• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
luci - Kuba je zatím stejnej jak včera... Minule byl uřvanej a tak...Ted je se mnou u stolu a "úřaduje" = tahá za všechno, na co dosáhne a za co nemůž tahat, to shodí :grinning:

Jinak manža našel místo, kde se dá v Brně levně sehnat zelenina a maso (obojí BIO, ale vyjde to nastejno, jak obyč v supermarketu :slight_smile:, tak mám radost :slight_smile: )
8. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz
Luci Samíček je šikula že to očkování tak hezky zvládl:slight_smile: snad bude bez teplotek :wink: posílám mu pusinku ať hezky spinká:slight_smile:
Teda ale cítila si to dobře že má už asi hladík...ale to nevadí že dostane už příkrmy je to už velikej chlap :wink:

Holky Štěpula už spí skoro celou noc...vstává poslední týden až v 6:30 dostane cucnout prso a pak ještě spinká až do 8:30 tak to je super a až začneme dávat i zeleninku tak bych byla ráda kdyby vydržel až do 8h :wink:
8. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz
autor
Peti,Samík tu vyvádza jak divoch,Libor sa smial,že či mu mudr nepíchla nejakú povzbudzujúcu dávku,lebo chce robiť len blbiny :grinning: a to už mal spať,ale on proste ešte nechce...sme boli v reštike a Samík mlátil o 106 do jedálnoho lístku a do stolu akoby týždeň nejedol a obsluha sa mu nevenovala :grinning:

To je super,že manža našiel taký obchodík...

Jani,tak pekný večer ešte,je to divné,že moja mudr to stihne dať Samkovi zadarmo a tvoja už nie!!!!
8. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz
Peťko to je fajn s tou zeleninkou...až budete dávat příkrmy tak to bude mít dobrůtku:slight_smile:
8. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz
Gabi, ale ti závidím.

Jani sa som teraz pozerala tú IKeu, ale našla som tam len obyčajné. :frowning2:
8. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz
Zuzi on se to Alexander taky naučí...všechny miminka nám budou spinkat...já sem jen připravila Járu že to asi bez trochy pláče nepůjde aby nechtěl v 6h to prso:slight_smile: mě totiž příjde že on už to má jen jako rituál...že nevstává hlady ale jen pro prso...protože já už v těch prsou fakt skoro nic nemám...ale tak zase ho nechci trápit...zvládáme to vpořádku:slight_smile:

Jinak sem chtěla pochválit Štěpulku že se u našich přes víkend naučil otáčet i na druhou stranu a už si nacpe nožičky do pusinky a máme pořád všechno oslintaný:slight_smile: je to sranda:slight_smile:
8. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz
autor
Gábinka,ahoooooj,zajtra sa ukáž viac :wink: Štěpánek je proste zlatíčko :dizzy_face: pusinku na čelíčko preňho :dizzy_face: nechápem,prečo sa Samík v tomto po ňom neopičí,ten jeho spánok stojí za prd posledné dni...som už ako zoombie...
8. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz
No je teda šikulko.
8. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz
Luci já se dost děsím těch jeho zoubků...přes den ho dneska dost trápily...takže chápu že seš z toho taky nešťastná...ale Štěpula už má na jedný straně takovou bouličku jakože zoubek bude a přitom pořád nic:frowning2: tak snad jim ty zoubky fakt už brzo vylezou a bude to dobrý...už mu to leze fakt dlouho :unamused:

Luci to je fakt divný že to Janče nechce dr. píchnout a nám to dali že...no to se všechno ukáže jak se budou pojišťovny cukat:slight_smile: my jdeme zítra na další hexu...tak sem zvědavá na teplotky.
8. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz
No nic asi ste všechny už šly spinkat...tak já jdu koukat s Járou na film...papa a dobrou noc všem :wink:
8. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
Gábi, tak to je Štěpánek šikulka :slight_smile: Adi se otáčí jen na bříško a řekla bych, že jen na jednu stranu, zato pořád :grinning:
My jdem zítra taky očkovat, ale synflorix a za 14dní další hexu. Jen doufám, že nás zítra naočkuje, ptž malá ještě trochu kašle, ale rýma je už naštěstí pryč.
A po 12h už zas jedla normálně a dokonce dneska i přes den spinkala, večer snědla zas trochu kaše, ale už asi půl hodinky spinká :slight_smile:
8. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
Tak taky přeji dobrou noc všem :wink:
8. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz
Luci - on to není obchod, objednává se to přímo z biofarmy a oni to pak dvakrát do týdne přivezou sem do Brna :slight_smile: no, uvidíme :slight_smile:
8. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz
ahoj všem, tak my budeme chodit na masáže kojenců, už se staršně moc těším, dnes tam mám zavolat a potvrdit, že mám opravdu zájem. Sice malá už má 5. měsíců, ale paní říkala, že tam chodí i maminky se staršími miminky. Už se strašně těším :slight_smile: tak snad nám to vyjde
9. únor 2010 v 08:29  • Odpověz
Dobre rano :wink:

musim se pochlubit, Kristynka dnes spala do 6:50 :fearful: a tim ze jsem i ja spala tak dlouho jsem nejaka znavena :sweat_smile: Holky ktera z vas psala ze ma miminko od 4h od rana v posteli?

Petko bio zeleninu zavidim, taky budu chodit na trh nebo si budu vozit od nasich, v supermarketech ta zelenina ani nechutna jako zelenina :confounded:

Luci Kristynka zadarmo dostala Prevenar ale moje kamaradka ma o 10 dni starsi holcicku a uz jim to zadarmo nedala ze pry je to do 5m a ne do jakoby do 5m a 4t, tak se totiz vydelava :frowning2:

Miso no super na kolik vas vyjde lekce? tady na 70kc coz se da, my kristynku t aky masirujeme ale poradne mi to musi ukazat Jirkova mamka je maserka.
9. únor 2010 v 09:20  • Odpověz
mamky jak dlouho rano jsou vzhuru vase deticky, napr vstanou v 8h a kdy jdou pak spinkat? Kika ted spala 20 min :fearful: to se mi nelibi :confounded: vstala dnes v 6:50 a v 9h sla spinkat no ale 9:20 uz hulakala z postylky ze tam lezet rozhodne nebude :fearful:
9. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
Jani je to 8 lekcí za 400 kč, ale já nevtihnu už všechny, protože kurzy už běži, ale přišoupneme se do jednoho kurzíku, tak budu platit míň.
Jani mně malá spí zhruba od půl paté se mnou, někdy od čtyř dle toho jak se probudí
9. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
miso to je fajn cena :slight_smile:

a kdyz rano vsstane tak za jak dlouho jde spinkat?

u nas to samy od 5h v postylce mezi maminkou a tatinkem jinak bychom meli budicek :pensive:
9. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
vstává zhruba mezi 7 a 8 a pak jde spinkat mezi 9-9.30

Jani on manžel jde ve 4 do práce, tak já si malou beru k sobě, protože tam nechci být sama, když s ní se tak krásně spinká je to takovej mazlíček :grinning: malé je jedno kde spinká, spala se mnou i celý týden v naší posteli a pak se bez problémů vrátila do postýlky
9. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
Dobré ráno, já jsem taky od 7h vzhůru, malá asi od 8h. Jani, mě malá přes den moc nespí, takže já bych byla ráda dopo i za těch 20min :sweat_smile:
9. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
Jinak po posledním kojení je taky u mě v posteli, to bych jinak taky vstávala v 5h :grinning: a to fakt nechci :grinning:
9. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
Ahojda:slight_smile:

tak u nás byla dneska veselá noc...né že by Štěpán nespal to jo...ale ve 4h mě vzbudilo šílený prdění a pak tlačení a bomba do plínky:slight_smile: Štěpánek udělal káko :grinning: to se mi nestalo snad už tak 5 měsíců že by kakal v noci a samozřejmě ho to vzbudilo a začal povídat aby ho maminka přebalila:slight_smile: tak rovnou dostal mlíčko a spinkal až do 7:20 ale to se mamince ještě nechtělo vstávat tak sem si ho dneska taky vzala do postele a vzbudil nás až Jára když v 8:20 odcházel do práce :grinning: no ale smradlavá bojovka v noci to teda byla:slight_smile:

Jinak Jani Štěpula usíná přes den tak mezi 9-10h pak kolem 11:30 pak ve 14 v kočárku pak kolem 17h...ale vždycky tak na tu půlhodinku...víc ani ťuk:slight_smile:
9. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
holky tak zejtra už jdeme na masáže, už jsem volala paní a domluvili jsme se. holky já se tak strašně těším, že vypadnu mezi lidi. jen doufám, že se to malé bude líbit :slight_smile: :grinning:
9. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
Míšo tak to je fajn...aspoň budeš mít rozptýlení :wink: a určitě se to malé bude líbit neboj:slight_smile: já teda když Štěpulu masíruju tak vrní blahem...ale já sem na žádnej kurz pro miminka nechodila :frowning2: ...používám hmaty z relaxky co znám pro dospělé a je taky spokojenej:slight_smile: tak snad to není zase tak rozdílný :wink: já bych teď potřebovala taky namasírovat...jak sem byla o víkendu lyžovat tak mě bolí lýtka a záda ze Štěpuly...včera sem ho vážila na naší váze a má už 8kg...tak uvidíme jestli ho bude dneska dr. vážit...jdeme až odpoledne ale už teď se mi nechce.
9. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
autor
ahojky babule,

tak u nás noc divná...vstávačka o 2,5,pol8 a o 9h...musím to natrénovať a to prvé nočné kojenie zrušiť,neviem,čo sa stalo,že sa takto budí,vstával predtým medzi 4-6h...
a na očkovanie vobec žiadna reakcia,teda zatiaľ,ťuk-ťuk :wink:

Baby,pozerali ste predvčerom tú reportáž na ČT o létaní miminek?

Miška,tak fajn,že takto budeš masírovať Zouínku,budete medzi ľuďmi,už aj ja sa teším na plavanie :slight_smile:
9. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
Luci tak to je super že ste zatím bez teplotky...tak to mám radost:slight_smile: ale hlídat dál...Štěpula dycky dostal teplotu až druhej den :unamused:

Luci jakou reportáž??? já sem nějak mimo...

Štěpán má ještě pořád trochu tu rýmičku ale už je to o moooc lepší...a očičko už nehnisá:slight_smile: ale sem zvědavá jestli nás dneska naočkuje...když pořád ještě trochu soplíkujeme...
9. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
Holky to byste nevěřily co ten můj Budulínek vymyslel:slight_smile: normálně jak má to pěnový puzzle tak se dokoulí na kraj toho koberce a pak se za ty krajní zoubky přitahuje ručičkama a leze po celým obýváku:slight_smile: no je to fakt sranda:slight_smile: a v postýlce se mi přitahuje ke šprušlím a chce si sednout jako když se přitahuje na židličce za stoleček...ale nejde mu to a vždycky se bucne do hlavičky o šprušli...no je to trumbelínek ale už fakt není žádný ležící miminko...za chvíli se ani neotočím a někam mi zdrhne:slight_smile: :grinning:
9. únor 2010 v 10:50  • Odpověz
holky fakt už se těším :slight_smile: pak začnem,e chodit do hrátky s nemluvňátky, to bude taky fajn
já prostě potřebuji někam vypadnout, tak mi došla mateřská :confounded:
9. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
waci já dneska opět volala na pracák co potřebuju aby mi doplatili rodičák a oni mi řekli že stejně potřebuju ten fialovej papír takže tam Jára musí letět znova...a nestačí jim jen potvrzení od sociálky...no hrůza to papírování ale doufám že mi to pak doplatěj...páč 3012Kč je fakt almužna:frowning2:
9. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
autor
Baby,je to teraz veĺké halo po odvysielaní tej reportáže,mne sa chce z toho plakať...som zvedavá na váš názor...
je tu o tom diskuzia,sú k tomu aj videá,aby ste si mohli pozrieť,o čo ide...fakt mi trhá srdce :pensive:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=125475&vGroupOffset=0

Mne dnes dorazili peniažky z práce za dovolenku :dizzy_face: nádhera...tak verím,že vám to babenky dorovnajú a aspoň niečo ešte dostanete...
9. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.