• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
autor
Kačenko,ďakujem za receptík,už je opísaný v mojom zošite a je vyskúšam to na víkend :slight_smile:

No to je pravda,župan zaberie veľa miesta a ešte keď to musíš Zuzi poskladať do kočíka...

Žanetka,no vidíš aká si šikovná nákupčíčka :grinning: dobrý kup :slight_smile: čo nové s bytíkom?

Gábi,tak snáď kvapky konečne zaberú,je to fakt nepríjemné a som rada,že sa toho Samík zbavil.
4. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
autor
Ja sa už tiež teším na jar,keď vytiahneme športáky,normálne oblečenie a budeme chodiť na prechádzky a výlety :slight_smile:
4. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
luci, k bytu nakreslím len toľkoto : :angry: :frowning2: :unamused: :confounded: :astonished: :cry: :fearful:

gabi, to som si spievala, to je z matelka, to ty nepoznáš - asi bol Drobček a Darinka, alebo Matelko sa to tiež volalalo, ale chodilo to hlavne na slovneských kanáloch a dosť dávno teda tiež :sweat_smile:
4. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
Tak Jají to teda vůbec neznám :grinning:

Luci no však já už se taky těším na ty rozkvetlý stromy a jarní kytičky a zelenou trávu...aaaaaaaaa...já už tak chci:slight_smile: no letos je ta zima nějaká dlouhá a protivná...pamatuju si že loni bylo v dubnu už jak v červenci...úplně krásné počasí:slight_smile:
4. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
Luci není zač :slight_smile: Já už si vařím kolínka, nadlábnu se a půjdeme ven. Ale Lůca mi uděla čáru přes rozpočet, dneska usnula dřív, takže už chrní :sweat_smile: No, půjdeme holt později ven :slight_smile:

Jaji teda Laurinka je opravdu v sedačce jak královna :grinning: Matelka teda taky neznám :sweat_smile:
4. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
Luci já doufám hlavně že mu přestane společně s rýmou slzet to očičko...protože jinak mě klepne jestli bude muset na ty kanálky jak psala Jajka...au au...pořád mu slzí...to zase budu o víkendu od mámy poslouchát jaká je Štěpula chudinka...ona ho vždycky tak lituje...kdyby ho hlídali týden bude tak rozmazlenej že bych ho dávala dohromady měsíc :grinning:
4. únor 2010 v 11:04  • Odpověz
autor
Tak práve robím cez internetbanking nejaké platby a prišli mi práve peniaze za poslednú materskú,teda materskú do 13.1. a ako to rátajú od nového roku inak,tak mi zhrúhli vymer.základ o 200Kč :angry: ešteže sa nás to nedotklo viac,fakt som mala materskú krásnu...no tak už mi prídu len krásne peniaze za dane a dovolenku a končíme,tá almužna,keď bude chodiť,tak to bude fakt super... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ideme mi návšteva,tak sa ukážem až odpoledne berušky :slight_smile: krásny deň babenky.

Žanetka,Matelko...to boli časy,keď som nemusela ešte vobec nič,papať lúpačku s maslom a kakafkom :slight_smile: a sedieť pred telkou a pozerať rozprávky :grinning:
4. únor 2010 v 11:19  • Odpověz
ahoj holky jirka okupoval muj pocitac Lostem a pak jsem varila.

Zanetko nemluvim francouzky jen anglicky :slight_smile: super ze mas konecne ohrivacku :wink:

Gabi to jsem rada ze teplomer funguje dobre
4. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
jinak mi prisly penize za proplacenou dovolenou a zbytek materske to je teda bida :pensive: ale ted jsem bohatyr jeste mi prijde dorovnani dane a pak uz budu zas socialni :wink:
4. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz
ahoj holky, tak mamča právě odjela, uvařili jsme spolu obídek a malá asistovala a teď malá ve dvanáct usnula, tak jsem zvědavá na jak dlouho. :slight_smile:
4. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
Jani ještě jednou díky:slight_smile: si zlato a korunky už sem poslala:slight_smile: tak snad brzo dorazí :wink:
4. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz
Holky, tak mi taky dorazila mateřská za leden...no hnus, stáhli mi 2 tisíce a mám dokonce o 5,- míň než pak rodičák :frowning2:
4. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz
Jdu si zkouknout nějaký film na noťasu, abych se uklidnila...
4. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz
tak si o těch 5kč můžeš zažádat a dorovnaj ti to :wink: já předpokládám že mi příjdou tak jen 3000 :cry:
4. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz
já dle toho co mi poslali na papíře pro rodičák , tak že budu mít za leden tak mám o 4000kč méně než jsme měla mateřskou :( ale ještě mi mateřská nedorazila :frowning2:
4. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz
Miško a kolik jsi měla mateřskou ořed snížením? Já 9,5tis
4. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
já 11500
4. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz
a stejně ty jejich výpočty jsou nějaký divný :confounded: by se jim měl někdo podívat na zoubek :angry:
4. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
Peti jinak gratuluji k výhře :slight_smile: :wink: ani jsem nevěděla, že se na facebooku dá soutěžit
4. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz
Holky prosím radu...sem blbá ale co už...

