• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
JA MAM STOLIČKU :grinning: JA MAM STOLIČKU :grinning: JA MAM STOLIČKU :grinning: JA MAM STOLIČKU :grinning: JA MAM STOLIČKU :grinning: JA MAM STOLIČKU :grinning: JA MAM STOLIČKU :grinning: JA MAM STOLIČKU :grinning: JA MAM STOLIČKU :grinning: JA MAM STOLIČKU :grinning: JA MAM STOLIČKU :grinning: JA MAM STOLIČKU :grinning: JA MAM STOLIČKU :grinning: JA MAM STOLIČKU :grinning: JA MAM STOLIČKU :grinning: JA MAM STOLIČKU :grinning: JA MAM STOLIČKU :grinning: JA MAM STOLIČKU :grinning: JA MAM STOLIČKU :grinning: JA MAM STOLIČKU :grinning: teda zatiaľ je u milana v aute .... ale snáď už ma žiadne blbé prekvapko nečaká :sweat_smile: :sweat_smile:
2. únor 2010 v 16:13  • Odpověz
autor
Tak už sme tu s prechádzky,2hod stačili :slight_smile: bolo tam sice krásne,ale fúkal nepríjemný vietor :angry:
2. únor 2010 v 16:14  • Odpověz
Jani - my jsme koukali na ty, co se daj koupit nezakázkově :grinning: stojí tak 6 tisíc... je to dost, ale byla by to docela sranda :grinning:
2. únor 2010 v 16:15  • Odpověz
jani, ja myslím že to nie je osobný darček ... to je taký darček - nedarček, lebo tak či onak to kúpite ... ono ak by to boli obyčkové narodky, tak budiš, ale na 30 :confused: . možno jirka povie supiš, ale ja by som to na 30 nekupovala ....
2. únor 2010 v 16:16  • Odpověz
peti, tebe sa vždy podarí veci vyňúrať za tak dobré ceny - nechceš mi nájsť byt ??? :grinning: :grinning: :grinning:

luci, a ak v byte nebude umyvačka, tak ty mi zas pošleš link na tú čo si našla - prosím - ja som s ňou spokojná a vpoho ju kúpim zas a za tú cenu čo si hovorila :slight_smile:
2. únor 2010 v 16:25  • Odpověz
no zanetko me totiz nic nenapada co mu koupit, chce novy notebook, jakobychom jich nemely doma dost mame 2, nebo laserovou tiskarnu coz mi prijde jeste blbejsi, taky mame jeste 2 jine tiskarny, novy mobil jako to by si stejne musel vybrat.

tak poradte prosim :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Zanetko tak jsem zvedava jak budes spokojena, Kristynka tam sedi jak reditelka zemekoule :grinning: a moc ji ma rada, hraje si v ni a ja mam klid :pensive:
2. únor 2010 v 16:29  • Odpověz
jaji - :grinning: no jo, škola začíná až příští týden, tak nemám co dělat... :grinning:
2. únor 2010 v 16:29  • Odpověz
heej, dámy, a ste si všimli, že som vás od martinky pozdravovala ?!?!? - nikto ste nereagovali, ešte si bude myslieť, že som odkaz neodovzdala :astonished: - že adélka furt papá a soplíky jej treba odsávať dokola a dokola a dokola a martinka na nás nemá čas - preto vás-nás zdravila cez sms...
2. únor 2010 v 16:30  • Odpověz
ja jsem na to zapomnela reagovat, chudinka Adelka a Marta jaka je hodna maminka ani na kone nejde aby se venovala nemocna mimusce tak ji moc pozdravuj ode me a Kristynky
2. únor 2010 v 16:35  • Odpověz
jani, ten tvoj mužík je uplne jak môj - máme PC a k tomu 2 booky, teda jeden je maťov, ale máme dva :astonished: , kadejakých pamäťových chobotin, prehrávačov, myší, klávesnice dokonca!!!! No a mobil, to ani nehovorím. Ja som Milanovi na 30 kúpila dosť pekný a hrubý zlatý náramok, ale to som vedela, že ho moc chce - nie každý chlap také môže... ale priznávam, že na narodky mu ja kupujem niečo pekné na oblečko alebo parfem a on sám si vyberie v mojich očiach nejakú somarinu k PC :grinning:
2. únor 2010 v 16:36  • Odpověz
šak ona si to tu určite mrkne, len mi ľúto prišlo, že si to asi nikto nevšimol....
2. únor 2010 v 16:37  • Odpověz
jako o pametovych kartach, cteckach a podobnych blbosti mi nemluv je toho plny pokoj :rolling_eyes: jen to prekazi :rolling_eyes: on zlato nenosi, necham nafotit umelecky kristynku ajeste neco no asi notebook :pensive:
2. únor 2010 v 16:40  • Odpověz
autor
Jani,súhlasím so Žanetkou,predsa len sú to okrúhle narodky...tak by to chcelo niečo osobné...Libor dostal odo mňa k 35tke "zážitok",fakt by som kúpila niečo,čo má rád a ešte doma nemáte :wink: neviem,aký on je typ...ale asi dosť náročný,čo?

