• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Holky tak teď jsem zustala koukat, nakrmila jsem malýho, vypadal, že bude spinkat, za chvíli jsem na něj koukla a on ležel na bříšku :grinning: Hajdalák jeden malej :grinning:
3. únor 2010 v 00:42  • Odpověz
Ahoj holky a mrňousci, moc vás zdravíme.
Děkuji Gábince, Janičce a Martince za sms.
Já jsme tady nechtěla prudit, mám nějakou depku, ale už to fakt asi dělá to počasí, chtělo by to sluníčko a jaro.

Tak já jsem spadla doma, jelikož jsme spěchala, abych stihla vyzvednout manžela včas z práce a stihli jsem doktora, jenže už jsem na nohách měla kozačky a ty mi podjeli, na plovoucí podlaze a já jsem spadla a dosedla na nohu. Noha je prý silně pohmožděná :( doktor mi řekl, že ještě jeden takovej pád, tak si ji zlomím a že jde vidět, že ta noha byla již zlomená a je špatně srostlá. Holky s tou nohou už jsem byla 5x na pohotovosti. Dokonce loni 1.1.2009, kdy jsem byla i RTG a nevěděla jsem, že už jsem těhotná, teda věděla bych to, kdybych počkala delší dobu u testu- ale to je teď už jedno.

NO a malá :frowning2: to mě mrzí nejvíce. Ten ekzém se jí třeba na týden zlepšil, když jsem začala jinou mastičku...ale pak to najelo do stejných kolejí. Začala si to škrabat tak nehorázným způsobem, že to měla rozdrápané do krve a v noci jsem ji musela držet ručičky, aby se nešrabala :(
Tak jsem se rozhodla, že sjedu k doktorovi, už to trvá 2 měsíce co to má. Nejprve tu byla mamča, ty mi řekl, že to ale nemá tak hrozné, ale že je špatné,. že si to škrabe. NO a pak pan doktor řekl, to stejné jako mamka, že tohle není tak hrozné, tak jsem mu vysvětlila, že pro mě to teda hrozné je, že si to škrabe. Takže jsme dostali rozkaz 4 dny mazat kortikoidama a promazávat linolou krémem. Sice s kortikoidama nechci nic moc mít, ale ono jí to prostě zabrala hned a v noci už se nedrápala. Taky mi řekl, ať změnáím prášek a komplet celou kosmetiku co pro ni mám, takže jsem včera nechala v lékárně 1200kč, takže jsem byla docela v šoku. No pak jsme se pana doktora ptala zda to nemůže být alergie na kravskou bílkovinu, že jí na noc sem tam dám umělé mléko. Tak mi řekl, že na 95% to není alergie na kravské mléko, že to má pouze ve výstřihu pod bradičkou a v záhybech na krčku. Ale pokud bych chtěla mít klid, že pokud se to nezlepší, tak malé vezme krev na tu alergii. Ale, že dle něj je to zbytečné. Taky jsme museli přestat používat pytel na spaní, protože pan doktor naznal, že ji klidně ten pytlík, může ten krček šouchat, takže máme čiště bavlněné bodynko a polodupky:(
Jinak když jsem se ptala, proč a z čeho, tak mi řekl, že miminka, jsou hned osypaná, a že to nezančí že jsou alergici. takže to má prý nejspíš od toho jak moc slintá, tak sliny jsou agresivní a je fakt, že to má v místech kde vždycky stečou sliny, nebo blinkánky. Sice ji hned převleču, ale ono sem tam si toho všimnu pozdě. No asi už to chce fakt jaro a abych mohla vypadnout z domu... protože ji asi moc pozoruji
3. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
jj Žanetko abych nezapoměla, laurinka má u nás v ČR dvojnici. Včera u pana doktora byla maminka s tatínkem a asi tak se 4. měsíční holčičkou a normálně fakt nekecám celá Laurinka. Chtěla jsem ji vyoftit, ale bylo mi to blbé se jich zeptat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no asi by na mě koukali blbě
3. únor 2010 v 08:46  • Odpověz
Dobré ráno, noc nic moc...usla kolem deváté, první kojo ve 2h, pak v 5 a v 7, od té doby nespí a po druhém odsátí hromady hlenů se se mnou nebaví a nechce ani mlíčko :grinning:
Miško, takže hezky klidový režim, nožku pěkně nahoru a nic nedělat, ať si neublížíš víc :wink: A Zouinka to bude mít brzo v pořádku, takže taky nestresovat :wink: Já jdu dneska s malou na kožní, za prvé mě tam posílá doktorka, která už neví, co by malé dala a za druhé má malá po těch krémech vysušenou pokožku, ale šíleně, jenže, když se namaže mastnějším krémem nebo olejíčkem, tak jí hned vyskáčou pupínky :frowning2:
Jinak jsem někde četla nebo slyšela, že na tvorbu mlíčka je dobrý fenykl, ale ne jako čaj, ale přímo nadrtit celý fenykl a nechat přes noc luhovat, tak jsme to tak udělala včera a jsem v šoku, prsa mám jak cisterny :grinning: Jo a nechutnalo mi to, tak jsem si ten výluh dala do polívky :wink:
3. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
obre rano holky,

uz jsme doma z prochazky :slight_smile: opet spojene s nakupem peciva a tak. metoda ukrizovani zabira dnes jsem vstavala az v 6:20 :sweat_smile: to je super!!! jen si nejak zas pridala kojeni co 3h v noci :pensive: takze fakt asi mam malo mleka ale me se nezda protoze stejne u toho usne :angry:

Holky at se vam mimuska brzo uzdravi :wink:

Misko no hura ze se na nas prijdes podivat aspon prijdes na lepsi myslenky

Marti to me mrzi ze to ma Adus tak dlouho :pensive:

Marti a kde se ten fenykl da koupit?
3. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
Jani fenykl je koření a koupíš ho normálně v obchodě u nás ho mají v jednotě.

marti mně dal ten locoid - 0,1% hydrokotisolů a to jí pomohlo do svědění a máme často mazat linola krémem a ten je teda skvělej, malá to má pořád vláčné a nevysušuje se to. tak snad nám to pomůže v noci sjemji mazala při kadždém kojení
3. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
No dobré ránko, no na prvý krát nám plávanie v lepší spánok nepomohlo, aj keď tú prvú trojhodinovku sme po dlehj dobe spali bez jedného zobudenia, ale potom to už išlo po starom.
No Miši od teraz budeš musieť v zime nosiť len poriadne topánky - v tých sa ti tak ľahko nepošmykne.
A určite bude čoskoro Zouinka a Adélka v poriadku a všetko im z telíčka zmizne.
3. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
jani vážne ma napadlo ešte, že prečo chodíš v noci kojiť do obyvačky?
3. únor 2010 v 09:45  • Odpověz
A babule, že drahé plávanie, tak ja platím za 8 lekcií 66 € - to som si myslela, že to máme lacné ale oproti vám :frowning2: . No a ešte keď napíše potom Žanetka tú pálku čo bude platiť v BA, tak to len bude. Viem, že je to tam drahé, lebo segra sa čudovala, že aké lacné plávanie to máme. Sa mi zdá, že budem chodiť plávať k janke do Olomouca.
3. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
ahojda kočky:slight_smile:

Tak já už mám pouklízené a čekám na holky až dorazej:slight_smile: už se moc těším...jen doufám že někde nezapadnou...tady totiž tak jako chumopršelí...

Holky snad budou všechny ty naše miminka už fakt brzo zdravý...a waci má pravdu už to chce jaro...tohle depkoidní počasí je hrůůůůza!!! mě stačí když to vydrží ještě 14 dní co jedeme na ty hory a pak ať si to klidně všechno roztaje :grinning:
3. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
zuzi ani nevim proc chodim kojit do obyvaku asi proto ze driv mi kristynka po kojeni nechtela spat tak jsem ji uhoupavala na balonu treba pul hodiny tak abych ho nebudila. a hlavne jdu po kazdym kojeni na zachod :rolling_eyes: ted uz bych mohla zustavat v loznici ale tak nejak to mam nauceny, kojim tam jen v tech 5h rano kdy ji pak chytnu rucicky a spime do 6:30 to je proste krasa se tak dlouho vyspat.

heeej prazadny jaky mate pocasi at vim jak bude zitra.

Zuzi to plavani no me to prijde i tak drahy, a to ma Olomouc 100tis obyvatel je to jedno z vetsich mest v CR ale je tu draho, velka nezamestnanost, ale oproti Praze tu mame asi levno :sweat_smile: ja budu platit za 10 lekci 1600kc tak to docela jde :slight_smile:
3. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
No mne si sa drobec veľmi prebral kým by som prešla z obyvačky a drahému nevadilo keď sme sa v spálni húpali.
Inak tu je pekne hnusno dnes ani von nepôjdeme bude spať pri otvorenom okne.
3. únor 2010 v 09:58  • Odpověz
Peti, mě se malá na bříško přetáčí už pár týdnů, je to sranda, položím ji na záda, otočím se a ona je na břiše :grinning:, někdy se tak otočí v postýlce a pak chrupká na bříšku :slight_smile:
Jani, tak super, že to pomáhá :slight_smile: Za chvilku budete chrnět do 10h :grinning:
3. únor 2010 v 10:01  • Odpověz
krásne ranko

