• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
autor
Samík má modré oči po Liborovi :slight_smile: blonďáci sme boli s Libim obidvaja,potom stmavli,ale to sa ukáže časom :slight_smile:

Gábinka,no Libiho budem viesť tak na 8-9h,takže neboj,v kľude,nezaklopem ti na dvere ráno o 6h :grinning: okolo tej 10-11h :slight_smile:
2. únor 2010 v 11:41  • Odpověz
Tak u nás už se zase usíná...tak si půjdu dát asi nějaký papů...mám od včera od večeře žampionky s br.kaší:slight_smile: mňam:slight_smile:

Holky ještě se vám miminka vejdou v pohodě do kočárku? mě už teda štěpula lícuje od kraje ke kraji a myslím že to vydržíme ještě na ty hory za 14 dní...ale pak už asi dám sporťák...protože myslím že ho to asi už musí i tlačit...teda my sme nebyli už týden venku jak má tu rýmu tak sem se bála aby ještě víc nenastydnul...ale snad se do něj ještě vejde...on tak rychle roste to je hrůza. Jestli mu bude příští týden dělat dr. půlroční prohlídku tak sem teda zvědavá kolik bude mít :wink:
2. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
Luci to je v poho i kdyby v 6h tak aspoň bych nebyla sama tak dlouho:slight_smile: Jára by se teda asi divil...ale on jezdí do práce tak v 8:30 tak to už ho asi nestihneš
2. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz
Jají a kdyby to měl ucpanej nějakej kanálek tak to by mu to museli nějak proplachovat, trápili by ho? nebo jak se to řeší?
2. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz
autor
Gábi,na Samíka tu aj tak nemá nikto s váhou a dĺžkou :grinning:
no tak karfiol teda nechce,normálne ho naťahuje :unamused: chutí mu iba mrkva,zemiaky,špenát...
2. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
autor
Baby,ja už neviem,čo robiť s tou suchou Samíkovou pokožkou...som už fakt zúfalá...ako to mal vyhádzané,tak sa mu to krásne vysušilo,ale nemožem to vrátiť do povodného stavu,aby ju mal na dotyk zase jemnú a hebkú...
2. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz
ahojky holky, nedočítám, tak jen grabu, nám se malej ještě vleze do kočáru úplně v pohodě, ještě tam má dost místa. Já jsem kvuli tomu ten kočár kupovala, protože jsem tak nějak tušila, že jinak bych musela v zimě přesedlávat na sporťák a to se mi nechtělo... :confounded:
2. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz
autor
Gábi,včera som písala,že ešte pár dní,týždňov a Samko pojde do šporťáku,ale nebojím sa toho,ide krásne do lehu,máme dobrý fusak,na to nánožník,tak si myslím,že to bude OK.
2. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz
tak jsem to trošku prlítla... k "vybarvení" mrněte, vlásky má tmavý, ale má jich málo, měl na hlavičce takový ty krusty a jak jsme mu je na radu dkotorky zdrbávali dolů, šlo to i s vláskama :-/ a oči má mrňous hnědý už asi od druhýho dne po porodu... :grinning: Prostě jsem manžu převálcovala genama co do barvy očí a vlasů na celý čáře... A já se táááák těšila, že budem mít modrookýho blonďáčka, stejně jako byl manža, když byl mladší :grinning:
2. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
Luci a ani ta indulona nepomáhá na promaštění? já když yla malá tak mi dr. vždycky doporučil tu indulonu na suchou kůži když už sem měla ekzém ok a jen zůstaly ty šupinky...ale bacha zase na venek...je v ní hodně vody, tak to pak má opačnej efekt a v mraze to vysušuje!!! tobě dr. nic neporadila? však jdete příští týden taky na očkování už konečně ne...tak třeba něco poradí ona...jinak nevím co by mu pomohlo :confounded: :pensive:

Kate ale vždyť kubíček je tak krásnej...tak proč lituješ že není modrookej blonďák...počkej jak na něj baby poletěj, právě proto že bude tak výraznej:slight_smile:

