• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
calli - jojo, měla jsem strach, ale zvládli to parádně :slight_smile:

brouci - ani nedoufám, že to bude bez teplot, ale malej je zatím neprotivnej, tak aspoň že tak, jen by měl bejt v klidu, ale nevim, jak mu vysvětlit, že by se neměl přetáčet na břichu a mít furt zvedlou hlavu :grinning:
8. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz
Ahoj holky,
díky za podporu, pokusím se sem občas kouknout, ale moc času mi nezbývá, přece jen dvě děti jsou dvě děti :grinning:
A teď přes tu zimu, abychom se doma nezbláznili(tedy hlavně já) tak hodně jezdíme nebo přijímáme návštěvy.
Na jarní prázdniny (asi od 20.2.) jedu s dětma a kolegama z práce na hory, tak se moc těším, snad nám to vyjde a budeme zdraví...

Mějte se taky bájo :slight_smile:
8. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
peti šikulky že to zvládli i bez maminky

leni tak so to pěkně užij, mně už z toho doma hrabe :wink:
8. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz
waci - já to říkám furt, že až nebudu muset kojit, nebudou mě vůůbec potřebovat :grinning:
8. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz
peti nic si z toho nedělej u nás je to stejné :grinning: a to mi včera manžel říká, měli bychom nějak sundat sníh se střechy dolů, tak tebe postavím před barák a já to shrnu. Tak jsem tak na něj koukala a on mi říká, proč tak koukáš. A já že jako nechápu, co jsemprovedla že na mě sesunout lavinu sněhu, když mě chce postavit před barák. A on chytl záchvat smíchu což mě vytočilo totálně, tak jsem mu vynadala a on se řezal ještě víc. a nakonec mi říká, ale já jsem myslel, jako že budeš hlídat, aby po tom chodníku nikdo nešel, ne že tě postavím na chodník před barák a shodím to na tebe. NO to říkám, mám fakt z mozku z mlíka kostku :slight_smile: to měl řéct ale hned, že mám hlídat a ne říct, tebe postavím před barák a půjdu to shrnout dolů
8. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz
Tak jsme byly na procházce a krásně jsme se vyvětraly. Malá ještě spinká a já si v klidu vypiju kafíčko. :slight_smile:

Leni užij si hory, tiše závidím.

waci když tam kam chci jít, tak mají do konce února dovolenou. Takže musím najít něco jiného .......
8. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz
ahoj holky tak dort uz se chladi venku, je krasny, cokoladovy s marcipanovou polevou a barevnymi hvezdickami. Udelal ho sam :slight_smile:

Holky tak vsem mimuskam co maji dnes ockovani tak at nemaji teplotku, Kristynka jde ve ctvrtek :wink:

Jinak ja mam asi odd ctvrtka vymeneny miminko :fearful: Kristynka je strasne hodna, vyhraje si sama, musim ji teda obmenovat stanoviste jako puzzle, deka, kolotoc, hrazdicka, jidelni zidlicka, lehatko, uplynou 2h a dam ji spinkat :sweat_smile:
8. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz
Jani no tak to je super, Kristýnka je šikulka :slight_smile: A ten dort závidím - už vidím Radka, jak mi něco peče :grinning:
8. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz
Kaci, Jirka mi i vari kazdy den, ja bych to nestihla a ho to bavi :wink:

jako ja uz bych si nakrojila JENZE Jirka spravuje notebook tak musim pockat :rolling_eyes: a sliny mi tady tecou :slight_smile:
8. únor 2010 v 15:36  • Odpověz
No tak to máš Jani luxus. Radek a kuchyně to nejde dohromady. To bych asi padla na zadek, kdyby uvařil :slight_smile: I když polívku už zvládá :slight_smile:
8. únor 2010 v 15:43  • Odpověz
Ahoooj:slight_smile: jen zdravím...dorazili sme z víkendu a Jára je se mnou ještě dneska doma...tak nestíhám dočítat...ale jen chci Janičce popřát všecičko nejvíc nejlepší k narozkám :wink:
Jára mi za chvíli sebere noťas takže tu asi nebudu...tak asi až zítra...uniklo mi něco?
8. únor 2010 v 15:43  • Odpověz
ako kde je to foto torty?!?!?!?! :astonished:
8. únor 2010 v 16:23  • Odpověz
ahoj holky, tak já byla venku s manželem a malou, došli jsme až k našemu rybníku a byl zamrzlej a odhrnutej, tak jsem si zalitovala, že jsem si mělůa vzít brusle, protože už jsme 3 roky nestála na bruslích a já bruslení miluji, chtěla jsem být krasobruslařka:D:D: no a můj milovanej manžel se sbalil, nechal mě tam s kočárem a malou a šel mi domů pro brusle já jsem si tak krásně zabrusliláááááááááááááááááááááá jupíííííííííí mám z toho radost :slight_smile:

jani za hodinu jsem u vás na dort. My taky pečeme doma, akortá loni jak byla malá miminko tak jsem manželovi koupila. Jinak taky děláme dortíky sami a malé chci na rok upéct medvídka pú :grinning:
8. únor 2010 v 17:01  • Odpověz
holky ahoj tak my jsme byli na vycházce celá rodina, došli jsme až k rybníku a ten byl zamrzlej a odhrnutej, tak sjem si posteskla, že bych si ráda zabruslila, že jsme 3 roky nebruslil a a já miluju bruslení, chtěla jsem být krasobruaslařka a manže se sbalil a letěl mi domů pro brusle :slight_smile: tak jsem bruslila jupíííííííííí

jani za hodinu sjem u vás na dort :slight_smile: my taky pečeme doma dorty, akorát loni, sjem objednala manželovi, protože s malou se to nedalo. Ale malé chci na jeden rok upéci medvídka pú :slight_smile: s marcipáněm
8. únor 2010 v 17:05  • Odpověz
tak nejprve jsem to napsala a neodeslalo se to, tak jsme to začala smolit znova a nakonec se odeslalo oboje no nechápu
8. únor 2010 v 17:07  • Odpověz
Tak já si byla vyřídit rodičák a jsem totálně vytočená, ptž pražská ČSSZ mi minulý týden poslala výměr, ale napsali tam, že je to za rok 2009 a ne za 2010, přitom částku napsali za 2010, takže mi to tu neuznali a zítra budu volat Prahu, ať mi to pošlou pořádně a správně, ptž já chci v březnu dostat peníze za únor celé a nejen zbytek mateřské :angry:
8. únor 2010 v 17:44  • Odpověz
Tak jsem doma ze školy, uf... Mám napsanou angličtinu a máme na to kanaďana, no připadala jsem si jak vůl, smála jsem se, když se smáli všichni :grinning: malej je zatím podezřele v pohodě, snad mu to vydrží :slight_smile: minule už byl touhle dobou protivka protivná
8. únor 2010 v 18:37  • Odpověz
autor
Ahojte babuľky,

tak ozývam sa až teraz,lebo včera večer mi Libi povedal,že má dnes voľno,tak som ani PC nezapla :slight_smile:
boli sme na tom očkovaní,dostal hexu aj Prevenar,pri hexe sa zľakol,že čo sa deje a keď píchala Prevenar,tak začal knikať,(asi ho to začalo štipať),ale hneď sa potom na dr usmieval,hovorila,že on je veľmi pozitívne dieťa,že za každým,keď tam príde,sa len smeje a rozpráva s ňou,sa pýtala,či aj plače :grinning: tak som jej povedala o včerajšom hysteráku a ona povedala,že je to tými zubiskami,že sa tlačia a je to dosť preňho nepríjemné...že bohužiaľ,niektoré deti to trápi dlho,iným výjde za 3-4dni....niečo nám na to predpísala,takže voľne kúpiť sa to asi nedá,zajtra to Libor vyberie...
Inak,NEPRIBRAL vobec nič,takže som to cítila správne,že má už hladík,takže máme oficiálne dávať príkrmy...no chudák,on mal hladík a ja som mu dávala len kašu na večer...14 dní dávať mrkvičku,potom nabehnúť na zeleninové polievky, po mesiaci skúsiť dať mäsko,mäso by sa malo dávať 6dni v týždni,ten siedmy deň dať zeleninovú polievku s lyžičkou másla alebo žĺtkom(že deti potrebujú cholesterol)...no nejako tak,mám aj papier,kde mám všetko napísané,písala si to dr sama...
takže za mesiac zase len na očkovanie oboch vakcín...inak že tú pokožku má už krásnu,treba stále mazať,že to dlho trvá,kým sa dá zase do poriadku,do zdravot.preukazu napísala,že je to atopický ekzém :stuck_out_tongue_closed_eyes: no podĺa mňa to nie je atopický,len to bola tá alergická reakcia na kozmetiku,že sa to stratí...

Práve som dožehlila,Libor išiel na squash,boli sme mrknúť v Baumaxe a plno vybavovačiek...mám vybavený rodičovský,takže sme všetko stihli.
Samík je zatiaľ OK,tak snáď to chlapisko moje zvládne bez teplot a bez toho,aby ho stehienka boleli...
8. únor 2010 v 19:15  • Odpověz
Gabi diky

Jinak dort byl vynikajici, chceme upict Kristynce potom k narozeninam ale jen nejaky bananovy nejaky proste pro miminko :slight_smile:

Petko urcite jsi to udelala :wink:

Marti :frowning2: to jsou....

