• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
haj dámy

sme späť z neurologie a vám poviem, nie len že rozdiely medzi čr a sr, ale aj neurolog verzus fyzioterapeut !!!!! Táto mudra povedala, že máme nádherné zdravé dieťa a že nechápe, prečo na cvičenie chodíme.... a že načo nás poslali k nej. Tak som sa s milankom rozhodla, že vo štvrtok sa v poradni porcadíme s našou mudrou, pôjdeme na vyšetrenie čo sme objednaní po 3 mesiacoch cvičenia k fyzioterapeutom a poďakujeme sa im.... ak by nás lámali, tak maximálne že budem s malou cvičiť sama doma, ale k nim sa ukážem len 1 x za mesiac. Sa mi tam nechce chodiť....a duplom ak to netreba.... aj keď musím uznať, že to, že laurinka začalka tak napredovať je vďaka cvičeniu, ale veď zas nepotrebujem aby fičala dopredu, stačí aby bola v norme :dizzy_face:

miši, nám lara pri masáži plačká - teda pri masáži ručičiek....
9. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
Luci proboha, to je šílené, mně to hraničí s týráním dětí, jako jsem musela reagovati na té diskusi, je fakt,mže jsem asi moc zdegenoravá povoláním, ale tohle je pro mě týrání a nejprve by si ty matky, které to dětem děljí a absolvují takovýhle kurz, tak by si to měli vyzkoušet na vlastní kůži, byhc jim zakázala mít děti. Toť můj názor. Jako prej nejmaldšímu 3 týdny, jéžíš vždy´t to ani nedrží hlavičku a nechci si domyslet, co to může udělat s mozečkem takovýho prcka
9. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
autor
Miška,moj názor,keď som videla pár tých videí,aj Libor pozeral a boli sme obaja zhrození,obzvlášť,ako tie detičky pri tom plakali...názory odborníkov hovorili za všetko,nechcem si ani predstaviť,aké následky deti budú z toho mať...a tá pani inštruktorka...stačilo sa mi na ňu pozrieť a mám o nej svoj názor...týranie je slabé slovo,čo ma pri pohľade na to napadá... :cry: :pensive:

Žanetka,tak to je super,že to viete,že je Laurinka krásna,zdravá a nepotrebuje žiadnu extra starostlivosť,napreduje tak ako má a na čo ju hnať dopredu?
9. únor 2010 v 11:30  • Odpověz
No Luci to je hrůza...úplně se mi z toho chtělo brečet...to je strašný....no já bych je hned zakázala!!!! :angry:

Jajko to je ale fajn že je Laurinka úplně v pořádku a už nebudete muset chodit cvičit...to je dobře:slight_smile: a myslím že tě nikdo nutit nemůže aby si tam chodila povinně...takže když řekneš že už dost tak už dost:slight_smile: a Laurinka zvládá všechno krásně...i jak si psala spíš s předstihem:slight_smile: takže to je dobrý :wink:
9. únor 2010 v 11:33  • Odpověz
no myslím, že to pediatrická komora nenechá bez odezvy

