• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
ahojky baby...

jani, jasné že nie je šablona, žiadne mimčo nie je šablona, idem mrknúť na net o akej metóde to píšeš, som zvedavá...ináč ja si myslím, že ak ju chceš nechať plakať, a nedarí sa, asi by si to nemala robiť ty...ja keď som maťa odnaúčala od nočného kojenia tak ako nám to DOKTORKA poradila, tak som revala v posteli a malý reval v postielke. A nebyť môjho muža, ktorý bol u dr so mnou tak to chcel vyskúšať aby sme spali celú noc, tak by som to NEDOKAZALA, určite by som k malému prišla a nakojila ho!!!! A zvládli sme to len vďaka tomu, že to vlastne urobil muž a nie ja :sweat_smile:

Luci,m ty si písala, že môžeme na stretávku prísť aj ostatné, no aresu si nanapísala a ja by som taaaak rada prišla :grinning:

to bol vtip, alebo aspoň pokus oň
idem vás dočítať
22. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
sacvi, krásne video

jani, nenechala si ju plakať celú hodinu bez ukľudnenia?!?!? dočítavam, tak reagujem a píšeš, že papala o 9, tak podľa mňa tiež presne ako píšeš, sa tak skoro zobudila hladom...škoda že sa ti to nepodrilo v postieľke po papaničke, bol by jasný pozitívny alebo negatívny výsledok... :confused:

waci foto :slight_smile:
22. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
zanetko chodila jsem co 5min pohladit s vetou kristynko ted budes spinkat :frowning2:

nevadi hlavni je ze v noci spinka tech 8h v kuse
22. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
presne ako píšeš jani, vieš si predstaviť, že by malo mimčo otočený deň s nocou??? Kamoška to mala a tá bola na prášky!!!!!!!!!!!!! a pri tom pohladení sa utíšila?? ja keď som ju nechala vyplakať, tak som ju i na ruky zobrala, aby sa utíšila, ak nepomohladudka alebo po´ťuťkanie. A keď sa skludnila, vedela som že ju nič nebolí a nechala som ju ďalej bambulku moju....aj na kočík sa tak pomaly učí, teraz spinká a balkóne...u nás nechutne fučí, sa mi nechcelo ísť von, som hold lemra :astonished:
22. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
no, taksom si tú metodu prečítala... je to dokola ti isté, o čom sme tu už písali, no ako som už uviedla, mala som šťatie že malinkej to netrvalo tak dlho ako niektorým detičkám. Ináč by som to nezvládla ani ja a som presvedčená, že keby ju na ruky nenaučil manžel hneď po pôrodke pri každučkom malinkom zamrnčaní, tak by to bolo ešte jednoduchšie....
22. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz
Jani - nezávidím ti ani trošku, malej je naštěstí docela hodnej, dokáže hajat i sám, ale dneska taky pokníkával, teď jsem nakrmila a spinká... Jinak po té včerejší noci jsem vždycky, celá naměkko, že malej prdí, že mu to jde :grinning: Ale u vás se to určitě taky srovná... Mně zase malej ještě pořád neprospinká celou noc, zvlášť když hodně spí přes den, v noci potom vstává stejně jako ve dne... :frowning2:
22. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
Tak jsem malýmu dala zase pár fotek do albíčka :slight_smile:
22. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz
tak my jdem ven, zatím paa
22. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz
gabinka, prosím ťa, zabudla som kedy máš hovoriť s mudr, prosím daj mi vedieť, čo ti povedala na to optimálne množstvo mliečka na jedno kojenie...a ešte som sa chcela opýtať, tých 110 ml čo si u nej nakojila bolo z jednej kozenky - že? ako nie že by som sa išla škatuľkovať do tabuľky, no som zvedavá, lebo tento údaj som nenašla...akurát že by sa nám malo za deň vytvoriť okolo 6OO-650 mj. mlieka a ja keď kojím 6-7 x za 24 h, tak by to tak okolo toho decka vychádzalo...

baby, koľko krát za 24 h kojíte??? cca?
22. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz
my stále spíme na balkóne, už som musela trošku odsať, ináč by to prasklooooo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz
autor
ahojte babuľky,

tak my sme boli na nožičkách a máme ich v poriadku a malý si dokonca pokecal aj s doktorom,normálne ho pohľadom hypnotizoval,aby si s ním pokecal :grinning: asi mu chýba tatino,tak to skúsil na nejakého chlapa :grinning:

Jani,každá z nás chce výskušať všetko,keď sa s niečím trápia ohľadom svojho miminka,ale nie všetko musí fungovať,ale tiež si myslím,že by to možno zabralo,keby bola malá napapaná,prebalená,odgrgnutá a všetko to okolo...ako píše Jajka,u nás to tiež nebolo o jednom dni skúsiť mu nastaviť režim a keby nebol doma Libor,tak to tiež asi neustojím a po chvíľke plakania ho zoberiem...tí chlapi sú predsa odolnejší...

