas baví :slight_smile: no ja niečo vymyslím,už mám pripravené suroviny na dva druhy :slight_smile:

Inak,pomaly budem asi vyťahovať šporťák,ešte tam Samík nejaký čas vydrží,ale čo,fusak mám super,na to nánožník a určite mu zima nebude :slight_smile:
inak som urobila predvčerom asi defekt na kolese z kočíka,nejde proste nafúkať ani opraviť,tak som dnes písala do obchodu,kde sme ho kupovali a zdarma mi pošlú novú dušu :grinning:
1. únor 2010 v 15:38  • Odpověz
Luci díky za info k sedačkám...mě se taky líbí ta maxi cosi cos psala...a co o ní psala Aurelka..asi mi to nějak uteklo????
A ta romer se mi taky líbila...ale když říkáš že ten polštářek nejde oddělat tak nevím...no budu to taky muset jít někam obhlídnout :wink:

Kačí ty mě pobavila s tím vínkem:slight_smile: to já si občas dám večer skleničku i teď...když vím že budu kojit třeba až za 10 h tak snad dvě deci nejsou zase taková trága...ale fakt jen občas :wink:
ježiš, mne tam nejako čudne smajliky naskákali na to pred predchádzajúce.... :astonished: . píšem, nepozerám hore a potom čumim :sweat_smile:

už sa teším keď aj ja budem zas riešiť kuchyňu.... už abx to bolo
baby, poprosili ste zuzku aby vám poslala tú brožurku od mama a ja o príkrmoch, je veľmi dobrá :dizzy_face:

lucka ja som to pochopila, že aby si mala pri umývaní výhľad von oknom - preto som to poradila...

... včera som mala kvapku šampáňa :sweat_smile:
1. únor 2010 v 15:42  • Odpověz
No já vědět, že budu kojit za 10 hodin, tak si skleničku dám klidně taky. :slight_smile: Takhle nemůžu ani čuchnout ke špuntu :grinning:

Já budu mít pod oknem pracovní plochu, ale dřez v rohu taky mít nebudu (asi :slight_smile: )

Luci mě taky baví vařit, ale teď s Lůcou jsem ráda, když dělám jen rychlovky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. únor 2010 v 15:47  • Odpověz
autor
No že by ste ma ešte prehovorili k zmene drezu,resp.aby prac.plocha bola bola pod oknom? :grinning:

Tak ja mám už pár flašiek odložených :grinning: :sunglasses:
1. únor 2010 v 15:53  • Odpověz
Kačí ty mě dneska fakt bavíš...prej čuchnout ke špuntu:slight_smile:

Jaji no u nás je nepořádek jako u vás neporiadok...nebo jak si to psala...ale já sem myslela ty hrnce a tak na plotně...jidy tam mám ještě větší...ale já teď nemůžu umývat nic v ruce a hrnce do myčky nedám...mám úplně popraskané ty ruce od ekzému až někdy když mě za tu ruku štěpula chytne tak řvu bolestí...ale co se dá dělat no musím to přežít :unamused:
1. únor 2010 v 15:54  • Odpověz
Luci mně taky přijde škoda mít dřez pod oknem. Představ si, jak tam v pohodě na světle připravuješ jídlo. Určitě budete mít myčku a u dřezu nebudeš tak často. Ale samozřejmě je to tvoje kuchyň a ty se tam musíš cítit dobře :slight_smile:
1. únor 2010 v 15:55  • Odpověz
Bože holky vy s tím vaším nepořádkem :grinning: Bych vás někdy pozvala k nám když nikoho nečekám :grinning: :grinning: :grinning: Snažím se denně poklidit, ale někdy to nevyjde a to je pak pokoukáníčko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

No Gábi vždyť je to pravda, ale jsem ráda, že jsem tě rozesmála :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. únor 2010 v 15:57  • Odpověz
Já se z tý naší Lůcule picnu - má pořád mokrý ponožky jak si cucá nohy ........................
1. únor 2010 v 15:58  • Odpověz
gabika, micka, ja som pochopila, že si písala o neporiadku, aj že tomu slovu určite rozumieš, ale veď tam máš nechutný PORIADOK !!!! :grinning: :grinning: :grinning: - preto som si rypla :slight_smile: :wink: :dizzy_face:

kati, mám nápad, urobíme súťaž "foto s najväčším neporiadkom" (luci, gabi, vy sa ani nepokúšajte niečo nafotiť :grinning: , aj tak nevyhráte)
1. únor 2010 v 16:05  • Odpověz
Tak jo, beru to na středu, po víkendu to ještě jde :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 16:07  • Odpověz
autor
Idem sa konečne venovať kuchyni :grinning: :grinning: :grinning:

No tak neporiadok necháme tak :slight_smile: holt s detmi to už nie je na dennom rozvrhu-mať stále upratané :wink:

To aby si mala Kači sušičku na Lucinkine veci :grinning:

No skúsime to prekresliť,akoby to bolo,ale moc sa mi s tým hýbať nedá,ale aj tak vám ďakujem
za rady babenky moje :dizzy_face:
1. únor 2010 v 16:07  • Odpověz
autor
Tu je inak mrtvo...
1. únor 2010 v 17:25  • Odpověz
Čekáme na tebe Lucí :slight_smile: Tak jak sis zavařila? :slight_smile:
1. únor 2010 v 17:32  • Odpověz
autor
No teda Kači,ty si ale kecka :grinning: že na mňa :slight_smile:
ale celkom dobre,hlavne mám doma takého stravníka,čo zje všetko,takže :grinning:
čo ty robkáš?už máš manželíka doma?kedy sa zase uvidíme?
1. únor 2010 v 17:36  • Odpověz
autor
Taaak a už mi ide "jedlík" domov :grinning:
1. únor 2010 v 17:37  • Odpověz
manžel ještě doma není, snad už taky dorazí. Já si tady hraju s Lůcou. :slight_smile: Já myslela, že se uvidíme s tou Blackie, ale neozývá se, tak nevím. Ale my se sejít klíďo můžeme :slight_smile:
1. únor 2010 v 17:38  • Odpověz
autor
no a Samík zase chrape,to je hrozné,no chlap,no :grinning:
No keď sa neozýva,tak sa možme vidieť aspoň my,no nie? tak dajte návrh :wink:
1. únor 2010 v 17:39  • Odpověz
já dávám návrh že u nás :wink:
1. únor 2010 v 17:41  • Odpověz
Beru, a kdy?
1. únor 2010 v 17:42  • Odpověz
autor
ja možem okrem štvrtku kedykoľvek,teda ešte musím zariadiť káru :wink:
1. únor 2010 v 17:43  • Odpověz
Taky můžu kdykoliv. :slight_smile:
1. únor 2010 v 17:45  • Odpověz
já se přizpůsobím:slight_smile: já sem doma pořád a tenhle týden akorát v pátek večer odjíždíme k nám...ale jinak kdykoliv:slight_smile:
1. únor 2010 v 17:47  • Odpověz
Takže středa :slight_smile:
1. únor 2010 v 17:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.