jaji doma když maloé masíruji noženmky.. tak se jí to líbí, ale uvidíme zítra tam
no žanet tak to jsi mě dostala tak zdravé miminko nepozýnají nebo jsk
9. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
No mně se ta instruktorka taky nezamlouvá...a že to má od porodní asistentky z Ruska...no ať se de do Ruska třeba zahrabat ale netahá to sem...takový týrání miminek...fakt by to měli nějak úřady a inspekce řešit takový cvičení...aby to těm mimikům neubližovalo...ale já nechápu jak na to vůbec může někdo chodit...vždyť každej rozumnej člověk si musí udělat názor že to těm miminkům není přirozené a že jim to vadí...copak někde v přírodě někdo takhle mává se svýma potomkama...ani opice takhle s malinkejma opičkama neházej...no fakt hrůza!!!! a ten pláč miminek mluví za vše...no mně se chce fakt brečet!!!!
9. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
Miší uvidíš...tak co se jí bude líbit tak budete masírovat a jestli něco ne tak nebudete... :wink: Štěpula má rád masáž zídíček, nožiček i bříška...a je dycky jak paša rozpláclej a libuje si:slight_smile: je fakt že jak píše Jajka že se Laurince nelíbí masáž ručiček tak to sem nikdy nezkoušela :wink:
9. únor 2010 v 11:39  • Odpověz
autor
no nám s Libim práve stačilo,keď povedala,že to má z Ruska...to svedčí o všetkom!!!!nejde mi o ňu,nech je aká chce,ale zrejme je dobrá manipulátorka a tie maminy,čo na to chodia mi neprídu vobec normálne,tie ich argumenty stoja za všetko!!!!!panebože,si neviem predstaviť,že Samíka chytím za jednu ručičku a budem s ním krútiť ponad hlavu...nechápem,ako je možné,že im to príde normálne!!!!!!!!!!je mi z toho zle!!!!
9. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
aj my s milanom sme si to mrkli a okomentovala som to na stránke veľmi výstižne, si myslím :stuck_out_tongue_closed_eyes: kravy, ale pred milanom som na ich adresu iné povedala :grinning:
9. únor 2010 v 11:48  • Odpověz
miši, gabi, jej sa to možno nepáčilo aj preto, lebo jej to robila sestrička... nožičky držala pekne, ale ručičky nee, potom daj vedieť miši ako ste dopadli...
9. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
autor
Babule,páči sa nám nejaká takáto podlaha...
http://www.podlahysuper.cz/podlahy-plovouci-laminatove-egger.php

V bledšom odtieni zrejme,lebo tam do tmava budeme mať kuchyňu a tie ostatné veci...inak dáme asi to podlahové topení všade,poslali nám rozpočet a nie je to vobec drahé...ešte uvidíme...Libor by tam najradšej nemal žiadne radiátory...
9. únor 2010 v 11:57  • Odpověz
Luci já těm podlahám moc nerozumím...ale taky sem spíš pro světlejší...sousedi co maí tmavou tak musí pořád zametat protože je na tom všechno vidět...

jinak to topení v podlaze je fakt super...a když budete mít krb tak možná pak už ani moc těch radiátorů nebudete potřebovat:slight_smile:
9. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz
luci, mňa na prvý krát oslovilo toto woodstock bílý, ale to je takto ťažko, keď človek nevidí originál a ani kuchyňu... foto veľmi skresľuje :confounded: . A bledú nie len kvôli zametaniu a odtieňu kuchyne, ale zväčší priestor :wink: , aj keď že by ste to mali mať malinké to nevyzerá, ale ešte viac ho zväčší :wink:

jedna mega rada ma napadla - tam kde bude dlažba - nedávaj bielu špárovačku. Ja som to tak u nás nakázala, že k modrým tmavomodru, Len chlapovi som nepovedala dôvod a keď v jednom obchode nemali, tak kúpil bielu. Keby to už nebolo urobené, keď som to zistila, tak sama idem a kúpim modrú :angry: . Biela sa špiní - ja ju držnem malou kefkou a je to fuška :angry: . Kamoška po nás obkukala dlažbu a kachličky a dala na moju radu - tmavo modrú špárovačku a je to wooooow
9. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz
autor
No sme to včera zhodnotili,keď sme sa boli pozrieť na podlahy,že jednoznačne dáme takú bledú,neviem nájsť takú na webe aká sa nám páči...a ja som to aj odsúhlasila kvoli tej praktickosti. No je možné,že nakoniec ani tie radiátory už mať nebudeme,mne sa to ani moc nepáči,robilo by to zlý dojem,takto bude čistý priestor :slight_smile:

Gábinka,snáď tá sociálka už urobí všetko na poriadok,to je hrozné,som fakt rada,že to mám vybavené bez problémov,to mám asi za to,ako som si to odskákala pri tej neschopenke,tak mi to teraz vynahradili :grinning:
inak som si dala tú 2ročnú variantu,už teraz mám na ten tretí rok našetrené,takže v pohode...
9. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
Jani - manža myslim říkal, že mají snad i nějakou pobočku v olomouci, zkusím se ti na to podívat a řeknu ti, ju?:slight_smile:

Jinak my jsme objednali biomasičko, tak uvidíme :slight_smile:

K lítání miminek se raši nebudu vyjadřovat...