Žanetkaaaaa,supeeeeeer,že už je stolička na ceste k tebe :wink: no sice som ti ju vtedy našla a dala odkaz,ale aj tak ju nemáš odtiaĺ :frowning2: a na tie myčky ti potom kľudne pozriem,len sa bojím,že už za takú super cenu nebudú,toto boli novoročné akcie...ale veď potom zistíme :slight_smile:

No som si to nevšimla,ale všimla som si,že tu nie Martinka,som si aj myslela,že Adélka ju asi naplno zamestnáva s chorobkou :frowning2: snáď bude rýchlo v poriadku. A ďakujeme za odkaz :wink:

Ani Miška tu nie je,čo sa deje?

Gábi,Kačíííí,moc sa na vás zase teším :grinning: a Žanetka,ak netrafíš,zavolaj :grinning: :grinning: :grinning:

Peti,s tou posteľou súhlasím,určite nejakú pevnú,aby niečo vydržala (Gábi,čo to máš za truhlára,že vám to tak všetko lacno urobil????),rošt aspoň ten polohovací a matrace určite vyskúšať,podľa toho na čo ste zvyknutí,teda,čí vám vyhovuje mäkkší alebo tvrdší,my sme vyskúšali kúpiť vankúš(má ho Libor) z tej inteligentnej peny ako písala Gábi a je super,no matrace s roštom sú najväčšia investícia,takže záleží na tom,koľko možte,chcete obetovať peňazí...

8.2. ideme na očkovanie,tak snáď to tentokrát výjde,lebo ma už fakt porazí....
2. únor 2010 v 16:44  • Odpověz
autor
Fuuuuha,tak na toto Libor nie je nejak uletený...chválabohu :wink: on sa rád fintí,tak nejakým svetríkom od Hilfigera alebo Lacoste ho vždy poteším,ale poteší ho hocičo :slight_smile:
2. únor 2010 v 16:48  • Odpověz
Jajíííí no supeeeeeeeeeeeeer:slight_smile: hurá hurá hurá:slight_smile: tak ať je židlička fajn a Laurinka spokojená :wink:

Martince vyřiď že na ní myslíme a posíláme sílu a Adélce velikou pusu aby už byla vpořádku :wink: já sem si toho taky nevšimla že si to psala..promiň:frowning2:

Jani já taky souhlasím s Jajkou že bych matraci nekupovala k 30. to je takový neosobní...i když na matraci se dějí dost osobní věci :wink: :grinning: :grinning: :sweat_smile: no ale i tak to je takový dárek nedárek...a když je Jirka tak ulítlej na všechny nový blbiny okolo počítačů tak se něco určitě najde...Jára má v červnu taky 30 a já mu budu kupovat Nintendo Wii ještě s našima dohromady...je to dost drahý ale vím že Jára bude mít šílenou radost a že to u nás nebude ležet někde v koutě ale Jára na tom bude pořád blbnout :wink:

No jo co je s Míšou??????? nepsala někomu...kde se fláká...snad ne něco s těma zádama...

