• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
No tak dne so štvrtej ideme prvý krát plávať sa teším - dúfam, že sa drobcovi bude páčiť.
2. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
No Zuzi super...určitě se mu to bude líbit:slight_smile: a jaký si nakonec koupila ty plavečky?
A co cvíčko? jak to Alex zvládá?
2. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
Nový cvik je nafigu, pri tom reve, ale inak je hrdina,plavky potom hodím odkaz alebo ho vyfotím, len už sme hore, takže frčím.
To mi totiž trvalo pol hoďku vás dočítať.
2. únor 2010 v 10:33  • Odpověz
Holky štěpula včera objevil že má vlásky a pořád se za ně tahá a hladí se...ale já mám strach že si je vyškube jak nemá cit v těch ručičkách...on je teď do všeho nějak hrrr a já nevím co s ním...je najednou jako drak...nějakej živej a mlátí okolo sebe a taky hrozně štípe...až mi zůstala na ruce modřina...no normální tyran vám řeknu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 10:33  • Odpověz
Zuzi tak snad moc dlouho brečet nebude a zvykne si na cvíčko :wink: a na fotečku v plavkách se těším:slight_smile:
2. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
autor
Ahojte babuľky,

tak mi máme asi naozaj spurtík...v noci čo 1,5h-2h bol hore a stále jedol...aj večer po kúpaní zjedol takú porciu kaše,že sme sa nestačili čudovať a ešte vypil prso...mám aj prsa ako placačky tuzemáku :grinning: no neviem,neviem ako toto dopadne...snáď neprichádzam o mlieko...no uvidíme..

Gábi,zajtra sa teším,musím ráno záviesť Libora na Zličín a potom pojdem už k tebe,Libi mi vysvetlil cestu od Zličína,lepšie by som trafila smerom na Letňany,ale keďže musím zo Zličína,tak snáď nejako trafím...uvidíme :sweat_smile: Květnicu pozná dobre,tak mi to na mape ukazoval,kade mám ísť k vám :wink:
a s jedlom si nerob starosti,tiež moc nevyhľadávam cibulu a papriku,ale boloňské si dám tiež :slight_smile:

Jani,teeeda,také časté kojenie?to som poznala,len keď sme mali ten spurt...ale je fajn,že sa darí aspoň Kristýnku udržať do tej 6h :dizzy_face:

Peti,tiež som si dlho nič nekúpila,stále čakám,že schudnem a budem nosiť to,čo predtým,lebo mám veľa pekných vecí na seba :sweat_smile:

Zuzi,tak to držím palce,aby sa na plavaní páčilo :wink:
2. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
som sa zľakla že čo mi admin zmalazali a to nejaká kozinka - videli ste niekto čo tam bolo????

gabi, koberec vyzerá pekne pre chlapca, ale dobre mrkni čo je to za matroš, ja by som ten koberec tipla tak skôr pre väčšie deti, čo sa už hrajú s autíčkami - tak či ten matroš bude vyhovovať miminku :wink:

a janku som včera poprosila, či mi na e-bay mrkne ohrievače na flašky a jedál, bola zlatá, včera mi do IP fukla linky, tak jedno skúsim vydražiť a ak nie ... tak uvidím a možno janku poprosím o ten, čo si kupuje ona...
2. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
autor
Gábi,ani mi o tom nehovor,Samík jak má úplne biele vlásky,tak ako sa za ne snaží chytiť,tak sa poškrábe,aj na tvári má stále nejaké škrábance,a nehovorím o tom,keď ho mám na rukách,bruško na mojom bruchu,tak ma začne mlátiť hlava nehlava,keď mám výstrih,tak mi rukami celou silou buchá do prs a dekoltu,a keď zbadá vlasy,tak to je niečo,najhoršie je,že on mi chytí práve vždy tie vlasy,čo to najviac bolí,fakt nechápem,ako to robí!!!
2. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
Ahoj Luci no já se zítra taky moc těším...snad ti naši kluci ale nenakazí Lůcu no snad ne...já si myslím že to není jako nakažlivé...je to prostě jen rýmička...ale už se fakt těším až bude po ní...už mi ho je fakt líto jak pořád soplíkuje...
Myslím že to trefíš ze Zličína je to pořád po jižní spojce až pak se uhne na kolín a Běchovice tuším:slight_smile: no a pak jen jedna křižovatka doprava a pořád rovně přes Běchovice a Újezd nad Lesy a před cedulí konec Hlavního města Prahy odbočíš doprava jako když do lesa a si u nás...pak teda ještě pojedeš jako by první květnicí a rozestavěnou a pak okolo vodárny a pak trochu dokopečka a do zatáčky a už uvidíš naše řadovky:slight_smile: no a my sme hned druhá řada...ale musí se to obět jako okolo bloku protože sme slepá ulice :wink: no a už se na vás mooooc těším:slight_smile: Jára se ptal jestli tu budete spát jestli vás taky uvidí :grinning: on totiž jezdí domů až v 19h tak to už má asi smůlu
2. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
autor
Žanetka,netuším,čo tu tá "kozinka" napísala,by ma to tiež zaujímalo...tak čo bytík?už ste s manželom nejako dohodli na tej lokalite?

