• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
:slight_smile: Kačí já taky...ale u malýho mi to příjde lepší se na to připravit a třeba koupit něco lepšího...aspoň do toho roku než se to tělíčko naučí se s tím poprat...tak sem si říkala že to bude jednoduchý a ono prdlajs:slight_smile:
9. únor 2010 v 17:38  • Odpověz
peti, presne ako hovoríš, preto som ti ten náš biolink ukázala....

už máme zajtra ďalší bytík na obhliadku, je to ten typ čo chceme, ale vôbec nie je prerobený a tým pádom lacnejší, čo mne vyhovuje, lebo si ho urobím podľa seba.... :wink: . Som zvešdavá, jeden je urobený, druhý neurobený....

Peti, vy ako??? Kedy sťahovka? Trvalé bydlisko už - si písala a sťahovanie? Teda - vy toho asi veľa nenasťahujete - že :wink: ???
9. únor 2010 v 17:40  • Odpověz
jaji - stěhování ještě nevim, to se uvidí zejtra asi.. budem se muset nějak domluvit :slight_smile: uvidíme... :slight_smile:
9. únor 2010 v 17:53  • Odpověz
grabu - jinak malej si se slonem hraje, ale ještě "nehraje", nepřišel na to, tak si s tím víc hraju já, než on :grinning: ale to nevadí :grinning: mě to taky baví :slight_smile:
9. únor 2010 v 18:13  • Odpověz
Jani nebo waci - mohly byste mi prosím objednat tenhle teploměr? ALe to se asi už nestihne :grinning: Ale kdyby náhodou jo, tak prosim, prosim :slight_smile:

http://cgi.ebay.co.uk/Portable-Digital-Ear-Infrared-IR-Thermometer-Adult-Baby_W0QQitemZ130365072334QQcmdZViewItemQQptZUK_Baby_safety_Thermometers_ET?hash=item1e5a5d23ce
9. únor 2010 v 18:15  • Odpověz
Jé Lucí, teď jsem si všimla, že jsi mi taky vysvětlila rozdíl mezi normální a mraženou zeleninou :sweat_smile: No, asi nad tím zapřemýšlím :slight_smile:
9. únor 2010 v 18:17  • Odpověz
autor
Babulky,
tak Libor už bude za chvíľu doma,tak idem nachystať večeru,Samíka okúpať a ten každovečerný kolobeh :sweat_smile:
Kačko,nepremýšľaj nad tým,nebyť netu a všetkých možných výmyslov,neriešilo by sa to tak :grinning: a hlavne,my čo sme prvýkrát maminami(Žanetka je už oťukaná maminka),tak to všetko moc študujeme a riešime,až bude druhé mimčo,zase to bude iné.

Žanetka,tak snáď bude byt podľa predstáv,fakt som zvedavá,ktorý nakoniec vyhrá :wink:

Gábi,Štěpánek je zlatý,ale neboj,vyčúrané sú už všetky deti,takéto finty tiež na mňa skúša Samík,keď sa mu podarí a zvíťazí nad maminkou,tak od radosti kope rukami a nohami :grinning:
9. únor 2010 v 18:38  • Odpověz
Holky tak Štěpula mi probrečel teď hodinu a půl v kuse...nosila sem ho v šátku tak byl chvíli v klidu ale pak zase plakal... :frowning2: myslíte že to může být tím očkováním...on fakt hodně plakal...nikdy tak nebrečí tak sem z toho nějaká vyplesklá :unamused: plakal i u kašičky...tak sem myslela že má málo a on plakal i tak a nechtěl pak už mlíčko...ale jak sem ho dala do postýlky tak hned usnul...tak doufám že bude chvíli spinkat a nebude ho to trápit i v noci:frowning2:
Tak já se pro dnešek taky loučím protože sem z toho nějaká KO :confounded: dobrou noc holky...
9. únor 2010 v 19:26  • Odpověz
grabu - to bude určitě tím očkováním, neboj, ono se to za chvíli srovná... Já musim zaťukat, u nás je to všechno v normálu...
9. únor 2010 v 19:39  • Odpověz
ahojky

tak diva zver uz spi, ona je jak beranek fakt me ji nekdo vymenil a dnes spala 2x 2h :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:

Gabi :frowning2: chudacek, asi ta reakce, to druhy ockovani je hnus. :pensive:

Petko mam ti ten teplomer objednat?? jestli ano posly mi adresu do IP :wink:
9. únor 2010 v 19:49  • Odpověz
Peti už jsem tu taky :wink: tak klidně můžu taky objednat
:wink:
9. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
ako toho dortu sa nedočkáme??? ako mám milankovi ukázať, čo sa má naučiť ?!?!? :grinning:

no jani, snáď si nechceš sťažovať, že máš doma báranka :grinning:

gabika, možno ho to bolkalo a bol aj unavený - škoda že si mu nedala niečo proti bolesti - alebo dala?

luci, chcem to mať už za sebou ... som kľudnejšia aspoň vtom, že viem, že je tých bytov viac. Už len nájsť ten správny, pre nás čo najprijateľnejší...
9. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
heheheh, hlavne to neobjednajte obe :grinning:

miši, ty ako? čo tvoja chrbtica?
9. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
Žanetko, záda, jsou zase na chvilku v pohodě :slight_smile: tak doufám, že mě to zase brzy neskolí. Jinak v tescu totálně nic neměli, takže ani tepláčky ani mikču pro malou nemám :frowning2:
9. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz
Zanetko :slight_smile: dam to na FB me se to nechce zmensovat :wink: tak vydrz 3 min a bude to tam :wink:
9. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz
no děvčata, kde to vázne??????
10. únor 2010 v 07:19  • Odpověz
Dobre rano,

dnes jsem vlastni vinou musela vstat v 5:35 Kika po koju usnula jenze jsem polstarem shodila hrnek s cajem na plovouci podlahu takze jsem to musela uklidit a jeste k tomu dite uz nezabralo :astonished:

foto dortu dodam, ale FB vcera zas nesel jak mel :rolling_eyes: a Jirka pouziva Linux a ja v nem neumim zmenst fotky :rolling_eyes: takze na kone to dat nemuzu.

Petko jdu ti objednat ten teplomer :wink:

Miso ty jsi nas dnes predbehla :grinning:
10. únor 2010 v 07:42  • Odpověz
já jsem nemohla dospat jak se těším na ty masáže, ale měla jsem křeče v b´řiše, tak i kvůli tomu a jak jsem sde štrachala z postele, tak jsem probudila malou ta se následně pokakala a bylo po spaní
10. únor 2010 v 07:50  • Odpověz
dobrý ráno holky, tak my čekáme na manžovu ségru, pohlídá nám malýho a my pojedem řešit to trvalý bydliště... Tyjo, to snad ani neni možný, že to fakt vyjde... :slight_smile:

Jani - šlo to ještě objednat ten teploměr? Mně to tam házelo, že už to nejde, ale i kdyby ne, nevadilo by to :slight_smile: počkala bych si třeba na jinej... :grinning:
10. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
Peti těch teploměrů má tenhle prodejce víc, takže to jde objednat pořád
:wink:
Pěti tak dobře pořiďte moc vám to přeji
10. únor 2010 v 08:36  • Odpověz
dobré ránko kočky:slight_smile:

tak Štěpula spinkal sice trochu neklidně ale vstával klasika až v 6h a pak spinkal ještě do 8h a teď chrní znova...no tak ten večer byl snad jen výjimka a bude dobrej...zatím teplotku nemá...ale uvidíme přes den...vždycky mu to stouplo až k večeru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dneska dostane k papu květák:slight_smile: tak sem zvědavá jak mu pojede...myslím že bude plivat všude okolo:slight_smile: :grinning: ale nějak se to naučit musí:slight_smile:

Jani ty si teda šikula s tím hrnkem :grinning:
Peti tak hodně štěstí při vyřizování TP:slight_smile:
Míšo a vy si užijte masáže :wink:
Jaji a vám hodně štěstí na prohlídkách bytů...snad už se něco najde co vám padne do oka...držím moc palečky:slight_smile:
A včera sem mu nic nedávala...ono ho to asi nebolelo...spíš se chtěl jen chovat...protože když sem ho nosila byl v klidu a jak sem ho položila tak řval jak pominutej...tak asi byl jen takoveu mrzutej...a neměl teplotu tak mi přišlo zbytečný ho něčím dopovat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
To tu dneska nikdo nebude co...když máte všechny takový výlety co???? :pensive:
10. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
kuky, hajte, tu dnes nikto ??? ja mám chvilinku klideček, gulášik sa varí sám, laurinka spinká a ja pozerám oridnáciu :wink: - tak vás aspoň zdravím, ale aj tak nemám koho ako tak pozerám :grinning:
10. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
já tu sem:slight_smile: ale nikdo si se mnou nepovídá :frowning2:
10. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
ahoj holky, jsme tu taky, ale Lůca má od včera pěkně protivnou náladu :frowning2: Ale za to musím zaklepat, že krásně spala. V deset začala kňourat, tak jsem jí nechala a vstávala na kojo až v půl jedný, když si přišel lehnout Radek. Pak v půl čtvrtý a vstávala v 7.45. No prostě paráda :slight_smile: Na Gábinku nemáme asi nikdo, ale já jsem byla dnes spokojená :slight_smile: Jsem vyspinkaná do růžova :slight_smile:
10. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
Kačí tak to máme dnaska asi protivný miminka obě...ale Štěpula to má asi z toho očkování...zase pláče a je jak přejetej a pořád kňourá a jen by se choval...ani sem se ještě nestihla ničeho najíst a kručí mi v břiše no hrůza!!!

Když si představím že sme teprve v očkovací půlce tak je mi z toho na nic že ho budou trápit ještě tolikrát:frowning2: ale teplotu zatím nemá...teda má 36,9 někdy 37 ale to neřeším...

Lůca je šikulka že tekhle spinká:slight_smile: to mám radost:slight_smile: já mám už asi málo mlíčka i v noci jak vstává v 6h na kojo tak už mu ani to nestačí...tak asi za chvíli přestanu úplně, protože pak pláče a mě to rve srdce :pensive:
10. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
Holky taky se vám teď miminka smějou na všechno??? mě někdy Štěpula připadá jak přitroublej...on se tlemí třeba na lustr nebo na mojí bundu na věšáku...nebo na peřinu...no prostě na všechno co vůbec není zajímavý ani vtipný :grinning: a všechno to chce chytat a řehtá se tomu...no někdy fakt nechápu co si myslí:slight_smile: :grinning:
10. únor 2010 v 10:55  • Odpověz
No Štěpulka to má chuděrka z očkování, ale Lůca jako pravidlo :grinning: Zoubky to asi nebudou, nevidím nic oteklého, ale začala si strašně cumlat ruce. Hlavně palec !!!!!!!!!!!!!!!! :angry:

Gábi já bych si dala ty tvoje špagety :slight_smile: Musím jít nakoupit, nic tu není z čeho bych uvařila :slight_smile:
10. únor 2010 v 10:55  • Odpověz
Kačí já budu mít dneska asi chleba s máslem...taky tu nic nemám a nakupovat jedu až v pátek...sem domluvená se sousedkou že pojede se mnou ale ona má čas až v pátek...takže sranda:slight_smile: budu trpět hlady...ale co je horší že tu nemám ani nic sladkýho a to mě asi klepne...už sem od neděle neměla ani kousek sušenky ani kousek čokolády a to mám absťák jako prase!!!! :astonished: :grinning:
10. únor 2010 v 10:57  • Odpověz
Já taky musím každý den dát kousek sladkého, ale naštěstí už mě to pouští. Už to asi tolik nepotřebuju. :sweat_smile:
10. únor 2010 v 11:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.