• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
holky ja taky co nepisu rukou tak jako sama hrubka, a to nepouzivam diakritiku :grinning:

jako u nas to slovo znamena neco jako TELE :slight_smile: ale vic skarede receno :slight_smile:
3. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz
Holky, my jsme se zas porafali s manžou :-/ Já bych do toho kopla, byla jsem hnusná já na něj, pak on na mě... Vyčetla jsem mu, že on pro to, aby se něco v tom sexu zlepšilo, nic nedělá, že nikam nechce jet, tak se sebral a odešel pryč :frowning2: Mobil hodil na stůl, abychom prej byli úplně bez sebe a šel... :frowning2: Achjo :-/ Jak tohle dopadne, to by mě zajímalo :frowning2:
3. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz
ale to nie je materskou, to je to, že to je v ťukoch a nie v ruke :grinning: - teda dufam :astonished:
3. únor 2010 v 15:05  • Odpověz
peti, a poslúchli ste mudru, boli ste chvilinku od seba??? ja som presvedčená, že i to bývaníčko vám pomôže, budete môcť byť aspoň v izbe zavretí keď sa porafate a nie v jednej miestnosti. To bolo najlepšie, že som sa nemusela zatvárať do kuchyne alebo kupelky, keď sme sa rafli v jednoizbáku, ale ty ani len tu kupelku a kuchyňu nemáš, uvidíš, o to viac vám to pomôže.... a teraz ho nechaj, nech sa vyvetrá :wink:
3. únor 2010 v 15:10  • Odpověz
jaji - právěže manža nikam moc jet nechce :-/ proto jsem na něj dneska tak vyštěkla, když on mi zas připomínal, že bych mohla zkusit to epi-no :-/ No uvidím, kdy se vrátí... :slight_smile:
3. únor 2010 v 15:27  • Odpověz
holky u nás se slovo kokot používá ve stejném znění jako blbec, hlupák....
3. únor 2010 v 15:33  • Odpověz
hoky co to slovo znamená u vás?? mě by to zajímalo. Protože to fakt není nic sprostého tady, já sprostě nemluvím, mě byste neslyšeli říct něco fakt sprostýho, ale tohle fakt u nás sprosté není mě, úplně v hlavě vrtáí co to zanmená u vás
3. únor 2010 v 15:38  • Odpověz
tak to já jsem asi z jiného kraje, ptž já to slovo znám spíš jako Žanetka se Zuzou :confused:
3. únor 2010 v 15:39  • Odpověz
Miško...pánský pohlavní úd
3. únor 2010 v 15:39  • Odpověz
holyk teda to jsem nechtěla abych před váma vypadlaa, jak nějakej dlaždič to mě mrzí :( chjio, já fakt nemám šťastnej tejden, sem se tady neměla raději ukazovat a byl klid.
3. únor 2010 v 15:41  • Odpověz
Peti, on asi manža nepochopil, že sex není jen o tom uspokojit chlapa, ale oboustraně to musí bavit oba dva...Já bych mu řekla, ať si zajde do bordelu, když nedokáže počkat :angry: Jen bych se modlila, aby to nevzal vážně :sweat_smile:
3. únor 2010 v 15:42  • Odpověz
Miško, ale nikdo si o tobě nemyslí, že jsi dlaždič :slight_smile: Prostě to neznáš jako sprosté slovo :wink:
3. únor 2010 v 15:43  • Odpověz
jaj, nechala jsem malou pod hrazdičkou a už je zas na břiše :grinning:
3. únor 2010 v 15:44  • Odpověz
Marti tak to jsi mě fakt dostala, to jsem nikdy neslyšela v tomhle spojení :frowning2:

Peti já to říkám chce to jaro a ono se zlepší všechno.
3. únor 2010 v 15:48  • Odpověz
Miško, fakt ne?:slight_smile:
3. únor 2010 v 15:52  • Odpověz
Tak vidíš, nemůžeš mluvit jako dlaždič, když nevíš, že to znamená i něco jiného než co znáš :wink:
3. únor 2010 v 16:02  • Odpověz
calli - ale on to chápe... Nejhorší je, že to chápe, že když už se naprdnu a řeknu "no tak teda jo", tak zas nechce, protože já nechci :grinning: On chce, abych chtěla taky... Jenže to je prostě těžký no se mnou a takovýhle hádky mě ještě víc blokujou, je to začarovanej kruh... Manžu štve, že se nesnažím s tím nějak pohnout, jenže mně zase připadá, že on čeká, že s tím budu dělat něco jen já a on nic... Každej jsme přesvědčení o tom, že ten druhej to dělá blbě a takhle to pak dopadá :-/
Popravdě bych občas byla radši, kdyby si fakt do toho bordelu zašel a doma byl klid... (já vim, že je hrozný to takhle napsat :grinning:) Už jsem mu to kolikrát v hádce řekla, jenže on takovej prostě není, aby tam šel ... Doufám teda, kdo ví, kam šel teď :grinning:
Jinak koukám, že malá se ti taky otáčí na bříško, tak to jsou na tom s tím naším lajdákem stejně :grinning:

waci - u nás to taky znamená to, co psala calli... :slight_smile: Ale já teda sprostě mluvím, i když vím, že to není hezký a před malým se snažím krotit, ale nějak jsem se to naučila a odnaučit se to je těžkýýýý...
3. únor 2010 v 16:08  • Odpověz
tak Marti ani manžel to nezná volala jsme mu do práce aby mi řekl, co pro něj znamená tohle slovo a on mi řekl, že to zná jako blbec. a když jsme mu řekla, že vy to znáte jinak, tak mi řekl, že to nechápe a nechtěl mi věřit.

Peti ono se to zlepší neboj. Jinak u nás se nemluvilo nikdy sprostě ani mamka v životě jsem od ní neslyšela sprosté slovo. Někdy ot ujede mému muži, když se naštve že mu něco nejde, tak mu to ujede. ale jinak se u nás prostě takhle nemluví a prot mě mrzí, že jsem řekla něco sprotstýho aniž bych věděla že je to sprosté
3. únor 2010 v 16:31  • Odpověz
Prti, otáčí se tak dva týdny asi a ohromně se v tom vyžívá :grinning:
Podle mě tvůj manžel prostě nechápe, že to není chyba jednoho...tedy tebe, ale obou, tedy i jeho. On si to možná neuvědomuje a koukám, že i ty ho bráníš, ale to, jak se chová bych nenazývala pochopením, ale spíš naléháním a obviňováním. Když si budeš myslet, že je to tvoje chyba, tak s tím taky moc nepohnete. Ty máš blok a on na to neumí jít pomalu...nepočká si a ještě je pak nakrknutý...kdyby ti nic nevyčítal, už dávno mohlo být všechno jinak. Já s Jirkou spala naposled ani nevím kdy, snad měsíc zpátky, ale on to vůbec neřeší, ví, že jsem unavená a že až budu mít chuť, tak to bude a když to zkouší a já mu řeknu, že se omlouvám, tak řekne, že je to v pohodě a jde si hrát na počítač :sweat_smile:
3. únor 2010 v 16:35  • Odpověz
Miško, vůbec to už neřeš :slight_smile: Já to zas neznám jako ty a Janča :slight_smile: Vysvětlila jsi nám, jak to bylo myšleno, já myslím, že to všechny z nás pochopily a nikdo si o tobě nic špatného nikdy nemyslel a ani nemyslí :slight_smile: Fakt to přestaň řešit a nenadávej si a neříkej, že jsi tu dneska neměla chodit...proč bys nepřišla? My tě tu máme mooooc rády, že jo holky :dizzy_face:
3. únor 2010 v 16:39  • Odpověz
waci - moje mamka taky sprostě nemluví vůbec, já se to naučila ve škole a tak... :-/ Ale snažím se klidnit, manža, ten nadává, když ho něco naprdne, což je celkem často, on je takovej napul cholerik :grinning: a ty to už neřeš, každýmu to občas ujede a tys ani nevěděla, že to někde zmamená něco tak sprostýho... tak to prostě nech být :slight_smile: Přece z toho nebudeš špatný :slight_smile:

calli - s ním je to těžký... On se snaží o tom nemluvit, ale stejně na něm vidím, že je naprdnutej nebo smutnej, jenže my se o tom nedokážem bavit bez emocí. Jeho štve, že to není, mě štve, že mám pocit, že na mě zbytečně tlačí a tak je to furt dokola :grinning: No snad se nějak srovnáme...
Tak kuba se otáčí teprve pár dní a ještě mu to moc nejde, ale ono je to možná i tim, že ta postel není úplně rovná, takže občas už je skoro na bříšku, ale překlopí ho to zpátky :grinning:
3. únor 2010 v 16:47  • Odpověz
Miši v pohodke nič sa nedeje, iný kraj iný význam. Proste u nás je to jedna z najhorších nadávok, tak asi preto.
Vysvetlila si nám to, takže je všetko v poriadku. takže u vás si čím chceš a u nás blbec- ale ani to nie si - si proste úžasná mamina, len nerozumieš všetkému po slovensky čo je normálne.
Koniec riešenia.
3. únor 2010 v 17:01  • Odpověz
Peti, tie hádky sa trošku spravia v novom byte, neboj a časom sa to všetko určite vyrieši.
3. únor 2010 v 17:02  • Odpověz
k.ate...Adélce nejdřív trvalo než přišla na to, co s ručičkou, ale otáčí se strašně rychle...fakt, jen ji položíš, otočíš se, uslyšíš ten její výkřik...takový, co má, když něco dělá...a šup, už je na bříšku :grinning:
Víš co se zeptej manži? Proč jsi vlastně šla k té doktorce, když se stejně neřídíte tím, co řekla :wink: Ale jak říká jajka, jakmile budete v to větším bytě, tak se to zlepší, nebudete muset být v jedné místnosti pořád :slight_smile:
3. únor 2010 v 17:06  • Odpověz
no nám tiež zavadzia ruka ked sa pretáča, lebo ju má vkuse v ruke a tak sa mu blbo pretáča, dúfam, že už ten blbý zub vylezie, lebo to je hrúza. :frowning2:
3. únor 2010 v 17:08  • Odpověz
že v ruke som napísala - v ústach tam malo byť - dnes mi ide :wink:
3. únor 2010 v 17:14  • Odpověz
Zuzi, myslela jsem si, že to mělo být v puse :slight_smile:
3. únor 2010 v 17:18  • Odpověz
holky Ok. :slight_smile:
JInak Marti to je dobré že paní doktorka teda Adélce spíš ublížila :(

Já mám fakt tejden na nic. Jsem si před chvílou spálila ruku o pánvičku, jsem chtěla udělat večeři a přilepila jsme si na rozpálenou pánev malíček.
3. únor 2010 v 17:22  • Odpověz
Misko :wink: to je v poho

Ja taky mluvim jak dlazdic, si tak ulevim :grinning: a hlavne kdyz me serou sousedi to tu nadavam ze i dlazdic by se stydel, na verejnosti se chovam jako dama, preci mam jemnou francouzskou vychovu :grinning:

Petko jako my se taky obcas hadame kuli tomu ze jsem furt :confused: unavena :grinning: no jo jenze Jirka chodi z prace pozde a to nemam ani naladu ani silu a takovy ten planovany sex rano kdyz kristynka spi je sice fajn ale neni to ono, takove to spontani vzruseni uz neni protoze je to proste naplanovany :grinning: chce to se prestehovat, fakt. :wink:

Marti teeeda vy mate taky sikulku, muj lenochod stale nic :grinning: tak jsme posledni :pensive:

zanetko vyhralas???
3. únor 2010 v 17:27  • Odpověz
co měla Žanetka vyhrát?
No nic jdeme koupat :wink:
3. únor 2010 v 17:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.