Gábi,ten koberec poznám,a je celkom dosť tenký a ten materiál mi príde drsnejší na to,aby po ňom Štěpánek lozil,ale chce to omrknúť.

Inak som včera písala dr,že Samík má už rýmu celkom OK,že kedy očkovanie a ona povedala,že prvú vakcínu musíme stihnúť do 19.2.,čiže do 6m Samíka...
2. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
Jají já se na něj právě chci jít podívat jak vypadá naživo...a kdyžtak kdyby nebyl dobrej a byl nějakej drhnoucí tak bych ho nekoupila...jen se mi docela líbil a i ta cena není špatná :wink: tak uvidíme...on taky může bejt umělej a bude klouzat stejně jako to puzzle...tak to by bylo na prdlačku...no tak pak už jedině u našich zajet do obchodu s kobercema a koupit nějakej kusovej nebo já nevím...jak to řešíte vy? mě to pěkně štve...on si totiž Štěpán fakt už dává hezky nožičky pod prdelku...ale ujede mu to a pak se rozčiluje...je jak v těch kreslených filmech když se někdo snaží běžet a přitom je furt na místě...hrabe a klouže to a jen ten kouř za prdelkou mu chybí :grinning:

Luci no já sem taky právě celá omlácená a za vlasy mě taky dycky chytne buď vzádu pod culíkem a nebo vedle uší jak to nejvíc bolí...někdy ho podezdřívám že mi chce záměrně ubližovat :grinning: :grinning: taky nechápu jak se vždycky trefí přímo tam kde to nejvíc bolí...
2. únor 2010 v 10:49  • Odpověz
autor
Gábi,ty si to tak super popísala,presne ako Libor :grinning: tiež mi to takto popísal,že stále rovno po jižní spojce,tuším ale vravel potom na Liberec odbočiť,na Běchovice,cez Újezd nad lesy a k vám je to hneď prvá odbočka do prava,okolo vodárni...tak snáď to nejako nájdem,ale si myslím,že áno. No čo,prinajhoršom zapnem Huga(navigáciu) :grinning: alebo zavolám Liborovi :grinning: tam,kde mali ten pozemok,tak by to nebolo ani moc ďaleko k vám :wink: no škoda,že ho nechal ex...čo už...
2. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
Ta Kozinka tu dávala ten odkaz co holky na tu soutěž od Milky...tak asi už to admina nebaví jak se to tu šíří :grinning:
Ale měla to hezké a já jí hlas dala:slight_smile:

Luci dík za popis toho koberce...já to půjdu omrknout...ale jakej je pak teda vhodnej...???? já to nějak nevím...ale to puzzle mě fakt štve že tak klouže...

Luci a to stihnete i toho pneumokoka? jak to dr. udělá? zeptáš se jí jak to mají teda pojišťovny...by mě zajímalo jestli to stihneme nebo ne...jestli si pojišťovny vymyslí že to musí být do té doby než jím je 7 měsíců tak máme asi smůlu...ale jestli to je 7 měsíc včetně tak to je ok :wink:
2. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
Luci pozor po cestě k nám sou dva dost blbý retardery tak ať si něco neuděláš s autíkem...jeden je jak se jede z kopečka ještě v té první Květnici a druhý je těsně za zastávkou už tam u nás u řadovek..ale sou tak blbě vysoké a blbě vidět že dej radši pozor...no ona je tu v obci všude 30 ale nikdo tu tak pomalu nejezdí...ale nejsou tu chodníky a je to tu na silnicích docela nebezpečné...ale já s kočárem chodím mimo :wink:
Jééé já už se táááák těším:slight_smile:
2. únor 2010 v 10:56  • Odpověz
gabika, my máme pucle nešmykľavé a mám tiež takú istú hraciu deku ako peťa. Na tej ak je na kraji, tak si ju hužve pod seba, ale ak je vstrede, tak sa vie pekne točiť - som písala, že robí zo seba hodinkové ručičky :grinning:

luci, s bytom zatiaľ stále voláme, hľadáme, týmto sme povedali že ak pôjdu dolu s cenou tak ho asi zoberieme, ale oni s cenou dolu asi nepôjdu... "....čo má byť sa stane...."
2. únor 2010 v 11:00  • Odpověz
ešte som vám chcela babenky povedať, včera mi volala známa čo má mimčo a malo škaredú virážku po vpichu TBC - viete čo mu mudr robia ?!?!?!? :astonished: - vytláčajú mu to !!!!!! - chudáčik malinký.