Jaji,ja idem zajtra na kontrolu s malým k detskej,tak sa jej na to opýtam,ak ma neodvezú,keď ho zváži a povie tú horibilnú cifru váhy :grinning: :grinning: :grinning:

Inak včera mi spal ukážkovo,ťuk-ťuk,o pol 9 zaspal,o pol10 sa sice zobudil,chcel si ešte cucnúť,ale potom spal až do pol 5 :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: takže som sa ukážkovo krásne vyspala :slight_smile: na občasné plakanie je fakt zlatíčko,nemožem sa sťažovať naňho,ale už ticho,aby som to nezakríkla :slight_smile:

Jaji,adresu ti pošlem a prídi kedy chceš,včera sme mali odo mňa z práce super dortík,ešte mi tu zostalo,tak sa zastav na kafíčko :slight_smile:
22. říj 2009 v 15:04  • Odpověz
Ahoj holky,

vubec se k vám nedostanu, malá mi zabere celý den. Je to holt ženská a chce pozornost a povídat si.

Holis jak já tě chápu. Někdy ani ty nejlépe míněné rady nepomohou. Každý člověk je osobnost a žádné tabulky na to nestačí. Vydrž a třeba se to zlepší. U mě už asi ne, malá neumí být sama a jiné to asi nebude. Holkám závidím ty hodné klučíky :slight_smile:

Luci super, že jste OK. My máme taky vše v pořádku. :slight_smile: Včera jsem tam čuměla až do půl šestý :angry:
22. říj 2009 v 15:30  • Odpověz
autor
Ahojky Kačenko,
ale prosím ťa,každé mimi má to svoje a ostatné som ti včera napísala a tak to je moja!!!!
No to je teda pekné,že ste tak čakali,ale čo sa dá robiť,aj to musíme vydržať.
Čo robí Lucinka?Samík by spal,ale akosi nemože zabrať,tak tu vedĺa mňa kňučí :sweat_smile:
Inak to 4.11.by to bolo fajn,je mi to v podstate jedno,len u mňa to bude trošku zložité ohľadom auta...Libi služobné dostane až po skúšobnej dobe,ale tým,že bude na Kladne,tak ho možem hodiť do práce a auto si zobrať,takže uvidíme,či ho bude potrebovať,ak nie a malo by stáť na parkovisku,tak je moje :sweat_smile:
22. říj 2009 v 15:38  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:

Jaji já jsem se na to pití chtěla zeptat...ale vzala mi to sestřička a ta to nevěděla...tak to taky bohužel nevím...a dr. tam zrovna někoho měla, tak sem nechtěla otravovat...ale třeba nám to zítra poví Lucinka:slight_smile:

My byli dneska se ukázat v práci:slight_smile: malej byl zrovna vzhůru, tak z něj byli všichni nadšení a šel z ruky do ruky:slight_smile: moc se mu to líbilo a byl jak zlatíčko:slight_smile:
22. říj 2009 v 15:41  • Odpověz
Štěpula teď taky usnul...ale ne moc tvrdě...tak sem tu u počítače potichu jako pěna...aby aspoň chvíli spinkal...dneska byl pořád vzhůru...ani v autě nezabral...tak už je unavenej...tak ať si do koupaní pospinká:slight_smile:
Dneska máme tátu na volejbale...tak doufám že bude Štěpula hodnej:slight_smile:
22. říj 2009 v 15:46  • Odpověz
Lucí tak můžeme klidně zase k tobě. Jestli vám nebude vadit naše protivka :slight_smile: Lůca teď spinká už od dvou, ale usnula na mně a jak jí položím, tak bude po spaní :frowning2: Hodinu spala v postýlce a potom u mě .....

Gábi co ty, mohla bys 4.11.?
22. říj 2009 v 15:50  • Odpověz
Holky já doufám že nám ty nožičky příští týden taky dopadnou dobře jako vám...mám z vás radost:slight_smile: hurá hurá:slight_smile:

Jinak Jajko ano...Štěpánek u dr. vypil těch 110 z jednoho prsa...já mu dvě nikdy nedávám...mám hodně mlíka tak by mi asi praskly prsa, kdybych kojila z obou jen trochu...takže ho nechám vždycky vycucat jedno a stačí mu to...zatim...vůbec nevim jak se to pak mění, když jsou větší...jestli toho mlíčka bude přibývat...nebo mu budu muset dávat obě aby mu to stačilo...už teď totiž pozoruju že místo 10 minut jako dycky si teď podudá tak 15minut...tak už chce asi papat víc...sem zvědavá jak dlouho mu to bude stačit...snad aspoň do toho půl roka...chtěla bych kojit co nejdýl...ale zrovna včera sme se s holkama bavily, že au au až mu naroste zoubek :confounded: no uvidíme...
22. říj 2009 v 15:50  • Odpověz
tak dík luci, popýtaj sa a daj vedieť...teda ak ťa neodvezú, ako sí písala, no, som zvedavá, akú váhu budete mať. Ja poznám ďalšiu mamču, čo má mimčo ako ja a lucka, a tiež to dr neriešila, tak už to neriešim ani ja :dizzy_face:
22. říj 2009 v 15:51  • Odpověz
gabi, mliečko by sa malo začať dotvárať podľa potreby, ja som maťa kojila vždy len z jedného, nebolo treba z dvoch ani keď už bol väčší...
22. říj 2009 v 15:53  • Odpověz
Broučí to víš že můžu...my chodíme po doktorech většinou v pondělí...takže ok:slight_smile:

A neblázínkuj...Lucinka byla včera kouzelná:slight_smile: vždyť plakala jen chvíli než ste jely domů..a to jen proto že byla už unavená...jinak si s tebou pořád krásně povídala...to ten náš chlap všechno povídání prospí...já vím že si nemám na co stěžovat...ale Lucinka je prostě princeznička:slight_smile:
22. říj 2009 v 15:54  • Odpověz
autor
No bolo mi divné,že tu Gábi dnes nie je :grinning: tak je super,že ste si to užili.

Kačko prosím ťa,to vieš,že nám Lucinka vobec nevadí,neboj,aj tí naši majú také dni a plač predsa ku miminkam patrí,takže jej vobec nehovor protivka,lebo dostaneš na zadok...je mi jedno,kde sa zase stretneme,ale myslím,že fakt nebude problém,aby som mala auto,ale je jasné,že možte prísť ku mne zase,už budem bývať celé dni sama doma,takže kedykoľvek u mňa...
22. říj 2009 v 15:54  • Odpověz
chcela som napísať ako ja a gabika :grinning:
22. říj 2009 v 15:56  • Odpověz
autor
No ako to tak vypadá,tak dnes mám protivku ja :slight_smile:
Jaji,veď ja si z toho nič nerobím,som hrdá na nášho prcka,je zlatý a som rada,že mu tak chutná,veď ono sa to priberanie upravuje podľa toho ako rastu,takže to neriešim,no a čo?hlavne,že sú zdraví a spokojní,no nie?
22. říj 2009 v 16:00  • Odpověz
Jaji já tě pochopila:slight_smile: :grinning:

Holky tak já se jdu probrat těma fotečkama ze včerejška, zmenšit je a udělám albíčko se srazíkem:slight_smile:

Štěpula je chudák nějakej neklidnej v tom spánku...má zavřený očička a pořád se mele...snad za chvíli zabere natvrdo...je asi fakt přetaženej chuděrka moje...a to ještě zítra jedeme na moravu a tam bude asi milion lidí...protože Járův táta má tu 60. To bude Štěpán u vytržení ze všech těch tetek a strejců:slight_smile:
22. říj 2009 v 16:01  • Odpověz
No je fakt, že Lůca si chce povídat pořád. Já to její žvatlání miluju. :slight_smile: Ale ti vaši chlapi jsou fakt zlatíčka. Tak se domluvíme na toho 4.11. a před akcí si povíme u koho to bude :slight_smile: Už se hrozně těším. :slight_smile:

jaji co lehátko, jak je tam Laurinka spokojená?
22. říj 2009 v 16:02  • Odpověz
lehátko je fajn, každé ranko je v ňom spolu so mnou v kuchyni, potom popoludní v obyvke a ak si potrebujem umyť hlavu, tak je so mnou v kúpelke...takto si ho prenášam, aby som ju mala pod dohľadom :slight_smile: . Hudbu z neho má veľmi rada, no vibrácie nemusí, napriek tomu, že keď ide pračka a ona je po kupkaní /obliekame na pračke - zatiaľ, dlho nám to nevydrží lebo ju prerastie xixi/ tak to miluje :grinning:
22. říj 2009 v 16:18  • Odpověz
Taky mám malou pořád v lehátku :slight_smile: Ona je tam spokojená a i tam ráda spinká - hlavně, že je se mnou :sweat_smile:
22. říj 2009 v 16:20  • Odpověz
tak naša tam zaspinkala omylom len asi 2x. Ona keď je unavená tak to na nej poznám a fičí buď do postieľky alebo do kočíka na balkón alebo idem aj ja von, ak je počo ok :grinning:
22. říj 2009 v 16:26  • Odpověz
môj drobčej je dnes ako šípková ruženka :sweat_smile: . spinkala od 11,15 do 14,40 a teraz od 16,15 zas spinká. A ronnehovorím že ráno sme vstávali o 9,30 !!!!! Snáď aj vnoci bude všetko ok :dizzy_face:
22. říj 2009 v 16:30  • Odpověz
Tak Lůca jak usnula na mně, tak už chrupká hodinu. Jak jí dám ale ze sebe, tak se určo probudí :unamused: Chtěla jsem jít ven, ale teď už nepůjdu.............
22. říj 2009 v 16:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.