Luci teeda jakej je Samik sikulka ze ani nepipl a dala vam Prevenar zadarmo nebo jste muselli platit? No ja mam stejnej pocit jako ty ze Kika nepribira, uvidime ted presne po mesici kolik a zda neco :unamused: ted posledni dny je jak beranek ale teda jidlo vyzaduje fakt casto i v noci a od 4h od rana s nama musi spat v posteli :grinning:
8. únor 2010 v 19:36  • Odpověz
No tak dnes som mala oproti včerajšiemu dňu doma krásne bábo, som zvedavá aký bude večer.
Luci so zúbkami sme na tom asi ako vy - trápia a trápia, dávam tú chamomilu, aj čípky ale nič nezabrá, napíš potom čo ste to dostali na tie zúbky.
8. únor 2010 v 19:37  • Odpověz
luci - a jak to malej snáší? U nás je to zatím ťuk ťuk ťuk docela dobry, no stejný jako včera :grinning: ale malej víc spinká... :slight_smile:

No a jinak našeho malýho vážili dneska oblečenýho v overálku a plíně a vážil 8200g... ale já to tušila, protože mi přišel zase těžší... Takže čístý váhy odhaduju cca 8000g To je hrozný, kam to dítě roste? Jinak s příkrmama uvidíme... Malej poslední dobou hypnotizuje mně a manžu, když něco jíme, fakt kouká, jak kdyby říkal "já chci takyyy", ale mlíčko mu očividně stačí, tak ještě musí šmudlík počkat... :slight_smile:
8. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
Jani - to nebyla zkouška, ale normální hodina, já už zas ode dneška chodím do školy :grinning:
8. únor 2010 v 19:39  • Odpověz
No mne sa zase zdá, že je teraz drobec veľmi ťažký, aj podrástol o 2cm za š týždne, tak som zvedavá aj ja ako na tom budeme.
8. únor 2010 v 19:39  • Odpověz
luci - takže vám mám napsat v pěti měsících hmotnost stejnou jak ve 4? ať to dám zase nějak do kupy a na net

HOLKY PROSÍM VŠECHNY pošlete mi míry mrňousů, ať to je zase kompletní a můžu to hodit opět do galerky, díky moc :slight_smile:
8. únor 2010 v 19:41  • Odpověz
Inak to je Peti najlepšie ked vás to učí cudzinec
8. únor 2010 v 19:55  • Odpověz
Tak takú chcem, len je to drahééééé

http://www.maxus.sk/detsky-sen/detska-izba/hojdacky-do-interieru.html

Majú tu veľa krásnych ale drahých vecí :frowning2:
8. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz
aurel - no on už ale počítá, že anglicky umíme :grinning: Valí normálně rychle a já prostě nestíhám, na angličtinu moc dobrá nejsem, tak jsem seděla a doufala, že se mě na nic nezeptá :grinning: naštěstí tam byli lidi, co si s ním chtěli povídat :grinning:
8. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz
autor
Jani,práve sme to s dr dohodli tak,aby sme Prevenar dostali zadarmo,povedala,že prvú dávku musíme stihnúť do 19.2. čiže do Samíkového pol roka a v pohode to stihneme a bude to zadarmo.
A kde je foto dortíku,ty lumpe?

Zuzi,Alexander je celý ty !!! :wink:

Peti,zatiaľ to Samík zvláda v pohode,dokonce nie je ani ospalý,ani uplakaný,no ale v noci by mohol spinkať,lebo túto noc čo zase predviedol...no comment...

Peti,napíš mu tu istú váhu a meria 72cm :grinning: ďakujem :wink:
8. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz
No vravia, že sa na mňa podobá :wink: .

Inak Luci vy ste teda už riadne dlhý.
8. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz
Zuzi houpacka je super podobnou maji i v IKEI ale teda levnejsi :pensive:

Petko miry upresnim ve ctvrtek :slight_smile:

Luci tak to je super, tady v Olomouci jsou tak chytre doktorky ze se tu pocita jen do 5 mesice jakoze ted uz by Kika zadarmo nedostala Prevenar nebot uz ma 5m a 2t :rolling_eyes: Dort pridam zitra ted jsem KO.

Jinak mi Jirka rozsrouboval monitor u notebooku a samozrejme ze nejde tak jsem ted objednala novy :rolling_eyes: za 2 litry, tady v cz stoji 4tis :rolling_eyes:
8. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.