a moja mamina je v nemocke od včera... :cry: mala strašný kašel hlas že jej je ledva rozumieť.... :unamused: . No a zhoršovalo sa to a nechali si ju tam... Ona strašne moc moc fajčí a ne a ne s tým praštiť. Aj včera že keď prišla od lekára domov aby sa do nemocky zbalila, tak stiahla naraz po sebe tri cigarety... :frowning2:
2. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
Jají to je mi líto maminky...tak snad to nebude nic vážného :wink: ale to kouření :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2010 v 11:15  • Odpověz
Jaji teda a vytlačovat pupínek po očkování...au au...to sem snad nikdy neslyšela....auuuuu :pensive:
2. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
Gabi :wink: ja kojim jen 5min ale co 40min obcas vydrzi i 1,5h ale fakt kojim casto :wink: uvidime kolik ted pribrala presne za mesic, v pondeli jdem na zvazeni :wink: dnes jsem ji dala 2 lzicky neslazene presnidavky to byly ksichty

Zanetko prave i kdyz jsme na navsteve proto nikam nechodime :wink:

Jinak jsem nas dnes prihlasila na plavani kojencu, zaciname 6. 4. lekce stoji 160kc 2x tydne tak se moc tesim, hlavne je tam tepla voda 32 stupnu :grinning:
2. únor 2010 v 11:19  • Odpověz
autor
Gábinka,ďakujem za upozornenie :wink: Libor pozná Květnice ako keby tam býval,včera mi všetko podľa mapy vysvetľoval,kde čo máte a koľko Květnic tam je :slight_smile:
No a k tomu kobercu...tento je fakt už pre väčši deti,ktoré už vedia sedieť a chodiť,no je ťažké povedať,ktorý je lepší,vhodný pre takéto detičky...ono aj tak ich pred všetkým neuchránime a neraz si ublížia,nabijú papuľku :sweat_smile: naozaj behni do Ikey omrknúť,čo tam všetko majú a uvidíš.

Žanetka,no to snáď nie????to je čo za mudru????by som ju poslala niekam!!!!!v najhorších prípadoch sa to rieši tak,že to proste pichnú,aby to vytieklo,čo nie je moc príjemné,ale to sú naozaj len krajné prípady.
No a s tvojou maminou ma to mrzí,ale na druhej strane by si zaslúžila na zadok dostať,keď je chorá,tak by tie cigaretky mala obmedziť a nie si dať ešte 3naraz za sebou :angry: ja som v tomto nekompromisná!!!!ale
2. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
zuzi, som zvedavá ako bude alex po plávaní spať - tipujem, že by mal spinkať veľmi dobre :wink:

jani na návšteve mi kojiť nevadí, zvládla som to 2x i v reštike, ono tam sa dá všetkým otočiť chrbtom - sadáme si niekam skraja a nikto nič nevidí....ale kojiť v obchoďáku by som moc nechcela, to som nakojila v aute, keď nám papka vyšla v obchode...
2. únor 2010 v 11:25  • Odpověz
tak koukam ti vasi frajeri jsou na tom mnohem lip nez Kika, zatim se toci na bok ale jako ze by se chtela pretocit zatim nic :astonished: :astonished: vlasky kristynka ma plnou hlavicku ma je i 10cm dlouhe ale zatim si je nechyta, jinak nahore ma svetle po me a vzadu tmave po Jirkovi tak uvidime jaka bude teda.

