• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
ale ten co našla peťka tak by vyšel asi zhruba na 330kč, teda samozřřejmě dle kurzu :slight_smile:
9. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz
peti jasné stačí napsat :wink:
9. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz
gabi a fakt ti meria dobre tu teplotu, lebo všetci odrádzajú že to meria nahouby, tak preto sa ho bojím kúpiť, ale aj ja by som taký chcela
9. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
ten dražší vychází na necelých 600 kč
9. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
já ho teda nemám, tak nemohu posoudit, zda je fakt dobrej :slight_smile: mám klasickej digitální desetisekundovej a stejně když si chci být jistá tak měřím ještě klasickým :grinning:

no nic babulky, zatím se loučím, volal manžel že jede domů a sjedeme malé koupit nové kalhoty na doma a nějaký svetřík, jelikož nemá a vezmeme to do tesca, třeba zase budou mít akce na nějaký dětský oblečky :wink: nemůžu ji nechat chodit nahou, zvlášť když od zejtřka budeme chodit mezi lidi. tak zatím paa. Mrknu odpolko
9. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz
Ten náš stál taky 330 i s poštovným...takže já byla nadšená a fakt funguje super:slight_smile:takže pohoda:slight_smile: a netrápím tím Štěpulu...on dycky jak už viděl teploměr tak se kroutil a kopal nožičkama abych na něj nemohla...no a kor teď když už je tak živej...to ych ho fakt nezměřila...a tohle je během dvou vteřin změřený...je to bomba...ještě jednou díky Jajce že mě na ten nápad ho koupit přivedla:slight_smile:
9. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz
Zuzi no měřila sem se s ním i já...a třeba 5x dokola a je tam ta nepřesnost 2 desetin to jo...ale to nevadí...protože já ho používám na to abych zjistila jestli Štěpulovi nějak dramaticky nestoupla teplota a když by to začalo řvát že má víc jak 37,5 nebo 38...tak ono to varovně pípá...tak bych ho ještě přeměřila v zadečku...ale takhle nemusím a sem klidná že nemá teplotku...zkoušela sem to když nám přišel a je tam rozdíl někdy ty 2 desetiny někdy žádnej...takže já sem spokojená :wink:
9. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz
waci - já jsem právě lemra a neumím si pořádně změřit teplotu pod paží ani sama sobě :grinning: Manža ze mě je vždycky hotovej, prostě jednou mi vyjde, že teplotu nemám a dalším měřením mi vyjde horečka :grinning: Vždycky mě kvuli tomu nechává se měřit aspoň třikrát,takže bych ten teploměr pro orientaci využila i já :grinning:

aurel - mně se na tom nelíbí ta přesnost +/- 0,2°,ale zase ten digitální, co máme tady má přesnost 0,1, takže to je beztak jedno... :grinning: Jinak relativně přesný by to bejt mělo, pokud člověk nepřijde zrovna z venku z velké zimy nebo z velkýho tepla, to by to mohlo bejt zkreslený tím... Přece jen u těch teploměrů píšou, že to sejme během té doby měření tu teplotu cca 500krát a bere to z ní tu nejvyšší, co to naměří...
9. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz
Kde je dnes Janka...slíbila fotku dortu a nic!!!!
9. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz
No premyslím si ešte ten teplomer.
No ja som zvedavá, mi ideme zajtra tiež cvičiť, že aký cvik dostaneme, lebo teraz sa tak spiera, že mu normálne neohnem ruku ako mám a teda s ním nemôžem poriadne cvičiť. Ale veru je vidieť, že po tom napreduje - čoskoro bude štvornožkovať :wink: .
9. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz
Tak sem pro vás udělala kontrolní měření:slight_smile: změřila sem se normálním rtuťovým teploměrem a pak digitálním teploměrem a pak infračerveným 5x v uchu a 5x na čele...a výsledky jsou následující:slight_smile:
Teplota z rtuťového teploměru 37,1
teplota z digitálního teploměru, kterým měřím Štěpulovi teplotku i v zadečku...36,9
teplota infračerveným...na čele 4x z 5 pokusů 37,1 a jednou 37,0 a v uchu to nesmíte dávat moc hluboko...ale z 5 měření 3c 37,2 a jednou 37,1 a jednou 37,0

