• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
sem myselela gabi FLASHFORWARD :slight_smile:
4. únor 2010 v 06:38  • Odpověz
Ahoj holky, tady dávám něco na pobavení - jak lze uspávat dítě :grinning:

http://www.maniacworld.com/how-to-get-your-baby-back-to-sleep.html
4. únor 2010 v 08:25  • Odpověz
ahoj holky dnes tady budu mít mamču, tak se ozvu až odpolko :wink:
4. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
Dobré ránko:slight_smile:

Kačí no to sem se pobavila...úplně vidím toho Járu jak by dopadl stejně:slight_smile: :grinning:

Holky díky za pochvalu lyží mám z nich fakt radost:slight_smile:

Jani neeee...další seriál už nééé.....to bych Járu za chvíli fakt ani neviděla...teda viděla ale jen se sluchátkama u notebooku :grinning:

Prdelka zase dneska kašlal v noci jak mu tekly soplíky do krku...já už fakt nevím co s ním aby se to vyléčilo...kdy už to přejde...Samík už to má dobrý tak proč se Štěpula neopičí i teď????

Jani...hádej co???? dneska přišel teploměr :wink: :wink: :wink: hurá hurá hurá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je super, malinkej a funguje výborně...Jára hned nastudoval jak se s tím pracuje a už sme všichni poměřený:slight_smile:
4. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
autor
Dobré ránko dámy,

tak ja som po včerajšej návšteve vytuhla okolo pol10 a Samík to tiež celkom pochopil a pekne spal :slight_smile:
včera som si to moc užila,perfektný relax oproti tomu,keď som stále sama doma...Gábinka to má doma moc pekné,je šikovná kuchárka a Kačka urobila mňamózny dortík :wink: a tie naše deti nemajú chybu,sme sa na nich narehotali,čo stvárali :grinning:

Gábi,tak super,že si to nakoniec našla a kúpili ste pekné lyže,tak vidíš,už ich máš doma :slight_smile: Samík mi prespal celú cestu domov :slight_smile:

Kačko,si ma pobavila tým videom :grinning: no to može fakt napadnúť len chlapa a bolo evidentne vidieť,že dieťa to úžasne využilo :grinning:

Jani,suuuuuper,tak vidíš,Kristýnka si to spinkanie pekne posúva,je to šikovné dievčatko :wink:

Žanetka,teeeda,Laurinka je ale kočička v tej stoličke a ako si to v nej užíva,moc krásne fotky,ešte som všetky ostatné neskúkla na FB,ale idem na to :wink:

Miška,som rada,že vám je už so Zouínkou lepšie,snáď tie naše detičky už budú všetky čo najskor fit :slight_smile:
4. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
autor
Gábi,škoda,že si včera pred príchodom nepovedala,doniesla by som ti na vyskúšanie ten Olynth,mám pocit,že ten spolu s neustálym odsávaním aj cez deň a v noci zabral. Má to fakt hrozné...Včera sme sa o tom bavili,skús to potom s doktorkou prebrať.
4. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
ahojky, tak mi sa práve uspávame
4. únor 2010 v 09:20  • Odpověz
inak tento týždeň doobedu zaspáva sám v postieľke, len čo bude další týždeň - každý týždeň to má iné
4. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
Luci bylo to včera super a už teď se těším na další srazík:slight_smile: to je hodnej Samík že tě nechal v klidu řídit a hezky spinkal celou cestu :wink:

Já sem se právě ptala dr. jestli mu nemůžu dát nějaké jiné kapky a ona mi řekla že ne že potřebuje aby to ze sebe dostal a když mu dám jiný že v něm tu rýmu zarazím ale nevyléčím...no tak já nevím...nerozumím tomu ale už to je fakt dlouho...no uvidíme snad ho to brzo přejde...ale asi víc mě mrzí to očičko...to je podle mě větší problém...pořád mu slzí...ale snad to zmizí společně s tou rýmou :wink: :frowning2:

Stáhla sem fotky do počítače tak si s nima jdu pohrát a nějaké přihodím:slight_smile:
4. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
Kati video je super, len čo by na to povedali naše postieľky? asi bola omnoho kvalitnejšia. :grinning:
4. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
No a babule drobci sú nadherní - ale im to sluší, sa zasmejem ako sa budú ako násť ročný o Lucku byť. :slight_smile:
4. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
Inak Alexander sa tiež nezaprie že je chlap,na plávaní si našiel kamošku a chytal ju za nôžku. Sranda že ona držala ako hluchá dvere a hrala sa na správnu ženskú, že nech sa chlap snaží :slight_smile: .
4. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
autor
Gábinka,ja tomu nerozumiem,práve Olynth sú na vyliečenie rýmy,rozpúšťajú soplíky až zo zadu,tie morské vody akurát noštek vyčistia,ale nevyliečia,sú fakt úplne slabé a zabrali. Nechápem názor tvojej dr. :cry: mrzí ma to kvoli Štěpánkovi,práve aj kvoli tomu očičku...on tie soplíky so seba nedostane,keď sa mu to nebude liečiť...mám pocit,že k tomu pristupuje trochu ľahostajne...no je to rozhodne na tebe,moja dr je v tomto OK,ona ma akurát svojský názor na príkrmy a pod.,ale rozhodne keď dieťa niečo trápi,tak mu chce pomocť...no uvidíš Gábinka,neber to v zlom,len nevidím nič hrozné v tom pridať k tej morskej vode niečo,čo mu viac a rýchlejšie pomože. A aby ste mohli potom zistiť,či to očičko ma spojené s rýmičkou...

Ja idem postaviť polievočku,trošku upratať a tiež sa pohrám s fotkami :slight_smile:
4. únor 2010 v 09:38  • Odpověz
Ja nás akurát balím na kúpanie, snažím sa to urobiť lepšie ako minule, som bola ako trdlo, toľko tašiek.
4. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
autor
Zuzi,jeeeej,pozrela som fotky z plávania,vypadá to moc dobre a Alexíkovi sa to asi páčilo,však? už sa aj ja teším,snáď sa Samíkovi tiež bude páčiť,ale on má vodu moc rád,tak hádam áno. Užite si to a dobre váš pobaľ. Ja budem brať len plavky pre oboch,uteráky pre oboch,nejaký prezúvky,kozmetiku pre Samíka (vlastne to,čo nosím v taške ku kočíku :slight_smile: ) a to by malo stačiť,snáď.
4. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
Tak Lůca včera po zazpívání ukolébavky spala půlku cesty :slight_smile: Ale byla moc hodná. Dokonce i v noci spala. V půl osmé vytuhla, probudila se v 00.15, a pak až v 4.45 a v šest jsme vstávaly :slight_smile: Ale já byla tak vyspalá, že mi to vůbec nevadilo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jsem nemohla už od pěti zabrat :slight_smile:

Gábi mně doktorka taky říkala, ať klidně dáme na noc a ráno Olynth, aby se jí ulevilo.

Zuzi já už se taky tak těším na plavčo :slight_smile: A co sebou balíš, že máš tolik tašek? :slight_smile:

Já teď peču bůček pro manžílka - takovou mňamkovou večeři (s chlebíkem a hořčicí je to mňam) a dělám gulášek s těstovinama :slight_smile:

Holky jsem ráda, že vám dort chutnal :slight_smile:

Waci užij si maminku :slight_smile:
4. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
autor
Kačko,ako robíš ten gulášek?
Tak tie naše deti vstávali podobne,Samík 0.19,5.20 a spali sme do pol9 :slight_smile:
4. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
No ono župan mi zaberie veľa miesta, lebo aby som mohla prejsť zo šatne k bazénu -to musím ísť po chodbe a to sú tam aj chlapi a tak. No a uteráky, prezúvky, plavky - kozmetika, plienka a to je všetko, len je to veľmi objemné. No a ja sa musím pomestiť do kočíka, tak to balím dole do košíka a to musím do viac tašiek. No ale minule som išla rovno z vychádzky a nevedela som či nebudem potrebovať fén a ešte som bola na pošte po fotky, tak som toho mala veľmi veľa a ledva som sa do zmestila do skrinky.
4. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
Luci páči sa mu , ale zatiaľ je nespokojný keď ho dám na chrbátik a namočí sa mu hlavička, ale hádam si aj na to zvykne. Veď sme vlezli do vody ako prví - boli sme šikulky :wink: .
4. únor 2010 v 09:56  • Odpověz
no nič idem ešte pripraviť obed tak pa.
4. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
Luci koupím si kližku (cca kilo) - nakrájím a dám smažit do hrnce (lepí se to, ale za chvíli pustí šťávu a začne se to dusit). Jak to pustí šťávu, tak přiklopím a nechám dusit. Nakrájím cibuli, osmažím dozlatova, přidám pálivou a sladkou papriku a cca 3 lžíce mouky a lehce opražím. Přidám do hrnce k masu a podleju podle potřeby. Přidám rajský protlak, majoránku, cca 3 stroužky česneku, sůl a nechám vařit až je maso měkké. :slight_smile: Výborný guláš :slight_smile: A je to rychlé :slight_smile:

Zuzi tak župan fakt zabírá hodně místa :slight_smile:
4. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
Fotky sou přidané :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
Gábi krásné fotky a super komentáře :slight_smile:
4. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
ahoj babule

ako som sa pobavila hneď ráno na tom videu :grinning: :grinning: :grinning: - dúfam že tak doma nikdy nem dopadneme :grinning:

jani, mám ohrievačku :slight_smile: , včera som len tak ťukla na mmb a jedna babenka predávala úplne novú, lebo že mala dve - dostala, tak som si ju zobrala a hotovo :slight_smile: . Ešte raz ti moc ďakujem za ochotu a to bidovanie na uk si chcem niekedy ešte vyskúšať tak, aby som aj vyhrala, ma to včera dosť s...o, že sa mi to nepodarilo :slight_smile:

zuzi, príjemné plávanie
ja by som ináč ešte na plaváreň moc ísť nechcela, nie len preto že je kosa, ale preto, že nemám plavky a na to moje bruško si teda dvojdielne neoblečiem :confounded: ... ja síce hovorím, že kým kojim to neriešim, no ale plávať chcem ísť tiež :astonished: - budem plávať v tričku a hotovo :grinning:
jani, si mi neodpísala či hovoríš francúzsky?!?!
babi, fotky máte božské, a dík za tip, malej dám fľašku na hranie :grinning: obľubuje celkom tubu od C-čka šumivého, verím že i fľaša bude mať úspech :dizzy_face:
4. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
nie babi, ale baby :sweat_smile: (babi to je u nás ako oslovenie babky, a to teda nee :slight_smile: )
4. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
halo ha ha ha , halo lo lo lo, halo ha halolo halo halo :grinning:
idem postaviť špagety, dnes sa mi iné variť nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
Jaji mně zbyly špagety od včerejška takže taky vařit nemusím:slight_smile: a hádejte co mi ještě zbylo...mňamkozní dortík od Kačky:slight_smile: takže já dneska budu mít zase pochutnáníčko:slight_smile:

_Holky tak ste mě přesvědčily...taky si myslím že to není jen nějaká zadní rýmička a teď jak sem odsála zase soplíky tak už toho mám dost a Jára dneska koupí ten Olynth a snad to zabere :wink: ať si třeba dr. trhne nohou...já ho přeci nenechám takhle dlouho trápit...a když pak kašle ze spaní tak je mi ho líto jak ho to budí...Jára vždycky vylítne že se Štěpa dusí...takovej je to hnusnej zvuk když to vykašlává :confounded: :pensive: já už chci ať je jaro a ať sou všechny tyhle nachlazení pryč:frowning2:
4. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
Jají...komu to voláš? máš rozbitej telefon???? :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.