Uz se zbarvily oci vasim detem? Jirka je tmavej jak ital a chvastal se jakej ma silnej gen ale Kika je zatim modrooka po me a svetly vlasky taky :grinning:
2. únor 2010 v 11:27  • Odpověz
autor
Jani,teeeda,tak to je teda u teba kojenie nonstop...to by ma piclo...a nemocť ísť niekam kvoli tomu :stuck_out_tongue_closed_eyes: no snáď sa to pridaní príkrmov vylepší :sunglasses:
To je teda super cena za to plavanie...no holt,my "pražačky" musíme rátať s vyššími cenami :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Inak čo sme kupovali kočík,tak som rada,že v tom shope taký kusisko od nás,majú úžasný prístup a sice z hľadiska pohodlia sme ho mohli kúpiť tu v Prahe,ale zase sú naozaj super. Hneď mi pošlú zdarma novú dušu na kočík a ešte som chcela aj niečo iné a sú schopní mi poslať zo staršieho kočíka určitú časť,len aby mi vyhoveli,inak to nie je možné zohnať,objednať :wink:

Tak hladoša už mám hore,neviem,čo mu dám papať,asi skúsim uvariť karfiolík na ochutnávku,inak by mi dnes vycucal dieru do chrbátu :grinning:
2. únor 2010 v 11:27  • Odpověz
Zanetko no jo kuraci ono je tezke skoncit, ja kourila skoro 5 let a ted uz jsem dloooooouho nekurak a jsem rada. tak hlavne at ji to brzo prejde

Holky my pojedeme na jare do prahy tak snad udelam s vama sraz taky, meli bychom tam byt cely vikend tak doufam ze to vyjde se s vami potkat
2. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
luci, oni to pichli a potom vytláčali ... ja som ani o pichani nepočula - veľni som bola prekvapená... a robia to na pľucnom doktori, tak neviem, asi sa to robí ?!

gabika, tebe som zabudla - to očičko štepulovi len slzí, alebo je tam aj hnis??? S maťkom som mala problém s očkom a vždy keď boli soplíky, tak mu to slzilo oveľa viac. Bol to upchatý kanálik....
2. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
Luci a kolik stoji lekce plavani u vas? jako me prijde i 160kc dost :grinning: ale zas maji upravenou vodu ozonem tak jsem rada.
2. únor 2010 v 11:30  • Odpověz
som tiež myslela že micka bude mať hnedé oči po tatikovi, ale zatiaľ ich má modré, také modro sivé, po maminke :slight_smile: (aspoň niečo okrem buchty má po mamine :grinning: )

a jani, nám vlásky zatiaľ blednú, no maťko bol ako chlapček blonďáčik a potom mu stmavli...

jééj, laura si chytá nožule :dizzy_face:
2. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
Jani aha...ale i tak je to teda dost často to kojení...jestli fakt nemá hladík...no třeba ti dr. něco poradí když jdete na kontrolu a vážení :wink:
Jinak Štěpula má modrý oči a nevíme po kom...my máme všichni zelený a má tmavší vlásky a taky nevíme po kom...my byli oba blonďatý až nejmíň do 5 let a pak to začalo pomalu tmavnout:slight_smile: no ale co...kluk je to krásnej a tak ať si je po kom chce:slight_smile: oči má ale Járovy, jako tvar a ta dlouhatánský řasy:slight_smile:

Luci tak to nemůžeš nikde zabloudit, to k nám trefíš jedna radost:slight_smile: a kdy asi tak přijedeš? já abych nebyla ještě v pyžamu :grinning:
2. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
autor
Jani,no 10lekcií výjde od 2500-3000kč :unamused: ani mne nevadí na návšteve kojiť,aj v reštiko som to zvládla a keď sme boli na nákupe,tak sme zašli v obchoďáku do nejakej tej reštiky alebo "fast foodu",sadla som do rohu a bolo to OK,ale sú vo veľkých nákupných centrách prebaľovacie kúty,kde sa dá zamknúť,je tam stolička a prebaľovák :slight_smile:

No Žanetka,áno,robí sa to tak aj na SK,že keď sa to stále nehojí a stále to hnisá,tak to bohužiaĺ musia pichnúť a nechať vytiecť,je to zlá reakcia,aj to sa stáva...snáď nás to nečaká... :pensive:
2. únor 2010 v 11:39  • Odpověz
Jají to se se Štěpulou asi domluvili na dálku:slight_smile: on si je teď při přebalování taky chytal:slight_smile: a jednu si cpal do pusy ale vždycky mu utekla...to byla sranda:slight_smile:
To očičko mu pořád slzí a v noci ho má i trochu zalepené...já to řeknu příští týden dr. jestli to nepřejde...já si taky myslím že to má od té rýmičky...no uvidíme...

Jani u nás je to taky bazén přesně pro miminka..31st. a taky čistěný ozonem...ale platíme 2500 za 10 lekcí a u nás to je jen jednou týdně. Sme přihlášený taky od dubna...musím pořešit ještě ty plavečky :wink:

Včera sem vážila Štěpulu a už má asi 7,9kg tak přibírá hezky cvalda můj malej:slight_smile:
2. únor 2010 v 11:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.