• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
no mne ide panelák tak pa
4. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz
Kačí :grinning: to víš že sem měla párky:slight_smile: ale byly mňam...jen sem Járovi snědla poslední chleba a až příjde domů nebude mít co jíst:slight_smile: tak to má za to jak byl na mě drzej dneska :grinning:

Péťo no super...já už se těším až se přestěhujete a pošleš nám nějaký fotečky jak to tam máte krásný:slight_smile: a hlavně až budete ve svém:slight_smile:

Zuzi plavčo super:slight_smile:
4. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz
peti Ď

zuzi vidíš, a mne práve mudra nakázala dávať žužlať tú kôrku chlebovú už po 5. mesiaci :sweat_smile:
žužlala ju 3 x a raz žužlala rohlík...

baby, mrkajte :

http://www.taurito.sk/nehnutelnost.php?trans=predaj&nehn=byty&id=147

ale neviem sa tam dovolať :unamused:

kači, zuby úplne vonku má tušim len laurinka, a ja sa chcem poradiť akurát budúci týždeň s mudrou že čo s tým, ako sa o ne starať... zatiaľ nerobíme nič :confused:
4. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz
Jají ten je krásnej :wink:
4. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz
Aha, já myslela, že už je tady víc zoubků :sweat_smile: Já jsem právě přemýšlela jak se zoubky čistí u tak malých dětí. A hlavně když mají jen dva :grinning:

Jaji byt je pěkný, ale první patro bych nebrala. Ale to je prostě jen psychóza ze zlodějů :sweat_smile: A teď nevím, jestli pod tím jsou garáže - to taky není zrovna med bydlet nad garážema.

Gábi takže párečky nakonec přišly vhod, co? :slight_smile:
4. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz
Kačí na to sou takový malinký kartáčky co si je nasadíš na prst:slight_smile:
http://www.mimipark.cz/katalog/zbozi/koupani-a-prebalovani/koupani/produkt/silikonovy-zubni-kartacek-na-prst

A tím se to těm miminkum čistí jako bys jí po tom jen přejížděla tím prtíkem:slight_smile:
4. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz
brouci - třeba u nás (teda u mamky) je první patro už dost nad zemí, byty, který mají okna úplně nad zemí jsou v přízemí... Takže první patro bych brala, ale záleží na tom, jak je to první patro braný :grinning:
4. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz
Gábi aha, díky, to jsem vůbec netušila :slight_smile: Já jí teda budu přejíždět PRTÍKEM :grinning:

K.ate je fakt, že záleží jaké to "první" patro je, ale já mám stejně vůči prvním patrům výhrady :slight_smile:

Holky jdu zařezávat, jsem KO :slight_smile:

Tak papa
4. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
kači, práve, to prvé poschodie..... na prízemí sú pivnice a potom je prvé poschodie.... a garáž nee, tie tam nie sú. Mne tam ešte nevyhovuje dlhá úzka izba jedna, ale ako som písala, ak by som chcela tu v BA niečo, čo by som brala vštkými desiatimi, musela by som iné korunky investovať.... veď za takéto peniaze sa dá u nás na sk kúpiť pekný nový domček, no nie v ba a v jej okolí :angry:

jéj, gabika, tá kefka to je dobré, to pozriem aj u nás pre laurinku :slight_smile:
4. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz
Kačí...že já tě kousnu :grinning: tak sem se překlepla no :grinning: ty prtíku :grinning:
4. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz
grabu - teď mě napadlo, že by bylo zajímavý, kdyby ti místo s vypadlo to t :slight_smile: achjo, asi bych měla jít spát, kdyžmě napadaj takový kraviny :grinning:
4. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz
Kate si mě pobavila:slight_smile: to je mazec co nadělá jedno písmenko:slight_smile:
4. únor 2010 ve 22:13  • Odpověz
No nic holky dobrou noc :wink:
4. únor 2010 ve 22:30  • Odpověz
peti, s tým to vlastne robíme všetky, i keď zubky nemajú :slight_smile:

krásne sníčky :pensive:
4. únor 2010 ve 22:56  • Odpověz
Žanetko, to byla reakce na tu autosedačku, jako že jsi aspoň Laurinku netrápila, když tam nemáš tu vložku pro novorozence, tak jak já jsem trápila Zoujinku:slight_smile:

Holky já mám dnes tak šílenou migrénu, že se mi snad rozskočí hlava
5. únor 2010 v 07:23  • Odpověz
ahojte, kde je janka ??? zaspala??? :grinning:

miši, jáj, som si sedela na kábli .... miši, ty si u tej mudry s tou chrbticou nebola - že ?!?!?!?!? :angry: :confounded:

ideme mrkať tri byty - uvidíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:

cica dnes vnoci papala prvý krát o 4,50 :dizzy_face:
5. únor 2010 v 08:32  • Odpověz
Žanetko ne nebyla :slight_smile:

Kači já malé čistím náš zlobivej zoubek. Ale už dlouho ji čistím dásíňka takovou žíněčkou na zoubky a teď už takovým masážním kartáčkem, kterej je na to přímo určen, malé se to strašně líbí a už otevírá hubičku dopředu. :wink:
5. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
máme tyhle kartáčky http://www.babymax.cz/kartacky-na-zoubky-sada-detske-zbozi-5500.html ale z DM za zhruba 70 kč :wink:
5. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
Ahoj holky,

přejeme s Janičkou krásný den :slight_smile:
5. únor 2010 v 09:22  •  3 děti  • Odpověz
Dobre rano

Zanetko pry zaspala :grinning: budicek v 6:20, pak jsem chystala Jirkovi svacinu a obed do prace a pak sla Kika spat v 8:30 a spi jako jeste ted :confused: ja jsem si zatim umyla koupelnu, zachod, kuchyn ( vcetne policek nechapu kde se tam furt berou ty drobky od doby co vari jirka :rolling_eyes: ) no a cekam nez se vzbudi moje pani. Pak vysajeme vytreme vypereme vysusime a prijde tatinek z prace ackoli me po ranu pekne nas.al.

KOupim mu smetanovy jogurt a on nad nim ohrne nos a ja jsem se tak snazila aby mel i jogurt sebou + svacinu a vcera vecer jsem i varila aby mel do prace obed a on to neocenil tak jsem mu rano rekla ze uz mu nikdy nic nebudu chystat kdyz ohrnuje nos.

Zanetko byt se mi libi, 1 patro neni spatne aspon kdyz nejede vytah :slight_smile:

holky co dnes varite? nebo planujete na vikend?
5. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
Gabi prisly mi od tebe korunky :wink:
5. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
žanetko byt je moc pěkný
5. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
Dobré ránko:slight_smile:

Tak u nás se dneska spalo až do 5:50 a pak až do 8:20 no krásně sem se vyspala:slight_smile:
Jára byl ráno jak mílius hned se ptal jestli ještě nepotřebuju někam pro něco zajít...tak mě to pobavilo...asi měl černý svědomí za včerejšek...tak sem ho poslala aspoň malýmu pro mlíčko a pro ty savičky co sem včera nesehnala:slight_smile:

Jají přeju hodně štěstí při obhlídkách bytů:slight_smile:
Miší už fakt běž někam k doktorovu...tohle už není normální...nebo tě šlehne a co bude manža dělat sám s miminkem...myslím to vážně...tak se konečně seber a jeď někam k dr.!!!!
5. únor 2010 v 10:01  • Odpověz
Jani tak to sem ráda:slight_smile: :wink:
Jinak s tím Jirkou si hlavu nelam a nepiplej ho tak...on už je hold rozmazlenej :sweat_smile: :zipper_mouth:
5. únor 2010 v 10:03  • Odpověz
Jinak seš teda dobrá takhle po ránu tolik práce...to já než se vyhrabu z postele tak je poledne :grinning:
5. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
Gabi :grinning: no ja jsem rada ze spim do 6:20 ale popravde mi to ani uz nevadi, nejhorsi je ze od tech 4h od rana nemuzu poradne spat a tim jak mam vedle sebe kristynku me brni ruka, nebo je mi na ni zima jak ji mam venku :pensive: si zas rikam ze v letni cas budu vstavat v 7:20 :sweat_smile:

no prave asi jsem ho rozmazlila :pensive:

tak se u nas spi uz 1,5h :confused: ale uz slysim nejaky rachot tak ja jdu mejte se hezky konici v dalsim spinkani vas navstivim
5. únor 2010 v 10:07  • Odpověz
holky ona porad spi a uz to jsou skoro 2h :confused: tak mam i strach nebot mi posledni 2 dny blije a to docela dost :fearful: ale ma zaplej monitor dechu nastesti. sice nikdy nehoukal a ani si nedovedu predstavit co bych delala, no radeji nemyslet.

jdu zapnout pracku treba se vzbudi :sweat_smile:
5. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
mně usla malá u pra kdfyž jsem ji kojila a nehodlá se stěhovat tak ji mám na klíně :wink:
5. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
Waci ty si expert:slight_smile: :grinning:

Jani neboj...prostě chce jen spinkat:slight_smile: já se taky poslední týden bojím usnout aby se mi Štěpula neudusil...když tak chroptí a kašle ale monitor by to zachytil...mě už jednou řval...ale to byl planej poplach ale to byl Štěpa ještě malej...no co bys jí dala herdu do zad a ona by se probrala neboj...však sme matky šikovný a našim dětem se nic nestane :wink: prostě jen konečně pochopila že spánek je fajn a maminku nechá odpočinout:slight_smile:
5. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
holky jinak malá má naušničky zatím v pohodě, ale mně to hnisá :frowning2: což mě mrzí
5. únor 2010 v 10:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.