Lucííí super že jdete na očkování...určitě to už vyjde :wink:
2. únor 2010 v 17:14  • Odpověz
no, miška sa teda tiež neukázala.... :astonished:

MÁM KRÁLOVNU NA ČERVENOM TRONE :grinning: :grinning: :grinning: - evidentne máme rovnaký vkus - páči sa jej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , baby, som ako malé decko, ale ja sa viem tak tešiť takýmto vecičkám a hlavne, keď ich mám po takom "boji"
2. únor 2010 v 18:34  • Odpověz
Jajivšak to je super že ti to nakonec dopadlo a máš i tu barvičku co si chtěla:slight_smile: úplně tě chápu jakou máš radost:slight_smile:
A kde je nějaká fotečka???? Jak to Laurince v židličce sluší:slight_smile:
2. únor 2010 v 18:36  • Odpověz
Gabi vidis Nintendo je dobrej napad, jako my mame vsechny kraviny jako PSP a tak, ale nintendo nemame ale znam to hrali jsme to v praci a preci existuje i cviceni pro zeny :grinning: kolik to stoji? jenze prave mam strach mame vsechno a lezi to v koute :rolling_eyes:

Luci tak to mas aspon fajn, hadry bych taky rada no ale on o to moc nestoji :confounded: i kdyz na vanoce mel z kosile radost :slight_smile:

Zanetko prejeme si fotku

Holky ja napisu Mise co myslite. mam na ni telefon :wink:snad jsou v poradku
2. únor 2010 v 19:05  • Odpověz
holky psala jsem Mise Waci

Holky jsou v poradku, Misa spadla ma pohmoznedny kotnik, Zoujinka ma exem tak ji napsali masticku s hormony a Misa musela vymenit praci prasek a celou kosmetiku, no chudinka Zouji. Jinak se maji holky dobre, Misa je akorat smutna ta bychom ji meli aspon napsat sms co rikate? :wink: Taky si Zouji drzi od vcera nozicky tak maji aspon takovou radost.
2. únor 2010 v 19:32  • Odpověz
Teda to je hrúza čo tá miška porobila, jani pošli mi na ňu číslo aj ja jej chcem poslať sms :unamused:
2. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
No a teda aj Adelke želáme skoré uzdravenie.
2. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
na plávaní bolo super,plakali sme až keď už revali všetky deti - to ešte an suchu - nechcel byť pozadu, ale len trošku.
No a vo vode sa mu neľúbilo na chrbátiku, ked som mu aj hlavu namočila, inak sa mu ľúbilo, potom pridám aj foto. Foto nie je nič moc - svokra fotila prvý krát - ale zvládla to.

No a Žanetka -supiš, že stolička dorazila.

Inak v tom vymazanom odkaze bola prosba o zaslanie hlasu - tak ja sem chodím najmenej a ja som si to stihla prečítať :slight_smile: - bolo to tam ke´d som sa vtedy prihlásila, tak mi to udrelo do očí.
2. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz
Už som pridala 2 foto :slight_smile:
2. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz
Ja keď som tu tak tu nikto nie je - ach joj.
2. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz
aurel - já tu jsem zase až teď... :slight_smile: Konečně peču chlebík, manža dneska koupil novej hnětací hák :grinning:
2. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
Kuky :slight_smile:
Ještě jednou děkuji Žanetce, že vás informovala a taky děkuji vám, že jste mě podpořily :slight_smile:
Dneska to bylo fakt šílené, tolik hlenů v tak malinkém nosíku, hrůza :frowning2: Chudinka papala pořádně ve 12h a pak až před 19h, jinak pila strašně málo, ptž nemohla dýchat, takž jsem ji měla u prsa skoro pořád. Usla asi na hodinku, tak jsem doma aspoň trochu uklidila. Teď už je v postýlce a buď usla nebo je tak tiško :slight_smile:. Jsem ráda, že mám nanny, včera večer "hulákal", ale asi to malou probralo, takže když jsem přiletěla, už usínala.
Lucinko, malá má nějaké pupínky, doktorka jí na to dala mastičku Imazol, ale po ní je zase vysušená. Zítra s ní jdu odpoledne na kožní, tak uvidím, co nám poradí a dám vědět :wink:
Peti...s tou hlavičkou to teď máme taky...malá má prostě všechno :pensive:
Zuzi, super fotečky :slight_smile:
Jaji, gratuluju k židličce :slight_smile:
Mišce pisnu sms...ta taky musí mít všechno :frowning2: achjo :frowning2:
Jdu dokoukat Ordinaci :slight_smile:
2. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz
haj marti, tak si si chvilinku našla :wink: , verím že bude každým dňom lepšie a lepšie :wink: ,