Luci no my máme jen ten fusak co jeod xlanderu...on sice vypadá slabej ale teplounkej je dost...teda já ještě dávám deku...ale to úplně stačí...tak se taky nebojím že by ten sporťák byl nějak špatnej a polžit jde taky úplně...ale děti od půlroka už můžou do sporťáku..tak co ...no uvidím jestli to ještě chvíli vydržíme...třeba ještě tak měsíc...ale až ho to bude tlačit tak stejně nic jinýho nenadělám...a děti co sou narozený na jaře už teď maj určitě sporťák a taky nemrznou...tak proč by naše děti měly že :wink:
2. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz
grabu - já nelituju, jen jsem si říkala, že to bude takovej andílek malinkatej a zatím mám doma pořádnýho čerta :grinning: vztekat se totiž umí pořádně, když se otočí na břicho a nemůže se pak otočit zpátky na záda a nebo se mu naopak povede otočit na záda, když chtěl ještě bejt na břiše :grinning:
2. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz
autor
Gábi,dr.mi práve poradila tú modrú indulonu,ale nevidíme nejaké extra zlepšenie...písala som tu na jednu diskuziu a jedna pani je tam asi dosť skúsená na tieto veci,mi poradila nejaké tel.mlieko Leciderm alebo od Eucerinu...no uvidíme...potrebovala by som vzorky na vyskúšanie...
s tým sportiakom to vobec nevidím tragicky,keď ide dať do úplneho ľahu,tak prečo nie. Pekne ich oblečieme,hodíme do fusaku,možeme dať ešte deku,nánožník a si myslím,že to bude úplne v pohode. Predsa ich nenecháme utláčať sa v korbičke,keď rastú ako z vody.

Peti,presne tak,všetky máme krásne detičky a so silenjšími génami nič neurobíme :grinning:
2. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz
autor
Jani,vkládam foto pre teba na FB :slight_smile:
2. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz
Holky, chtěla bych se zeptat, jestli někdo netušíte, podle čeho vybírat postel, včera jsme nad tím s manžou seděli a fakt netuším, postel vyberem, ale jakej rošt, matraci... :-/ nechcem na tý posteli šetřit, chcem se konečně kvalitně vyspat.... :grinning:
2. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz
autor
Tu je zas mŕtvo,tak idem vonku niečo nakúpiť...

Peti k posteli ti potom napíšem :wink:
2. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
Holky myslíte že muže jít Štěpula ven? tady je tak krásně...ale má ještě pořád tu rýmu:frowning2: ale snad by mu to nemuselo ublížit nebo jo?????
2. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz
gabi, to ako sa to robí - ten ucpaný kanálik ti poviem až vtedy, až budeš vedieť čo a ako, nechcem aby si sa stresovala. podstatné je, že to mimčo VRAJ nebolí, len je nepríjemné to, že sa musí pevne držať. Ja som pri tom byť nedokázala - ale trvá to len chvilinku. Ja som bola potom dobrá maminka ktorá si miminušku uťuťkala a ukludnila :wink:
2. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz
Holky nestačím vás dočíst :slight_smile: Mám udělanou sladkou dobrůtku na zítra a mooooooooc se těším :slight_smile: V kolik máme dorazit????
gabi, netuším či s malým von ano alebo nee :confused:
Gábi utíkej ven a nepřemýšlej. Nám doktorka při rýmě procházky doporučovala - dětem se líp dýchá. :wink: A dneska je fakt úžasně.
2. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
Kačí ty seš hodná:slight_smile: doraž klidně už ráno...až se Lůca probudí tak jí sbal a vyrazte...bude to tak hoďka cesty sem k nám...chceš nějak popsat cestu nebo máš navigaci nebo jak? není to sem těžké...