"pražačky" nestíham, nezvonil mi budík a keby som teraz vyrazila, tak to mám akurát na otočku :grinning:

zuzi, v tom bazéne to vyzerá :wink:

ja si na moju senovku a pestrec nemôžem sťažovať - vždy keď mám pocit že je toho menej na ňu nabehnem a je všetko oki

miši, som milanovi čítala o laurinkinej dvojníčke a hneď povedal, že on v čechách nebol :grinning:

jani, prihadzujem, zatiaľ som ťukla 2x - raz zbytočne lebo ten predomnou dal rovnako a potom som ho prebila :slight_smile: - zatiaľ vediem - že by som mala tak jednoducho aspoň ohrievač, keď mi stolička dala tak zabrať ?!?! :sweat_smile:
3. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
Jé Žanetko, ale teď když jsi to tak řeka, tak ta malá teda na tatínka moc podobná nebyla :grinning: ale fakt to byla úplně Laurinka, manžel na mě čučel jak na debila, protože jsem pořád tu holčičku hypnotizovala pohledem a až jsme odešli, tak se mně ptal, proč jsme na ni pořád tak koukala, tak jsem mu to řekla a on se mi smál, prej jsme vypadala, jakobych jim ju chtěla vzít :grinning:
3. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
No hádam s tým ohrievačom bude ľahšia cesta. :wink:
3. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
Jají no to neeeeee....zrovna sem ti chtěla volat jestli někde nebloudíš....no to je teda budík pěknej zrádce :grinning:

Jani je tu hnusně...chumelí...padají vločky jako koláče a je to takové mokré...je tu 3 nad nulou takže nic moc...no hnus břečka...
3. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
no sme hore tak pa, ale ozvem sa asi o 2 hoďky ked bude zas spať :slight_smile:
3. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
holky mně ve vizitce nenaskočil 4 týden, malá má dnes už 4 týdny je středa ne?????
3. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
waci já v tvojí vizitce vidím 4 měsíce a 3 týdny :wink:
3. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
Miško, mě tam taky neskočil týden, asi to mají opožděné :grinning:
3. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
Zanetko :slight_smile: pry nebyl v cechach :grinning: ja byt tebou tak prihazuju az treba 10 min do konce :pensive:

Zuzijo fotky mate z bazenu krasne s nama bude chodit i tatinek plavat tak se moc tesim :wink:

Miso oni to maji jakysi podivny to pocitani tady mozna zitra :slight_smile:

Gabi tady taky pada takze bude padat i v noci :rolling_eyes: ach jo :rolling_eyes:
3. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
tak to mají opožděné,
Gábi to je práívě špatně :( má tam mít 4 měsíce a 4 týdny
3. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
Zanetko jeste jak jsi davala fotecky laurinky v zidlicce ty ji mas posazenou ja ji mam zatim v lehu, myslis ze uz ji taky muzu posadit? nebo to bylo jen kuli foceni?

a jsi spokojena?
3. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
Jjasi Jani jo, asi to mají nějaký podivný
3. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
jani, si piš, že som spokojná. Ona nesedí úplne, je na tej strednej polohe, bolo to len včera, keď som ju položila viac, tak sa hrabala hore, ale papať je naučená tak ako opisuješ ty že ju máš skoro na ležato

a dik za poradenie, nahodím už až popoludní, dúfam že to zvládnem, no musela som to otestovať :grinning:

je u nás nejako nervno, milan opravuje luster (už asi 10 krát), namiesto toho aby vybehal a zohnal správnu súčiastku sa s tým s..e a nadáva - nech sa trápi, keď to radšej pláta, ako by to zohnal - vraj sa na to pýtal a nemajú to - ale že by žoiadal aby mu to objednali a zabezpečili, to mu akosi nedocvaká :confused: . Neznášam keď je skoro na obed v pyžame a je v pyžame :angry: , ja varím mäsko - on ho odstaví - no aj som rada že dnes ide o hodinu do roboty :rolling_eyes:
jááááj, kde som teraz mohla byť keby budík zazvonil ?!?!?! :dizzy_face:
3. únor 2010 v 11:15  • Odpověz
Zanetko :grinning: to s tim pyzamem znam :sweat_smile: to same u nas doma.

delam si pizzu tak me tecou sliny :pensive:

Ja jsem taky spokojena se zidlickou, teda hlavne si v tom zatim hraje ale uz jen 3 tydny a zacnem varit mrkev, vcera jsem ji koupila asi uz po desate neslazenou presnidavku, no vylozene ji nechutna, ale davam ji aspon 2 lzicky denne at mam klid a zabiju cas kdyz je vzhuru :slight_smile: dnes jsem ji chtela koupit kasicku ale nemeli spravnou tak mozna zabehnu odpoledne do lekarny, mam strasnou radost nebot dole v nasem baraku otevreli lekarnu :grinning: tak to mam po ruce jeste teda by mohli misto solarka udelat potraviny :sunglasses:
3. únor 2010 v 11:32  • Odpověz
tak malá usnula žabička :slight_smile: já jsem se najedla a jdu dožehlit oblečení malé :slight_smile:
Marti dej pak vědět jak jsi s Aduškou dopadla na kožním :wink:
3. únor 2010 v 11:52  • Odpověz
no tak já se tu ukážu a vy tu nejste, kde jste všechny:frowning2: Pražandy mají sraz to jsem pochopila, ale kde je zbytek?
3. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
ja som tu
3. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.