uuuuuuu, miška picla, ešte že nemala malú na rukách !!!! - baby, musíme dávať pozor

- ja som picla na zem keď bola laurinka v brušku, no museli sme sa opičiť po maťkovi, s ním v brušku som picla tiež :stuck_out_tongue_closed_eyes: , len vtedy bola poľadovica a teraz to bolo v júli :sweat_smile:

a ja som dnes buchla laurinku, teda nie ako ja úmyselne, to nee, ale začala som ju držať tak s jednou - ľavou rukou na boku a tesne som sa nevyhla s jej hlavinkou zárubni na dverách, mala to trolinku červené, plakala len chvilinku :pensive:

ideme hodiť foto
2. únor 2010 ve 22:02  • Odpověz
foto prihodené :wink:
2. únor 2010 ve 22:19  • Odpověz
Jaji ...Zuzi super fotky:slight_smile:

Taky sem psala Wacince a než sem vám to stihla napsat tak mě Janka předběhla takže už víte že má Miška něco s kotníkem a Zouinka chuděrka ekzemek...ale snad to bude dobré. Waci ještě psala že to možná má z toho jak slintá že to má jen ve výstřihu...tak se uvidí...no snad už to bude brzo zase dobrý :wink:

Dneska Štěpula pořád bulel ...asi ty zoubky a pak sme se pohadali s Járou kvůli těm lyžím...on chtěl v 17:30 abych sbalila prcka a přijela do centra že si je půjdu koupit...ale na mě to bylo moc na rychlo a měli tam otevřeno jen do 19h a mě se nechtělo a tak sme se pohádali ale už sme se zase udobřili :wink: Já nemám ráda takovýhle hurá akce, všechno narychlo a teď nebo nikdy a Jára zase chtěl abysme je koupili, protože zítra to asi nestihneme a ve čt má on volejbal a v pátek už odjíždíme k našim no a on má strach že si je nestihnu koupit...no tak asi tak...kvůli takové kravině sme se chytli... :unamused: tak sem si postěžovala a už je to zase ok :wink:

Marti tak ať už je dnešní noc lepší a Adélka už ty soplíky snad taky brzo vyfouká a nebudou :wink:

Holky Štěpán dneska poprvé usnul bez závázání, bez zavinovačky, jen pod peřinkou a pozooooooooooooor.....bez dudáku :wink: ani necekl a do 5 minut byl tuhej:slight_smile: tak sem zvědavá jak bude spinkat jestli klidně nebo se bude budit...ale mám radost:slight_smile:

Jo a ještě sem naštvaná, protože Jára byl na nákupu a neměli listové těsto...chtěla sem holkám na zítra upéct takovou mňamku párečky v listovém těstíčku...a takhle nebude nic:frowning2: jen sušenky...no to sem teda hostitelka co:frowning2: no ale já už se na ně tak těšíííííím...to bude zase sranda ty naše prdelky malý pohromadě:slight_smile:
2. únor 2010 ve 22:28  • Odpověz
No nic du spát...ať sem na ty holky zítra fit:slight_smile: tak dobroooou všem :wink:
2. únor 2010 ve 22:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.