• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Aukci na ebay měla vyhrát :slight_smile:

Holky, já vím, že jsem už jednou nějaký hlas chtěla, ale tentokrát je to něco jiného, můžu vyhrát matraci na cvičení pro Adélku :slight_smile: Každý den mi můžete poslat jeden hlas a i vaši známý můžou posílat, ať jich mám co nejvíce :slight_smile: Děkujuuu :-*
Tady: http://www.outdoorbaby.cz/cz/soutez/prehled-fotek/nejlepe-hodnocene/fotografie-1280
3. únor 2010 v 17:44  • Odpověz
jani, mám silného partnera :angry: :angry: :angry: v zátvorke má číslo 62 a modrú hviezdičku - tak tipujem že je tam asi doma :angry: . Počkám, dala som si hranicu, u nás to stojí 3000,- Sk, tak pôjdem do nejakých 1200 aj s dopravou. A ak nee, tak mi objednáš spolu s tvojim aby sme to poštovné ušetrili?????

miši, mňa si pobavila, ale vidíš ako som trafila a uhádla, že si určite nemyslela to, čo to znamená u nás :grinning:

idem na ebay skontrolovať, potom dočítam...
3. únor 2010 v 18:08  • Odpověz
holky jdu dát nohu do klidu paa
3. únor 2010 v 18:09  • Odpověz
6 minut, zatiaľ je to moje, teda dufam :sweat_smile:
3. únor 2010 v 18:11  • Odpověz
jééééžiš miši, nerob kovbojku :dizzy_face: , fakt s :dizzy_face: om verila že nevieš čo to u nás znamená - a málokedy, ale ja si tiež niekedy uľavím :grinning: - dražím na ebay ohrievač čo mi janka našla....
3. únor 2010 v 18:13  • Odpověz
tak nie je to moje :angry: :angry: :angry: , ale nerozumiem, lebo som bola pripravená ešte prihodiť, stále svietilo že je to moje a zrazu, keď skončil čas dražby, tak že sorry a bola prihodená tá druhá teta :angry: :angry: :angry: a pritom som bola pod mnou stanovenou hranicou :frowning2:

jani, idem omrknúť ten čo si si vybrala a daj vedieť, či mi ho objednaš, prosím :pensive:
3. únor 2010 v 18:21  • Odpověz
Tak už mám manžu doma, jupí, měla jsem o něj docela strach... Stavil se do "mlékomatu" pro čerstvý mlíčko, tak už se na něj moc moc moc těším :slight_smile: Já jsem mezitím, co byl pryč udělala těstovinovej salát a mrňous se díky tomu jeho otáčení ducnul do hlavy o postýlku, kterou máme přiraženou k velký posteli, aby nespadl... Tak si trochu poplakal... Teda nemohl se bouchnout nějak moc, protože pořád ležel na bříšku, takže možná byl spíš vyvztekanej, že mu to nejde :grinning: No, ale ponosila jsem ho, dala jsem mu mlíčko, na chvíli usnul a už je zase dobře... :slight_smile:
3. únor 2010 v 18:40  • Odpověz
peti, tak návrat strateného :slight_smile: a keď sa kubik praštil - tak bol solidárny voči laurinke, tu som praštila včera ja - som pisala :pensive:
3. únor 2010 v 19:00  • Odpověz
jani, twn link s tvojim ohrievačom nejde otvoriť ani po prenesení do nového okna :fearful:
3. únor 2010 v 19:05  • Odpověz
Marti hlas jsem pridala ale musis to sem davat kazdej den jinak zapomenu hlasovat :grinning:
:grinning:

Zanetko :frowning2: tak ten tomme tippee ja ho ale zatim objednavat nebudu kdyz tak az za mesic podle toho jestli ho budu potrebovat ale klidne ti ho objednam. Oni moc nedavaji slevy na postovnym :confounded: Ale pokud ho chces tak ti ho objednam. jeste ho najdu znova a poslu
3. únor 2010 v 19:43  • Odpověz
Žanetka kaých 3 000, neviem či je to toto čo ccheš - to je ten avent čo má janka v poslednom odkaze a nestojí toľko http://www.najnakup.sk/Porovnaj_sterilizatory-ohrievace-jedla_AVENT-OHRIEVAC-FLIAS-A-DETSKEJ-STRAVY_166236.html
3. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz
Nazdárek ženský,

tak srazík byl super, škoda, že nejsme všechny blízko :slight_smile: Přihodila jsem pár foteček :slight_smile: Napsaly jste toho moooooooooooooooře, takže nedočítám :slight_smile:
3. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz
calli hlas poslán :slight_smile:
3. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz
Tak prďolka spí :slight_smile:
Kači, super fotky :slight_smile: A ty komentáře :grinning: :dizzy_face:
3. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz
Teda Kaci krasne fotky jak vam zavidim

no nic damy, jdu se umejt stahuju jirkovi LOST je zas nova serie tak se mejte a zitra papa
3. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz
Naše Lůca je taková ubulená a jak jsme k ní přiblížili kluky, tak bulela :grinning: Je to holt fajnovka, ale jinak si myslím, že si na sebe dětičky brzy zvyknou :slight_smile: Samík se Štěpánkem jsou milionový :slight_smile:

No a my ženský jsme skvěle pokecaly a Gábinka uvařila výborné boloňské špagety :slight_smile:

Lůca taky dneska usnula jak hozená do vody. Jsem zvědavá kdy bude zase vstávat :slight_smile:
3. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz
Jo a ještě skvělá zpráva - Lůca má výsledky z moči úúúúúúúúúúplně v pořádku :slight_smile:
3. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz
Kači,tak to je skvělá zpráva :slight_smile:
Holkyyy, já už chciiiii jarooooooo :pensive:
3. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz
Já už chci taky jaro, tohle počasí mě fakt nebaví.............
3. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz
Holky vy ste toho nakecaly...no to se nedá dočíst...tak pardon jestli mi něco uniklo tak mi to připoměňte ale jinak nedočítám :pensive: :sweat_smile:

Srazík byl super a Kačka upekla výbornej dortík:slight_smile: šikula:slight_smile: a dětičky byly užasný a myslím že si na sebe za chvíli zvyknou a budou to kámoši k nezaplacení :wink:

Holky mám lyžeeeeeeee...sice to byl mazec...byli sme tam docela dlouho...ale mám lyže vázání a Jára i helmu...no úspěšnej kauf:slight_smile:
tyhle sem si nakonec vybrala... http://eshop.blizzard.cz/index.php?produkt=9blvivamag7-0iq :slight_smile:
Už se těším na sjezdovku...
3. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz
Ty jo Gábi ty jsou parádní. :slight_smile: Těžce závidím ty hory :slight_smile: Příští rok chci jet taky. Letos mi nikdo Lůcu nepohlídá - však víš :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
Děkuju Kačí :grinning: já sem už taky tak natěšená...loni sem vůbec nejezdila a letos doufám že se aspoň párkrát svezu:slight_smile: Příští rok třeba pojedeme lyžovat spolu někam :wink:
3. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz
Já loni lyžovala a přivezli jsme si Lucinku :grinning: Rozhodně beru společnou lyžovačku. Děti šoupneme do školky na lyžování a my budeme drandit. Ale já bohužel na lyžích neumím, jen na snowboardu .......
3. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz
No nic tak já musím dát počítač Járovi...chce si stáhnout Losty a zase o něm nebudu vědět :grinning:

Jo a to sem ještě chtěla říct...že sem si dneska pojezdila po Praze...já sem si totiž nenašla přesně kudy se tam jede tak sem bloudila po Smíchově a po cestě zpět sem odbočila na Plzeň :grinning: no talent :grinning: ale už sme vpořádku doma:slight_smile:
3. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz
Jejda, tak to sis zacestovala :slight_smile: Já to vzala zkratkou přes Braník, abych nečekala tu frontu na J. spojce.
3. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
Gábinko, moc pěkné lyže :slight_smile: Já teda lyžovat neumím a ani snowboard ne, já jsem taková zaostalá :grinning: Ale ségra vyráží zítra lyžovat do Alp, má konečně po zkouškách, tak bude odpočívat :slight_smile:, doufám, že si nic nezlomí :grinning:
3. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz
jani, popozerám, ďakujem, objednať zvládnem asi sama, sa mi zdá, že som videla že pri objdenávke ďalšieho tovaru je poštovné nie dvojnásobné, ale len o niečo drahšie, čiže de-facto lacnejšie.

zuzi, tento :
http://www.najnakup.sk/Porovnaj_sterilizatory-ohrievace-jedla_AVENT-OHRIEVAC-FLIAS-A-DETSKEJ-STRAVY-IQ_167859.html

vitajte "pražačky" :grinning: gabi, pekné ste vybrali a v dobrej akcii kúpili :slight_smile:
3. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz
Holky, já na Facebooku vyhrála slevovej poukaz do jednoho webovýho obchůdku, tak tam malýmu asi koupím něco od Lamaze , nejspíš losa edu a knížečku :grinning: Ta knížečka vyjde jen na 99 korun s tím poukazem a vyzvednout se to dá tady v Brně, takže pohoda :slight_smile:

Gábi - pěkný lyže :slight_smile: Manža se rozhodl, že malýho naučíme lyžovat, až bude moct :grinning: takže se to musíme prej napřed naučit taky... on mě chce zabít :grinning::grinning::grinning:
4. únor 2010 v 00:45  • Odpověz
dobre rano :wink:

jsme vstaly :slight_smile:

Gabi lyze jsou suprovy, no a LOST jsem mela za ukol stahnout vcera pres den ale zapomnela jsem :grinning: jirka cekal 3/4 roku na novy dil a koukam nebyl sam :grinning: tak stahuju ted rano. Jeste doporucim Jarovi Flashorward je to novej serial a fakt suprovej :wink:
4. únor 2010 v 06:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.