já sem až po včerejším upozornění od Lucky začala studovat jak je to se savičkama na lahvičky od Aventu a zjistila sem že dávám Štěpánovi pořád 1 a to je pro novorozence a přitom už má mít 3...tu doma nemám a tak sem mu zkusila dát 2 kterou doma mám a pil jak protrženej a bylo vidět že je spokojenější...no ale za týden má mít už 4 to je od 6 měsíců...ale abych to na něj zase nevybalila moc na rychlo tu 4 když do teď měl 1 aby se mi tím neutopil...no a zase se mi nechce vyhazovat za 3 když za chvíli bych kupovala 4...no poraďte mi prosím jak byste to udělaly vy? riskly byste že mu to z tý 4 půjde a nebo radši koupily 3 a počkaly až si zvykne...já sem fakt blbá...vůbec mi nedošlo že se to nějak stupňuje...ach jo...já sem idiot
4. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz
gábi nejsi idiot naše zoujinka má na čaj pořád 1 jinak se mi topí a na sunar má 2 trojku ještě nezvládá takže to záleží miminko od miminka :wink:
4. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz
waci - no já jswem fanouškem toho obchodu a oni řekli, že pokud do neděle budou mít 6000 fanouškům dají lidem, kteří dají, že se jim ta zpráva líbí, slevu 200 :slight_smile: ale já pořád řeším, co koupit... Teď zas přemýšlím nad tou sloní kapelou... nedokážu se rozhodnout, přemýšlela jsem, jestli si tam nekoupit holící strojek, ale zas se mi nechce ty peníze utrácet kvuli sobě, radši bych za to koupila něco malýmu

grabu - já velikost savičky vůbec neřeším, malej má pořád tu nejmenší, i když on tu flašku teď stejně nechce... říkám si, že aspoň bude pít radši ode mě, než z té flašky :grinning:
4. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz
gábi as pozor čím líp mu to z flašky poteče tak tím víc začne bejt lenošnej na prso, z prsa musí taha z flašky mu to teče rychleji, když je víc průtoků (dírek) :wink:
4. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz
no Peti chápu, já taky radši vždy koupím malé. A jaká sloní kapela? to neznám, to je hračka??
4. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz
No ono už toho v prsou stejně moc nemám...takže to je už asi stejně jedno...kojím tak 2x za den a jednou v noci...víc už mlíčka stejně není...:frowning2:
Tak myslíte že mu zatím stačí ta 2 co mám doma a že třeba za čas mám koupit 3 aby si zvykl pomalu a pak až bude větší tak 4? asi by to byl velkej skok rovnou na 4 že?
4. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz
No sloní kapela je krásná hračka...já po ní toužím od té doby co sem porodila a byla malýmu koupit dudlík a viděla to v obchodě...ale zdá se mi na to ještě malej...tak třeba pozdej...má na chobotu tlačítka a ty hrajou stupnici a můžeš si tak nahrát písničku a pak si jí na tlapičce pouštět:slight_smile:
4. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz
gabika, ja ti tiež nem poradím, Ja mám takú svojskú teoriu, že moje bradavky sa nemenia, mliečko z nich ide stále rovnako a preto ani micke, práve preto, aby sa nenaučila na ľahké ťahanie iný dudlík ako 1 nedávam. Neviem či robím zle alebo dobre, ona pije z fľašky len vtedy, ke´d vybehnem k mudr, nechty, alebo ku kaderníčke.... ale že sú rôzne viem, aj ich mám, lebo som kúpila základnú sadu od aventu ešte keď bola laurinka v brušku...

jani, na francúzštinu som sa pýtala, ... že keď máš francúzsku výchovu ... :grinning: :grinning: :grinning: - ja som franinu mala, ale moc z nej neviem :pensive:
4. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
grabu - já si právě říkám, že kdyžtak bych tam něco malýmu nahrála já a pouštěla mu to, mám tady totiž "sobíka", kterej tak jakoby píská a malej ho má šíleně rád, ale nemůžu mu ho nechat, protože to je stará hračka a já nechci, aby to žužlal... ale je z něj nadšenej, tak jsem si říkala, že bych koupila tu sloní kapelu :grinning: s tím kuponem by mě stála 500, což je docela rozumný si myslim :grinning:
4. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz
gábi myslím že skok na 4 by byl dost, tam už jsou 4 dírky, co teda zkoumám doma trojka se dělá s dírkama nebo s nařízlím otvorem a můžeš si volit průtok natočením svičky, ale to jsem radši neriskovala a máme vzásobě trojku s dírkama to vím že s emi neutopí. Ale fakt to neřeš, pokud mu vyhovuje dvojka, nech zatím dvojku :wink:

jdu si najít sloní kapelu, protože nevím co to je a štve mě to :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.