Malej je celkem v pohodě, měl večer trochu zvednutou teplotu, ale jinak je v pohodě

a podělím se s váma o muj dnešní budíček, manža přišel ze školy a já slyšela jen "a jéje", nechápala jsem proč, ale pak mi došlo, že za 10 minut mám bejt ve škole :grinning: Tak jsem rychle malýho nakojila a letěla, ale stihla jsem to, ještě že nejsme přestěhovaní :grinning:

grabu - ty co máte za ten teploměr, co měří teplotu jen po přiložení? s manžou jsme se o tom bavili a přemýšlíme, že bychom ho tay koupili :grinning: (teda pokud byl z ebaye, tak kdyby ho Janička pro nás objednala :grinning: )
9. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz
jej, som sa tam ešte raz na tú stránku vrátila, luci, a sa mi páči, ako si tam môžeš navoliť čo chceš a omrknúť, ako to bude vyzerať vo veľkom - na rôznych predlohách.
Zajtra ideme kuk ďalší byt, nemám síce foto, ale podľa opisu je to ten čo chcemem len v akom stave bude..... vraj po rekonštrukcii :confused:
9. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz
peti, včera si aj mňa nainfikovala bio zeleninkou a ovocím. Som to mrkla u nás a existuje stránka, na ktorej si objednáme a dovezú nám to rovno domov. Ale je to veeeľmi drahá zeleninka i ovocie :frowning2: , aspoň teda u nás...
9. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz
autor
Žanetka,no aj mne sa viac páči ten woodstock bílý,sem som vložila ten tmavý,lebo som chcela,aby ste videli ten typ,tie tenšie prúžky...podobnú ako je ten woodstock bílý sme včera videli naživo a moc sa nám páči,je dokonca vhodný na podlahové kúrenie...
s tou dlažbou a obkladmi máš pravdu,hneď som si to poznačila do zošita,si pamätám ako aj moja mamina na to nadávala...je určite krajšie aj praktickejšie vyspárovať to daným odtieňom ako sú obklady. No vidíš,máš vychytané muchy,tak v novom byte to je jasné,aké to bude,teda,ak bude treba prerobiť ho. Som zvedavá,čo dnes uvidíte,držím palce,aby vás neodradil a bol taký,ako si prajete. Držíme palčeky :dizzy_face:

Peti,som sa zasmiala,iný budíček :grinning: tak som zvedavá,ako bude chutiť biomäsko :wink:
9. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz
tak jsem dala malou spinkat.
Žanetko to víš že poreferuji jak se to malé líbilo
9. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz
Jani - ha, našla jsem... :slight_smile: http://bouzovskezahrady.cz/o-nas, ale nevim přesně jak to tam funguje, tady je to tak, že tam přijdeš, za 100 se zaregistruješ, dáš si na "účet" u nich nějaký penízky a pak si do té částky, co tam máš, přes internet objednáš, co chceš a v danej den si to příjdeš vyzvednout, až to ten farmář dodá. Tady u nás je to ta, že některý věci mají přímo tam (manža tam včera koupil mošt a lesní med) a některý (hlavně kazící se věci) se musí objednat dopředu přes formulář na netu a pak si pro ně člověk jen zajde... My jsme poslali objednávku na masíčko a 5 kg brambor (to dojde 19, února) a ještě chcem poslat zeleninu a tak, kterou přivezou v pátek :grinning: ale včera jsme se pohádali, tak to manža neposlal... :grinning:
9. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz
jaji - tady u nás stojí kilo brambor 16 korun, ale prej vypadaj líp než v supermarketu (manža se včera koukal), 30 korun kilo mrkve, 30 korun kilo cibule... ty brambory, co jsme objednali včera jsou za 15 korun za kilo, kilo hovězího zadního vyjde na 240 korun a předního na 180, není to úplně levný, ale zase aspoň ty zvířata nejsou nadopovaný vším možným... Já plánuju, až budu malýmu vařit, dělat jen biomaso, dokud nebude starší... Jeden náš učitel mi psal, že pro malýho takhle dělají příkrmy, daj je do těch tvořítek na led, zamrazí a pak to jen ohřívaj... :grinning: Jsem zvědavá no, už se docela těším, na chuti to u masa asi zas tak znát nebude, ale co už :slight_smile:
9. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz
luci - no nejhorší je, že já fakt nevěděla, o co mu jde v první chvíli :grinning:
9. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
Peťko nemůžu najít přesně ten co máme my...asi už ho prodali...ale když zadáš na ebuy forehead thermometer nebo infrared thermometer...tak ono ti jich to najde spoustu...ten náš je asi 10cm velikej a jde s ním měřit i v uchu i na čelíčku a je super a měří tak plus mínus 2 desetinky přesně...takže na to abych zjistila jestli má Štěpula zvýšenou teplotku mi to stačí a kdyby to řvalo že má horečku tak ho přeměřím ještě v zadečku....ale to není potřeba tak často...já sem ho chtěla hlavně pro to abych ho pořád netrápila tím měřením v zadečku když teď máme pořád to očkování a tak a sem klidnější:slight_smile:
9. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz
grabu - já si tam našla dva typy, všechny maj přesnost plus minus dvě desetiny, ale jeden typ je levnější, jeden dražší, tak nevim, kterej kdyžtak koupit :grinning: Jinak nám včera měření v zadečku pomohlo, malýho bolelo šíleně bříško (já debil si dala cibuli a včera zase :frowning2: ), tak se aspoň vykadil a usnul... Já pořádně nevim, jak moc tam ten teploměr do toho zadečku dát, aby nebyl moc hluboko.... tak jsem si řikala, že tohle by bylo lepší :grinning:

koukala jsem na tenhle:
http://cgi.ebay.co.uk/NEW-LCD-Digital-Infrared-Ear-Forehead-Thermometer-H151_W0QQitemZ260538898350QQcmdZViewItemQQptZUK_Baby_safety_Thermometers_ET?hash=item3ca95417ae

a na tenhle:

http://cgi.ebay.co.uk/Digital-Ear-Forehead-Infra-Red-Thermometer-Adult-Baby-h_W0QQitemZ150409035893QQcmdZViewItemQQptZUK_Baby_safety_Thermometers_ET?hash=item230513c075

Jinak jsem se pobavila, když jsme manžovi říkala, že ten teploměr máš, tak mě sprdnul, proč jsem ho rovnou neobjednala taky... a přitom jsem se ho na to ptala a říkal že ne... Si připadám jak u blbejch na dvorku občas :grinning:
9. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz
luci, to je brrr - to lietanie Fakt hnus, ja som to teda ani nedodívala, ale kaastrofa - stačil mi ten začiatok. Fakt by som také matky pozatvárala, čo to deťom robia.
9. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
Inak bola som dnes v našom bio obchode, lebo mi došla melasa a majú aj kašičky bez cukru a lepku, tak drobcovi potom zbehnem kúpiť a uvidíme, či mu bude chutiť. :wink:
9. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz
Péťo my máme tenhle... http://cgi.ebay.co.uk/Portable-Digital-Ear-Infrared-IR-Thermometer-Adult-Baby_W0QQitemZ130365072334QQcmdZViewItemQQptZUK_Baby_safety_Thermometers_ET?hash=item1e5a5d23ce ale když sem ho kupovala já tak byl za 9,99 a tady je nějakej levnej tak asi nebude novej...nevím nepíšou to tam...ale je fakt fajn:slight_smile: řekni Jance ona tam umí hledat ještě líp a najde ti jich takhle levnějc třeba víc:slight_smile: ona je šikulka...narozdíl ode mě...já to moc neumím:slight_smile: :pensive:

No a ty dva co si dávala odkaz mě příjde že sou stejný ne??? asi sem slepá:slight_smile:
9. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz
peti my kupujeme vepřové maso tady u nás od známého, pěstuje si vlastní prasátka a ty prasátka taky nejí nic špatného a hlavně je to známej, tak nám dává dobré ceny :wink:

Peti kdybys potřebovala ten teploměr objednat není problém :wink:
9. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz
waci - díky, já se kdyžtak ozvu, ještě to prokonzultuju s manžou, teď je na přednášce :slight_smile:

grabu - teď na to koukám taky, jsem asi fakt nějak mimo :grinning: U jednoho je "NEW LCD", tak třeba proto je dražší :grinning:
9. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz
jinak zde je i na celosvětovém ebay http://cgi.ebay.com/Digital-Ear-Forehead-Body-Infrared-LCD-Thermometer_W0QQitemZ190359066296QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item2c5248d6b8

jsou to dolary :wink: takže když přežebnu tak zhruba 560 kč na naše
9. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.