Jají tady je 2 nad nulou...a svítí krásně sluníčko a už sme víc jak týden zalezlý doma a už toho máme oba docela dost...tak by nám projížďka v kočáru bodla oboum :wink:
2. únor 2010 ve 14:40  • Odpověz
kači, neprovokuj :slight_smile:

dámy, písala mi martinka, že vás mám pozdraviť, že nestíhá, malá stále papá alebo ju treba odsávať - babulka malinká...
2. únor 2010 ve 14:42  • Odpověz
no že treba vetrať a mať doma čerstvo, to viem - a keď katke mudra poradila chodiť von, tak neváhaj a šupitaj :slight_smile: - u nás je zatiahnuto a poletuje sniežik, len trošku, ale poletuje...
2. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz
Jají já s tebou na zítra taky počítám :grinning:

Gábi mám navigaci a tu vaší krásnou ulici si pamatuju :slight_smile: A utíkej ven, dokud je krásně :slight_smile:
2. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz
Ä já taky Jají...si to slíbila :wink:

Tak já letím ven holky ...tak zatím papa :wink:
2. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz
luci - no u nás to spěchá, pokud bychom se měli v březnu stěhovat, měli bychom to pomalu už objednávat :grinning: tak kdyžtak se pak podělíme o zkušenosti :grinning:

Holky, já zas kilo shodila, nechápu, dyt se skoro nehejbu, jím sladký, teď se cpu Melaskama...
2. únor 2010 v 15:23  • Odpověz
cau holky, jsme si zdrimly s Kristynkou na skoro 2h :slight_smile:

teda 10 lekci za tolik penez, to mate dost drahe :confused: u nas se chodi 2x tydne a trva to mesic a pul ten zakladni kurz.

tady je krasne ale my byly venku rano ted jsem shnila tak si budeme uz jen hrat.

me se Kristynka vejde do kocarku no tak pocitam ze neco malo po 6 mesici vytahnu sportacek, moc se na nej tesim :grinning:jeste si koupim podlozku agatha ruiz de la prada :sweat_smile:

Petko nevim podle ceho vybirat ale zkus nastudovat dobre spani,

mimo jine ja chci jirkovi koupit ke 30ti nam darek matrac, myslite ze je to blby napad ke 30ti nam? ja chci nejakou fakt dobrou zdravotni, protoze to co mame ted je za trest :rolling_eyes:
2. únor 2010 v 16:00  • Odpověz
Péťo my máme postel dělanou na zakázku z masivu aby něco vydržela...našla sem si v obchodě s postelema jak chci aby vypadala a dali sme to udělat truhlářovi a vyšla nás postel i s nočníma stolkama na 8 000 a v obchdě tu co sme chtěli stojí 50 000 takže každá koruna dobrá...a musím teda říct že jí máme asi rok a ani se nehne...navíc sme si pod ní nechali udělat šuplíky s úložným prostorem, což se určitě dycky taky hodí :wink: a rošt teda máme pevnej s čímž já nejsem moc spokojená ale časem asi koupíme jinej...no a matrace sme si koupili stylem že sme věděli že chceme tvrdý, protože oba spíme rádi na tvrdým a tak sme chodili po obchodech s matracema a zkoušeli jaký nám budou vyhovovat a nakonec sme si koupili takový z tý inteligentní pěny co se ti vytvaruje podle toho jak si to tělo zahřeje a musím říct že sou super :wink:
Postel bych teda asi vybírala hlavně podle toho jak je pevná a z jakýho je materiálu...

Byli sme venku a je tam super...sme se pěkně vyvětrali...hoďka bohatě stačila a sme oba pěkně profouknutý:slight_smile:
2. únor 2010 v 16:03  • Odpověz
grabu - my chceme určitě masiv (koukala jsme i na ručně kovaný, ale ten masiv se mi líbí víc), právě tady v brně je obchod a tam postel, co se mi celkem líbí (ale na obrázku) vyjde na cca 10 000 i se stolkama :slight_smile: Jinak manža šuplíky pod postel nechce, aby to víc větralo i ze spodu a rošt bychom chtěli polohovací :grinning: Přemýšleli jsme i o těch s motorkem, ale to byl spíš takovej úlet :grinning: Hned jsem si vzpomněla na Krok za krokem, jak se jim tam zbláznila postel na elektrický ovládání :grinning:
2. únor 2010 v 16:09  • Odpověz
petko muj tatka ma tu elektrickou, nechal si ji delat na zakazku a stala 26tis al je suprova, jen mit ty prachy :sweat_smile: tak si ji poridim :grinning:
2. únor 2010 v 16:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.