• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
autor
Tak napr.v stredu? skúsim si to tak zariadiť :slight_smile:
1. únor 2010 v 17:48  • Odpověz
Ok:slight_smile: tak středa:slight_smile:
To už abych naplánovala co vám uvařím:slight_smile:
Copak by si daly vaše mlsné jazýčky?
1. únor 2010 v 17:52  • Odpověz
streda, dohodnuté :grinning:
1. únor 2010 v 17:53  • Odpověz
Jají dobře...počítám s tebou:slight_smile:
1. únor 2010 v 17:53  • Odpověz
Gábi brambory na loupačku :grinning:
1. únor 2010 v 17:56  • Odpověz
Kačí to je moje nejčastější jídlo...:slight_smile:
1. únor 2010 v 17:57  • Odpověz
jááááááááááááj, ale keby som prišla by ste čubrneli :grinning:
1. únor 2010 v 17:58  • Odpověz
No paráda, takže ho určitě umíš na jedničku :grinning:
Jaji to jo, ale přííííííííííjemně :slight_smile:

Já něco upeču :slight_smile:
moje dieťa spí dnes už druhú dvojhodinovku - nem chápem :astonished: ...
1. únor 2010 v 17:59  • Odpověz
Jaji Lůca dneska dala 2x půl hodiny a jednou 3 hoďky :slight_smile:
1. únor 2010 v 18:00  • Odpověz
zato moje dítě dalo dneska akorá 2x půlhodinku a jinak pořád kňourá :unamused: ale mě už to nějak snad ani nepříjde...mě když bolej zuby tak sem ttaky protivná takže ho chápu :wink:

holky je něco co ještě pořád nejíte? třeba cibuli nebo papriku nebo nějakou jinou zeleninu? nebo ovoce?
1. únor 2010 v 18:04  • Odpověz
Gábi já cibuli ani papriku nevyhledávám, ale když na to mám chuť, tak si jí dám. :slight_smile:
1. únor 2010 v 18:06  • Odpověz
Já taky ne...jen mě tak napadlo že třeba boloňský špagety sou dost rychlý...ale tam je cibule...rajčata a tak...tak proto sem se ptala...nebo ještě umím mňamkozní kuřecí špízy a tam dávám kousek papriky i cibule...ale to se dá z toho vyndat :wink: nebo nějaký jiný těstoviny...třeba špenátový...žampionový sme měli tenhle týden tak na ně moc chuť nemám...ale ještě mě napadlo že můžu ty kotletky se slaninou...tak si něco vyberte na co máte chuť a neříkejte že to je jedno...protože na něco chuť mít musíte :wink:
1. únor 2010 v 18:10  • Odpověz
Já si dám klidně ty boloňský, ty miluju .......... :slight_smile:
1. únor 2010 v 18:16  • Odpověz
Ok já na ně mám z toho všeho taky asi největší chuť...ale jestli budou taky chutnat Lucince:slight_smile: tak snad jo...
1. únor 2010 v 18:19  • Odpověz
Tak já už se moc těším a pro dnešek se loučím :slight_smile: Za chvíli jdeme koupat, pak papat, pak spinkat, a potom maminka umře :grinning:
1. únor 2010 v 18:25  • Odpověz
Ahoj holky, tak my jsme se dneska byli nakupovat s malým, ale nekoupili jsme skoro nic, jen v tescu jsme koupili dvě balení huggies a dostali jsme k nim takový ty huggies walkers zadarmo... Jen nevim, k čemu nám budou :grinning: No a pak jsme ještě koupili malýmu overálky, sice je neměli v akci, ale 68 nám za chvíli fakt budou malý... tak jsem koupila 74...
Jen manža byl naprdnutej, že jsem si nic nekoupila na sebe, ale mně se v tescu líbil jen jeden svetr v 42 jsem měla prsa jak dolly buster, 44 neměli a ve 46 jsem vypadala jak koule :-/
1. únor 2010 v 18:37  • Odpověz
AHoj holky ja nestiham dnes jsem mela tolik navstev ze jsem nemela cas a jsem KO. ted jsem rychle vytrela, vyzehlila a poklidila :pensive:

Luci ten navrh kuchyne tam uz neni nedala bys ho na FB rada bych se koukla

Gabi mate peknou kuchyn :wink: moc :dizzy_face:

Kaci natrenujete neboj, jinak s tim buzenim, kristynka se nekdy vzbudi po 9h nekdy po 4h takze ja nevim no obcas asi proste ma hlad protoze kdyz ji chci uspat tak uspim a za 10 min je vzhuru dam prso a spi :confounded:

jdu cist dal
1. únor 2010 v 19:31  • Odpověz
Marti, chudinka mala, snad ji to brzo prejde :frowning2:

Luci 350tis se mi zda za kuchyn dost :wink:

Luci podlahu si lamino neber ani to nejlepsi :rolling_eyes: je to studene :rolling_eyes: ja jsem nesetrila a stejne jsem nas.ana ze jsme nedali jinou :rolling_eyes: jako nemit papuce tak mi umrznou nohy a to mame topeni na 24 stupnu :pensive:

Souhlasim s kackou ze na vybaveni se setrit nema, i na vnitrnich dverich je to poznat, Sapeli jsou predrazeny ale mame krasne dyhovane a jsem maximalne spokojena, z Lux interier.