takže hodnotím infračervený lépe než digitální a měření na čele přesnější než v uchu...konec zprávy :grinning:
9. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
Jinak holky, s manžou jsme se pobavili. V Intersparu měli na jogurtech, co kupujem (velký ochucený hollandie :grinning:), nalepenou cedulku "akce" za 17,90, když jsme tam byli pro ty jogurty, měli je vyprodaný (tejden před tím měli akci za 16,90 :slight_smile: ), no a manža tam pak šel pár dní potom, cedulka "akce" byla pryč, ale cena stejná jako ta "akční" a jogurtů tam bylo plno... :grinning: Tak jsme si říkali, že je sranda, že aby něco prodali, stačí na to napsat, že je to akční cena a lidi to koupí, i když je to stejně drahý jako normálně :grinning:
A i v tescu měli na overálkách oranžovou cenovku, kterou byla přelepená původní cena, tak jsem si říkala "aaa, sleva", overálky rozebraný... No, tak mě napadlo se podívat, z kolika, že to vlastně zlevnili :grinning: No a pod tou oranžovou cenovkou byla ta cena ještě o kus nižší :grinning: Nevim ,jestli to dělaj schválně, ale každopádně je to originální nápad, jak někoho přimět koupit něco ještě dráž, než to původně bylo :grinning:
9. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
Co to znamená napreduje?
9. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz
tak my jedeme na očkování tak zatím papa
9. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz
gabi, napreduje - že sa zlepšuje, že je šikovnejší, že sa rýchlo učí....

zuzka, ja som s teplomerom spokojná, ale kúpila si ho aj segra a tá ho reklamovala, lebo ukazoval rozdieľ 0,5 a to je fakt veľa. No bez problémov reklamačku uznali, takže pohoda... tiež ho mám hlavne na rýchlu diagnostiku´, ak by bolo zle, verifikovala by som to normálnym teplomerom.

Peti, tak u nás som teda našla sakra drahšie bio produkty, tie vo vašich cenách mám pocit že sú normálne ceny u nás v bežných marketoch :angry:

gabika, držte sa :dizzy_face:
9. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz
jaji - oni to vozí přímo z té farmy a to hnutí na tom nemá vůbec žádnou marži, prostě za kolik to dodá ten farmář, za tolik to dostane ten registrovanej člověk :slight_smile: jinak v hypermarketech a tak je to taky o hoooodně dražší, oni si na tom prostě tu cenu přirazí... :confounded: proto je super, že tady vzniklo něco takovýho...

Jinak holky, zejtra jdem měnit trvalý bydliště - jupíííííííííííííííííííííííííííííí :grinning:
9. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz
autor
Babule,tak ja mám digitálny a som spokojná,zatiaĺ. Ale keby ste si ho niektorá ešte cez Janku objednávali,tak si ho vezmem tiež. :wink:

Babule,pomooooooooc,sa mi stala chybička,som akosi prisypala viac pálivej papriky do omáčky ako som mala...poradíte mi ako to zjemniť?

Peti,to sú krásne ceny za bio produkty...to tu snáď také ani nie je...musím pozrieť na nete.

Gábi,zvládnite to a držím palčeky,aby Štěpánek nemal reakciu :slight_smile:
9. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz
cavec holciny :wink:

ja nemam notebook takze je to slozite a velkej PC se mi nechce zapinat na 10 min :rolling_eyes: tak jen nakukuju ale ctu vas uz ani nevim co jsem chtela reagovat.

notebook bude opravenej snad brzo :pensive: jdeme s Kikou ven, mejte se hezky jo a ten teplomer co nasla levnej Gabi ono to je uplne stejny ja ho koupilaa za 7liber +3 postovny, oni ho maji za 3 libry + 7 postovny, cena vysledna je stejna :wink: ja ho nemam zatim mame digitalni ale asi ho koupim pac i segra rikala cim starsi dite tim hur se da merit teplota pac ty deti to oddelavaji a nechteji se nechaat merit.

dort pridam vecer je tuze dobrej mnam :wink: tak pa a nepovidejte tolik nestiham na vsechno reagovat :grinning:
9. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz
Jejda, vy jste toho zase popsaly :grinning:
My máme synflorix, malá zase ani nepípla, i doktorka byla překvapená, že je tak klidná :slight_smile: Zato při oblékání spustila zas svůj hysterák a uklidnila se až v kočáru :grinning:
9. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz
grabu - a za kolik jsi ten teploměr teda kupovala ty? přemýšlíme nad ním s manžou, ten digitální, co tady máme stál 200a ten, cos sem dávala odkaz, vyjde na 330 s poštovným, to by bylo fajn :slight_smile:

Jinak malej je dneska v pohodě, šmoula můj malej :slight_smile:
9. únor 2010 v 15:16  • Odpověz
autor
Marti,tak to je Adélka šikulka,že to zvládla bez plaču :wink:

Peti,aj Samík sa mi zdá dnes v pohode,už spinká asi 1h,no čakám,kedy sa zase ozvú zúbky...
9. únor 2010 v 15:19  • Odpověz
Ahojda tak jsme zpět:slight_smile:

Paní doktorka říkala že má ještě pořád trochu tu rýmičku ale pokud to není horší než minule a je to spíš lepší tak že ho naočkuje...takže dostal druhou hexu a ani moc nekřičel...jen trochu zanaříkal a byl klid:slight_smile: už má 8070g a 68cm a nesla sem tam i ty papíry co nám přišly kvůli darování pupečníkové krve a já budu muset k nim ještě na odběry a o malým musí napsat dr. zprávu.
Jinak nám říkala že máme už dávat příkrmy v poledne..nejdřív začít zeleninkou a po 14 dnech přidat zeleninku s masíčkem...pak klidně za těch 14 dní dávat i ovoce dopoledne jako svačinku a na večer tu kaši co dáváme:slight_smile: no a speciální zpráva pro Lucinku že naše dr říkala že když už je tak velikej že má přes 8kg tak nevidí důvod proč se zeleninkou otálet:slight_smile: teda my už budeme mít v sobotu půl roku takže to je jedno...ale budu mu jí dávat už teď:slight_smile:
Taky naše dr říkala ať radši kupujeme ty přesnídávky s příkrmama, protože jsou testované a že tahle narychlo honěná zelenina co přes zimu prodávaj není pro děti nic dobrýho...tak nevím...no asi budu kupovat napůl s vařením..uvidíme...říkala že aspoň do jednoho roku ať kupujeme...tak nevím...asi to je zase názor od názoru...ale podívám se po té mražené zelenince a uvidíme jak to štěpula bude chtít papat:slight_smile:
9. únor 2010 v 15:21  • Odpověz
Peti no kupovala sem ho za 330 i s poštovným...jak tu psala Janka že já sem to měla za 7 + 3 za poštu a tady to je opačně za 3 + 7 za poštu...takže to vyjde nastejno:slight_smile: já sem s ním fakt spokojená...na tom čele měří dobře...myslím že teď to dost otestuju když sme dneska zase byli na očkování...dr. se divila že měl Štěpula tak velikou reakci na ten prevenar...že měl až 38 teplotu...ale tak snad to dneska bude lepší...no a Štěpánek mi hned jak sme přijeli domů usnul...takže teď bucá a uvidíme jak mu bude až se probudí...
9. únor 2010 v 15:24  • Odpověz
Já jsem šikovná, dočítám si vás a spálím si rybičku :pensive:
9. únor 2010 v 15:25  • Odpověz
teda to je škoda Marti...a moc? nejde zachránit???
9. únor 2010 v 15:27  • Odpověz
Gábi, asi zachránit půjde, ale na mě prskl olej, tak to jdu ledovat :frowning2:
9. únor 2010 v 15:29  • Odpověz
Jau jau jau.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda ty si telátko...opatrně prosím tě...
9. únor 2010 v 15:30  • Odpověz
autor
Gábinka,tak super,že už to máte za sebou,všetky tie naše detičky to očkovanie zvládajú bravúrne :dizzy_face:
teeeeda,Štěpánek za chvíľu Samíka takýmto tempom doženie :grinning:
S tou zeleninko Gábi sme už začali,ale aj tak ďakujem za radu,už s tým nič neurobím,že sme mohli začať skor :confounded: :pensive:
Inak Gábi,aj moja dr radila nakupovať príkrmy z tých dovodov ako si napísala,že sú tie príkrmy hlídané prísnou kontrolou a ža kupovaná zelenina je hnus...
9. únor 2010 v 15:37  • Odpověz
Ahoj holky, byla jsem se podívat v práci, tak jsem tady nebyla. Dočítat vás nebudu, napsaly jste toho moc. Jen reakce na Létání dětí - magor, který do toho jde je nezodpovědný blázen. Když si vezmu, že dítěti se má držet hlavička a tady mu plandá jak hadrová ...... nehledě na to, že já bych určitě už Lůcu neudržela natolik, abych jí na 100% nepustila. Paní instruktorka vypadá jak vůdce sekty ............
9. únor 2010 v 15:37  • Odpověz
Broučí pěkně si to tomu lítání nandala:slight_smile: je to fakt hnus... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale už dost o tom...mě to akorát rozčiluje!!!

Jak bylo v práci? Malou určitě všichni málem sežrali co??? :dizzy_face:

Luci no já sem se rozhodla že to budu kupovat a napůl budu kupovat mraženou bio zeleninu a vařit mu domácí z toho...aby si zvykal...teď mu dám ten květák co doma mám a pak brokoličku a pak zkusím znova mrkvičku...no musíme postupně trochu a uvidíme jak mu to pojede:slight_smile: asi se zítra vydám na nákup na Čerňák...abych měla nějaký zásoby páč mám doma jen asi 2 skleničky...
9. únor 2010 v 15:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.