Kaci taky bych si dala lahev :wink:
1. únor 2010 v 19:45  • Odpověz
holky co se tu deje? nikdo nikde no nc ja se loucim, dobrou noc

Petko taky jsem nastvana kdyz si nemuzu nic vybrat, nejradeji nakupuju sama, nebot kdyz vidim ten otraveny oblicej tak ani nemam chut si to jit vyzkouset.
1. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
Jani - to manža nebyl otrávenej, chtěl jít ještě do kenvela a C Ačka a tak, jenže malej už se začal budit a bylo mu teplo, takže já už jsem chtěla jít domů, přece jen prcek vydržel bez jídla cca 5 hodin, tak jsem to nechtěla pokoušet dál...
1. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz
Dobre rano

tak jsem dnes aplikovala moji metodu nuceneho spanku aspon do 6h do rana. V 5:10 vstala tak jsem si ji dala do postele a nakojila ( normalne chodim kojit do obyvaku) no a pak jsem ji drzela rucicky sice spinkala ale v 6:00 se vzbudila a zacala plakat pak koukam je cela spocena na hlavicce tak ji u nas asi bylo vedro, no nic i 6h je dobrejch :sweat_smile:

Petko 6h bez jidla by si moje Kristynka vyrvala hlasivky, nevim zda jsem to sem psala ale kojim v rozmezi 40min az 1,5h :confused: dyl nevydrzi :astonished:
2. únor 2010 v 06:55  • Odpověz
Dobré ránko kočky:slight_smile:

Já sem se dneska super vyspala:slight_smile: Štěpula sice vstával v 3:30, myslela sem že ho oblbnu dudákem ale nic...po třetím vyflusnutí začal řvát jak na lesy, takže sem ho nakojila a měl fakt velkej hlad protože během 5 minut vyžahnul obě prsa...no naštěstí mu to stačilo, protože už sem se hrozila že budu muset jít ještě vařit vodu na flašku a to by byl řev než bych to udělala...ale pak spinkal až do 8h...takže po tom týdnu neustálýho vstávání tohle byla dneska fakt výhra:slight_smile:
Ale zase se mi zdá že se mu zhoršila ta rýmička...a v noci měl zase zahnisané to očičko...mě příjde že to má nějak propojený...pořád mu slzí...teď zase usnul...ale chrápe a to sem ho před chvílí odsávala :unamused: doufám že to bude mít do příštího týdne dobrý nebo se nám posune hexa...a hlavně bych se asi bála jet s ním na ty hory kdyby byl pořád nachlazenej...tak doufám že bude dobrej :wink:
Jani to fakt kojíš tak dlouho a tak často? a seš si jistá že máš dost mlíčka? přibírá Kika? to přeci není možný, to by mě kleplo..to ji máš skoro pořád na prsu ne? :confused:

Kate já si na sebe nic nekoupila už asi rok...nějak není čas a ani se mi nějak nechce...ale teď zase začínám vytahovat věci do kterých se začínám znova vejít, tak aspoň něco...ale jinak ani nemám chuť na nákupy, tak tě úplně chápu...a co manža...už ste se udobřili?
2. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
haj baby

gabika, ja som janku pochopila že nekojí 40 min ako vkuse, ale raz za cca 40 - až 1,5h. Teda dúfam že som to správne pochopila, lebo ináč je to fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Jani, to aj keď niekam fičíte takto často potrebuje??? ale písala si že pekne priberá ... tak by jej to stačiť malo, nuž hold, tvoj diktátor ako si ju nazvala :grinning:

a jani, dik moc za odkazy na e-bay, skúsim to prihadzovanie, možno budem mať štigro :dizzy_face: ak nie, potom budem dumať čo ďalej - teda ako ktorú, možno vezmem tú čo budeš brať ty - resp. ma napadlo, objednáš rovno dve ak budeš ochotná a ušetríme na poštovnom :wink: . Dražba končí zajtra ak som to pochopila, bola som prvá čo prihodila, tak možno .... uvidíme.....
2. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
a ešte, Jani, super že nútený spánok zaberá - dajte si ho so Zuzkou patentovať :grinning:
2. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
dnes sa chystám na čevabčiči, ale malá spí a nemám mäso pomleté :angry: . Tak aspoň zemiaky fičím našúpať....
2. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
2. únor 2010 v 10:01 • kozinka
Jaji a na co s Jankou přihazujete? já sem zvědavá....:slight_smile:

Jásem našla na netu v Ikey super koberec jen za 300 tak se na něj asi pojedu podívat naživo...máme totiž super puzzle ale štěpulovi to klouže a je z toho akorát pořád vypruzelej že nemůže lézt i když se snaží...tak mu to podklouzává...ale zase aby si neodřel čumáček, když ještě neumí používat ručičky...je to takovej můj troubelínek...nožičky makaj o sto šest ale že má i ručičky to si ještě nevšim:slight_smile:
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/20101871
2. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
Ahojky, no vás dočítať ani som všetko nestihla
2. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.